Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
15. júl 2009

No neviem baby, ale my mame celu noc otvorene okno a praveze tak nadranom, ked ona nespi, je uz prijemne. Vecer ked je vonku o 22 hod este 25 stupnov, tak spi a nadranom, ked uz je prijemne, tak vystraja... Inak ja mam z nej pocit, ze jej teplo absolutne problem nerobi, ona je vkuse spotena a tym sa chladi, vobec nie je mrzutejsia v tychto horucich dnoch, akurat ta hodina od 3 do 4, co nespi, potom o 5 papame a o 6 vstavame, cize ja od 3 uz vlastne nespim 😒 😒
Nastasia, nech si rychlo fit 😉

nastasia
15. júl 2009

tak potom uz neviem cim by to mohlo byt. asi sa jej len nechce spinkat. to je na potvoru ked sa takto kazdy den nevyspis. ta obdivujem, ze dokazes normalne fungovat. snad sa to miske coskoro upravi a bude pekne spinkat.
a kde su vsetky baby? tusim len my tri tu piseme 😉

blovitc120
15. júl 2009

Miriamka je na dovolenke v Bešeňovej, num neviem, asi chystá oslavu, smejko sa stratila, alebo od radosti celé dni lieta v novom kočíku 😀

nastasia
15. júl 2009

😀 😀 😀

tatiana82
15. júl 2009

ahojte kocky
prisla som na skok pozdravit vas
konecne prislo leto len skoda ze ho travim v praci, dufam ze este aj v sept bude leto...
v sob. sa idem na matu pozriet, som velmi zvedava 🙂
nastasia ja ta uplne chapem, chlapi su jak male deti, nemyslim si ze to vtedy nemyslel vazne len sa asi este boji. my chlapov nikdy nepochopime tak ako oni nechapu v tomto nas... neboj to chce cas 😉
pekny vecer vsetkym 🙂 🙂 🙂

weja
autor
16. júl 2009

dobré ránko 🙂
veru, ostatné holky asi kdesi dovolenkujú... 😕 🙂
Blov, dnes sa aj ja cítim ako zombie 🙄 strašne mi bolo celú noc horúco, každú chvíľu som sa na to budila, do toho prišla ešte aj búrka... 😖 to ťa fakt obdivujem, ako to vydržíš, keď každú noc spíš tak na figu... 😝
Tatianka, no my si leto prežijeme v kancloch... 😅 ale niekedy je to znesitelnejšie, ako na tom úpeku... 😝
Maťu pozdrav v sobotu aj od nás... 😉

nastasia
16. júl 2009

ahojte,

tatianka mas pravdu, ze sa este boji. co uz s nim, uz som vydrzala o detoch nehovorit dva dni 🙂 a pozdravuj od nas matu

weji, ani ja som v noci nespala, asi trikrat som sa prezliekala a jazvy ma strasne svrbeli tak som bola nervna

blovitc120
16. júl 2009

Ahojte, tak noc som mala hnusnú aj ja 😝. Miška výnimočne spala (len ona sa prevaľuje ako tank, tak ma to strašne budí), ale bola búrka a ja pri búrke neviem spať keď sa už zobudím, navyše som musela zavrieť okno, lebo nám pršalo dnu, tak som zase nemohla dýchať. Mladej búrka nevadila, hrmelo až sa nábytok triasol a ona práve vtedy spala úplne kľudne, vôbec sa nepremiestňovala a po búrke, keď som už chcela konečne spať, začala sa miesiť a vykrikovať zo sna. Proste radosť 😒 😒 😒. A budíček klasika o 6, no snáď raz začne spávať...

