Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
11. jún 2009

Smejko, kuk do albumu na moju pomocnicku, ci nas este chcete za nevestu, ako robi poriadok 🙂

weja
autor
11. jún 2009

Blov, tak to je riadna pomoc... 😀 😀 😀 koľko jej trvalo, kým narobila taký "poriadok"? 😅 ale je krásna v tých šatočkách... 😵
Smejik, ja som už pred pár dňami obdivovala tvoje vlasy, len som sa ešte nestihla vyjadriť 😀 veľmi ti pasujú kratšie vlasy, dobrý nápad to veru bol... 😉

blovitc120
11. jún 2009

Weji, trvalo to asi 2 minuty, kym som bola na wc sa vycikat 🙂

weja
autor
11. jún 2009

no šikulka... 😀

blovitc120
11. jún 2009

No však ju už musíš prísť pozrieť, vieš ako narástla 🙂? A čo už všetko vie? Inak podľa vzoru num som jej v knižke ukázala, ako fučí ježko a keď ho otvoríme v knižke, fučí ako lokomotíva 😀. A je tam aj vtáčik, tak jej vravím, že to je pipi a ona keď vezmem knižku, hneď sa začne smiať a kričať pápá 🙂. Má v tom zjavne ešte trošku hokej, pipi či pápá, ale je zlatá.

miriamka
12. jún 2009

Dobre ranko,
Smejko..gratulacia k prvemu zubku,a uces je perfektny!!!Ja rozmyslam,ze tiez pojdem este az na taketo kratke,nejako sa mi to viac paci nez ked som mala dlhe 😉
V praci mam teraz toho viac nez dost,takze nejako nestiham na MK chodit...ale dnes si davam uz troska pomalsie tempo,stacilo za cely tyzden...
Blov...mala je fakt sikulka 🙂

weja
autor
12. jún 2009

dobré ránko, konečne piatok 😵
Blov, no to vidím aj podľa tých fotiek, že je to už slečna, je to sila, ako rýchlo tie deti napredujú - keď sme boli u vás začiatkom mája, ešte sa ledva gúlila z bruška na chrbát 😀
takže ježko u malých detí boduje... 😀
Miriamka, pekné nové fotočky 🙂 malý má už riadne zúbky... 🙂

miriamka
12. jún 2009

Weji...mas pravdu,tie deti hrozne rychlo rastu...ked vidim ake robi maly teraz uz pokroky,tak je to sila 😉
Inac ano,uz mame 7 velkych zubkov,stolicky zatial ziadne tak cakam kedy nas zacnu trapit 😠

weja
autor
12. jún 2009

jaaaj, to čo som napísala - že začiatkom mája... 🤐 začiatkom marca som chcela napísať... 🙂
Miriamka a vy ako, už snažilkujete, či to ešte stále odkladáte? 🙂

miriamka
12. jún 2009

Weji...no nenazvem sa uplne snazilkou,ale meriam BT,a druhemu babatku sa nebranime 😉 Proste to nechavame na nahodu,kedy pride vtedy pride...ale ten spravny cas uz je 😉

weja
autor
12. jún 2009

no tak to vám držím palce... 😉

miriamka
12. jún 2009

Weji...dakujem,ale najma vam nech sa mimulko zadari,vy si ho najviac zasluzite!

weja
autor
12. jún 2009

no len bohužiaľ to nie je o zásluhách... 😔 ale čo už, našťastie nás nič nejako nesúri (vek a pod.), takže na dobré veci v živote si asi musíme počkať... 🙂

Blov, no drahý robí od 1.7. už v MT, tak možno popri tom jeho dochádzaní by sme mohli cez leto ešte spískať nejaké stretko... 🙂

miriamka
12. jún 2009

Weji...nebojkaj,urcite sa zadari...aj Tebe aj Polevke,moc vam drzim palce 😉

blovitc120
12. jún 2009

Ahojte, miriamka, dobré fotky 🙂. Miška je tiež hrozne šteklivá 🙂. Ale Jakubko je frajer, že tak kľudne sedí s klobúčikom na hlave, náš klobúčik by už bol dávno na zemi, v lepšom prípade v puse...
Weji, veď som pozerala, že kedy začiatkom mája ste boli u nás 😀. Ale budem rada, keď sa s ním zvezieš, resp. odvezieš domov... A ohľadom vášho bábätka, bude to dobrý anjelik, že o ňom nebudete ani vedieť, ver mi 🙂

miriamka
12. jún 2009

Blov...Jakubko sa nejako posledne dni skludnil,sice stale vymysla,ale je kludny,plakat som ho nepocula tusim odkedy som dosla zo sluzobky...neviem ci je to ticho pred burkou alebo co 😀
Inac svagrova-suseda ma dvojicky-parik o 2 tyzdne mladsie nez Jakubko...a musim povedat,ze chlapec je kludny ale mala je riadna certica 😀 ,stale vymysla,ked sa jej nieco nepaci place...takze asi su ti chlapci taky kludnejsi alebo co 😉

