Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
27. máj 2009

Miriamka, ja som tiež pozerala do albumu, ale do profilu ma nenapadlo 😀. A účes ti závidím, ja musím tiež niečo so sebou urobiť, síce mi drahý farbí vlasy, ale mám ich dlhé na moje pomery, no našťastie nie sú zničené a úplne mi prestali padať. Hoci ich mám oveľa menej, začali mi dorastať na celej hlave, tak mám okolo hlavy naježené vlasy ako dikobraz. Proste nejaký praktický zostrih chcem. Len moja kaderníčka rodila mesiac predo mnou a ja tak strašne nerada mením kaderníčky a kozmetičky, s ktorými som spokojná.
Baby, ja sa to aj bojím napísať, Miška spala od 20:00 do 6:00 bez prestávky 😲 😲 😲. Som zvedavá, dokedy toto potrvá.

miriamka
27. máj 2009

Blov...ja byt doma na materskej este,tiez sa kadernicke ani na kozmetiku nedostanem,ale teraz musim kvoli praci a aj ze su na to peniazky navyse 😉 ,takze vlastne az teraz co som v praci mam viac casu na svoj zovnajsok
Inac gratulujem k spanku!Vidis,prislo to nakoniec skorej nez u nas 😵

weja
autor
27. máj 2009

fiiiiha... Miske to vydrzalo uz 2 noci po sebe, to vyzera nadejne... 😵 Blov, dufam, ze si si nadspala aj do zasoby, keby nieco... 😀 😉

smejko1
27. máj 2009

miriamka, krasne to mas 😉 aj ja som mala taky uces cele tehu, ale teraz idem upl na kratko....... nestiham sa pri damienkovy stale fenovat a mne tie vlasy stale paaju tak ....... no ved snad ma bude muz lubit aj tak hihi

blov - nechvalim...... klop klop klop....... len tak dalej

my krasne papuskame......

blovitc120
27. máj 2009

Baby, ja tomu neuverím, kým to nebude aspoň týždeň. Toto už raz urobila, síce nespala celú noc, ale sa len raz zobudila 2 noci po sebe 🙂.

num7976
27. máj 2009

ahojte jejda blov verim,ze takto bude spinkat uz na furt!my mame teraz noci priam katastrofalne,mala sa zobudi o pol desiatej a o pol deviatej len zaspi trucuje skoro hodinu,potom zaspi,no o pol dvanastej je zase hore no a takto to potom ide do rana po dvoch hodinach a o piatej je hore kazdu pol hodinu,furt sa kruti nevie si najst polohu,potom sa strhava,no neviem co sa jej deje,mozno z tych zubkov,prvy horny je uz po sirke cely von,druhy zatial nic,no a cez den spava tu tristvtvrte hodinu-to je presna ako hodinky a viac nic... 😒
miriamka vyzeras super,ja musim tiez uz ist,lebo tie moje vlasy vyzeraju hrozne,no mne stale padaju a to malu kojim v noci uz len dvakrat,za chvilu uz nebudem mat ziadne! ☹
smejko tak to je super,ze pekne papate vidis aspon s tymto problem nebudete mat,do kelu vsetko co idem napisat je negativne,my stale nepapame dobre a jogurty?no tak to zje mozno polovicku ale tvari sa ako keby som jej don este odstavila citron..
no nic babulky drzte sa neviem kedy sa tu zase stavim,pekny dnik prajem

blovitc120
27. máj 2009

Num, ja sa tiež čudujem, že mi prestali padať, lebo ja kojím niekedy 2x za deň a niekedy aj po každom jedle, ak si pýta. No, kojím je pri mojom množstve mlieka silné slovo, podľa mňa tam viac ako 20-30ml ani nemá, neviem odmerať, lebo som odsávačku požičala kamarátke a aj tak by som ju nepoužila. Už to neriešim, mám ich stále prázdne, len si cucne, ale to jej už stačí. Ja som si ale nasadila železo a pomohlo podľa mňa to. Už mi to aj v minulosti pomohlo. Po mesiaci prestali padať.