Ahoj tatianka, maťu pozdravujeme aj my a príď s popisom svadby

weja
autor
16. júl 2009

fakt bola asi nejaká hnusná energia vo vzduchu, lebo dnes som sa ešte nestretla s človekom, čo by sa normálne vyspal... 😝 no des... 😠
ale inak pozitívna správa na dnes - šéfka nám milosrdne dala na zajtra voľno, takže sa teším, že si konečne užijem vodu a slnko 😎 inak čakala som, že sa s tým dažďom troška ochladí vzduch, ale figu - akurát, čo je zatiahnuté, ale dusno je stále rovnako... 😝 😖

blovitc120
16. júl 2009

Weji, naša Miška sa vyspala dobre. Šla spať 19:50 (po dlhej dobe hneď zaspala), prvýkrát hore 3:20, druhýkrát hore 6:05 svieža ako rybička vydržala do 11 hore, nechápem, čo toto bolo za rekord. Vravím, to dieťa je nejaké divné 😀. Asi ju vezmeme na dovolenku na Saharu, keď jej to teplo nevadí... Normálne som pri tom burácaní stála v noci nad postieľkou, vravím si, aby som ju pohladkala keď sa zobudí a ona čím silnejší hrom, tak sa zo spánku usmievala, no neviem po kom to má 😲.
Záááávidím zajtrajšie kúpanie, aj ja by som šla 😒. Uži si aj za nás

weja
autor
16. júl 2009

Blov, tak opravujem - všetci sa zle vyspali - okrem Mišky 😀 asi jej ozaj to teplo neprekáža...
ja napríklad mám búrky rada, mám pocit, že sa tou obrovskou energiou prečistí vzduch, samozrejme vonku "na vlastnej koži" ich nemusím 😅 ale spoza okna ich rada sledujem... 🙂 aj spí sa mi pri nich dobre, ale na tú dnešnú som sa zobudila už aj ja (a na teplo) a to je už čo povedať... 😀

tatiana82
16. júl 2009

ahojte
tak ja som spala ako zabita, dobre sa mi spi ked prsi dokonca ani rano sa mi nechcelo 🙂
cez vikend vas budem informovat aka bola nevesta, skusim urobit aj par fotiek...
weji zavidim ti to volno, ja sa tesim na vikend ale podla vsetkeho bude zasa prsat... esteze existuju solarka lebo nikto by nebol belsi ako ja 🙂

poleva
16. júl 2009

ahojte bavite sa o tejto noci co tu bola teraz ?
aj ja som tu v bulharsku nemohla zaspat
weji uz snazilkujete ?????

smejko1
16. júl 2009

ahojte, tak u nas horor....... damienko nechce ani za nic zaspavat sam..... neviem ci tou horucavou ale uplne sa vynervaci a nie a nie zaspat..... takze nervy mam uplne napate a dnes sme koli tomu vynechali doobednajsi spanok...... a cez den nie len ze chce byt tam kde ja...... ale musi sa ma dotykat..... no radost co vam budem hovorit.....

inak je hrozne zlaty, lozi a snazi sa 4nozkovat a smejka sa a vselico. no ale ja nestiham nic nic nic.......

vsetkym zelam peknu nocku...... miska sa asi dnes nevyspi, kedze to na dazd a burku nevyzera 😀

blovitc120
16. júl 2009

Ahojte, smejko, je to tu 🙂. Vitaj v klube. Ale čo ťa poteší, hlásim, že u nás to už trošku ustalo, už dokonca možno 2x denne sa sama vyberie na prieskum bytu, ale to zase ja za ňou idem, čo vyvedie, lebo mi v kúpeľni našla tampóny, tak ich všetky vybrala z krabičky, pol papierovej krabičky zjedla a tampóny nahádzala do vane, v ktorej bola napustená voda 😅. No radosť, stále čosi. A lezieme štýlom strašná rýchlosť a v každej ruke si niečo drží,, čím viac to trieska o podlahu tým lepšie no je taká rýchla, že musím za ňou utekať, keď ju chcem dobehnúť. Dnes ju moja mama skúšala napriek môjmu upozorneniu dať chodiť za ruky, tak to ste mali vidieť ten cirkus, hádzala sa na kolená a revala. Ona nechce, ale potom sa postavila a chodila si sama popri stole v obývačke, dokonca aj pobehla. Ja sa inak teším, ak jej to vydrží, aspoň ma nebude bolieť chrbát 😉. A tancujeme o dušu na mixér, vysávač a holiaci strojček 😀 😀.
Smejko, nemaj nervy, on to vycíti. Neboj, to sa upraví nazad, ak zaspával sám, tak aj bude. Miške sa to tiež vrátilo, už zaspáva sama klop-klop. Snáď to zase vydrží čím dlhšie. Ja už spánok neriešim. Keď nechce sama, tak ju uspím, pretože nemám nervy niečo hrotiť. A väčšinou sa to po pár dňoch vráti do starých koľají. Cez deň ju stále uspávam na mojej posteli a preložím, večer zaspáva sama. Mne to cez deň nevadí, ja si to vychutnávam. Lebo sa ku mne pritúli ako kuriatko, chytí ma za ruku, prípadne krk a hladká ma a zaspí. Tak mi to nevadí. Aspoň si na chvíľu cez deň ľahnem. A nepomáha u vás manduca? Ona ju totálne miluje, len vidí, že ju vyťahujem a už upaľuje ku mne a driape sa na mňa. Dám si ju na chrbát a nepreháňam, do 5 minút je tvrdá, keď je takto teplo a dám si ju na holý chrbát, zaspí do 3 minút a to dokonca aj hodinu potom, ako sa zobudila, Keď jej potrebujem zregulovať spanie, vždy si ju tak vezmem. Ona proste potrebuje cítiť mamu, cíti sa tak bezpečne, však to zaspanie je toho dôkazom, tak jej to neupieram. Raz vyrastie. Držím palce, aby to u vás bolo len teplom 🙂. Škoda, že nebývaš bližšie, malí by si isto rozumeli