blovitc120
12. jún 2009

No asi, lebo naša je mega čert, na dobrom sa nezastaví 🙂

miriamka
12. jún 2009

Blov...to ani nie ze su tie deti zle,len su narocne.Napriklad mala ma najvacsiu zabavu ked ju daju na trampolinu,tam skace,vala sa ako zmyslov zbavena 😀

weja
autor
12. jún 2009

no vraví sa, že chlapci sú trocha pohodlnejší - začínajú neskôr rozprávať, aj chodiť... 🙂 ale potom si to všetko vynahrádzajú.... 😀 aspoň v našom okolí to tak väčšinou bolo... 🙂

miriamka
12. jún 2009

Weji...no ved to aj cakam,ze budeme mat raz doma riadneho lumpa 😀

blovitc120
12. jún 2009

A ja čakám, že náš lumpík sa skľudní. Práve zaspala, som zvedavá, na ako dlho 😀 😀 😀. Idem makať rýchlo v domácnosti

smejko1
12. jún 2009

ahojte

aj ja som kukla vas albumiky a zlaticka mate...... krasne usmievave.....

dakujem za pochvalu ucesu. ja uz som taky mala, tak som nesla uplne do rizika, len to nemam riadne kratke lebo to robila ina kadernicka...... no ved o mesiac jej to lepsie vysvetlim....... hihi a je to super, uz niesu vsade moje vlasy _alebo ich len nevidim a aj ranna uprava je rychla.......

dnes ked damienko zuzlal svoju hracku tak sme poculi aj zubocek.........

blov moja snaha ho naucit zaspinkat sameho stale pretrvava, ale asi ja pridem o nervy je to hrozne a muz do mna...... co ho tak trapim. tak asi viete ako sa citim....... ale stale verim, ze je to pre jeho blaho ......... ale ak by mi plakal tak dlho ako miska tak by som to tiez zdala.........

wejka, miriamka - drzim Vam palculky na snazilkovanie........ ja som rozmyslala, ze my by sme sma mohli mozno zacat snazit az ked bude mat maly cca 1 a pol roka........ ja sa skor nato necitim..... nech uz aspon na nocnicek vie chodit sam....... no ale ved uvidime......

krasn dnik Vam vsetkym zelam........

blovitc120
12. jún 2009

Hihi smejko, ja tiež dúfam, že bude na nočník chodiť, keď ju vidím, ako z neho upaľuje preč 😀. Až mi príde neuveriteľné, keď mi moja mam ahovorí, že ja som už v 10 mesiacoch nenosila plienky, proste som sa pýtala a vydržala som. Na noc mi dávali, ale ráno bola suchá 😲 😲. Nechápem sa...
Držím palci pri zaspávaní, ja som to nezvládla, stačil mi rev počas celého dňa 🙂. Veď raz sa naučí spať, snáď. A tie krásne vlásky ti závidím 😉

blovitc120
12. jún 2009

Baby, sťahujem sa na stavbu. Robia nám strechu, aby netiekla a zatepľujú ju, my bývame úplne hore, takže rachot ako na stavbe a madam spokojne spí už vyše hodiny. Čo je to za dieťa 😀?

smejko1
12. jún 2009

ahojte

aj ja som kukla vas albumiky a zlaticka mate...... krasne usmievave.....

dakujem za pochvalu ucesu. ja uz som taky mala, tak som nesla uplne do rizika, len to nemam riadne kratke lebo to robila ina kadernicka...... no ved o mesiac jej to lepsie vysvetlim....... hihi a je to super, uz niesu vsade moje vlasy _alebo ich len nevidim a aj ranna uprava je rychla.......

dnes ked damienko zuzlal svoju hracku tak sme poculi aj zubocek.........

blov moja snaha ho naucit zaspinkat sameho stale pretrvava, ale asi ja pridem o nervy je to hrozne a muz do mna...... co ho tak trapim. tak asi viete ako sa citim....... ale stale verim, ze je to pre jeho blaho ......... ale ak by mi plakal tak dlho ako miska tak by som to tiez zdala.........

wejka, miriamka - drzim Vam palculky na snazilkovanie........ ja som rozmyslala, ze my by sme sma mohli mozno zacat snazit az ked bude mat maly cca 1 a pol roka........ ja sa skor nato necitim..... nech uz aspon na nocnicek vie chodit sam....... no ale ved uvidime......

krasn dnik Vam vsetkym zelam........

blov - ja si uz davno myslim, ze cim vacsi hluk pre misku tym lepsi spanocek 😉

nastasia
12. jún 2009

baby, tak mam endometriozu, musim ist na laparoskopiu. videl to na tych vazoch co drzia maternicu, zee ich mam zhrubnute...a inde mam mozno tiez, ale to sa uz zisti laparkou. tak koncne vieme co mi je 🙂

smejko1
12. jún 2009

nastasia........ no neni to pekna choroba, ale je dobre, ze vies co Ti je a mas sancu sa liecit..... takze..............

