Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
28. júl 2009

Veru,maly je uz velky...nacase aby prisiel surodenec 😉
Weji,ja viem...vzdy sme mavali all inclusive,ale ked musis behat za dietatom si to vobec nevychutnas,ja som to tak myslela.
Ten napad na darcek je super...ale teraz prisla z dovci,takze potrebujem nieco ine,a stale neviem co.

weja
autor
28. júl 2009

Miri, ja myslím, že sa vám toho súrodenca do konca tohto roku podarí "zrealizovať" 😉
moja bývalá kolegyňa mala vo zvyku obdarúvať rodinu a kamarátov takými šialenosťami ako je zoskok padákom a pod. 😅 no ja by som sa tomu určite nepotešila, ale niekto to možno ocení...
mamina teraz dostala napr. obraz, ale to sme vedeli, aké motívy sa jej páčia, takže to bolo ľahké...
no neviem, ťažko radiť, závisí aj od povahy a záujmov tvojej kamošky, čo by sa jej tak hodilo... 😉

miriamka
28. júl 2009

Weji...ja mam zalusk na majovciatko,tak uvidime ci pride alebo nie,lebo na nahodu to nechavame uz 3 mesiac...

weja
autor
28. júl 2009

takže v auguste si dáte na tom snažení záležať, čo? 😉

miriamka
28. júl 2009

Weji...tento krat uz ziaden maraton ako pri malom...proste pride pride,nepride este tak nepride.Nechavam to na nahodu.

blovitc120
28. júl 2009

Ahojte,

miriamka nestraš s tým all inclusive, my tak chceme ísť v septembri, keď drahý dostane dovolenku a Miške do chodenia chýba pár cm 😲. Ale však ak pôjdeme, tak to nejako zvládneme, vieme, že nejdeme oddychovať v polohe ležmo celý čas. Malý je zlatučký, ale je to už chlap miri 🙂. Už mu kuká chalanisko z očiek 🙂.

Ja som pochopila smejka tak, že ona chce ísť s rodičmi a Damienkom do Chorvátska, keď jej manžel je preč, aby s ním tu nemusela byť sama. A to by asi ťažko presviedčala rodičov, aby ostali tu a išli s ňou po Slovensku, či sa mýlim smejko? Inak ja som rovnaká, ja milujem teplo a vodu, tak dúfam, že to nebude nočná mora, keď nakoniec pôjdeme. Mám teraz 2 kamošky s malými deťmi pri mori, písali sms, že deti sú ako vymenené, že je to paráda. Ďalšia sa chystá, tak najskôr vždy všetky vyspovedám, ako to prebiehalo.

Miriamka, ťažko poradiť, čo na 30, to závisí od človeka, ale napíšem ti, čo som od kamošiek dostala ja. V robote mi kúpili peknú kávovú súpravu, jednoduché tvary, biela farba aj s nádobkou na cukor a mlieko. Od ďalšiej kamošky som dostala taký obrovský kvet (už vykapal), ďalšie sa mi zložili na kabelku a od drahého som dostala skvelé hodinky, ale tie som si pýtala. Mojej sestre sme sa tohto roku zložili na bicykel, tiež si to tak vypýtala. Takže neviem, ja nemám moc rada vymýšľať, čo komu, radšej sa vždy opýtam, aby som nekúpila kravinu. Ale ak ju poznáš, tak sa snáď trafíš... Idem obedovať, kým Miška spí, inak noc katastrofa, od pol 1 do 2 bola hore, potom od 4 do 5 a o 6:15 sme vstávali, som grogy

miriamka
28. júl 2009

Blov...neboj,uzijete si dovcu,len to nebude oddychova ale aktivna dovolenka.Aj Jakubkovi sa v Besenovej super pacilo,bazeny a vsetko ho ocarilo a stale len bezkal a objavoval co bolo super pre neho,ale pre nas nie oddych 😀 Ale inac je maly vzdy lepsi a vysmiatejsi ked sme prec,nez ked sme doma.A spinkal nam na hotele celucicku noc 😵
No uvidim aky darcek,ona byva este s rodicmi,takze nema domacnost a zbytocne kupovat jej veci do domacnosti...takze fakt netusim co.

