Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
5. júl 2009

Baby, ja som bola taká mimo z tej správy o Maťke, že som vám zabudla napísať najdôležitejšiu vec: Miška je konečne už asi dobré dieťa, nechcela som to zarieknuť, tak som to nehovorila skôr, ale už asi 2-3 týždne sa väčšinu dňa usmieva, teda vlastne rehoce nahlas, robí cielene zábavu pre ostatných a plač je len keď chce byť so mnou a ja niečo robím, a samozrejme obliekanie, vyzliekanie, výmena plienky a pod. musí byť riadne nahlas. Je z nej veselé bábätko, teda dúfam, že ma nepočula a nezmení sa 😉. A chodí. Nie sama bez pomoci, ale ani nie za ruky, lebo zase musí byť svojská. Totiž za ruky nikomu nechce ísť, bojí sa, reve a hádže sa na kolená. Ale sama ide všade popri nábytku, stene, prípadne medzi gaučom a stolíkom sa pridŕža z oboch strán. Ja ju za ruky nedávam, možno mne by šla, ale načo, ja som v tomto možno divná, ale nedávam ju, som za to, nech ide až vtedy, keď pôjde naozaj sama, dám jej ruku až keď jej bude stačiť len jedna, všetko má svoj čas. A na ulici už poznáme psíka a vtáčika, vždy keď nejakého vidíme, vie o tom celé mesto 😀, tak huláka a breše 🙂.
Weji, ako Paríž?
Smejko aký kočík si si teda vybrala? Ja proste musím mať mladú otočenú ku mne, čo už... Nenechám ju revať naopak, keď chce so mnou komunikovať z očí do očí. Raz ju to hádam prejde 🙂

miriamka
6. júl 2009

Prajem dobre ranko,
Matu...bud silna,moc ma mrzi co sa stalo 😔 😔
Inac sa mame dobre...uzivame si vodu a slniecko,takze nejako nemam ani na net cas 😉 ,cele dni je malz vonku a vyvadza so susedovymi dvojickami
😉
V sobotu sme sa kupkali doma,a vcera sme boli v termaloch...bolo super.
A este...od stredy sme pokladali travnik,takze konecne mame travicku 😵 😵 😵

weja
autor
6. júl 2009

ahojte po víkende 🙂
my sme mali nejaký nabitý program obidva dni a keď sme už boli doma, tak MM obsadil pc a už som sa sem nedostala...
Maťka, je mi veľmi ľúto, že sa to stalo... ☹ ☹ ☹ dúfam, že aspoň tie prípravy na svadbu ťa troška rozptýlia a že srdiečko sa rýchlo zahojí... verím, že nebudete musieť dlho čakať a fazulka sa k vám vráti... 😉

Tatianka, vidím, že aj vaše prípravy už finišujú... 🙂 a na dovolenku sa nechystáte? či až na svadobnú cestu? 😵

Smejko, som sa pobavila, že musíš Damienkovi podraziť nohy, aby si sadol na nočník 😀 ešte dobre, že ho to nerozčúli do nepríčetnosti takáto "zákernosť" 😀 😀 😉

Blov, Miška musí byť strašne zlatá, keď už takto skoro samostatne funguje... 🙂 som zvedavá, kedy sa mi podarí znova vás vidieť, teraz je na pláne ten Paríž, potom chceme ísť aj na aspoň dvojtýždňovú dovolenku, takže uvidíme, kedy sa naskytne nejaké neplánované voľno...
a v Mama a ja som pred nejakým časom čítala, že pre deti je lepšie, keď pri kočíkovaní sedia v smere k rodičovi, ako keď sú otočené chrbtom... to bol zase nejaký zmysluplný výskum, ale vraj deti, ktoré vidia rodiča, sú veselšie a viac sa smejú, či niečo podobné... 😀

smejko1
6. júl 2009

dnes sme asi vstavali zadkom, uz 2 hodiny mu nic neni dobre..... ide ma porazit.......

blahozelAM KU USMIEVAVEJ MISKE A ku zelenej travicke........

