Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
15. aug 2009

Miri a nie je mu veľa spať 4 hodiny cez deň? To mi len tak napadlo, lebo on už je fakt dosť veľký... Inak aj my sme mali včera 2-hodinovú žúrku, od 2:15 do 4:15... Inak my stále máme len tie 2 zuby, nechápem 😲

miriamka
15. aug 2009

Blov...no povedala som mamine,nech ho necha spat maximalne 3 hodiny...tak uvidime.Ked on tie 4 spi v kuse podla mna preto,ze rano ho budim,takze on skoro zaspi lebo je vlastne zobudeny rano a nie ze sa zobudi sam.Napriklad dnes mal v noci zurku cca 2 hodiny,a potom spal rano az do 9tej,a ja ho v tyzdni bezne budim o 6.30 tak neviem....

blovitc120
15. aug 2009

Ahaa... a spinkať ide kedy, o pol 8? Ak áno, to spí 11 hodín (to my nikdy... ☹) + tie 4 hodiny je 15. Naša Miška spí tak 12 hodín za celých 24 hodín. Ale Jakubko je zase úplne iný.

miriamka
15. aug 2009

Blov...napriklad dnes isiel spat o 20tej,to je taky jeho cas...a posledny tyzden okolo 1nej v noci placka a skonci to tym,ze sa zobudi a ma zurku a potom opat zaspi.A dnes spal do 9tej rana,uvidime ako to bude tuto noc.Cez den mi dnes spal presne 3 hodiny

blovitc120
15. aug 2009

Hm ☹. Však nám z toho raz vyrastú... A spáva vo svojej izbičke?

miriamka
15. aug 2009

Ano Blov,spina vo svojej izbicke vlastne uz skoro 4 mesiace co je super...cez obed tam spinka krasne,aj vecer kasne zaspinka...len keby sa v noci nebudil,by bolo super.
V praci sa ma feka pytala na pohove,ako to zvladam a som jej povedala,ze nabuduce by som nesla do prace,kym by maly nespal pekne v noci,lebo je to narocne. 😒

blovitc120
15. aug 2009

Som sa zdržala na facebooku, pozerala som tvoje fotky 🙂. To verím, u mňa nehrozí, že by som išla, pretože aj keby v noci spala dobre, cez deň ju viem uspať len ja, prípadne MM a ona strašne plače, keď nie sme aspoň jeden pri nej. Je to náš malý maznáčik, veď z toho raz vyrastie 🙂

miriamka
15. aug 2009

Blov...no aj ja dufam,ze raz budu cele prespate noci uz samozrejmostou.
A ako si s vecickami pre Misku,dedis po niekom?Lebo ja po nikom,a vsetko kupujem...a teraz mam problem,lebo z letneho rychlo vyrastie a na jesen nemam vobec nic.

blovitc120
16. aug 2009

Miri, ja mám dosť vecí od sestry, lebo malé sa narodili v ten istý deň, ale... Teraz keď je už väčšia, tak asi 70% oblečenia je okydkaného jedlom, čo sa nedá vyprať, tak jej kupujem dosť. Ale nie na Slovensku, asi nie som správny bojovník proti kríze, ale sorry, za takú otrasnú kvalitu ja peniaze nedám. Všetko, čo som tu kúpila, je po 2 opratiach rozťahané, nemá to tvar a stálo to nechutné prachy. My si raz za štvrťroka objednávame s kamoškou z Nextu z Anglicka www.next.co.uk a odtiaľ nám to posiela ďalšia kamoška kuriérom (skladáme sa naňho po 5 €!-to je nič oproti tomu, koľko ušetríme o kvalite nehovoriac), pretože zo Slovenska sa nedá objenávať priamo. Občas si dám kúpiť sestre v HM v Rakúsku, ten bratislavský je svinsky predražený a nič tam nemajú. No a občas kúpime aj v Poľsku, som prekvapená, že ich veci sú vyrobené v Poľsku (väčšina iných aj "značiek" v Ázii) a sú dosť kvalitné. Ja si nepotrpím na značkové veci, ale na kvalitné 🙂. A tiež som zistila, že sme v lete nejako narástli 😲.
Aká bola noc? U nás žúrka od 2 do 3 ☹

weja
autor
16. aug 2009

ahojte 🙂 pozerám, že víkend ste mali pestrý... 🙂
my sme boli včera na tej kamoškinej svadbe, bolo perfektne, mali aj živú hudbu - skupinu, ktorá je v našom okolí celkom dobre známa, dosť často vystupuje, takže to bolo super, fakt sme si to všetci užili 🙂 išli sme spať cca o 5,00 takže ráno bolo troška horšie 😅 ale raz za čas je to fajn relax... 🙂
zajtra sa ozvem z práce, pekný večer 😉

miriamka
16. aug 2009

Ahojte,
Blov...tak u nas noc tiez nic moc,zurka bola tiez okolo 2hej,ale potom nastastie zaspal a rano sa zobudil az o 9tej takze sme si aj my dlho pospali 😉
Inac sme dnes maleho zobrali poobede k vode,na take vodne slapatka...moc sa mu pacilo 😉
Weji...zabavu na svadbe tisko zavidim,nikto v rodine sa nejako nechysta takze nemam komu ist 😉