Inac posledne 3 noci aj my desny spanok,idu stolicky takze sa casto budi,ale pohladenie vzdy pomoze,uz nepije v noci vobec nic.

blovitc120
28. júl 2009

Ozaj miri, budete mať aj pred domom bazén?
Fúha, stoličky, my sme stále na tých 2 zuboch, bojím sa, že to potom narastie všetko odrazu 😒. Ja vlastne ani neviem, či sa v puse niečo nové deje, lebo si nedá pozrieť, proste zacvakne sánku a musela by som jej ju vypáčiť 😀

miriamka
28. júl 2009

Blov...no zatial len bazenik malemu nafukujeme,uvidime o rok ci dame bazen nastalo.Zatial to prilis v plane nemame,lebo ani pocasie nie je stale take super,robime...ale keby som bola na druhej materskej,mozno ano.
No my mame 8 zubkov,a 2 stolicky uz maju jednu spicku vonku takze cakam,kedy mu cele vylezu.

blovitc120
28. júl 2009

To je už riadny zubáč 🙂. Ja sa obávam, že jedného dňa kuknem a nájdem 10 zubov, keď si nenechá pozrieť 🙂

weja
autor
28. júl 2009

Blov, pravá dáma neukazuje zuby 😀 Miška to vie... 🙂
Miriamka, keď budeš mať 2.bábo, určite nebudeš stíhať dávať pozor ešte aj na Jakubka vo veľkom bazéne... taký malý nafukovací bazénik je podľa mňa pre deti taký akurát - aj čo sa týka množstva vody, aj čistenia... 🙂

miriamka
28. júl 2009

Weji...to je pravda,aj v Besenovej maleho viac bavili bazeniky kde chodil nez take kde sme ho my mali na rukach.Koleso ho nebavi vobec,takze bud na rukach,alebo v bazeniku.

nastasia
28. júl 2009

ahojte,
weji, no to si este uzijem s tou pripravou, ja totiz nie som ani pokrstena a priatelova rodina je dost veriaca takze ma to vsetko caka. mne je uplne jedno kde budeme mat svadbu i ked je pravda, ze v kostole je to krajsie. no budem musiet vydrzat 🙂
miriamka, havo uplne uzasny aj ja som vzdy chcela retrievera. a mam jazvecika 😀 ale teraz som rada, lebo velky pes v byte to by bolo dost narocne.
blov, skus sa kuknut ked miska bude spat 😀 ale to by ju asi zobudilo, ze?

miriamka
29. júl 2009

Ahojte a dobre ranko,
vcera sme isli zo psikom troska k vode ze nech sa okupe,ale tak voda v jazere smrdela ze sme ju tam nakoniec ani nedali a isli sme nakoniec do Rakuska nakupit,ale len avivaze,prasok a nejake veci malemu.
Nastastia...ja som si robila pred svadbou pol roka vsetko co sa kostolika tyka,a tyzden pred svadbou na bielu sobotu som bola pokrstena,mala som prijmanie aj birmovku 😉

weja
autor
29. júl 2009

dobré ránko 🙂
dnes sme posledný deň v práci 😵 včera ma už chytala cestovná horúčka, MM sa na mne celkom bavil 😅
Nastasia, aspoň tu u nás v kostole to bolo tak, že stačí, ak aspoň jeden z páru je riadne pokrstený a všetko okolo toho, ten druhý ale musí podpísať vyhlásenie, že deti bude vychovávať v tej konkrétnej viere... predtým ešte treba absolvovať tie náuky, a tie sú niekedy ozaj zábavné... 😀
tak pekný deň 😉