blovitc120
6. júl 2009

Ahojte, smejko, to sa stáva, také dni 😀. Aj my ich máme kopu... Možno vás trápia zúbky alebo čo. My ostávame zatiaľ stále pri počte zubov 2, nič významné sa nedeje a možno (dúfam) to bude zase tak, že pozriem do pusy a nájdem zuby ako pri prvých 🙂. Ja ako zlé dieťa (ale údajne lepšie ako Miška) som vraj tak prišla k zubom, že mama ani o 1 nevedela, kým nevidela 🙂. Nám smejko pomáha v takom prípade do manducy na chrbát a vysávať, to ju úplne upokojí alebo si zdriemne 😉. Inak aj mňa ako wejku pobavilo to podrazenie nôh, skúsila som to včera podľa tvojho príkladu a výsledok bol zúrivý rev 😀 😀 😀. Ale o chvíľu si urobila z nočníka bubon a mlátila po ňom varechou, tak bolo dobre.
Weji, taaaaaak ti závidím tú dovolenku aj Paríž, ale v dobrom, toto je už moje druhé leto, kedy sa nikam nehnem, tak snáď nám aspoň september vyjde a na prelome júla/augusta ten víkend máme stretnutie s babami s VŠ ako každý rok jupííí, Miška bude s ockom celý víkend sama, to som zvedavá, čo na to povie a 3.10. máme stretnutie z gympla ani vám radšej nepoviem po koľkých rokoch 😝 😝 😝, ale môžete si to vypočítať... Hehe, dobrý výskum, asi ho robili na našej Mišel 🙂. Ale u nás to fakt platí, keď je chrbtom ku mne, vytáča sa ako paragraf a chce ma vidieť (či som náhodou neodišla asi 😀).
No majte sa zatiaľ, idem rýchlo upratať, kým spí

nastasia
6. júl 2009

Matka, velmi ma mrzi co sa stalo. neboj sa urcite sa vam podari o chvilku dalsie mimi. budem ti drzat palce.

baby, tak zajtra uz idem na lsk okolo druhej na mna silno myslite. potom sa ozvem

blovitc120
6. júl 2009

Nastasia, budeme na teba veeeeľmi myslieť, neboj, dobre to dopadne 🙂.

smejko1
6. júl 2009

nastasia drzim palce..... neboj, vsetko bude OK

miriamka zavidim domcek a zahradku a sukromie....... ja som sa prave vratila z bytovej schodze a este sa trasiem zlostou...... blov nie si jedina s tymi susedmi..... ja nemam hlupakov, ale sebcov......

my kedze daniel pracuje v zahranici sme tu vacsinou roka neni........... byvame v mini bytovke, kde trava okolo mala byt spolocny priestor, ALE niektori si to oplotili....... tak sme sa pred niekolkymi rokmi dohodli, ze zatial to my vyuzivat nemusime, ale ked pride babo tak to budeme vyuzivat a aj sme sa dohodli ktoru cast.....

tento rok, v horucavach ako hovado, sme isli s damienkom do "nasej casti zahradky" a odrazu.... problem ako svet...... ani to neviem vypisat ako sa trasiem zlostou.... a vrcholom bolo, ze mi vykricali ze ja neumyvam schody !!! baby, mame vchod pre 2 bytu so 4 schodami...... a odkedy som doama, tak som aspon 3x umybvala, ale ved pri malom sa o moc neda.......... ale ked som bola tehula tak som umyvala kazdy tyzden...... normalne ma to dorazilo ako to ta pani dokazala povedat..... lebo jej do pristoru nelezieme,,,,,,,,,, lenze oni sa vsetci skamosili a odrazu my sme cierne ovce.,... jediny co drzali s nami byt predali, takze im je to suma fuk....

precu su ludia zli?? 3 roky sme nikam neliezli a nechali im total sukromie a odrazu sme zli, lebo sme sa nestarali??? to sme mali do zahradky co sme neyuzivali a mali sme to kosit??? alebo ked sme boli prec tak sme mali posielat niekoho kosit?? su normalni??

prepacyte ale musela som sa aj vam vypisat... lebo by som pukla od zlosti, nechapem to vazne.....