num7976
17. júl 2009

ahojte kocky ja som tu konecne dosla,no ani vas nestiham precitat,len sa chcem postazovat co sa nam zase stalo ☹
boli sme v utorok na rocnej kontrole plus ockovania dve,no a tak vsetko slo ok,mala kukala dr.sa s nou rozpravala ukazovala jej hracky,proste super,potom sme ju vyzliekli,no odmerala povazila,74 cm, 8980 g no a potom mi vravi,ze silvinka ma zvacsene prsniky,ze nam treba ist na endokrinologiu ze ci je vsetko ok,ze moze aj nemusi ist o vcasnu pubertu,ci nieco take mi zacala vysvetlovat no poviem vam,ze som bola v soku,lebo my vychytame vsetko take nevsedne co nema nik len na nas sa taketo veci lepia,najskor ta cika a teraz ciculky no tak sme sa boli objednat tak nas dali na september,no vysla som so slzami v ociachz,e co zase s nou bude,cim ju budu napchavat ak bude mat daco zle,no a ze jej ocko asi prave ubieha,tak to ma zase dostalo,lebo ked bola mensia,tak sa nam zdalo,no teraz uz akoby nie,no ked dr.povedala,tak asi hej,no ale na ocne teda este nejdeme,no a este som sa chcela spytat na zubok,lebo vedla tych vrchnych hornych jej dvojka ide tak isto rovno ako tie lopatiky jej ze ju ma rovno akoby v druhom rade nizsie od tych prednych no ked vysla na mna s tymi cickami tak som sa jej to uz bala aj spytat...
takze tak,ale inak ok,zdravi sme,sice sme po ockovani horuckovali dva dni,ale potom fajn,behame o sto sest,zbierame kazdym dnom nove a nove oskreniny a modriny,tak sa drzkajte ked budem mat viac casu,tak sa ozveme,pa pa

smejko1
17. júl 2009

joj numka, nebojkaj sa......... isto to bude ok.......ale fajn, ze je tvoja dr taka pedantna a vsetko pozrie.... neboj.......

blov - no veru, vytesujem sa v klube...... hlavne v tomto horku ked sa po mne liepa to je slast.... dnes sme boli pri jazere a bolo moc fajn v tieniku