blovitc120
27. máj 2009

Inak num, naozaj to môže mať zo zubov, u nás to z nich nebolo, žiadne nové nemáme 🙂

num7976
27. máj 2009

blov ja som uz zelezo uzivala a nic,ale na zaciatku tehotenstva mi zacali padat vtedy mi nepomohlo,tak ich skusim teraz dat,mozno teraz zaberie,lebo je to katastrofa az si vlasy nerada zmyvam,lebo ked vidim,kolko mi pri zmyvani vypadne a potom ked si ich cesem,no uzas!no ktovie ci su to tiez zuby ale mam toho uz dost.. 😠

nastasia
27. máj 2009

ahojte,
aj mne pomohlo zelezo so zinkom na vlasy, to mi v lekarni specialne urobili.

miriamka, uces je sik 🙂

blov, drzim palce nech aj tuto noc miska pekne spinka

blovitc120
27. máj 2009

Num, držím palce, ja som mala vlasov plnú vaňu, snáď aj 300 ich tam vždy bolo, úplné chumáče a teraz maximálne 5 mi vypadne. Skús to

kwatka
27. máj 2009

ahojte, hlásim sa po dlhšom čase.
Včera som bola u gynekologičky na poradni a tá mi vysvetlila, že aj keď som v 16tt, tak som v skutočnosti v 3 mesiaci, ona to počíta už ako 4mesiac, lebo ona to počíta na nejaké lunárne mesiace alebo také dačo.
No v podstate mi to je jedno, hlavne, že je babenko v poriadku, robila mi ultrazvuk a má všetko čo má mať, aj žalúdok aj močový mechúr aj ručky aj nôžky aj očká aj noštek, a sa mu čikútalo, ale povedala, že to je normálne. Inak nepribrala som od poslednej poradni ani kilo, dúfam, že je to v poriadku, lebo nič nehovorila. A na tie nevoľnosti mi odporúčila zázvor, tak som si ho kúpila ako mletý a dávam si ho do čaju, no proste hnus, ale myslim, že trošku zaberá, tak aspoň to.
Výsledky z krvi, ak budú dobré, tak volať nebudú a ak budú zle, tak sa mi ozvu, tak dúfam, že mi volať nebudú.
Blo: Miška sa asi polepšila (klop klop klop, nechcem zarieknúť)
Num: ja som tiež brala ešte pred tehotenstvom zinok na nechty a na vlasy, ale nijak zvlášť mi nepomohlo, ale železo som nevedela, že je tiež na vlasy a nechty.
Tak sa majte krásne, prajem pekný večer
a krásnu dobrú nocku aj vaším babatkám

smejko1
27. máj 2009

kwatka, no vsetko je ako ma byt, blahozelam

ja a moje vlasy, presne ako pisete, totalne chumace mi vypadavaju a to stale..... postel plna vlasov, tak som si povedala dost, bojim sa aby ich damienko nemal v pusinke...... a nechty som mala cele tehu ukazkove a posledny mesiac sa mi teda riadne stiepia........ no des

blovitc120
27. máj 2009

No mne sa vlasy fakt úplne zlepšili, ako Miška je príkrmy a menej môjho mlieka plus to železo (ja ho užívam tak od buka, vôbec nie denne tabletku, niekedy zabudnem aj 3 dni) vlasy nepadajú, o nechtoch radšej pomlčím, tie mám kvôli malej nakrátko a hrozné, mne sa krátke lámu viac ako dlhé, divné. Inak to železo mi nepomáha hocijaké, jedine Sorbifer Durules. To ma v sebe aj C.
Kwatka gratulujem, to letí, o pár týždňov už budete vedieť aj pohlavie 🙂.
No som zvedavá na túto noc... Ideme pozerať finále futbalu, ma drahý prehovoril 😅

blovitc120
28. máj 2009

Ahojte, hlásim spánok do 4:30. Síce sme potom už vstávali, no ale nevadí, lepšie tak, ako 10x v noci 😉. Ešte stále je svieža, spať nechce, ja by som už veru zdriemla 😅. Pekný deň 🙂

weja
autor
28. máj 2009

dobre ranko 🙂
tak u Misky konecne nastal obrat, ked jej to uz vydrzalo 3 noci po sebe, tak to uz hadam nezakriknem 😅