tatiana82
6. júl 2009

ahojte
smejko takych ludi je kopec, viem ze ta to nahnevalo ale netreba to brat vazne, jednym uchom dnu druhym von... teta asi nemala co riesit. inak ja na schodze nechodim, iba priatel ale je to strata casu, a preto skoro nikoho nepoznam hoci tu byvame uz styri roky a je mi to jedno...
nastasia zajtra sa drz, neboj dobre to dopadne a potom sa ozvi!
blov aj ja blahozelam k dobre miske a pevne verim ze jej to dlho vydrzi, ved ked uz cupoli nema cas na plac 😉
weji ja pracujem cele leto, dovolenka az v sept. - svad. cesta, dufam vsak ze nebude obdobie dazdov, nemame platne pasy a tak musime len niekde v europe
inak aj ja mam sefa na dovolenke tak mame celkom pohodicku
poriadne som nestihla zaregistrovat kam sa chystate vy na dovolenku???

tatiana82
6. júl 2009

prave som dovolala s matou, vsetkym vam dakuje a pozdravuje vas. ma toho teraz dost ale pride tu nakuknut akonahle sa jej bude dat
pekny vecer 🙂

blovitc120
6. júl 2009

Smejko, ja ťa úplne chápem. To sú rovnako nemožní trpáci ako tí naši 😝. My s mužom už nevieme, čo robiť, hlavne s tými fajčiarmi, čo nám zospodu dymia do každej izby ☹. Aj práve teraz musíme sa dusiť pri zavretých oknách, lebo každých 5 minút fajčia a my sa tu ideme uvariť ☹. A to ti ako mohli povedať, že neumývaš schody? Síce sa nečudujem, ja som bola minulé leto v nemocnici, môj muž sám doma a boli mu zvoniť, že neumyl schody. A pritom vedeli, že som v nemocnici. Kašli na nich, my v týchto situáciách tiež chceme ísť hneď do domu.

weja
autor
7. júl 2009

dobré ránko 🙂
Smejko, ja tiež už na domové schôdze nechodím, ja som ten typ, ktorému, keď sa niečo nepáči, tak to aj na rovinu povie, nerada sa hádam, ale ľudskú hlúposť nenávidím... 😖 my sa stále hádame kvôli zateplovaniu - staršie ročníky to nechcú ani za svet a pritom my máme v byte stále zimu 😠 tak teraz na schôdze už chodí len MM, aby ma neporazilo... 😀 ale tiež sa mu to chudákovi moc nevyplatilo, lebo niektoré tety si ho zafixovali a teraz za ním chodia, keď sa im nepáči vyúčtovanie a odpisovanie vody a pod. 😅 😀 a on sa na tom vždy strašne rozčuluje, ale ja sa celkom bavím... 😀

Blov, no toto bude po dvoch rokoch prvé leto, čo nie som tehotná, takže dúfam, že si tú dovolenku aspoň patrične užijeme... 😎

Nastasia, dnes budeme na teba myslieť, nech všetko dobre dopadne... 😉

Tatianka, my sa tiež chystáme dovolenkovať v septembri, tak snáď nám to výjde... 😉

blovitc120
7. júl 2009

Ahojte, hehe, weji, sa tu smejem ako kôň, že si Majčiho tetky zapamätali a chodia za ním, to poteší, že 😀? To aj môj je taký akčný, okrem doktorov je tu normálny jedine predseda bytovky a to je dôchodca bývalý učiteľ, tak ho vždy volá, aby prišiel medzi tú svorku pijanov a debilov na schôdzu pomôcť a potom musí robiť na schôdzach zapisovateľa, rozhodcu v hádkach a podobne 🙂. Vždy príde napáleny, ako môžu takí tupci existovať. Ja tam tiež nechodím, lebo by som sa asi pobila 😀

weja
autor
7. júl 2009

Blov, tak to sú rovnakí - mierotvorcovia 😀 no oplatí sa im tam chodiť a žrať si nervy? 😀 no aj z Maja chceli spraviť správcu, ale on to odmietol, že ešte to by mu chýbalo... 😅 takže zvolili iného, ale aj ten chodí pred každou schôdzou za ním, ako keby chcel od neho dáký tichý súhlas, že dobre robí to, čo robí... tiež mu chodí robiť garde na schôdze, kde sa všetci len vadia, že nech má aspoň dáku morálnu podporu... 😀
za iných okolností sú tí ľudia aj na smiech, ale keď odtiaľ človek príde, tak má akurát tlak 200/100 😝

smejko1
7. júl 2009

baby, keby nas nechceli obrat o nasu cast pozemku tiez by som tam poslala len muza, ale teraz ide do ostreho..... nespala som do 4tej rana a cely den som bola na nervy..... ked sme odisli z bytu sa mi ulavilo..... oslavili sme nase 2 roky od svadby a ako sme sa vracali domov tak mi zas srdce zacalo busit..... uplne citim, ze ta zla energia na nas sala..........