blovitc120
18. júl 2009

Ahojte, tak dnes nám vraj končí teplo, teda len na 2-3 dni, ale majú byť hlavne na západe búrky s víchricou a krupobitím, tak smejko, miriamka a nastasia dávajte si pozor, nech vás neodveje. Budúci týždeň sa má vyčasiť a ja däfam, že sa nám podarí s Miškou ísť premiérovo na kupko, drahý si vezme dovču, resp. pôjde skôr z roboty, dovolenku má až ten ďalší týždeň. Musíme ju otestovať, či vôbec ísť k tomu moru 🙂.
Num, to mi je ľúto, verím, že to nič nebude, aj naša Miška má nejaké väčšie prsíčka, ale mne to príde, že je to len slaninka zatiaľ 😲. Dr. ju vždy poprezerá od hlavy po päty (kvôli tej hlavičke) a nič nehovorila. Neboj, bude to v pohode.
Smejko, mne buď visí na nohe alebo za mnou upaľuje, keď sa vzdialim a akonáhle si čupnem alebo sadnem na zem, hneď sa na mňa driape, dám do albumu foto, ako také zvieratko... Najšťastnejšia je aj v tejto horúčave prilepená na mňa, najlepšie v manduce a telo na telo na holo, ja idem odpadnúť, ako sa lepí na mňa a ona drichme na mne a pot jej steká po tváričke, chrbte, všade, hlavne že je na mame a spokojná 😅 😅.
Tak sa zatiaľ majte, pá

blovitc120
18. júl 2009

Akurát po sebe čítam, tak nie däfam ale dúfam samozrejme 🙂. A ešte som vám chcela povedať, že naše dieťa je absolútne opačné, ako by som čakala, v týchto horúčavách spáva cez deň 2,5!!! hodiny, teraz už skoro 3. Dobre čítate, píšem o našej Miške, ktorá keď je normálne počasie, spí 20-30 minút... Ale ráno vstávame pravidelne 5:30 😉

num7976
18. júl 2009

ahojte no snad to nebude nic vazne!som zvedava ako dopadla miriamka v besenovej lebo aj my sme chceli ist,no neviem ako by t o tam bolo s malou..dnes sme sa v ybrali na nakupy a dostali sme defekt,tak teraz tvrdneme u svokrz a je po nakupoch 😖 a vy ako vikendujete?my nespime stale sa v noci budi 3x zarabame mlieko a cez den spi tak zvlastne raz dlho a potom uplne kratko takze dni na striedacku..

weja
autor
18. júl 2009

pekný víkend všetkým 🙂
včera sme boli na tom kupku, bolo parádne, aj počasie nám vyšlo, takže super oddych 😎 MM volal s kamarátom, že sa uňho cestou odtiaľ zastaví a ten kamarát vraví, že "ale nie hneď teraz, lebo ja som ešte v robote"... a MM prekvapený: "a čo tam robíš cez víkend???" 😅 úplne sme boli obaja v tom, že je už sobota...

Tatianka, na fotky z Maťkinej svadby sa samozrejme tešíme... 🙂

Poleva, čo znamená či "už snažilkujeme"? skúšame to od začiatku roka, veď som ti to už neraz hovorila...

Numka, keď sa už začne sypať, tak to fakt "stojí za to" 😖 je mi ľúto, že máte takéto trápenie... držím palce, nech sa nakoniec ukáže, že to bol len planý poplach... 😉

Blov, no Miška je proste teplomilný tvorček 🙂 inak dnes sme boli na otočku v MT - svokra si kupuje nové auto a najbližšia predajňa tej značky je práve u vás, tak sme sa boli s ňou previezť (teda MM fungoval ako poradný orgán samozrejme 🙂 ) len škoda, že nebolo viac času, isto by som ti aspoň prezvonila, či sa niekde nešpacírujete... 🙂 a teraz šiel MM do MT dnes už druhý krát - má totiž nočnú...

Smejko, nevadí, že nestíhaš, vieš ako sa hovorí - bordel v byte znamená šťastné dieťa... 😉

tak pekný zbytok dňa všetkým 😎

nastasia
19. júl 2009

ahojte baby,
ako sa mate? veru vcera bola u nas velka burka. hrozne co sa stalo na pohode. aj priatelov brat tam bol, ale nastastie sa mu nic nestalo.

