Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
30. júl 2009

Ahojte, dnes som nejako nestihala. Rano ma MM vyhnal do mesta, nech si idem kupit nieco na seba, lebo som si spomenula, ze posledne, co som si kupila, boli este tehotenske veci 😝 😝. Tak som oplieskala kopu penazi. No a potom som sa venovala Miske, sme same, lebo tatinko sa siel pred vikendom s nou zrelaxovat na ryby, tak chyta na Mare a vrati sa az zajtra rano. Nic zatial nechytil, resp. chytil vsetko tak 2 cm pod mieru, tak to musi pustat 🙂.
Nastasia, to by bolo fajn, keby Miska zacala spavat celu noc, kym budem prec 🙂. Ale ja som si prave spomenula, ze je tyzden pred splnom a ze jej ten tyzden mam davat vecer homeopatika, tak som jej dnes dala, uvidime, co to spravi...
Miri, ty si pocas dovolenky pribrala? Ved nic nevidno na tebe 🙂.
Luci ahoj, nech vyjde snazenie 🙂

blovitc120
2. aug 2009

Ahojte, hlásim, že som doma a MM to s Miškou zvládol úplne v pohode. A posúvam nás z 3. strany. Kde ste všetci?

miriamka
3. aug 2009

Prajem dobre ranko,
a krasny pondelok.
Blov...tak ako,oddychnuta?Super ze to manzel dobre zvladol,predsa len mame dobrych chlapov ked takto pekne zvladnu byt s detmi a nam daju vydychnut troska 😉
My sme vikendovali troska pracovne doma,potom na oslave...a vcera v bazeniku na dvore 😉

blovitc120
3. aug 2009

Dobré ráno. Oddýchnutá hlavne psychicky, lebo v babinci sme moc nespalí, bolo toho toľko na rozprávanie po 2 rokoch 🙂. Fakt bolo super. Už sa nám aj wejka vráti 🙂

miriamka
3. aug 2009

Blov...najma ze bolo super.

nastasia
3. aug 2009

ahojte,
blov, tak to si mala skvely vikend 🙂 a vidis miska to zvladla 🙂
ja som dneska bolo u mojho gyn. a on mi povedal, ze endometriozu mam a ze ci nechcem este babetko a ja, ze ano ale ze priatel nie. tak sa ma pytal ci sa neda nejak zlomit a tak. tak mi navrhol, ze mozem prist aj s nim. alebo ma caka liecba ☹ najhorsie ze som to vravela mame a ona veri tomu lekarovi co ma operoval a ze vsak uz tam nic nemam a ziadne lieky nepotrebujem. lenze endometrioza sa vracia. ked budem cakat tak povedal, ze o take dva roky sa to moze skoncit umelym oplodnenim ☹ ja uz neviem na koho mam dat. kazdy povie nieco ine a potom si mam vybrat 😒

smejko1
3. aug 2009

blov - no superrrrrrrrrrrr, sikula. viem si prestavit ako si si prijemne poklebetila...... ja to tiez rada praktizujem. 😎 a mas super muzika...... ja by som sa asi este bala odist na 2 dni....... no mozno o 2 mesiace 😉

miriamka - vas vikend znie superrrrrr, my sme chodili do senca na jazera a bolo super, ved ine sa v tejto horucave ani moc neda, ze ano??

nastasia - zober priatela za ruku a sup k lekarovi nech Vam to obom pekne vysvetlia.....

weja
autor
4. aug 2009

ahojteeee 🙂
tak sme naspäť, bolo to všetko úúúžasnééé vidieť, aj keď sme ako zbité psy 😅 unavené ako kone, ale stálo to za to... 🙂
viac neskôr, potom vás aj prečítam, čo máte nové a ako ste sa mali... ale momentálne som si našla v robote plný stôl papierov 😝 takže musím sa z toho trošku vyhrabať...
pekný deň zatiaľ... 😉

smejko1
4. aug 2009

ahoj wejka, super ze si spokojnaaaaaaaaa.... verim, ze ste si to s maminkou paradne uzili...... vitaj doma sice je uprsane, ale aspon sa Ti bude lepsie pracovat a nemusis tuzit po kupalisku 😉