smejko1
7. júl 2009

ozaj a nastasia verim, ze laparka dopadla na vybornu....... drzali sme palceky

weja
autor
8. júl 2009

dobré ránko 🙂
Smejko, a ako to teraz idete riešiť? s ľuďmi je niekedy fakt ťažká komunikácia... 😖
Nastasia sa nám hádam dnes ozve... 🙂

miriamka
8. júl 2009

Prajem dobre ranko,

v praci som teraz troska zaneprezdnena...snazim sa vycistit stol pred dovolenkou 😉 ,a po praci s malym,potom varit,upratat...takze mam troska perno,ale zatial mi toto tempo vyhovuje,aspon sa nenudim 😀

Od septembra uz idem na plny uvazok,takze si uzivam zatial tuto kratsiu pracovnu dobu.Aj susedky co mam (svagrovu s dvojickami)a este jednu chcu od septembra tiez uz do prace,majuu viac menej ako nas maly,takze budeme coskoro vsetky pracujuce maminy uz 😉

num7976
8. júl 2009

ahojte
matka je mi velmi luto,co sa stalo,ale snad to rychlejsie preboli,ked teraz chystate svadbicku!drzkajte sa,neboj babatko isto ku vam rychlo pride..
tatianka tak to fajne,ked uz mate hlavne veci snad poriesene juj potom chceme vidiet fotocky to hej!
nastasia drziiiim i ked neskor,ale isto to dobre dopadlo,daj nam vediet,pa pa
blov tak to je super,ze sa miska takto polepsila snad jej to vydrzi betarke a gratulujeme k chodeniu super,nasa sa teiz najskor pri nabytku a potom sme ju davali aj za dve ruky,no za tyzden uz len jedna a hned o tyzden uz sama 😀
miriamka tak hodte nejake fotocky z kupalisk!jeeej ako fajne aj my sa chystame,no este jej chcem kupit zupan a plienky do vody a klobucik..a super,ze uz mate travicku,maleho vypustis a hned budes mat klud!
smejko no tie dni aj u nas su-v poslednej dobe nejako pricasto kurnik
smejko tak to potesi ked su ludia takyto ty kokso tak vy im este dovolite byt na vasom a oni to obratia proti vam?no to by im moj muz ukazal,on by im tam hned povedal svoje-totizto on je strasne vybusny a riesil by to isto hned na mieste,takze ja nechodim lebo ja som presny opak a len by som cusala a potom doma by som sa rozculovala 😅
my sme boli na tej kontrole,tak nastastie mala dr.dobry den a nic do nas nefrflala a mala to mala v poriadku,tak mame na pol roka od nej pokoj!
v utorok mame ockovanie drzte palce bojim bojim,ako to bude znasat a zajtra mame pohreb ideme manzelovej starkej ☹

