Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
18. máj 2009

Ahojte,
dakujem za gratulacie.
Maly prekonal nakoniec tu 6.chorobu...v sobotu sa vyhadzal ale konecne vcera uz ok,a poviem vam,bol to horzne tazky tyzden ☹
Oslava dopadla dobre,aj moja torta ktoru som piekla chutila a cela sa vcera pojedla,takze som sa tesila ze sa mi podarila 😉

jablonka
18. máj 2009

miriamka, vsetok najlepsie Jakubkovi k narodeninkam, hlavne zdravicko a nech vam krasne dalej rastie 🙂 ...a musim povedat, ze krasnu torticku si upiekla, a vyzera aj mnam-mnam 😉

weja
autor
18. máj 2009

Miri, super, ze Jakubko je uz zdravy 😵 a torta bola paradna 🙂 krasne si ju ozdobila, maly mal urcite radost... 😉 uz chodis do prace, ci si este s nim doma?

miriamka
18. máj 2009

Weji...ano,dnes uz v praci,a konecne maly prekonal a porazil tu hnusnu 6.chorobu 😉
Jablonka...dakujem za gratulacie

Inac na to ze to bola moja prva torta v zivote,mala uspech 🙂

num7976
18. máj 2009

jej blov tak to budem robit tak ako ty,lebo ja teiz veru nemusim v noci vstavat a to silvinka na rukach,lebo hned place ako z izby odchadzam ani pri mojom muzikovi nevydrzi,takze je so mnou v tatinkovych rukach v kuchyni a zarabame,takze toto je dobry napad-a to das prevarenu a nechas pod vankusom,hej?a kedy davas prvykrat umele v noci?
jejda miriamka tak to je smutne,ze ste chorkani ja som o siestej chorobe ani nepocula este ze ste to napisali,lebo by som nemala ani tusenie,ze co sa to s malou deje,keby sa nam nieco take estalo!vsetko najlepsie jakubkovi,aby uz nebol dlho dlho dlho chorky!vidis,ze nakoniec ta torta bola vyborna a podarila sa!
takisto aj u smejka,tie sopliky to je hrozne,nasa az zachvat dostavala,ked ivdela odsavacku,strasne pri tom plackala,ale uz dlho sme nic nemali klo p klo p klop..jeeej a tak super ze sa vraciate,stastnu cestu a hned daj vediet,ako ste dosli a ako to maly znasal!
matulienka no to si uzijes volna len vela citaj a oddychuj,uvidis ze sa ti to zide ked uz bude babo vonku chi chi
monkula to ti verim,ze si sa musela hrozne bat,vsetko nech sa stane len nech su nasi drobci zdravuckI!
my sme tak spadli,ze sa silvinka boji vykrocit,takze mame taku pauzicku v chodeni,no dnes dostala motorku,tak jazdime o sto sest,sice nedociahne na zem,ale tak tisneme a potom jojkame ako nas bolia chrbty ha ha..

monkula
18. máj 2009

Miriamka, jakubkovi všetko naj k narodeninkám, hlavne zdravíčko a nech má stále na tváričke svoj krásny úsmev...

Blov, ďakujem za pochvalu motta 😉
A vám všetkým ďakujem za podporu, veľmi si to vážim... 😉 😵 😵

blovitc120
18. máj 2009

Ahojte,
miri, konečne ste zdraví, som včera na vás myslela, či už je ok na oslavu 🙂.
Weji ďakujeme za gratuláciu 🙂. A ty ako, meriaš bt?
Num, ja večer, keď idem spať, prevarím vodu, nalejem presné množstvo (u nás len 120ml bohužiaľ, ani to nevypije všetko, ale pre istotu), nechám ju trochu vychladnúť a dám pod perinu, nie vankúš, ja spím bez vankúša a hlavne pod perinou je správna teplota 🙂. A bebu mám na dosah ruky. Prvýkrát dávam bebu podľa toho, ako mi vydržia nervy. Miška je hore cca každú hodinu a ja ju vždy uspávam nasucho, no niekedy mi povolia nervy a dám jej jesť keď moc jačí, len to vypije tak 30ml, nie je hladná, len sa budí. Ak sa to stane do 2, dostane najskôr bebu a až druhýkrát prso, ak neskôr, dostane prso a bebu až potom. Pre prípad veľkého hladu mám pod perinou 2 fľaše s vodou, ale ešte som ich nepoužila. Možno to vyzerá, že ju trápim hladom, ale ona naozaj hladná nie je, len sa budí.