num7976
4. aug 2009

ahojte
jeeej wejka ty uz mas aj po vylete!no tak to musel byt paradny vylet ubehlo to rychlo,ze?
jaj holky ja sa musim postazovat to moje krpanko vobec nechce spavat,cez den pol hodiny a v noci 3x mlieko a o tej stvrtej ked jej davame posledny krat,tak sa zobudi a nespi vyse hodiny,furt ma stipe do oka,aby som oci otvorila vlasy mi taha a rype do mna hlavou aby som vstala,no robim sa ze spim,ale je to o nervy,normalne po nej furt len kricim,lebo mne sa chce spat a ona ako po 12 hodinovom spanku!az mi je to luto,ked na nu nakricim,no uz nemam enrvy!a vecerne zaspavanie?skor ako o deviatej nespime normalne som zacala spavat aj na obed,co som taka ko-sice mozno na tych patnast dvadsat minut,ale aspon daco..
no a boli sme na kupalisku raz samy a raz s malou,tak bolo super malu triaslo od zimy,ale nai za svet von,co sa tam isla tak vyblaznit!
tak sa mi tu majte krasne,boze ja tu budem fakt prispievat pravidelne az ked nebudem na materskej ale v praci,net u nas je stale v nedohladne..
este idem vlozit nejaku fotocku

blovitc120
4. aug 2009

Ahojte, zatiaľ moc nestíham, tak len narýchlo túto stranu, weji vitaj 🙂.
A num, je mi to ľúto s tým spaním, ale fakt neviem, čo ti k tomu povedať, aby som ťa uspokojila. No existuje pravidlo, že deti spia horšie v noci, keď spia zle aj cez deň, vôbec neplatí, že čím menej spí cez deň, tým viac v noci. Nám sa klop-klop spánok dosť zlepšil asi pred 2 týždňami, Miška sa proste rozhodla, že bude spávať cez deň 2 hodiny - raz pol a raz 1,5 hod. a odvtedy spí lepšie v noci, budí sa okolo 1, to ju uspím a potom o 5 papá a 6:30 vstáva. Teraz pred splnom je to trochu horšie, ale verím, že len dočasne. Chlapi ju cez víkend skúsili dať spať len raz, spala od pol 12 do pol 2 a potom ju dali až o 8 a spala úplne nahovno a vstávala o 6 ráno. Ja si myslím, že keď Silvinka spí tak krátko, stále by mala spať ešte 2x cez deň. Ona je možno taká unavená, že sa jej až nechce spať. Skús ju dať okolo 10-11 keď vstáva tak skoro a potom okolo pol 3-3. Ja mám pocit, že ona je už v noci prešpekulovaná a vymýšľa. Skús jej dať namiesto jedného mlieka v noci čaj, nechcem písať rovno vodu ako ja, ale Miška keď dostane čaj alebo mlieko v noci, tak sa budí viac. 2 hodiny pred spaním zje kašu a potom pred spaním mlieko a ďalšie dostane až ráno, v noci len vodu od smädu. Ak sa ti navečeria, ona už nemôže byť 3x hladná, je už veľká. Skús vydržať a uspi ju v postieľke, nebude to za deň, niekedy to trvá týždeň či 2, ale musí sa to zlepšiť. Nehovorím, že ju máš nechať vyrevať a odísť, to len ak zvládate, Miška to nezvláda, ona sa tým tak vyhecuje, že sa budí potom každú polhodinu, ale ak nevie zaspať sama, stačí jej, keď stojím pri postieľke chvíľu, hoci tiež zo začiatku som ju musela mať na rukách, ale postupne som uberala a zvykla si. Už spí od 11:15, neviem, čo sa stalo 😲. Idem off, lebo je búrka

blovitc120
4. aug 2009

Num, pozrela som fotky, malá je nádherná 🙂. Ako anjelik, až na to spanie, že?

blovitc120
5. aug 2009

Kde ste všetky? To si mám písať sama so sebou? Hm?

weja
autor
5. aug 2009

ahojte 🙂
prišla som vás aspoň pozdraviť, teraz je uzávierkové a výplatné obdobie, tak neviem, kde mi hlava stojí 😝 ale zajtra už hádam budem z najhoršieho vonku, tak už to bude lepšie... lebo mi už chýbate... 😵 a doma sme bez netu, nejako sa scvokol, tak teraz čakáme, kedy to dajú dokopy... 😖

