Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
10. júl 2009

Weji...nech aj Tebe rychlo dnesok ubehne,my pracujuce sa inac tesime na vikend,co? 😉
Inac par dni budeme doma troska robit,par dni Besenova...a mozno aj psika drobcovi kupime,takze to bude taka aktivna dovca 😅

nastasia
10. júl 2009

ahojte baby,
blov, ale aj tak je to velky pokrok a o chvilku bude urcite aj celu noc spinkat 😉
asi to snazilkovanie necham na jesen, lebo momentalne ked si predstavim sex tak mi velmi do smiechu neni, ale verim, ze cez leto sa to vsetko pekne da do poriadku aj tie zapaly a potom sa do toho pustime 🙂

weja
autor
10. júl 2009

jeeeeeežiš, až teraz po sebe čítam, to čo som napísala za hrúbku - oprava - hlúpymi... 😀
Miriamka, super, že kúpite psíka 😵 malému sa to bude určite ohromne rátať a na záhradu k rodinnému domu havo akosi patrí... 🙂
Nastasia, tak to budeme snažilkovať asi spolu... 🙂 ale možno sa vám zadarí aj skôr, držím palce..! 😉

nastasia
10. júl 2009

jeeej weji, to by bolo super keby sme naraz ostali tehotne 🙂 dufam, ze sa nam to obom podari. inak papas nejake vitaminy alebo tak? neviem ci to nechat tak alebo svoje telo zacat nejako pripravovat...

blovitc120
10. júl 2009

Ahojte,
miri, tak želáme krásnu dovolenku, užite si čas s Jakubkom 🙂. My sme dnes mali z roboty športový deň v jednom lyžiarskom stredisku pri nás, tak sme boli aj s Miškou, poviem vám, ja ju nepoznám, aká bola dobrá. Ani chvíľu neplakala, síce skoro vôbec nespala, ale na všetkých sa usmievala, dala sa nosiť aj druhým na rukách, proste bola bezchybná, konečne 😵. Ale už sme šli domov, lebo bola hladná a tam od vzrušenia nechcela jesť. Samozrejme, že sa lepila po chlapoch 😉. Idem ju skúsiť dať teraz spať, ktovie, čo na to povie. Zatiaľ s majte, večer sa ukážem snáď

weja
autor
10. júl 2009

Nastasia, no jem kyselinu listovú a vit. E, oboje je na prevenciu vývojových chýb... a dr. mi povedala, že si môžem kúpiť aj nejaké vitamíny typu Babyplan a pod., že na škodu to nebude, ale s tým začnem asi až keď už budem naozaj tehu, veď ktovie, kedy sa nám to podarí... a teraz chcem začať s užívaním Femigardu, to sú bylinné kvapky na úpravu cyklu a vyrovnanie hormónov v tele, lebo tiež mi dr. objavila nejaký zápal 😖 len neviem, kto to so mnou potom vydrží, keď už budem taká zdravá ako repa... 😀
ale myslím si, že tou kys. listovou by si mohla začať, to ani veľa nestojí... 🙂 a potom uvidíš...

Blov, Miška je typická žena, od malička ju tí chlapi fascinujú 😀 😉 ale je dobre, že je taká spoločenská, že jej ani cudzí ľudia nevadia... 🙂

blovitc120
10. júl 2009

Nastasia, ja som jedla len čistú kyselinu listovú počas tehu, pred ním asi mesiac Calibrum Babyplan, ale ten som dlhšie nestihla jesť, lebo som ostala tehotná a v tehotenstve mi bolo zo všetkých vitamínov príšerne, akurát tú kyselinu listovú som jedla. Tá je dobrá aj pre teba.
Weji, jej cudzí ľudia doteraz vadili, akurát asi 3 dni jej nevadia, ale aj to si vyberá, koho k sebe pustí. Hlavne na ňu treba trpezlivosť. Ona neznesie cudzieho, keď ju berie odo mňa z rúk, treba na ňu pomaly, najprv sa pohráme v trojici a potom si ju dotyčný/á vezme. Ak začne mrnčať, musí ju zabaviť a je pohoda, ak sa do 3 minút ukľudní, ale ak začne plakať, musím si ju zobrať ja, lebo to je znak, že ju človek neoslovil a chytí u neho amok. Tak to urobila jedna známa, stretli sme ju von a začala mi ju vyberať z kočíka. Miška nechcela ísť a ona jej že nesmie byť môj cecok a násilím ju zobrala, to ste mali vidieť, jačala ako divá, normálne som jej ju musela vytrhnúť a odvtedy ak ju vidí, hneď plače. Ona je v tomto fakt citlivá, ak sa jej raz niekto nepáči, má smolu aj o deň, dva, mesiac... Proste ho k sebe nepustí. Nesmú ísť na ňu hrrr, vycíti, keď je niekto drsný. Zajtra ideme testovať svadbu, vydáva sa kamoška, tak ju berieme na obrad do kostola, som zvedavá. Ale nevýhoda je, že to majú o 15:00, kedy ona ide spať, tak to bude trochu náročné, ako to urobíme, ešte neviem, ale po obrade si chceme ísť všetci známi sadnúť niekde aj s deťmi, tak možno potom pospí v aute chvíľu, kým prídeme z tej dediny k nám do mesta. Alebo ju dám do manduce (vo volánikových šatočkách 😀) a tam je tvrdá do 5 minút, aj keby sa práve zobudila. Ona ako je na mne, v momente drichme.

