Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
11. aug 2009

Baby, Miška mi zase od 11:45 ešte stále spí 😲 😲 😵 😵. Asi dospáva útlu mladosť??

nastasia
11. aug 2009

ano wejka, sme zvedave. pridaj dake 😉

miriamka
12. aug 2009

Dobre ranko,
Blov...super ze Miska potiahla,maly teraz kazdy den spi u babiny 4 hodiny v kuse 😉
Nasta...veru,domcek je fajn ma,aj ked mi troska chyba to byvanie na byte v centre mesta...ale zase nas bytik bol maly,takze aj tak by sme potrebovali vacsi a to uz radsej dom tuto,lebo je to rovnako drahe.

weja
autor
12. aug 2009

dobré ránko všetkým 🙂
no fotky z Paríža by som chcela hodiť niekde na web do albumu, ale viete mi poradiť nejakú stránku, kde by ich hlavne nebolo treba nejako hromadne zmenšovať? že vraj Picasa web je ok, ale tam sa musím najprv registrovať, či ako? 😅 Blov, ty máš s tým asi väčšie skúsenosti, nie? 🙂

molnarovak
12. aug 2009

blovitc, vy chodíte do poľského Metra? My chodíme do Poľska pracovne asi 1x do mesiaca a vždy som uvažovala, či môžem nakupovať v ich Metre, keď som zo Slovenska. Nepotrebujem k tomu nejakú ich poľskú Metro kartu?

blovitc120
12. aug 2009

Ahoj, molnarovak áno, chodíme do poľsého Metra, tam je to Makro. Nechceli od nás nič, prešli sme cez čítačku a pohoda. Akurát nám povedali, že tam nemáme ísť s dieťaťom, ale v aute ju nenechám, že? Tak sme aj tak šli aj s ňou. My chodíme do Bialsko Biala, ale podľa mňa to platí úplne všade.
Weji, registrácia v Picasa je úplne jednoduchá, najľahšie a najrýchlejšie je to ale hodiť na facebook. Alebo sa zaregistrovať na rajce.idnes.cz tam to tiež frčí rýchlo. Tento kôň ma štve zmenšovaním.
Miri, Miška včera spala len raz 3 hodiny a dala som ju o pol 8 potom spať a spala do pol 8 rána, len o štvrť na 7 papala. Ale zdá sa mi nejaká teplejšia, neviem, či jej nepôjdu zúbky ďalšie, ale to by mala asi revať, nie spať 😀

weja
autor
12. aug 2009

Blov, čo je v Bialsko Biala? nejaké obchodné centrum? lebo je mi to strašne povedomé v súvislosti s nákupmi, už mi to asi niekto rozprával... 😕
no skúsim to s tou registráciou, len neviem, či mi to v robote pôjde 😅 keď prídem domov, už sa mi veľmi nechce sedieť za pc 🙄 facebook mi už napadol, len fotky chcú vidieť aj niektoré kolegyne a to by sa zase oni museli registrovať na FB 😖
no Miška láme rekordy v spaní 🙂 hádam jej to už vydrží... 🙂

blovitc120
12. aug 2009

Weji, áno, v Bialsko Biala je aj obchodné centrum na kadečo, dobre si pamätáš 🙂. A v tom facebooku je možnosť zdieľať fotky aj s tými, ktorí nie sú registrovaní, všera som to zistila

molnarovak
12. aug 2009

blovitc, dík za info. Chodievame pravidelne cez Bialsko Biala a tam si vždy skočíme do Tesca na nákup, ale najbližšie skúsime Makro. 😉

blovitc120
12. aug 2009

Nemáš za čo. Fakt sú tam fajn ceny, hlavne detských výrobkov

miriamka
12. aug 2009

Blov...no super ze Miska presla na 1 spanok denne,aj my uz len 1 spanok denne a je to tak super,lebo najneskor o 20tej uz maly spi,tak potom este stiham co to doma porobit.
My takto chodime do Rakuska nakupovat,tiez hrozne lacno najma pre deti.

blovitc120
12. aug 2009

Miri, no neprešla ešte asi na jeden spánok, len keď náhodou pospí do pol 3 (čo bolo raz), nedám ju viac spať (čo bolo tiež len raz 😀). Ona totiž spí len 1,5 hodiny, to bolo výnimočné myslím. Však uvidím dnes. Totiž väčšinou spí od 11 do pol 1 (keď vstáva o pol 7, dlhšie nevydrží) a to by naozaj zase večer nevydržala, tak potom ešte spáva od pol 4 do 4 ale niekedy aj do pol 5, ja ju nebudím, lebo potom má hrozne zlú náladu. Najskôr sa musí naučiť dlhšie spať a potom môže ísť raz za deň... Inak dnes s ňou idem na masáž, držte palce, lebo drahý ide pre syna k jeho mame a mne volala moja masérka, že sa jej uvoľnilo a potom má dovolenku do septembra, tak musím brať aj Mišku, no to bude zážitok 😅 😅. Myslite na nás o pol 6.
Tiež by som chcela ísť do Rakúska, ale u nás nehrozí, to je ďaleko a už do Poľska bola nervózna a to je cca 120 km.

weja
autor
12. aug 2009

no holky, tak som to zvládla - už mám zopár fotiek na FB 🙂
Blov, čo sa týka nastavenia súkromia, mám tam zakliknúť, že pre všetkých, aby to mohli pozerať aj tí, ktorí nie sú registrovaní na FB? nebola som si istá, tak zatiaľ je to iba pre priateľov 😅 Nastasia ty si na FB, či nie?