Smejko, vy ako s tým Chorvátskom? pokročili ste nejako? 😕
Num, Silvinka je ozaj zlatá 😵 taký vysmiaty anjelik...
Blov, čo Miška? už lepšie spáva?

smejko1
5. aug 2009

ahojte, nehnevajte sa, ze nepisem, ale som tiez total unavena....

damienko chodi za rucicky a moj chrbat auuuuu...... ide nam stale ten zubok a nie a nie vyliezt, tak je velmi nepokojny a vcera bola aj cely den teplotka..... dnes nie, ale zub stale nic.......

no a v noci som koli zubku bola hore, o 3,4,5,6...... som myslela, ze si to hodim, lebo len co som zaspala uz som vstavala......

inak vsetko po starom...... minule som namalovala zabradlie pred bytom a farbou som potrela aj stenu...... tak nielenze mi muz vynadal {nie aby ma pochvalil, ze som aspon nieco urobila} ale nas bajecny sused mal dnes poznamky, ze ako to mienime vycistit.... no parada........

dnes som vsetko rozlievala a padalo mi........ neviem co to je?

blov - super, ze lepsie spinkate.... 😉 len tak dalej 😉 😉
num - je mi luto, ze takto bojujete so spankom....... mna by asi tiez porazilo..... ale mala je zlatunka.....

wejka - nech Ti praca ide od ruky

do chorvatska ideme....... ale uz teraz stresujem ako vsetko co potrebujem natrepennasim do fabie..... a tiez mam strach z cesty.... no uvidime..... tfuj tfuj tfuj

weja
autor
6. aug 2009

dobré ránko 🙂
Smejko, no teším sa, že idete do toho Chorvátska, trošku si oddýchneš a vypneš... 😉 už si zjavne riadne unavená, potom je človek taký nesústredený, všetko padá z rúk a je to na figu... 😒 takto sa rodičia trošku povenujú Damienkovi a ty budeš mať viac času na seba... 🙂 a kedy odchádzate? 🙂

miriamka
6. aug 2009

Ahojte,
Num,...mala je riadna kocka 🙂
Weji...super,ze sa v Parizi pacilo,je to krasne mesto,ze?Aj si si nieco nakupila?
Smejko...super ze idete do Chorvatska,hlavne nezabudni zakladnu lekarnicku pre maleho 😉 ,a na castu vela hraciek.My ked sme prisli z Besenovej vzadu v aute bolo ako po boji,presne by clovek zistil co maly pocas cesty jedol,pil,s cim sa hral 😀 Ale uvidis,bude super!!!

miriamka
6. aug 2009

Inac som dnes zistila...ze maly cez leto hrozne vela narastol,uz to je riadny chlapisko a rastie rychlo ako z vody.Zrazu mu zmyzlo brusko,trcia mu rebierka...proste uz nie prilis babatkovske telicko,len licka mu este ostali 😉

weja
autor
6. aug 2009

ahoj Miriamka 🙂
veru máš pravdu, z Jakubka je už krásny malý chlapček, žiadne bábätko 😵
v Paríži sme nekúpili dokopy nič, tie ceny sú tam príšerné 😝 a samé drahé značky: Gucci, Versace, Dior, DaG... no je to vec prestíže, aby každá významnejšia značka mala svoje zastúpenie aj v Paríži... ale drahému som kúpila jedno tričko Quicksilver 😵 tú značku má rád, tak som aspoň jemu spravila radosť 🙂 za to, že ma pustil 😀 a bol to jeden z mála obchodov, kde sa ceny nezačínali od 70-80€ vyššie a do ktorého sme aj vliezli 😀