blovitc120
10. júl 2009

Smejko, stále neviem, aký kočík je ten infinity, nenašla som ani na nete. Čo je to zač?

kwatka
10. júl 2009

blo: ďakujem za IP, určite mi tvoj zoznam pomôže

nastasia
10. júl 2009

baby, prosim vas ako ste presvedcili vasich chlapov, aby chceli babo? lebo ja som sa dnes bavila o tom s tym mojim, bol ma pozriet a ked som mu navrhla ten oktober tak razne odmietol ☹ pritom pred operaciou sme sa tak o tom bavili, ze ked sa endo potvrdi tak zacneme po operacii. lenze v prepustacej mam napisane, ze endo sa nepotvrdila, hoci je tam napisane, ze mi nasli dve miniaturn loziska, ktore znicili plus vela zrastov. takze teraz je to jeho hlavny argument, ze ved nemam endo a ze zrasty nie su az taka hrozna diagnoza ako endo. a trva, ze od roku 2010, lenze podla toho ako sa tvaril januar to nebude. ja sa proste bojim, ze sa mi to tam vytvori znovu a uz naozaj netuzim po dalsej laparke. lenze mam pocit, ze on mi vobec nerozumie

zuzanockamt
10. júl 2009

nastasia ... ani MM este nechce babo, ale u nas je to otazka penazi a byvania ... tak len musim dufat, ze nebudem mat ani ja a ani on nejake zdravotne komlikacie, ked sa niekdy do toho pustime 😅 ... moja osobna skusenost je, ze netreba tlacit na pilu a nutit ho do toho, co este zatial nechce 😉 ... je to tazke sa s tym zmierit, ale natlakom nic nedosiahnes 😉

blovitc120
11. júl 2009

Ahojte, posúvam nás na prvú stranu 🙂. Svadba dnes dopadla fajn, Miška bola dobrá, len ku koncu sa už nudila a bola trochu mrzutá. Ale v kostole sa to pekne ozývalo, tak kecala s farárom opreteky. Babababa, mamamama, brrrm a podobne, sa na nej pol kostola smialo. Môj drahý ju mal na rukách a obžula mu celú kravatu, vyzeral ako krave z papule 😀.
Nastasia, musí do toho len "dorásť", to sú chlapi...

poleva
12. júl 2009

ahojte zasielam vam krasny pozdrav z bulharska...poleva

smejko1
12. júl 2009

http://www.euro-cart.eu/nasze_produkty/karta_pr...

toto je nas krasny kocik....... vhodny do nakupnych centier, ale zas nesmie sa nic tazke nanho zavesit....... ale je lahunky a super sa sklada........ mozno si este zvyknem... len dufam, ze damienkov chrbatik tam netrpi.... ach jo..........
polevka super, tak si oddychni aj za mna....... u nas to definitne na more nevyzera..........

blov - uz niekolkokrat om Ti vravela, ze je typicka zena.... svadba a obchody, to je nase heslo......

babule, vcera som si privrela palec pravej ruky do dveri auta..... auuuu ....... teraz je modry a strasne sa bojim ako to bude bez nechtu, zda sa mi to hrozne hnusne....... bleeeeeeee a hlavne to boli a nemozem kopu veci robit..... ach jo

nastasia - mna z toho tvojho chlapa porazi........na tvojom mieste sa s nim nebavim..... co meni nazory ako vietor?? nechape ake je to pre teba dolezite?? ale aj moj bol taky a mohla som aj po usiach chodit a nehlo s nim...... no po svadbe uz nemal sancu 😀 proste musel 😉

weja
autor
13. júl 2009

dobré ránko po víkende 🙂
aj u vás sa tak ochladilo? ja som včera išla z domu v tričku a na boso a skoro som zmrzla... 😝 strašne studený vietor fúkal... 😖