nastasia
18. máj 2009

miriamka, krasna torta, dala by som si 😉

weja
autor
19. máj 2009

ahojte 🙂
Blov, a Miska je este stale taka uplakana? ale ako citam, kedze ani nocne budenie sa nezmenilo, tak asi velka zmena nenastala, co?
bt meriam, nech viem, kedy cakat mrchu, aj ked kazdy mesiac veeelmi rozmyslam, ci sa na to nevykaslem, ale tak nech mam prehlad... 🙂
aj u vas je dnes taky uprsany den? aspon netreba polievat zahradu 😀 🙂

miriamka
19. máj 2009

Dobre ranko,
Weji...aj ja meriam BT,tiez kedze neuzivam antinu mi to pride ako fajn prostriedok na zistenie kedy pride mrcha,a samo aj preto,kedy je ovulka.
Inac super ze poprsalo...aspon nam moze trava rast...a musim povedat,ze maly nam daroval dobru noc po tom tyzdni hroznych noci pocas choroby zaspal o 20tej a prvy krat zaplackal az 4.30 a potom som ho o 6.30 budila 😵 Ach jo,kiez by bolo takychto noci viacej 😔

weja
autor
19. máj 2009

Miri, no hadam ich bude viac, ved Jakubko je uz velky chlap, snad uz bude lepsie spinkat 🙂
a planujete uz aj druhe, ci to zatial odkladate? 🙂

blovitc120
19. máj 2009

Ahojte, tak u nás bola v druhej polovici noci prietrž mračien, lialo ako zo sprchy. Na jednej strane som rada, lebo už sa nedalo v tom teple dýchať, ale na druhej strane... My bývame na najvyššom poschodí a celý strop v spálni zatečený, musieli sme podložiť lavore 😝. A na schodisku to isté, máme krásne novovymaľovaný vchod, teda mali sme. Celý strop aj tam mokrý. A to všetko pre jedného debila, nevieme ktorého, niekoho z nižších poschodí. Minulý rok, keď zatepľovali dom, bola v pláne aj oprava strechy a neurobili ju. Resp. robotníci prišli a nejaký debil (tušíme, kto to bol) im povedal, že on je predseda bytovky (jasné, že nebol, predseda ich objednal) a poslal ich preč, že oprava strechy sa ruší. No proste debil, my tu takých máme kopu.
Weji, Mišku už radšej komentovať nebudem, ale v podstate si to vystihla 😒. Ale inak je úžasná, proste už je veľká, reaguje na všetko, reční o 106, teší sa, keď vidí známych, robí už úmyselne neplechu, všade sa dostane, minule vliezla dnu do umývačky a tak 🙂.
Ja sa inak tiež chystám merať bt, no ešte nemám mrchu. Ale už som aj ja v klube tých, čo majú menej kg ako pred tehotenstvom, no vyzerám ako mrcina, zle je na mňa aj pozrieť, už vtedy som mohla mať viac kg... Tie nevyspaté noci a robenie policajta celý deň sa prejavili. Mne teda materstvo na kráse nepridalo ☹. No Miška mi už berie mobil veľmi intenzívne, tak krásny deň, u nás po daždi je nádherne a horúco, tak to čaká asi aj vás 🙂. Zase pôjdeme von naboso 🙂
Miriamka, gratulujem ku krásnej noci, nech sú teraz už len také a ešte lepšie