fiiiha, Miška asi zbrúsi všetky kúty, kým ty budeš na masáži 😀 bude ju mať kto postrážiť? možno keby tam bol nejaký pes... 😀 😉

blovitc120
12. aug 2009

Weji, fotky sú super. Neviem si spomenúť, kde som to včera videla, ale bolo to niečo iné, proste tam písalo niečo ako "dajte možnosť prezrieť si fotky aj vašim priateľom, ktorí nie sú zaregistrovaní na FB" a nebolo to v tých možnostiach, čo ty hovoríš, No nech hľadám koľko chcem, neviem to nájsť... Asi som mala pomňtenie mysle 😀

blovitc120
12. aug 2009

pomätenie, to tak vyzerá, keď sa nepozerám na klávesnicu...

blovitc120
12. aug 2009

Baby, nad nami lietajú stíhačky, to čo má znamenať??

weja
autor
12. aug 2009

no ja som sa tam hrabala asi hodinu, ale ozaj som nič iné nenašla, okrem toho nastavenia súkromia... 😕
a čo máte v MT nejaké bojové cvičenie? 😉

blovitc120
12. aug 2009

No to mi musíš ty zistiť, čo sa tu dialo 🙂.

nastasia
12. aug 2009

ahojte,
weji ano som na FB. poslem ti do ip moje meno 🙂
blov, myslim na vas 😉 a co ty vies mozno sa miske masaz zapaci a potom bude chciet aj ona 😀

blovitc120
12. aug 2009

Nastasia, aj mne pošli 🙂.
Inak priebeh masáže: prišla som s plným batohom hračiek a jedla. Dieťa bolo veselé až kým som si neľahla na masážny stôl. Postavila sa a začala jačať ako pavián. Moja masérka má našťastie rada deti a vôbec jej to nevadilo, tak mi ju posadila ku hlave, v sekunde sa ukľudnila a začala rehotať, hrala sa mi s vlasmi (t.j. šklbala ich), bozkávala ma a výskala tak, až ma hlava bolela. Potom dostala od masérky banán a na konci už nechcela ísť preč. A vraj ju mám zobrať aj nabudúce, no neviem, lepšie mi je tam samej 😀.
Inak dnes sme spali 2x, ten jeden spánok bola náhoda, ona to ešte potrebuje.

smejko1
12. aug 2009

babule aj ja som na facebooku, najdite si ma.....prosim ja to este neviem vyhladat

blov masaz uplne zavidim..... ja sa na masaz chcem obkjednat uz asi 6 mesiacov............no snad raz....... a este ked ma bde dami cesat 😀

blovitc120
12. aug 2009

Smejko, ja som ti na facebooku poslala žiadosť na priateľsvo cca pred pol rokom a stále mi svieti "request pending" 😀. Tak ma potvrď. Ono sa to dá vyhľadať len keď vieš meno alebo mailovú adresu...
Som si predstavila Damiho, ako ťa češe hrebeňom a rehocem sa tu ako kôň 😀 😀.
Ako Chorvátsko?

weja
autor
13. aug 2009

Blov, o bojovom cvičení nevedeli ani kompetentní nič 😀
som sa celkom pobavila na tom priebehu masáže 😀 Miška musela byť podarená... chcela ti asi pomôcť, aby sa ti aj pokožka na hlave premasírovala a prekrvila 😀 😉
Nastasia, už som ťa našla... 🙂
Smejko, ja som ti tiež poslala žiadosť pred niekoľkými mesiacmi ako Blov a ništ... 😀 po prihlásení si pozri žiadosti o priateľstvo, určite nás tam nájdeš... 😉
ozaj Blov, už som našla aj ten "verejný link", aby si mohli pozerať fotky aj tí ostatní 😀 ale už je to asi zbytočné, keďže všetky ste medzi Priateľmi 🙂

nastasia
13. aug 2009

ahojte, o chvilu idem k lekarovi na konzrolu tak som tu len na skok.
blov, mas ip 😉

blovitc120
13. aug 2009

Weji, a kde si to našla??? Nech viem aj ja, lebo si pripadám ako dilino 🙂. Ozaj, do MT ideš kedy?
Nastasia, už ťa mám aj ja, tak ma potvrď. Držíme palce na kontrole

weja
autor
13. aug 2009

Nastasia, držíme palce!!! Snáď to už bude ok... 🙂
Blov, keď si klikneš na album, rozbalia sa ti fotky v ňom a úúúplne dole je takým malým nenápadným písmom uvedené: Zdieľajte tento album s kýmkoľvek zaslaním tohto verejne prístupného linku: ... takže tak... 🙂
no inak máme cestu niekedy koncom mesiaca s MM do Piešťan, tak že by sme sa stavili cestou aj u vás v MT...??? 😕 možno by to bolo celkom reálne... 🙂

weja
autor
13. aug 2009

Smejko, tebe pošlem ten link hádam do IP, ak nemáš na FB čas... 😉

blovitc120
13. aug 2009

No to je teda rafinované, ale aspoň viem, že som to niekde videla 🙂. Dala som na fb 3 videá našej Miguelly 🙂
A ten koniec mesiaca je fajn, ak už nebudeme váľať zadky pri mori 🙂

weja
autor
13. aug 2009

ahaaaa a už máte čosi vybraté? aspoň predstavu? však sa ešte dohodneme, keď už to bude reálne a uvidíme, čo z toho bude... 🙂
mňa z tohto pc porazi 😠 nejdú mi tu ani videá a nedá sa mi ani vytvoriť ten album na picasa... 😖 budem si musieť k tomu sadnúť asi doma, lebo tu mám všetko bloknuté... 🙄

blovitc120
13. aug 2009

Nemáme vybraté, nastavila som si zo všetkých CK posielanie LM na Turecko a Grécko, inde ísť nechceme, tak uvidím. Ale MM chce ísť až tak 28.9. najskôr, tak máte čas 🙂. A čo v Piešťanoch?