Pánske jazdy. Ako ich tolerujete?

mimomu
6. jún 2009

ahojte,chcem sa opytat,ako vy maminy,manzelky,partnerky vnimate ked vasi drahi chodia na akcie bez vas a do akej miery im to tolerujete. 🙂

krasuliak
6. jún 2009

nema to rada 😀 😀 😀

mimomu
autor
6. jún 2009

akoze ty to nemas rada?a aj vie o tom? 🙂

krasuliak
6. jún 2009

ja krasuliak som muz 😉

a moja zena to nema rada 😀 😀

lenka1108
6. jún 2009

ja chodim castejsie ako moj muz...a ked ide on tak som rada ze som na chvilu sama doma 😉

mimomu
autor
6. jún 2009

aha krasuliak, prepac 😀 😀 😀
dik za nazor 🙂

krasuliak
6. jún 2009

v pohode mne sa to stava casto kedze vyzeram ako zena 😀 😀

krasuliak
6. jún 2009

lenka ako napriklad vcera 😀 😀

lucaska
6. jún 2009

ja si myslim, ze kazdy potrebuje na chvilu vypnut od vsetkeho a ist sa zabavit........raz za cas nejaka akcia mi nevadi, sem tam som bola aj ja vonku................. 😉 😉 😉

mimomu
autor
6. jún 2009

ale nevyzeras,ja len som sa nekukla poriadne 😀

lucaska
6. jún 2009

krasuliak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terezka044
6. jún 2009

mne nikto nic nevycita ja som sama 😀
ale chlapske jazdy mi nevadia ak sa muz partnerke venuje, to je predsa normalne 😉 a taktiez naopak

mikalove
6. jún 2009

mm nechodí často a aj to máme bar blízko domu,chodí len tam a s kamaratmi,ktorych poznam takže mi to nevadí,navyše alkohol pije len vynimočne,tak ja sa nesťažujem...a ja zatial večer nikam,nakolko som si malú naučila zaspavať so mnou,takže ani tak skoro nepojdem 😖

mimomu
autor
6. jún 2009

mm,tiez nepije alkohol,len pivo alebo kavu si da.
len menil od januara pracu a chodi s kolegami von.......a ja som na to nebola nejako zvyknuta.
viem ze je to normalne,len som chcela vediet aj vase poznatky.
mika,tak to nie je nic moc,ked zaspava s tebou.
nasu som tiez do roka hondrlala ale potom uz zaspavala sama.

krasuliak
6. jún 2009

co je hondrlala 😅 😅 😕

mimomu
autor
6. jún 2009

krasuliak-to je ze mas svoje milovane dieta na rukach a dovtedy nim trasies,kym ti nezaspi a ked konecne zaspi a ty ho vlozis do postielky tak hondrlanie zacne znova.vrelo odporucam.
mm ale vedel lepsie hondrlat nez ja 😀 😀 😀

krasuliak
6. jún 2009

aha som to ani nevygogloval 😀 😀

to je nejaky novy sposob uspavania 😀 😀

mikalove
6. jún 2009

je,len ho netreba skúšať,je dosť návykový 😀

mimomu
autor
6. jún 2009

😀 😀 😀
u nas bezny....tak to poviem po slovensky 🙂 hojdanie na rukach ale v rychlejsom tempe 😀

vinka
6. jún 2009

Tak mne sa to nepáčilo ked išiel ale som čušala.No a dnes sme sa s babami dohodli,že mi ideme.Tak sa teším ako zareaguje.Joj chudák ešte to nevie,že dá aj deti spat.No je to jedno lebo idem a hotovo aj ked cigáni budú z neba padat. 😀 😀 😀

mimomu
autor
6. jún 2009

vinka,to je super.
krasnu zabavu 🙂

vinka
6. jún 2009

Juj dakujem.Už teraz sa tešíme.Jedna viac ako druhá. 😀 😀 To tak dlho sme von bez detí neboli a dnes neviem kedy bude návrat. 😀 😀 😀

mimomu
autor
6. jún 2009

tak hadam do polnoci?alebo rana?

vinka
6. jún 2009

No to neviem zvyčajne ked sa niekde teším tak to nevyjde.Tak isto niečo do toho vbehne. ☹

mimomu
autor
6. jún 2009

ale nevbehne,neboj 🙂
a malej nevadi,ked nebudes doma?prespi celu noc?

vinka
6. jún 2009

Hej ona spí celú noc.Snád prežije,že ju dá tato spat. 😀 No čo nech si zvyká,že má aj otca nielen mamu. 😀

mimomu
autor
6. jún 2009

celkom spravne.a kam sa chystate?ln baby?

vinka
6. jún 2009

Len na hodinku dve baby na vínko ja na džúsik. 😉 😀

vevusiatko
6. jún 2009

Mne to vadi 😀 Som ziarliva a nie vzdy sa mi pacia miesta kam chodi 😀
Vinka prijemnu zabavu ja som sama este nikde nebola akurat s chlapom bez malej 😉 😉

vinka
7. jún 2009

Juj baby bolo supéééér.Odporúčam vrelo.Ked máte seberovné kamarátky tak šup večer na deci vínka. 😀 Už sme sa zhodli,že takto budeme chodit aspon raz za mesiac alebo raz za dva mesiace. 😉 😀

edita33
7. jún 2009

mi sme tak zvykli chodit partia mamiciek kym boli na materskej,bolo nas 6,,ale uz poniektore pracuju alebo su momentalne nezamestnane,tak si to uz tak nemozu dovolit,,chodili sme piatkami,vecer,na pizzu,na fernet,deticky nase boli malinke tak sme casto volali nasim oteckom ako to zvladaju,,ja a este kamoska sme dlho kojili,tak mi sme to mali horsie,,ale zvladli sme to,,musime si zase naplanovat taky vypal do nocnych ulic,,,uz sme davno neboli,,preco muzi mozu a my nie,,,,no nie???