miriamka
19. máj 2009

Weji...no jasne,druhe uz planujeme...preto chcem mat cyklus pod kontolou 😉
Blov...no nic si z toho nerob,mne mrcha dorazila az som prestala kojit,dovtedy nic...a tiez mam nizsiu vahu nez pred tehu,a urcite mi to tiez na krase moc nepridava. 😒
A co sa noci tyka...my ked mame takuto peknu,potom nasleduje asi tyzden uplne desnych noci,takze dnes taku ocakavam 😀

blovitc120
19. máj 2009

Tak to máme rovnako Miri. Tiež nás kde-tu navnadí, že ide byť dobrá a potom ešte väčší horor, hoci mi vždy príde, že horšie to už byť nemôže 😔

weja
autor
19. máj 2009

no ved to, ze mam aspon cyklus pod kontrolou, ked uz nic ine... 😒
inac Miriamka, co som pozerala, tak v majovkach sa vam to uz len tak hemzi novymi tehulkami 😵 ste to tam zobrali nejak zhurta 😀
Blov, tebe by sa zisiel ten detsky obojok 😀 a v kociku Miska este obsedi?
normalne vam zavidim, ze ist von naboso... 😎 ja vzdy, ked poobede zidem do mesta, vsetci vyzeraju akoby sli z plaze a my ako z ineho sveta - v dlhych nohaviciach a celych topankach... 😝 😀
ale uz je aj tu krasny den... 😵

miriamka
19. máj 2009

Veru Blov,u nas tak isto...raz ked je super,tak potom nasleduju noci fakt desne 😠
Inac vcera sa pekne maly obhral na pieskovisku asi hodinku,takze mozno aj preto dobre spal ze bol unaveny.
Weji...no ja chcem mat cyklus pod kontrolou,najma nech viem ci mam ovulku a potom uz sa hadam lahsie otehu.Veru,majovky sa riadne rozbehli,dokonca aj dvojicky tam jedna caka,takze keby dala recept aj ja chcem 😵
Weji,a vy uz snazilkujete?

blovitc120
19. máj 2009

Weji, kočík je u nás samostatná kapitola. Kedysi v ňom aspoň spala, teraz ani to ☹. A momentálne je nr. 1 vyhadzovať mi obsah kabelky, tým sa zahrá. Všetko, čo vyberie, samozrejme najskôr ochutná, či by sa nedalo zjesť. No a klasika, pozerá stále TA3. Dnes som jej skúsila pustiť rozprávku, tá ju rozrevala, tak som zapla TA3 a našťastie práve šli ceny ropy, tak bolo po plači

weja
autor
19. máj 2009

Blov, ta Miska nema chybu 😀 aspon mas stale poriadenu kabelku 😀
Miri, no snazime sa od zaciatku roku (jeden mesiac sme mali pauzu), aj cyklus mam uz upraveny - ovu je kazdy mesiac rovnako, takze neni problem sa trafit... lenze niekedy to zrejme nestaci, treba k tomu asi aj velku davku stastia... 😖
fuuuha, ale dvojicky k ani nie 2-rocnemu prckovi... to bude asi zaberak... 😨

miriamka
19. máj 2009

Ved to...ak je cyklus uz aj pekny s ovu,tak potom este treba aj tu davku stastia aby sa clovek trafil.Uvidime,ako to pojde nam potom.
Veru,dvojicky budu zaberak,ale asi to tak malo byt a neskor uz len kopec radosti bude robit tolko deti 😅

blovitc120
19. máj 2009

Ahojte, posúvam nás na prvú stranu 🙂.
Veru baby, som zvedavá, ako to u nás bude s druhým, koľko sa natrápime, keď Miška bola na prvý šup...
Smejko, kde si? Aká bola cesta?
Miriamka, z čoho bola tá torta? Myslím príchute. A Jakubko aké má vlásky krásne dlhé 🙂 (reagujem až teraz, lebo som po asi 2 týždňoch pri PC a v mobile sa mi veľmi zle pozerajú obrázky).
Weji, v tej kabelke je všetko, len nie poriadok, ale hlavne kopa slín dnu 😀. Však príďte, poriadi aj tebe 🙂