blovitc120
13. jún 2009

Ahojte,
nastasia, to mi je ľúto, ale ako smejko napísala, hlavné je, že vieš, čo ti vlastne je...
Baby, musím sa vám posťažovať, čo sa mi dnes stalo, ja som z toho ešte stále hotová. Môj drahý mal skúšku a ja som bola p.m. sama s Miškou von. Pospala klasickú polhodinku a potom sme sa ešte prechádzali. Už sme boli na našom sídlisku a bola mrzutá, tak som sa k nej sklonla a dala jej pusu na líčko a ona mi vtedy zobrala slnečné okuliare. Vravím si, že ak ich nehodí na zem, nechm jej ich, lebo sa ukľudnila. No ale po chvíli samozrejme leteli na zem, tak som jej ich zobrala a ona spustila strašný rev. Zúrila ako taký matadorský býk. Ja poznám svoje dieťa a viem, ako vyzerá zúrivý plač a ako plače, keď jej niečo je. Tak som jej dala čajík, nepomohlo, cumeľ, nechcela, chrumky vyhadzovala von z kočíka, hračky lietali tiež oblúkom. Znovu som ju šla bozkať a dodriapala mi tvár. Už som chytala nervy, tak som odbočila na taký trávnik, ktorý je na sídlisku, reku povozím ju po hrboľatom, možno pomôže. Nechcela som ísť s takým paviánom domov. Na trávniku nič nepomáhalo, zase ma doškriabala až do krvi a revala, stále chcela tie okuliare. Tak som zastala a dala si ich do tašky, nech ich nevidí a potrebovala som napočítať do 10, aby som sa ukľudnila. Vy s dobrými deťmi to možno nepoznáte, ale ja to robievam. No a vtedy začala z jedného balkóna na mňa vyrevovať ženská, že čo to dieťa nechám tak žalostne plakať, čo som to za mater, že na mňa zavolá sociálku, že ma pozná a zoberú mi dieťa. Ja som ostala stáť v nemom úžase, že čo chce, aj som jej povedala, že to je moje dieťa a ja viem, kedy plače a kedy sa jeduje a ona vyziapovala, že taká mater, ktorá nechá plakať dieťa, by ho nemala mať. Na balkóny vyšlo pol paneláku (to nebolo pri našom dome, ale asi o domov ďalej) a mne bolo normálne do revu. Ako nejaká krava ma môže súdiť, keď ani netuší, čo som si ja s tým dieťaťom už preskákala a ja som nemala pocit, že som urobila niečo zlé. Však všetky deti občas (niektoré aj často) plačú preboha, no ešte teraz som z toho úplne mimo. Keď som to povedala manželovi, chcel ísť zvoniť na všetky dvere v tom paneláku, že ju zabije. Ja som si totiž nepamätala ani poschodie, len viem, že to nebolo ani úplne hore ani dole, to sú také nízke 4-poschodové domy. Tak mám dnes dosť. Kým prišiel zo školy o 19:30, ani som sa nedokázala s Miškou hrať, až mi bolo zle 😔 😔 😔. Tak peknú nedeľu, my ideme zajtra k svokre 150 km, tak držte palce, nech náš krikľúň vydrží cestu a ja ako krkavčia mať tiež 😝 😝

smejko1
13. jún 2009

blov, neopovaz sa trapit pre daku kravu vynervovanu....... spravne si jej povedala....... Ty si jej matka a Ty ju poznas,,,,,, ja tieto zenske nepochopim....... nemaju co napraci tak sa staraju do vsetkeho.... koza jedna....

ale odpust jej....... nie koli nej, ale koli sebe, aby Ta to nematalo...... a muza pozdravujem.... som rada, ze mas muza co sa Ta je ochotny zastat nech sa deje co sa deje ,,,,,,,, cmuk moja

mne damienko uz 2hy den zaspal sam, ale stale sa budi..... a bud chce cumlik, alebo prsko, alebo aspon pohladkat..... este to budeme musiet doriesit, ale aj tak je to zaspavanie uspech tak som na seba pysna, ze som to skusila a aj napriek nesuhlasu muza to ten den vydrzala.......

tento vikend tu mame keramicke trhy tak si snad zajtra nieco s muzom vyberieme......

dobru nocku

weja
autor
14. jún 2009

dobré ránko 🙂 včera nešiel kôň, či to len mne...? 😕
Blov, ako Smejko napísala, nie že sa budeš nejakou kravou zaoberať dlhšie ako je nutné... viem, že takéto veci sú citlivé a že to zabolí, ale ber to tak, že asi ani ona nemala dobrý deň a zrovna si svoju zlosť vyliala na tebe... 😠 čo samozrejme nič nemení na tom, že je to riadna sprostaňa 😠 ale takí ľudia ti nestoja ani za pohľad, nie to ešte aby si sa kvôli nim trápila... dúfam, že si dnes spravíte pekný výlet a Miške sa nové prostredie určite bude páčiť... 🙂

Smejko, super, že ste dosiahli pokrok so zaspávaním... 😵 nech mu to len vydrží... 😉

Nastasia, to je mi ľúto... 😒 ale ber to z tej lepšej stránky, ako som ti už napísala, mám veľa známych, ktoré otehotneli práve po laparke... 😉

aj my ideme dnes na obed k našim, aspoň nemusím variť 😀 pekný deň všetkým 😎