blovitc120
6. aug 2009

Ahojte, toľko noviniek 🙂. Ja nestíham, Miška ma celé dni bozkáva 😀. Som z toho mokrá ako slimák, ale je to prejav lásky dúfam 🙂. Okrem toho neprestajne tancuje a chce chodiť, no zásadne len SAMA, tak máme veselo... Akurát že vôbec nechce mlieko, 2 dni pred chatou som ju odstavila, teda ona sama sa, lebo jej všetko tak chutí, že už sa mlieko nezmestilo, tak sme dokojili úplne bez stresu, hurá. Len odvtedy nechce umelé mlieko, vypije ho denne cca 150 ml, niekedy len 100, asi sa opýtam dr., čo s tým, ona chce chlieb, zeleninu, ovocie, mäso, ale mlieko nie, len ten jogurt zbožňuje.
Smejko, super správa, že Chorvátsko sa koná, že sa drahý umúdril 🙂. Neboj, cesta bude v pohode, však idete v noci a od vás je to blízko 🙂. A príď k nám namaľovať zárubňu na vchodových dverách, my sme ju nenatreli keď sme prerábali byt a odvtedy sa nevieme dokopať 😉. Ak zašpiníš stenu, nevadí, utriem ju. Gratulujem ku chodeniu 😵, ale ten chrbát nezávidím, v tomto Miške ďakujem, že to nechce. Inak už sme šli takmer na kúpalisko, ale kamarátka bola so synom a dostal do oka pleseň, najhoršie je, že na to nič nezaberá, však aj na nohách sa len krémy dávajú, tak nevedia, čo s ním ☹. Tak som si povedala, že vydržíme v bazéniku na balkóne, lebo by ma porazilo, keby pred dovolenkou chytila niekde taký hnus.
Miri, Jakubko je fakt kus chlapa 🙂. Úplne sa zmenil v lete 🙂.

miriamka
6. aug 2009

Weji,no ja som tam vtedy tiez nic nekupila,vsetko prilis drahe.

Inac si meriam teraz BT,bola som zvedava ci mam vlastne ovulku,kedze viem ze pri malom to bolo takze hocijake,a kuk...celkom pekne,takze bolo by super keby to tak bolo aj o mesiac a zadarilo sa nam to majovciatko 2010 😵

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

miriamka
6. aug 2009

Blov...super ze Ti Miska tak lasku prejavuje 🙂 Inac netrap sa tym mlieckom,aj my mame obdobie ked ho nechce a potom zase pije vela.
Veru...maly riadne cez leto narastol,prave zhanam rastovy meter aby sme si to mohli znacit

nastasia
6. aug 2009

ahojte,
ako sa mate? ja nie velmi dobre, lebo dnes poobede idem k dr. mala by som mat vysledky mocu. a zajtra mam ist do chorvatska. lenze ak budem musiet brat atb tak ma mama nepusti. a asi aj tak by to bolo o nicom keby som nemohla byt na slnku a kupat sa 😖 dufam, ze to bude ok, ale brucho ma boli dost silno. a to som si myslela, ze mesiac po operacii budem fit.
smejko, super, ze idete. o tom baleni mi nieco hovor, ja idem sama a mam problem vsetko zbalit do jedneho kufra 😅
blov, super, ze miska lepsie spinka 🙂 aspn nacerpas energiu 🙂
weji, veru pariz je krasny. mne sa tam len jedna vec nepacila a to ta spina v meste. neviem, aj teraz je to tam tak? lebo ja som tam bola asi pred siedmymi rokmi...a hned ako sme sli z letiska metrom tak tam stali cernosi co nemali listky na metro a ked videli, ze ideme my turisti tak jeden sa na mna nalepil odzadu a normalne so mnou presiel cez stikatko a cez tu vec co pusta len jedneho cloveka-neviem ako sa to vola 😅 som zostala taka vyhukana, ze som ani nic nepovedala. ale vyzeral, ze by ma aj zbil keby som protestovala 😲

weja
autor
6. aug 2009

Blov, no to musí byť krásne, keď ti tak prejavuje lásku 😵 a keď papá jogurty, tak vápnika by mala mať dosť, nie? v našej rodine sú deti, ktoré mlieko doslova neznášali od mala, ale v jogurtoch si to vynahradili...
čo sa kupka týka, aj sesterkina malá tam chytila pred 2 týždňami infekciu do očí 😖 však sme tú čistotu vody už preberali, tak sa asi nemáme čo čudovať... 😝