Blov, no presne je to tak, Miška je ženská ako lusk 😵 - páčia sa jej chlapi, svadby, ešte je aj správne urečnená... sme na ňu hrdé... 😀 😀

Nastasia, no neviem, čo by som na tvojom mieste robila, či by pomohlo trochu štrajkovať... ale každopádne sa mi zdá riadne nefér meniť podmienky, na ktorých ste sa dohodli, za pochodu... 😠 skús sa s ním ešte porozprávať a vysvetliť mu, že to niekedy nie je také jednoduché a že to nemusí vyjsť hneď, ako si človek zmyslí.... človek nikdy nevie, ako sa môže situácia skomplikovať a budete potom na tehotenstvo čakať do aleluja... 😖 🙄

Poleva, oddýchni si a vyslň sa aj za nás... 😎 užite si to...

nastasia
13. júl 2009

ahojte babule, dakujem za vase nazory 🙂
ja neviem. strajkovat asi nepomoze. necham to teraz asi tak, lebo keby som tu temu nacala tak sa len znovu pohadame. smutna som tak ci tak to nemusim ani hrat aj si to vsimol tak snad nad tym bude premyslat.
naajviac ma hneva, ze v poslednej dobe to bol prave on co spominal deti, akoze uz sa tesi ked pojdeme s babom na dovolenku atd...takze sa citim trochu oklamana 😒 asi sa na to naozaj necitil a mozno sam seba presviedcal, ze ano, lebo sme mysleli, ze to bude endo a budem musiet brat liecbu a potom sa budeme musiet snazit. a teraz mu urcite odlahlo, ze vsak sa nemusime az tak ponahlat

wejka, u nas je teplo a krasne, skoda, ze nemozem nikam ist.

blov, to musela byt sranda v tom kostole 😀

blovitc120
13. júl 2009

Ahojte,

hlásim sa po hroznej noci 😝.
Ďakujem za link smejko, to je to infinity? Lebo tam je napísané Lira 4 🙂. Som magor, ja sa v golfáčoch moc nevyznám. A zatiaľ stále nie sú aktuálne, lebo vedie pohľad mame do očí...

Poleva, závidím v dobrom, oddychuj aj za nás. My sa stále nevieme rozhodnúť, ale zatiaľ si neviem predstaviť dovolenku s Miškou, snáď ma to chytí keď sa bude blížiť september.

Weji zima??? U nás sa práveže včera oteplilo, chladno bolo v piatok a sobotu, včera už bolo teplo a dnes totálne teplo. A zajtra má byť u nás 29°C, ešte že nebývam v Bratislave, tam musí byť desný úpek. Aj som rozmýšľaja ísť s Miškou na kupko, ale sama si netrúfam a MM si nemôže zobrať dovolenku teraz, tak to odkladáme do neurčita na nejaký pekný víkend, hoci mám pocit, že víkendy sú vždy hnusné a cez týždeň je pekne.

Baby, ja sa tak teším, 31.7.-2.8. máme stretnutie s babami z VŠ, čo sa každý rok stretávame a minulý som stretnutie preležala v nemocnici, dúfam, že mi do toho už nič nepríde tento rok a Miška bude kraľovať doma s ockom. Aspoň uvidí, čo je to starať sa o ňu celý deň. Lebo aj keď je už lepšia, tak dáva zabrať, vkuse vyžaduje 100% pozornosť a hlavne sa stále púšťa keď stojí, tak každú chvíľu fúkame nejaké bo.

Nastasia, je to fakt na nervy, keď sa nedodrží čo sa sľúbilo... hádam to má teraz len nejaký chvíľkový úlet 😕?

weja
autor
13. júl 2009

Nastasia, to ti verím, že sa cítiš oklamaná... 😒 v podstate máš na to právo, nikto nemá rád, keď ho ten druhý zbytočne zavádza... 🙄 a čo sa týka tej pripravenosti - myslím si, že máloktorý chlap sa cíti úplne pripravený na dieťa, ale po pôrode sú naraz ako vymenení, keď vidia toho malého človiečika... 🙂 no uvidíš, možno ťa ešte príjemne prekvapí... 😉 držím palce...!

no u nás je na slnku príjemne, ale v tieni to nie je bohviečo... 😒 zima to nie je, ale na bosé nohy to tiež nevydá...