Kwatka, gratulujem k dobrym spravam 😉

mne tiez na vlasy a nechty pomaha zinok

tatiana82
28. máj 2009

ahojte kocky
hlasim sa po sto rokoch, uz som nemala zapnuty pc ani nepamatam... v praci mam toho vela, vikendy travime u nasich, prerabaju chalupu, mam pocit ze posl. mesiac nic nestiham...

dodatocne prajem Jakubkovi vsetko len to najlepsie k 1. rocku 🙂
a kukam ze aj Miska uz v noci spi viac ako obycajne tak to je dobre znamenie 😉
na vsetky som myslela aj ked som tu nebola, musim si vam precitat ani neviem kolko stran mam zameskanych...

pekny vecer vsetkym 🙂

blovitc120
29. máj 2009

Tatianka vitaj po dlhej dobe 🙂.
Tak nemôžu byť stále Vianoce, však? U nás noc po starom, ide mi hlavu rozdrapiť 😒. Ani tak nie konkrétne hlavu, ale očné jamky, v ktorých sa hýbe oko, nemôžem vôbec pozerať do strán ani hore a dole, lebo to bolí ako fras... Ja som to tušila, že je to len na pár dní, toto niekedy urobí aj cez deň, že spí 2 hodiny a potom 3 mesiace po pol hodine. No nič, vraciam sa do hladiny Zombie, pekný deň

weja
autor
29. máj 2009

ahojte 🙂
Tatianka, ty si tu ozaj sto rokov nebola... 🙂 a troška sa šetri, treba aj oddychovať... 😉
Blov, tá hlava môže byť aj z tohto počasia, tu normálne sneží... 😲 hneď sa to síce topí, ale padá normálny sneh... 😖 a je po lete... 🙄

blovitc120
29. máj 2009

Hm, keď ja som sa tak tešila, že Miška ide spávať a prd z toho 😔 😔 😔

miriamka
29. máj 2009

Ahojte,
Blov...neboj,dolezite je ze uz prespala celu noc,a mozno skus spomenut co robila v ten den a papala ked potom prespala celu noc.Ja som napriklad zistila,ze ked maly papa posledne jedlo o 17tej a potom uz len mliecko na zaspatie spinka dobre...ak je aj neskor,tak aj noc je na prd 😠
Tatianka...super ze si sa tu ukazala 😉

blovitc120
29. máj 2009

Miri, presne na chlp som sa snažila dodržiavať všetko, aby to mala rovnaké 😒. Akurát doobeda sme boli v meste a stretli pre ňu cudzích ľudí, ktorí ju brali na ruky a tak. Ale to bolo o 10 ráno, tak neviem

miriamka
29. máj 2009

Blov...to moze byt tiez ono,lebo maly napriklad ked je s vela detmi a ludmi jeden den,noc je automaticky opat tazka,to uz vzdy viem popredu.Proste on lepsie spinka ked je cez den len s mojou maminou ked som v praci,a potom s nami.

blovitc120
29. máj 2009

Asi veľa vzruchov, že??

smejko1
29. máj 2009

teraz ste mi trosku otvorili oci, lebo my sme vcera mali navstevu 2 detcky a damineko bol uzasny, sedel ako pena a dival sa 2 hodiny........ lenze noc bola desna........ bol hore ako digitalky kazde 2 hodiny a medzi tym ma este muz zobudil co prisiel z oslavy takze ja som dnes bola totalne nepouzitelna.......

ale o inom. baby ja malemu varim a aj budem varit, ale ak by som potrebovala nieco na papanie na cestu.... ktoru znacku mi odporucate z tych jedal....... kde neni ani sol a ani cukor? a tiez mam dat na vecer mliecnu, alebo bezmliecnu ryzu? asi to totiz o tyzden vyskusam, lebo ja chcem aby vyzdrzal spavat dlhsie........... ja viem, ze som natom neni najhorsie. ale rada by som sa mala lepsie.......