blovitc120
29. júl 2009

Dobré ráno, hoci ja mám polnoc ☹. Naša madam zase bola hore od 1 do 4, potom som ja od zlosti nemohla spať do 5 a o 6 už vstávala, som na odstrel ☹. Kedy už toto skončí? Aká je cez deň zlatá, v noci by som ju zabila obrazne povedané.
Nastasia, neboj, všetko záleží od farára, moja sestra bola pokrstená na diaľku, nikde nechodila až na krst šla a svadba-žiadna príprava, asi raz tam boli pol hodiny. Zvládneš to 😉.
Miriamka, to čo bolo za jazero? Inak aj tu sú rybníky, kde som sa kedysi kúpala a teraz by som tam ani ryby nechytala.
Weji, bez tej správnej horúčky to nejde 😀. Musela si byť podarená 🙂. Nezabudni veľa fotiť a dať niekde fotky. Ak by som sa už sem nedostala, tak krásny dlhý víkend 🙂

miriamka
29. júl 2009

Blov...to Ti verim,nas maly nespal dobre poslednych 5 noci,stale plackal...ale dnesnu prespal celucicku,a rano som pozrela,2 dalsie zubky su prerezane takze uz my je jasne preco nespal.Uz nech ich ma vsetky vonku 😠

Weji,a kam cestujes?Asi som to nepostrehla,ale urcite si to tu pisala...

Inac to jezaro bol taky rybnik u nas,kde sme sa volakedy kupali ako deti...ale teraz fakt hnus,takze kupat budeme musiet ist niekam inde nasu Sunny 😉

weja
autor
29. júl 2009

Blov, no to ma mrzí, že trpíte zase nespavosťou ☹ ale možno to má rovnakú príčinu ako v Jakubkovom prípade, že to budú tie zúbky... 😒
fotky určite nejaké spravím, ak nezabudnem foťák 😅
aj tebe krásny predĺžený víkend, ak sa už neukážeš... 😵 užite si to s dievčatami 😎 a konečne sa trošku vyspi 😵

Miriamka, zajtra ideme do Paríža 😎 v pondelok sme naspäť (dúfam, že šťastne), ale tešíme sa, že aspoň na pár dní vypadneme a trošku sa odreagujeme 😵

miriamka
29. júl 2009

Jej Weji,to si vlastne pamatam ze si hovorila ze idete,len som nevedela ze je to uz tu.Tak si to tam riadne uzite,a najma aby ste mali krasne pocasie 😉

weja
autor
29. júl 2009

no počasie by malo byť pekné, už som to checkla na nete 🙂 len to cestovanieeee... 😝 no hádam to prežijem 😀

blovitc120
29. júl 2009

No ja neviem, či to u nás budú zuby, pretože Miška neplače, ona sa proste chce hrať 😠 😠. Postaví sa a tancuje v postieľke, ide ma poraziť, ona zatiaľ zuby znáša dobre klop-klop, ani tie prvé sme nejako nepostrehli.
Inak miri, tie vody sú čím ďalej všade špinavšie 😔 😔. Naše deti už nebudú vedieť, čo je to kúpať sa v prírodnej vode.

blovitc120
29. júl 2009

A veru weji, u mňa bude chata oddych, isto naspím viac ako doma 🙂. Naša Miška je nezmar, baby, toto robí aj 5-6 hodín denne vkuse, my sme hotoví, len čo sa na ňu pozeráme, MM sa včera až zadýchal z toho, ako ju sledoval

https://www.youtube.com/watch?v=JlIRnANLzXc
nastasia
29. júl 2009

ahojte baby,
ja som dnes mala "perfis" den, najprv som bola u zubara a potom na pohrebe tak som uplne unavena.
miriamka, aj ja som bola vcera kupat psika pri letisku vola sa to tusim zelene jazera a je to vlastne bagrovisko a je tam pekna voda. a skoro nikto tam nebol a autom sa da prist az k vode 🙂 a este chodime za rusovce asi pol kilometra aj tam je fajn.
tak ste ma potesili s tym kostolom 🙂 tak to nebude az take hrozne 🙂 mne to pride take divne dat sa pokrstit v tomto veku a aj to, ze to bude len kvoli svadbe a nie z mojho presvedcenia, ale tak co uz
weji, uzi si pariz 🙂