Blov, super tradícia... 🙂 to koľko sa vás zíde? ockovi budeme držať palce, nech to v pohode prežijú obaja 😀
teraz ma napadlo, že my budeme akurát ten víkend v Paríži... 😵 sa mi zdal ten dátum nejaký povedomý... 😅

blovitc120
13. júl 2009

Weji, nás bolo 6 takých fajn kamošiek a stretávame sa každý rok, ale začali sme až 5 rokov po skončení školy, tak teraz to je piate stretnutie (to je aj hrozné čítať, ako starneme 😅). A inak každý rok ná pribudne jedno bábätko, hoci zatiaľ to nikoho nedonútilo vynechať stretnutie, až mňa tá nemocnica a vždy je to taká skúška pre tatkov, ktorí sa starajú a každú chvíľku zvoní mobil niektorej, lebo nevedia kde čo je 😀 😀. Len pred 2 rokmi kamoška prišla na stretko s 3,5-mesačným bábom, lebo kojila každé 2 hodiny a bolo to fajn. Ale zase to bolo také dobré dieťa, že sme o ňom ani nevedeli 😀. A 3.10 máme stretnutie z gympla po 15!!! rokoch, to je des. O chvíľu budeme na dôchodku a na Miškinej stužkovej, ten život tak preletí... Joooj, ten Paríž bude super... Ja sa už aj teším, keď bude Miška väčšia a budeme si môcť aspoň na víkend sami urobiť nejaký výletík. Hoci tu na MK väčšinou matku odsúdia ako totálnu krkavicku, keď chce stráviť čas aj len s partnerom, že načo chcela dieťa, keď ho teraz odstrkuje, ale ja osobne si myslím, že na psychiku rodičov a ich vzťah je to len prospešné (samozrejme ak to tak obaja berú, lebo zase keby celý čas mysleli, čo robí dieťa, to nie je oddych). Jasné, že by som ju nenechala teraz, keď je taká maličká a isto nie na 2 týždne, ale predĺžený víkend je podľa mňa veľmi prospešný na očistu ducha... a utuženie vzťahu, keďže doma riešime len brrm, cikanie, kakanie, papanie, prípadne drahého problémy v práci

weja
autor
13. júl 2009

jasnééé, treba raz za čas niekam aj vypadnúť... 😎 tiež si myslím, že to bude super, keď si tie 2-3 dni oddýchneš a trochu vypneš... 😉
ja mám také dobré kamošky zo strednej, na VŠ sme neboli moc dobrý kolektív, ale zo strednej sa tiež stále stretávame - 5-8 báb min. raz za mesiac niekde na káve alebo drinku... 🙂 ale v poslednej dobe je to občas zvláštne - len niektoré sme vydaté a vedieme usporiadaný rodinný život, ale väčšina ešte stále rieši frajerov a chlapov, prípadne spôsob, ako nejakého splašiť... 😀 to sa občas cítime, ako keby sme tam boli ako ich dozor 😅 ale tak aspoň sa zasmejeme... 🙂

nastasia
13. júl 2009

zajtra ma byt vraj viac ako tridsat stupnov to tu bude fakt riadny hic. v stredu mi idu vybrat stehy uz sa tesim aka tam dojdem upachtena.
podla mna je tiez normalne ked sa rodicia vyberu na taku kratsiu dovolenku bez deti. aspon si oddychnu od seba a dieta potom nie je take naviazane len na rodicov 🙂
blov, to mate super s tym stretavanim. my by sme mali mat tento rok stretavku z gympla po piatich rokoch, este neviem kedy, ale uz sa na to tesim. to bude nostalgia 🙂

veru weji, ostava mi dufat, ze sa umudri. aj ked pochybujem. nechcem to tak nazvat, ze ma vyslovene oklamal, lebo sme sa dohodli, ze ked sa potvrdi endo tak vtedy. a kedze si precital v sprave, ze sa nepotvrdila tak tym to prenho haslo. lenze mne sa to zda divne, ze mi tam jasne napisali, ze dve male loziska nasli a potom, ze ju nemam. tak bud tam nieco je alebo nie je, nie?okrem toho endo sa vracia a su aj neviditelne loziska, ktore tam mohli zostat preto sa mi zda divne, ze mi ani liecbu nedali. ale priatelovi mozem hovorit o neviditelnych loziskach kolko chcem...teraz ked pojdem k lekarovi sa ho musim na to popytat, lebo ked ma prepustali tam nebol. uvidim co mi povie, ale chcem sa poradit s viacerymi lekarmi, lebo jednemu nazoru az tak neverim.
a priatela necham teraz tak uz ani nemam chut sa s nim o tom bavit, uvidim ako sa to cele samo vyvinie 🙂

weji, na kolko idete do pariza? nasi sa odtial pred tyzdnom vratili a mali sa fajn

matullienka
13. júl 2009

ahojte kocky, konecne som sa sem dostala aspon na chvilocku neviem momentalne co skor ale aspon nemusim mysliet na to ze som musela podstupit ukoncenie tehotenstva uz to budu zajtra dva tyzdne ale stale som sa s tym nedokazala nejak vyrovnat strasne to boli a mam pocit ze druheho tehotenstva sa budem bat o to viac ked vidim ako dopadlo toto. inak dakujem vam za podporu a za vsetko.

v sobotu mi drzte palceky caka ma ten moj velky den mam trosku strach ale dufam ze vsetko dobre dopadne a nebojte sa fotky vam potom pridam.