miriamka
20. máj 2009

Dobre ranko,
tak stalo sa co som necakala...aj tuto noc maly pekne spinkal 😉
No maly ma dlhe vlasky,cey vikend som mu uz ale vzadu prvy krat strihala,lebo sa mu tak vytacali,takze prve kusky vlaskov uz padli 😉
Inac torta bola piskotove cesto a v tom plnka zo Salka 😉

weja
autor
20. máj 2009

dobre ranko 🙂
veru, Smejko by sa nam uz mohla pomalicky ozvat, ako zvladli cestu a navrat domov 🙂
Blov, a vy kedy zacinate snazilkovat? Este tohto roku? 🙂 ta ponuka poriadenia kabelky znie lakavo 😀
Miri, to si si vymyslela sama tu tortu, ci si piekla podla receptu? inak piskotove cesto je asi fakt najlepsie... 🙂

miriamka
20. máj 2009

Weji...nie,ja som piekla len tak co som vedela,cesto podla receptu,a krem zase co som poznala ze je dobry,a spravila som z toho celeho tortu 😉

weja
autor
20. máj 2009

krem zo Salka moze byt 😵 sladke az za usami, ale stoji to za to 😀

blovitc120
20. máj 2009

Miriamka gratulujem k noci, nech uz su pravidlom 🙂.
Weji, všetko záleží od toho, aká bude Miška, keď bude poriadne spať a prestane plakať, tak pre mňa aj hneď. Uvidíme ešte. Ale najskôr keď bude mať Miška rok. Do roboty do toho rozhádzaného kolektívu sa mi nechce ani najmenej... Ak budeš potrebovať upratať tú kabelku, tak hocikedy 🙂

miriamka
20. máj 2009

Blov...no kiez by boli tie noci pravidlom...ked uz mal ten 1 rok,mohol by uz aj zacat spavat.Tie desne noci mat 1 rok stacili 😉
Inac my z druhym tak isto..ja aj hned,ale povedali sme si az zacne maly v noci pekne spavat,a bude to uz pravidlo a nie len obcas,tak ideme do toho.Inac by to neslo

weja
autor
21. máj 2009

dobre ranko 🙂
dnes je uz od rana riadne horuco... 😝
drahy ma dnes v praci nejaky sportovy den a potom gulas, dufam, ze nepride moc "vesely"... 😅 🙄
pekny den 😎

blovitc120
21. máj 2009

Ahojte, aj ja by som veru šla na športový deň a guláš 🙂. Weji, nebývajú takéto akcie skôr v piatok 😀?
Miriamka, aká bola noc? Dúfam, že to pokračuje a lepšia ako naša 😝. Už som si na lampu zavesila povraz, len som zatiaľ nenašla odvahu dať si ho okolo krku a skočiť dole z postele 😒.
Pekný deň a snáď sa už ohlási aj smejko?

kwatka
21. máj 2009

ahojte, blov: dúfam, že to nemyslíš vážne, Miška je veľmi krásne dievčatko, len škoda, že aká je krásna nie je aj taká dobrúčka.
Ja budem o chvíľu rozmýšľať asi tak ako ty, lebo mne je čím ďalej tým horšie, to by sa tie nevoľnosti už nemali pomaly vytrácať???
dnešnú noc som celú prevracala, ešte ku tomu sa mi pridala migréna, teraz ráno som už bola asi 3x a to všetko na lačný žalúdok, už ma v tom bruchu všetko pichá asi mam z toho vracania svalovku. Dnes som ostala doma, volala som do roboty, že sa necítim dobre, tak budem oddychovať. A najhoršie na tom je, že na mne ešte nič nevidno, v robote si určite myslia, že si to všetko len vymýšľam, šak už som v 16tt a bruško nikde, normálne som z toho nešťastná. Keby už vykuklo, tak by som mala aj lepší pocit, že pre dačo tak trpím.
Baby, či mi veríte alebo nie, dnes ráno, som až plakala pri záchodovej mise, že už skoro 2 mesiace každý deň vraciam, že kedy to konečne skončí!!! 😢

kwatka
21. máj 2009

oh, nie som v 16tt, ale v 15tt, dajak som si to zle vypočítala 😀