Nastasia a čo to?? nejaké komplikácie po laparke? 😕 to ma mrzí... a ešte takto pred dovolenkou... ☹ skús dr. povedať, že ideš na dovolenku, možno by sa dali tie atb. dočasne odložiť alebo niečím nahradiť...
čo sa tej špiny v Paríži týka, máš úplnú pravdu - je to krásne mesto, ale strašne špinavé... 😝 Francúzi sú hrozní bordelári, každý druhý ide po ulici s cigaretou a špaky hádžu rovno pod nohy... 😠 a keď to vidia turisti, tak samozrejme robia to isté... 😖 my sme prešli dobreže nie tri ulice, kým sme našli nejaký odpadkový kôš...
a originál Francúzov je tam už veľmi málo, všetko to prebili černosi a kadejakí prisťahovalci... a tým pádom aj tá úroveň upadá na škodu veci... 🙄

num7976
6. aug 2009

miriamka a nebudes tehulka? 😀 ved teplotka sa ti drzi a sexik ste tiez mali cez ovulku!!!!juuuj to by bolo super,rozbehla by si druhe kolo a nakopla tie co cakaju este na prve 😵 no nieze by som ja uz druhe chcela!
no baby s tym spanim,hej sa mame v noci..ved ak si spominate ja som sa snazila dat jej prvykrat az o druhej mlieko,dva tyzdne sme skusali a nic nepohlo s nou,plac tak som to potom vzdala a sme na tom tak,ze kazde tri hodiny to vychadza..spat ju na dvakrat nemozem dat,lebo ona ked spi dlhsie ako po druhej,tak potom vecer nechce zaspat,snazila som sa ju po 4 hodinach uspat ze to uz by mala byt unavena,doobedu chodime na peso,nech sa unavi a skor zaspi,ale ani to nepomaha,takze nam to jedno spanie vychadza uz na stalo-no teda neviem kedy aj to vyskrtne zo svojho planu,ale snad dlho nie!ja uz teraz nestiham viac ako ked bola babatko!zacnem varit to sa zobudi tak chytro uspavam,potom mi tam kypi vrie,no uzas..papa o sto sest jej zase mliecko straaaasne chuti a v noci je prezrata to hej,lebo ked sa jej uz v noci ckat zacne,tak to mame o radost postarane,dalsia hodinka kym zaspi..cajiky ani voda nepomaha ona proste tak zovrie tie ustocka,ze do nej ho proste nedostanem a potom sa posadi a preberie a mozem nanovo uspavat,tak ja uz fakt neviem ze co s nou..
joj o tych plesniach a ifekciach sme sa aj my bali,ci daco mala nechyti,ale nastastie nic ved som ju doma potom aj v repiku vykupala,ak by daco,no klopeme a snad nechytime nic,teraz ideme v nedelu do BA tak ked som citala,.ako tie cesty vyzeraju s babatkami,tak sa az bojim,co nas caka kurnik..
tak pa pa ideme pozriet domkov tatinka

blovitc120
6. aug 2009

Miri, mne to teda u teba vyzerá na bábätko 😲 😕 😵.
Weji, veru, je to zlaté, keď ma tak olizuje. Niečo robí, hrá sa alebo tak, zrazu vyštartuje, pribehne ku mne a dá mi "pusu", až niekedy zo mňa kvapká 😀 😀. Ja tiež verím, že jej stačí ten vápnik, čo má, keď už sme pri tom, keby som dala na Bukovského, žiadne mlieko by som jej nedávala...
Num, jasné, ty poznáš najlepšie vlastné dieťa a vieš, aké je. Ja len z vlastných skúseností hovorím, že čím menej cez deň spí, tým horšie je v noci, lebo ako keby si "zvykla", že spánok netreba a čím častejšie som jej v noci dávala jesť, tým častejšie to vyžadovala. Viem, že hladná nie je, keď nechudne. Ale to je teda tiež individuálne, hoci takých jedákov u starších detí poznám len u kojených detí, ktoré sa dožadujú prsa. Ja som ako tehotná jedla aj 4x v noci, čo ma trápil hlad vždy keď som sa zobudila. Až som mala kŕče. Tak asi aj Silvinka je hladoš. Mne Miška teraz jedáva okolo 5-pol 6 ráno a vypije max. 100 ml po novom, predtým papá naposledy okolo pol 6 večeru - kašu z polovičnej dávky, t.j. 50 ml vody a okolo 8 vypije cca 30-50 ml mlieka. A okrem toho jedáva okolo 8 ráno raňajky - pol krajca, niekedy aj celý chlebíka s maslom a zeleninou (bez kôrky, takže je to menej po odrátaní kôrky), alebo zje pol krajca chleba a jogurt, desiatu sťvrť až pol banánu a štvrť až pol broskyne alebo jablka alebo nejakého ovocia, ale banán musí byť, mám pocit, že po ňom lepšie spí. Na obed zje množstvo ako je klasická detská výživa - buď s mäsom kupované alebo zeleninové, to jej robím ja a ozaj, má nové najobľúbenejšie jedlo a som hrdá, lebo je to moje varené 😵 - cuketa, brokolica, zemiak, mrkva, petržlen, karfiol uvariť, rozmixovať, do toho lyžica olivového oleja a rozdeliť na niekoľko dávok. Do tej zeleniny pol bieleho jogurtu a ide sa tým zadrhnúť, s prepáčením by zožrala aj 500 ml keby som jej dala 🙂. Takže po obede už jedáva to, čo som spomínala, kašu a večerné mlieko. Pomedzi to vypije cca 400-500 ml čaju a čistej vody alebo vlastnej výroby ovocná šťava (uvariť jablko/hrušku vo vode, tú vodu vypije a ovocie zje, samozrejme jej to necukrím, to by ani nezjedla) a ešte zje cca štvrť rožku alebo grahamovú tyčinku alebo 2 kukuričné chrumky v kočíku a to je všetko. Aha, ešte po kaši zje dosť melónu, ale to je skôr od smädu (dosť znamená 2 trojuholníky veľkosti 5x5x5 cm hrubé asi centimeter). Ten melón má po mne 😀. Detské sušienky ani nič podobné jej nedávam, nechce to. Našťastie. A keď mi lezie do taniera, že chce moje jedlo, dám jej vždy malý kúsok chlebíka, vždy si trochu odtrhnem a dám na tanier, keď idem jesť. Tým ju oklamem a nemá pocit, že neochutnala moje jedlo a vidí, že zase len chlieb jem 😀. Ktovie, kedy ma prekukne, že mám na tanieri niečo iné 🙂