nastasia
29. júl 2009

blov, kukla som video, miska je podarena. fuha, ale 5-6 hodin denne? ona je vazne nezmar 😀

blovitc120
29. júl 2009

Veru nastasia, včera tak tancovala od pol 7 do trištvrte na 8 ráno, potom sme šli do mesta, od pol 11 do štvrť na 12 znova, potom spala, od 1 do pol 2, potom jedla, tancovala, zase spala, zobudila sa, od štvrť na 5 do trištvrte na 6 tancovala, z toho je ten záznam, večera, šli sme von, chvíľu tancovala v meste na dychovku, prišli sme domov a ešte potiahla od štvrť do trištvrte na 8, my sme pozerali správy a ona s telefónom v ruke trsala. No a v noci keď sa zobudila, skúšala to na mňa v postieľke.
Fuha, u zubára si bola? Ja sa ho bojím ako čert kríža. A na pohrebe komu? Neviem, či mi uniklo, hovorila si to? A ako po operácii? Už to nebolí?

nastasia
29. júl 2009

haha musi byt zlata 😀
nie nevravela som, boli sme dedovmu bratrancovi, ale bolo to velmi smutne lebo len pred tromi mesiacmi mu necakane umrela zena a teraz on...a taki to boli dobri ludia. este v oktobri boli na mojej bakalarskej promocii obaja plni zivota☹ ani sa mi verit nechce, ze uz tu nie su.
citim sa fajn, len pri cikani ma to boli na spodku brucha zhruba v mieste tych rezov tak dufam, ze to neni zapal mocovych ciest a ze je to len z tej operacie. ale zajtra idem na kontrolu ku gyn. tak sa dozviem.
citam, ze ides na tu chatu. to tento vikend? aspon nacerpas energiu a oddychnes si 🙂 ja to mam tak rada taketo babske stretavky, tiez sme sa takto stretli asi pred rokom a pol byvale spoluziacky zo strednej a bolo super len tych par hodin nam nestacilo, ale vikend to je uz ine. a miska bude s muzom?

blovitc120
29. júl 2009

Nastasia, to sa tak hovorí, že keď staršiemu mužovi zomrie žena, rýchlo ju nasleduje, oni sú deduškovia na babkách riadne naviazaní, hoci to mnohokrát tak nevyzerá...
Na chatu odchádzam v piatok večer a prídem v nedeľu okolo obeda, Miška bude s manželom, moja mamina by mi ju aj tak nemohla postrážiť, lebo ide s mojou sestrou v piatok do Turecka. Teda letí, keby išla, trochu by to trvalo 😀.
Zajtra držíme palce na kontrole.

lucinka1104
29. júl 2009

blo na tej poslednej fotke je malá naozaj nádherná..
ako sa tu mavate?
my fajn malý je riadny šinter je to naše hyperáktívne čertidlo ,ale ja si už ani neviem predstaviť že by bol iný a obsedel by minútu na jednom mieste 😀 😵

nastasia
29. júl 2009

hm, blov to je pravda s tou naviazanostou, tito naozaj boli, vsade chodili spolu. ale on mal tri roky rakovinu a ako zomrela tak uz asi nevladal dalej bojovat chudak.
mozno sa miska nauci spat bez teba a ked sa vratis nebude sa tak casto budit. aspon dufam 😉
akurat som zistila na nete, ze dr. ma dovolenku tak pojdem az buduci tyzden.

miriamka
30. júl 2009

Ahojte,
Luci...vitaj,dlho si sa neukazala.Snazilkujete,vidim v pase,takze vela stastia a nech sa skoro zadari! 😉
My sme vcera dlho predlho bicyklovali,musim zhodit co som pocas dovci pribrala 😉 ,a potom sa maly hral na dvore zo psom...on je zlaty,vzdy ked nam Sunny oddychuje,Jakubko k nej pride,sadne si vedla nej a hlavu si na nu polozi 😉