Nestiham vas ani citat.

inak prajem este vsetkym krasne leto,

blovitc120
13. júl 2009

Ahoj matu, som rada, že si sa ozvala, veľmi sme na teba mysleli. Ťažko nájsť slová, ktoré potešia, ale asi to tak malo byt ☹. Možno by drobček nebol zdravučký, druhýkrát to isto vyjde a onedlho tu budeme mať 3 nové tehošky, teba, wejku a polevu a snáď aj tatianku... V sobotu budeme na teba myslieť, bude to super, neboj 😉

weja
autor
14. júl 2009

dobré ránko 🙂
Maťka, je mi veľmi ľúto, že sa ti to prihodilo, ale ver mi, že bolesť sa časom otupí, aj keď zabudnúť sa nedá... 😔 viem, ako sa hrozne cítiš, je to od života hnusná rana pod pás ☹ keby si čokoľvek potrebovala, kľudne sa ozvi...
a v sobotu budeme na teba myslieť a držať palce, nech všetko výjde podľa tvojich predstáv 😉 a budeme sa tešiť na fotky... 😵

Nastasia, do Paríža ideme na 5 dní, ale pomaly 2 dni z toho budeme len cestovať 😀 bude to asi len také ako z rýchlika, ale nevadí, na popozeranie stačí 😀 už sa na to teším, ešte aby nám počasie vyšlo a viac mi netreba 😎
inak čo sa týka tej tvojej "diagnózy", skús sa na to spýtať priamo dr., čo si myslí o tom, či by ste sa mali snažiť čo najskôr, alebo to má čas... a potom je to už len na tebe, aby si to drahému vysvetlila... 😉

nastasia
14. júl 2009

ahojte,
dnes som spala do pol jedenastej. strasne.

matulienka, drz sa, myslime na teba. ani neviem co ti napisat v tejto situacii, aby som ta potesila...snad len, ze casom to urcite preboli...drzim palceky na svadbe 🙂

weji, to je super. a za tri dni stihate aspon to najhlavnejsie 😉
mas pravdu, najlepsie bude ked sa o tom porozpravam s dr. a podla toho sa zariadim 🙂

weja
autor
15. júl 2009

dobré ránko... to je desné teplo, čo? 😝 teraz by bolo dobre len niekde pri vode...
neviete, či má byť takto teplo aj v piatok? chceli by sme si zobrať voľno a ísť sa niekde opaľovať a kúpať... 😎

blovitc120
15. júl 2009

Ahojte, weji, do piatku má byť ešte pekne, ale cez víkend už sa má ochladiť - klasika. Ale neber to ako 100% pravdu, ono sa to mení stále...
My máme fakt desné noci, každú noc je Miška hore od 3 do 4 a vstáva o 6, hoci pred 9 večer nechce zaspať, to je na nervy 😝

nastasia
15. júl 2009

ahojte,
weji tiez som pocula taku predpoved ako povedala blov, ze v piatok by malo byt este pekne

mne dnes vyberali stehy, ale este som si to nevidela, lebo mi to zas zalepili

weja
autor
15. júl 2009

no tak dobre, dúfam, že si teda oddýchneme a že nám to vôbec vyjde, lebo šéfka o tom zatiaľ nevie, že sa chytáme v piatok robotu bojkotovať... 😅

Nastasia a ako sa teraz cítiš? už je to lepšie?
Blov, možno sa jej zle spí v tomto teple... 😝

nastasia
15. júl 2009

ale tak snad vas pusti. ano uz sa mam lepsie 🙂 este ma boli chrbat ked chodim, ale je to ovela lepsie ako predtym 🙂 trosku ma bolia tie ranky, kde som mala stehy, ale neni to nic hrozne. nasi isli prec tak dneska uz budem musiet chodit von so psom tak dufam, ze to zvladnem, lebo dost taha 🙂
blov, podla mna tiez je to z toho tepla...aj mne sa zle spi a to mam v celom byte najchladnejsiu izbu. ale vikend je tu o chvilu a s nim ochladnei tak snad to bude lepsie