weja
autor
7. aug 2009

dobré ránko 🙂
Miri, graf vyzerá pekne, ale rozhodujúce je, či sa teplota udrží... veľmi by som ti priala, aby vám to znova vyšlo, ale keď už sme pri tom, ja mám taký graf každý mesiac a čo z toho, keď to v deň mrchy klesne... 😔

Num, tak to máte doma tiež "veselé" s tým zaspávaním... 😒 snáď sa vám to zlepší... 😕
Blov, ozaj ako bolo cez víkend? 🙂 oddýchla si si ?

miriamka
7. aug 2009

Ahojte,
Weji...no ja som rada ze mam konecne normalny cyklus,ziadne 45 ci viac dnove.A presne ako pises.Proste mam klasicky ovulacny cyklus,ake by som mala mat vlastne stale...a ci ostanem niekedy tehu uvidime.Proste ja viem ze v nedelu mi teplota klesne a pride mrcha,tak ako vzdy,ale neriesim,v tomto momente sa tesim ovulacii a normalnej dlzke cyklu.

Baby,s detmi to mame veru vesele,co?My sme mali desne noci,priposujem to splnu.

weja
autor
7. aug 2009

veru Miriamka, musíme sa vedieť tešiť asi aj z takých vecí, že máme normálny cyklus s ovulkou... aj keď fakt nerozumiem tomu, od čoho to závisí - cyklus pravidelný, ovulka každý mesiac ako vyšitá, sex počas plodných dní, MM má nadpriemerne dobré výsledky SPG, obaja sme zdraví... a napriek tomu už 7 mesiacov nič... 😔 😔 😠 😢 radšej už na to ani nemyslím, lebo iba čo ma z toho chytajú depresie...

Miriamka, už aj na vás vplýva spln? ja som sa začala troška viac zaujímať o lunárny kalendár a je to celkom zaujímavé - že kedy rastú vlasy rýchlejšie, kedy držať očistné diety a kedy si nedať trhať zuby... 😀 😝 asi na tom čosi bude... 🙂

miriamka
7. aug 2009

Weji...netusim cim to veru je,ked je ovulka aj aj tak zena neostane tehu 😒 Tebe by som to uz moc moc priala,my aj ked si este par mesiacov pockame sa nic nestane...hlavne nech mam normalne ovulacne cykly.

No posledne mesiace som si vsimla ze spi maly zle pred spolnom,a potom uz ok.Ja mam dnes ocistu,vraj po splne sa lahsie chudne a ocistuje tak to skucam a prave tu chrumem suchar 😉