ozaj a dostali sme do doru take susienky pre deti a je tam napisane, ze je tam aj cukor...... mam, alebo nemam to davat?? som z toho jelen {su to Hami - Safari}

inak dnes sme papali brokolicu a nestihala som mu davat do pusinky, lebo ked nemal plno tak uz plackal ako chcel papat...... moj papkacik 😉

blovitc120
29. máj 2009

Smejko, mliečna ryža je taká, že je v nej umelé mlieko, tak to záleží od toho, či mu ho chceš dať, alebo si radšej odsaješ. Ja kupujem zatiaľ zásadne nemliečnu a robím jej ju s vodou a ovocím, keby som robila s mliekom, dám také, na aké je zvyknutá, čiže bebu ha, lebo ja už toľko neodsajem ani náhodou. Ale ona mi moc s mliekom nechce, radšej voda a ovocie. Ale dlhšie ti spať z toho nemusí. A hlavne ani ja ani miri nedávame kašu pred spaním, môže z nej byť skôr ťažko. Pred spaním mlieko a ja o pol 6 a miriamka do 5 davame kašu. Čo sa týka skla, našej najviac chutí Alnatura z dm, je to dokonca bio, vie si vybrať. Ale zje aj Hami a Sunarek-od neho je dobré aj ovocie, potvrdzujem, že sú chuťou celkom dobré a nemajú soľ ani konzervanty resp. cukor. Absolútne neodporúčam Hipp, drahé, chuť o ničom a skoro všetko obsahuje soľ. A také ako Ovko a Hame, to ani náhodou, tam to zloženie je des. Inak tie sušienky by som ja osobne pravidelne nedala aspoň do roka, ale ak budeš v núdzi, napr. veľký plač v aute, môžu jednorazovo poslúžiť, neublíži mu to isto 🙂. Inak zeleninu varím občas aj ja, ale mäso by som si netrúfla, hlavne o kvalite mäsa v obchode nie som 100% presvedčená a tie v skle vraj prísne kontrolujú. VRAJ. Neviem, ale keď nestíham variť zeleninu, neviem si predstaviť mäso 😉

smejko1
30. máj 2009

blov som vedela, ze mi poradis a ze to mas nastudovane........ dakujeeeeeeeeeeeem.

dnes som bola skoro stale hore, nechcella som stale davat prsko tak som davala dudel, ktory kazdych 10 min. vyplul a zas mrncal....... no radostna noc 😉

blovitc120
30. máj 2009

Smejko vydrž, ak chceš, aby menej v noci papal. Damienko je už dosť veľký, on už by nemusel v noci toľko jesť. On sa v noci budí, že chce mamu 🙂. A keď dáš prso, tak sa poteší a cucne 🙂. To žiadne dieťa neodmietne 🙂. Napr. Miška už je až ráno najskôr o 4. A nie je to bebou, že by z nej bola plná, isto zje menej ako z prsa, lebo jedáva tak max. 80ml. Ja som jej tiež dávala prso vždy keď sa zobudila, ale to už bolo neúnosné, tak som skúšala len hladkať a cumeľ-ten končí ako u vás, len nie po 10 minútach, ale sekundách, vyplazí jazyk a ide von 😝. To, že nie je hladná, som zistila, keď som jej urobila v noci bebu, lebo už som toho mala plné zuby a vypila 10 ml. Naša dr., inak veľká zástankyňa dojčenia, mi sama povedala, že pokiaľ to mame nevadí, môže dávať prso pri každom plači v noci, ale deti, ktoré už dostávajú príkrmy, sú veľké a stačí im väčšinou jesť raz v noci alebo vôbec, zvyšok je vec kontaktu s matkou 😉.
No naše prespaté noci sú fuč, dnes bola asi 5x hore 😔

smejko1
30. máj 2009

skusim byt tvrda, lebo uz je velky chlapec a ti maju celu nocku spat....... tak dufam, ze to pochopi....... nemusi sa opicit po neveste 😉

blovitc120
30. máj 2009

Haha, tak to bol hlod 😀 😀. Ale berieme 😉. Ako si minule povedala, nevesta málo spí, aspoň viac doma porobí 🙂, to bola tiež hláška dňa.