kwatka
8. júl 2009

Ahojte, dlhšie som sem nepísala, ale čítavam vás každý deň a sledujem, ako tie vaše detičky rastú ako z vody. Ja mam momentalne 3 dni dovolenky, tak si ich užívam, dnes som už aj v meste bola na nákupoch, chcela som si kúpiť niejaké tehotenské nohavice také ľanové na leto, ale do jedne mi boli také akurát, že keď potom priberiem na zadku alebo na stehnách, tak potom už by som do nich nevošla a cena bola 1300 Sk, no hrúza, fakt nechápem, prečo to tehotenské oblečenie je také drahé, potom som doma aj navarila obedím aj napiekla koláčik, mňam.
Inak tie AFP testy mi dopadli dobre, len mam krv 0+ a preto mi vraj budú brať krv ešte 2x a to v 28tt a v 34tt, vraj preto, aby mi sledovali protilátky, to preto, že mam tu 0-ku, na internete som si to trošku sledovalo, vraj preto, že keby moje babenko malo napríklad krv.skupinu A, tak môže mať novorodenecké žltačku, ale prečo sa to sleduje už aj počas tehotenstva, to som sa nedočítala. Ale nevadí, tie 2 pichnutia ihlou vydžím.
Babenko ma už riadne kope, včera keď som sledovala pohreb Michaela Jacksona, tak ma tak kopkalo, až mi z toho trebalo čúrať a musela som utekať, asi aj jemu bolo ľúto za takou hviezdou.
Baby, čo bývate v panelákoch si viem predstaviť, aké musite mať nervy z tych vaších hlúpych susedov. Ja som z rodinného domčeka, ale presťahovala som sa po svadbe k manželovi a bývame spolu s jeho rodičmi, oni tiež fajčia a keď svokra fajčí na balkóne, alebo hociaký sused, tak ja mam teraz neuveriteľný čuch tak furt len otváram a zatváram to okno, manžel už ma zo mňa srandu, že či sa mi chce furt ho otvárať a zatvárať, ale ja nemôžem, ja to proste cítim a neznesiem, ak mi v izbe smrdí cigaretový dym. Už sa teším, keď sa budeme sťahovať do domčeka.
Dnes večer manžel išiel na futbal.tréning, tak som sama, ale nevadí, aspoň si posurfujem po koníkovi a niečo nové sa dozviem.
Inak chcela som sa vas ešte opýtať, čo mi treba kupovať akú prvú výbavičku pre moje babenko, bude novembrové takže samozrejme zimné veci ako fusak, dečky a tak, ale ma zaujíma koľko košielok a dupačiek a tak ste kupovali vy, a aké čísla, aby som nemala malo alebo zbytočne veľa.
ďakujem a prajem pekný večer

weja
autor
9. júl 2009

dobré ránko 🙂
Num, super, že už je s malinkou všetko v poriadku 🙂 za chvíľu už budete oslavovať 1.rôčik 😵 chystáte už aj nejakú oslavu?
Kwatka, tebe tie tt krásne pribúdajú 😵 ešte stále neviete, čo to bude? ale až na to podrobnejšie sledovanie (čo nikdy nie je na škodu), to vyzerá, že máš bezproblémové tehu, tak si to len pekne užívaj... 😉

nastasia
9. júl 2009

ahojte baby,
dakujem za drzanie palcov, vcera som nebola schopna sa ozvat, mala som silne bolesti z toho plynu cim mi nafukli brucho, dnes je to uz lepsie i ked chodim ohnuta ako babicka.
Mala som strasne vela zrastov v bruchu a dve malinke loziska endo takze hormonalnu liecbuu nemusim podstupit. v stredu idem na stehy tak sa snad dozviem od dr. viac lebo ked ma prepustali tam nebol

weja
autor
9. júl 2009

ahoj Nastasia 🙂 no sme radi, že si v poriadku, aj keď to asi ešte chvíľu potrvá, kým budeš úplne ok... 😉
a čo znamená ten nález - že zrasty v bruchu a dve ložiská endo...??? 😕 ale pokiaľ nemusíš podstúpiť liečbu, tak je to asi ok... 🙂

nastasia
9. júl 2009

ahoj wejka, tie zrasty mi odstranili, ze vraj som ich mala zo slepeho creva, kt. mi vybrali asi pred piatimi rokmi. neviem, lebo som sa este nerozpravla s dr. nebol tam ked ma prepustali, v stredu tam mam ist tak sa ho popytam, ze ci sa mozu znovu vytvorit a ako tomu predist

blovitc120
9. júl 2009

Ahojte, nastasia, tak fajn, že ti to odstránili a dúfam, že budeš čoskoro mať v brušku aj drobčeka 🙂. Baby, neviete si predstaviť, čo je to mať doma KONEČNE dobré dieťa, to sa nedá opísať 😀 😀 😀

nastasia
9. júl 2009

ahoj blov, dakujem 🙂 no to je skvele, ze miska je dobrucka 🙂 a ako sa to prejavuje? spinka celu noc, ci? o chvilku sa mozte znovu zacat snazit 😉

blovitc120
9. júl 2009

Nie, nastasia, nestraš, že by spala celú noc, toľko radosti by som nezvládla 😀. Ale cez deň už nereve skoro vôbec, stále sa smeje a bozkáva ma 🙂. A túli sa ku mne, ukazuje veci, rozpráva. Už je to naozajstný malý človek.
Kwatka, pošlem ti zoznam cez ip