num, neboj sa. mojej mame presne to iste povedali ked som mala asi 6 rokov, ze predcasne dospievam a ze moze cakat, ze kramy dostanem kazdu chvilu. tiez som mala podla doktorky zdurene prsniky a kostny vek mi urcili na 12 rokov. predpisala mi hormony, ktore mi ale mama nastastie nedala. pretoze ked sa opytala doktorky, ze kolko deti berie take lieky tak jej povedala, ze asi tri na celom slovensku. tak jej mama povedala, ze zo mna nebude robit pokusneho kralika. potom ma zobrala este ku svojmu kamartovi dr. a ten sa na mna iba kukol a povedal, ze som uplne normalna, ze mi nic nema davat. a este som zabudla napisat, ze sprosta dr. povedala, ze narastiem iba 140 cm. a nakoniec mam 160 cm a kramy som dostala v 12.tich rokoch. takze chvalabohu, ze ju moja mama neposluchla, lebo teraz by som isto mala 100 kil keby do mna tlacili hormony. a uplne zbytocne. neboj sa urcite bude mala v poriadku a keby mala nahodou niektore vysledky horsie tak never jednej doktorke, ale chodte k viacerym odbornikom, lebo co lekar to nazor. ale neboj, mala bude urcite v poriadku.

weja
autor
20. júl 2009

no halooo... tu cez víkend okrem Nastasii nikoho? 😕
aký ste mali víkend? ja som dnes vstala úúúplne dochrámaná 😝 neviem, čo som robila v noci, ale dnes ráno ma bolí celý človek... 😖 možnože sa mi snívalo, že som kopala kanály a vtedy sa vraj podvedome zapájajú všetky tie svaly na tele, ktoré sú k tomu potrebné, takže možno tak nejako... 😀

smejko1
20. júl 2009

ahojte,

weji ja som mala skocit zo skaly do vody a mala som preskocit asi 15 metrom...... ja sa bojim vysok a tak som sa zobudila radsej akoby som mala skocit a este chvilku predtym ma kusal vlk...... no co vam poviem, spim prerusovane a este do toho aj tieto sisi sny

som zvedava ako bolo na matulienkynej svadbe...... inak blahozelam cerstvej mladomanzelke 😉

nam odchadza ocko na tyzden a tak neviem ci smutit ci sa tesit {hihi, nebude mi tu nikto bordel robit} ale ked si predstavim, ze sa ani nikto nebude s damienkom hrat kym sa osprchujem, alebo navarim...... no bude veselo, koniec prazdninam

num - dobre Ti nastasia pise, radsej si daj urobit viac posudkov, lebo ved co je pre jedneho lekara pohroma je pre ineho OK ale zas je fajn, ked si to date preverit, neboj

blov - miska je cela ja....... ked som bola mladsia milovala som horucavy

pekny dnik

nastasia
20. júl 2009

ahojte,
aj ja som sa v noci budila, raz mi bolo teplo a raz zima. mala som otvorene okno, ale nechcelo sa mi ho zavriet 😀
smejko, tyzden prejde ako nic. ani sa s damienkom nenazdate a budete mat ocka doma 😉

weja
autor
20. júl 2009

Smejko a nemôže ti prísť pomôcť mama alebo niekto? 😕 aspoň občas...
inak vidím, že nie som sama, čo skonštatuje, že keď odíde chlap na týždeň z domu, stratí sa spolu s ním aj 90% bordelu... 😅 😀 no čo už s nimi, bez nich je ešte horšie... 😉
Nastasia, podobne - prikrytej mi bolo horúco, bez paplóna zasa zima... 😅 na porazenie... 😖