smejko1
10. júl 2009

blov vsetko postupne, aby si nam nahodou od stastia nezinfarktovala, ze ano ?? 😀 velmi sa tesim, ze mas sikulu........ sme ti to hovorili, ze pride cas bez placu, len sme sa sekli v mesiacoch 😠

ja po dhej dobe opat brusim takto v noci. ale damienkokrasne spinka takze to neni problem......... ale zas sme mali domovu schodzu........ baby som si povedala, ze sa nejdem stresovat, ved ked nas verejne okradnu dame to na sud,,,, ale aj tak mi to v podvedomi robi sarapatu a ja neviem spat......... stale nechapem, ze preco?? a ako je mozne, ze aj zakon im to umoznuje {este to ale nemame uplne prestudovane, ci nas naozaj mozu odstavit od nasho majetku........}

ale idem sa aj pochvalit...... vyberala som lahky kocarik a v PK mame novy obchod a super vyber........ baby, ked ma moj muz nezahlusil za posledne 2 dni, tak asi nikdy....... vcera som stravila v obchode hodinu a dnes 2,5 a stale som si nevedela vybrat...... chcela som prist aj zajtra, ale muz zahlasil, ze bud si vyberiem dnes alebo vobec......... tak som musela 😀 nevedela som sa rozhodnut medzi chiccom a infinity......... islo o to, ze do infinity som sa zamilovala.... {sklada sa na uplne malicky, je lahky, odpruzeny a super sa toci - nevyhoda je, ze nema polohovatelne nozicky a ma maly nakupny kosik} chicco bolo podobne lahke, ale uz bol trosinku vacsi...... nemalo tiez na nozicky, ale malo dlhsie sedadielko, vacsi nakupny kosik, a hlasven sa mi pacilo ze strieska sa dala super polohovat proti slnku a vetru........ a tak som vahala a vahala..... potom tam bol este jeden {zabiudla som nazov, a splnal uplne vsetko a mal neskutocnu tu striesku......... dala sa rozlozit aj proti dazdu a vetru, neviem to opisat lepsie, lenze sa mi zadal tvrdy a tazky.......
a tak som kupila to co malo najmenej vyhod,,,,,,, ale som sa do neho zamilovala a damienkovi sa hodi k ockam 😉
mame infinity 😉 som si povedala, ze ved sportak mame dobry, tak toto je na to, ked budem sama a nebudem chciet trepat tazky kocik........

nastasia - tak sa tesim, ze vysledok je dobry....... tak sup sup snazikovat 😉 😉

dobru nocku....... ci dobre rano?? papa

miriamka
10. júl 2009

Dobre ranko,
dnes som bola skore ranne vtaca...lebo som posledny den v praci pred dovcou,takze chcem mat cisty stol pred odchodom 😉 Sa tesim ze budem 2 tyzdne s drobcom od rana do vecera 😵
Budusi tyzden ideme do Besenovej,jeden den si chceme spravit vylet do Tatier...takze dufam,ze bude krasne pocasie 😉
Blov...gratulujem ze je Miska dobrucka,zasluzis si to po tak dlhej dobe!

Smejko...ja som tiez dlho dlho hladala kocik,nakoniec som kupila super golfac,len co ked maly odkedy sa naucil chodit skoro v kociku nie je,len co ho maminka kocikuje,so mnou vacsinou chodi stale.Ale je super mat golfac,pri druhom by som uz nekupovala 3kombinaciu,ale len hlboky a hned golfac.

Nastastia,super ze uz mas po operacii,a teraz sup sup snazilkovat,po laparke su vysoke sance na uspech 😵

weja
autor
10. júl 2009

krásny piatok 😵
Nastasia, tak už snáď teraz bude všetko ok a môžte snažilkovať 😉

Blov, no je to skvelé, keď je už Miška takýto malý poklad 😵 nakoniec si sa dočkala 😀 a verme tomu, že si tie všetky "šajby" odbila už teraz a do puberty to bude zlaté dieťa... 😀 😉

Smejko, ty si prípad 😀 odfoť ten kočík, nech máme predstavu, ako vyzerá... 🙂
a netráp sa tými hlúpimi susedmi toľko, lebo prídeš o nervy... 😖 keď to nejde niekedy po dobrom, tak po zlom... 😠

Miriamka, tak nech ti to rýchlo dnes ujde a dovolenku si užite... 😉