blovitc120
20. júl 2009

Ahojte, nám nešiel internet po tej sobotnej búrke, my máme totiž cez káblovku a oni to majú nejako až cez Maďarsko, tak asi tam mali poruchy. U nás sa s drahým bordel nestráca, to ho musím pochváliť, on si po sebe upratuje. Ale väčšinou LEN po sebe 😉. On skôr vždy večer o 10 dostane záchvat, že ide upratať vstavanú skriňu, vytriediť oblečenie, ktoré nenosí, nabrúsiť nože alebo podobné pikošky 😝. Chvályhodné, ale prečo vtedy, keď ja chcem ísť spať?
Smejko, ja som už bola párkrát takto sama s Miškou, raz týždeň keď mala pol roka a potom ešte na jednu-dve noci párkrát a tak, ako som sa toho bála, to bolo nakoniec celkom v pohode. Je to hlavne iné. Tak neboj, zvládneš, alebo zavolaj maminu. Len u nás to bolo tak, že Miška mi lepšie zaspávala, keď nikto nezvyčajný u nás večer nebol, lebo ju to rozrušilo, čakala nejakú zábavu alebo čo, tak sme si lepšie poradili samé dve.
Weji, sa tu chechcem na tvojom kopaní kanálov 😀. Ale môže byť, že si podvedome makala celú noc 😉. Aspoň si si mohla niečo v domácnosti vybrať, nech máš ráno porobené 😀. No teda, ty v MT a nič k nám 🙂. Snáď to aspoň raz v lete stihneš 🙂.
Baby, vy ste nejaké divné, my s Miškou sme túto noc na počudovanie spali obidve dobre, ja som asi bola taká mŕtva, že ma ani jej prehadzovanie v postieľke nerušilo, hoci klasicky bola od 2 do 3 hore, neviem, prečo to musí každú noc urobiť 😠 😠.
Num, veru, daj na názor viacerých lekárov ako hovorí nastasia, hoci je fajn overiť, či to nie je tá predčasná puberta, ale ja si myslím, že určite nie. A k tomu vášmu jedeniu, Silvinka je teda potvorka, lebo Miške ja jesť nedám, aj keď sa zobudí. Proste musí zaspať bez jedla, viem, že hladná nie je. Mám pre ňu fľašu s čistou prevarenou vodou a ak je náhodou smädná (lebo aj ja bývam v noci smädná, tak to jej neupieram), musí jej stačiť to. Nemienim ju učiť na čajíky, po prvé sa z toho kazia zuby a po druhé často sa deti potom budia každú hodinu na čajík, aby si cucli niečoho sladkého. Takže u nás aj keď sa budí, jesť dostane až medzi pol 4 a 5, podľa toho, kedy sa v tom období zobudí. Ja som čítala, že dieťa od 9 mesiacov už v noci podobne ako dospelý hlad necíti, chce len kontakt. A verím tomu, lebo Miška by si tiež dala pár hltov aj každú hodinu, mali sme to tak, ale som to zrušila.
Nastasia, videla som v správach zábery tej vašej búrky, sila. U nás bola síce tiež, trvala asi 3 hodiny, ale nič tragické, pofúkalo, lialo ako z krhly a bolo dobre. Ani stromy, ani strechy, ani nič. My si stále s drahým hovoríme, že hoci u nás je často chladnejšie aj oblaky viac bývajú, tie hory všade okolo vždy takéto hnusné výkyvy počasia chytia. Koľkokrát všade hrozné smršte, v ZA potopa a u nás ani nezaprší, ale vidíme všade dookola v horách, ako sa čerti ženia 🙂

nastasia
20. júl 2009

blov, wow aky dlhy prispevok 🙂 to mate super, ze vam sa tie burky a smrste vyhybaju. ja ich neznasam, lebo sa strasne bojim. a ze vraj tu budeme mat v buducnosti tornada, ale nie az take hrozne ako maju v amerike. kde su tie pekne leta ked som bola mala? to som mala rada ked bola burka a po nej bolo znovu 30 stupnov. nie ako teraz, ze sa nam tu strieda obdobie dazda a sucha
☹ u nas je dnes take divne pocasie, pod mrakom, ale svieti aj slnko. idem do mesta a absolutne netusim co si mam obliect 😠 chcm ist aj do auparku kupit drahemu nejaky darcek, lebo ma narodky sice az 4.augusta, ale uz teraz je to tam dost vybrakovane, lebo su dost velke zlavy a obavam sa, ze potom uz nebudu nic mat

weja
autor
20. júl 2009

Blov, no dúfam aj ja, že vás stihnem pozrieť... 🙂
ja si tiež hovorím, že chvalabohu, že bývame v podstate v horách, aspoň tých záplav sa vyvarujeme... ale tá klíma sa riadne mení, teraz je to počasie úplne odlišné ako keď som bola malá... a to nemám 100 rokov... 😅 ide to všetko akosi dole z kopca... 😝
Nastasia, potom napíš, čo si mu kúpila, možno sa inšpirujeme... 🙂 my máme 3.výročie svadby začiatkom septembra, ale za "odmenu" si asi kúpime dovolenku a bude pokoj... 😀

poleva
20. júl 2009

weja tak sorry ze som sa ta nieco opytala
sa zamyslite ako niekedy reagujete na normalne otazky,,,clovek zeby pol hodiny rozmyslal co sa ako opytat