blovitc120
16. aug 2009

Ahojte,
weji, super, že ste sa zabavili, dobrá svadba je fajn relax 🙂.
Miri, to máte dobre, že potom ráno Jakubko ešte pospí, Miška vstávala o pol 7 ☹. Ona dlhšie ako do 7 nespí nikdy ☹.
My sme dnes boli na tej grilovačke, bolo fajn, naháňala mačky, tak výskala, že sa jej báli 🙂. Hladkala ich, resp. im pichala do očí a bola šťastná. Len cestou domov sme chytili polhodinovú zápchu a Miške sa už chcelo hrozne spať, lebo bolo 8 hodín. Pekný večer

miriamka
17. aug 2009

Dobre ranko,
a opat pondelok 😠
Noc celkom fajn,len okolo 1nej maly zaplackal,dostal cajik a az o 7mej som ho budila,takze dobre.
No idem popozerat malemu nejake veci na jesen,ved nic nema,z vsetkeho vyrastol...ma okolo 82cm uz

weja
autor
17. aug 2009

dobré ránko 🙂
Miriamka a kde mu pozeráš tie veci, na nete? ja sa priznám, že som taký "analfabet", že vôbec neviem používať taký mimibazár a pod., neviem sa v tom orientovať... 😅 😖
Blov, no Mišku si viem živo predstaviť ako sa sápe po mačkách 😀 inak je zaujímavé, že od malých detí znesú zvieratá aj také veci, ktoré by si od iných "tvorov" nenechali páčiť... 🙂 naše mačky si vždy potrpeli na jemné zaobchádzanie a škrabkanie za ušami a keď prišli sesterkini malí krpci a poťahali ich za uši, fúzy a chvosty, neboli dvakrát nadšené, ale strpeli 😀

miriamka
17. aug 2009

Weji...ja mu vacsinu veci kupujem cez mimibazar...mam tam uz prevajuce otestovane,co maju dobre a lacne vecicky,tak som mu aj teraz vybrala a musim poobednavat.Casu na nakupy tak nie je,takze mne je net lahsi.
Inac co sa deti a zvierat tyka...nas maly stale celu ruku da Sunny do puse,a jej sa to paci,on jej tam jazyk chyta a ona sa drzi.Ja ked jej dam ruku,zacne kusat potvorka jedna 🙂

weja
autor
17. aug 2009

ok, tak keď budem potrebovať odtiaľ niečo objednať alebo sa v tom zorientovať, tak sa obrátim tu na vás 🙂

blovitc120
17. aug 2009

Ahojte 🙂,
weji, obrátiš sa na miriamku, ja cez mimibazár nekupujem, teda zatiaľ som ešte ani raz. Aj u vás je tak teplo? Ja sa idem uvariť, to je gril tu u nás. Aj popršalo, ale je ešte teplejšie. No vraj posledný pekný deň máme

weja
autor
17. aug 2009

u nás prší práve teraz... 😝 zajtra už má byť škaredo? 😕 idem to omrknúť...

weja
autor
17. aug 2009

ale na pocasie.sk je dážď na programe len zajtra, potom by malo byť až do víkendu pekne... 😕

tatiana82
17. aug 2009

ahojte kocky
tak dlho som tu nebola, nestiham ani sledovat ako letia dni...
oslavencom prajem dodatocne vsetko len to naj a aby posluchali maminy 🙂
luci tebe blahozelam k 6tt, verim ze tentokrat to bude uspesne 😉
inak co mate nove, uz ste po dovolenkach??
isto ste to tu uz preberali idem si vam precitat... 🙂

nastasia
17. aug 2009

ahojte,
miska musela byt zlata s tymi mackami 🙂 ahoj tatianka ako mas? co nove?

blovitc120
18. aug 2009

Ahojte, ja sa tu teraz asi moc ukazovať nebudem, lebo Miška mi pokazila mobi, celý ho oslinila a padol jej na zem 😒. Odvtedy nejde displej, čiže mi je naprd, nakoľko chodím na net takmer výlučne cez mobil, pc pri nej zapnúť nemôžem, lebo je ako posadnutá, hneď je pri ňom a vystrája kraviny, stláča všetky gombíky na klávesnici a piští, driape sa na stoličku, proste to s ňou nejde. Som napálená, lebo tým pádom nemôžem ani čítať a písať sms ani volať, lebo nič na ňom nevidím. Oprava by stála 150 €, to im na to zvysoka... A mobil bez wifi už nechcem, keďže je to u mňa najvyužívanejšia funkcia, tak musím počkať, kým si nejaký vyhliadnem a kúpim. Tak sa mávajte pekne zatiaľ, žijem 🙂

miriamka
18. aug 2009

Dobre ranko,
Blov...no mobil aj mne maly slinami pokazil,ale nastastie mi uznali reklamaciu a opravili ho...odvtedy uz mobil malemu do ruk nedavam.
Blov...tak si doma pekne uzivaj,a az budes opat ONLINE,pridi na nasa pozret 😉

weja
autor
18. aug 2009

dobré ránko 🙂
Tatianka a ty čo máš nové? vy máte dovolenku tuším tiež ešte pred sebou, že? 🙂 a ako pokračujú prípravy na svadbu?
Blov, no tak to tu bude tichšie, kým si mobil nedáš dokopy... 😒 Miška má nejaké deštrukčné sklony 😀 mne raz padol mobil do vedra so špinavou vodou 😅 múdra som si ho nechala v zadnom vrecku a pomáhala som kamoške umývať podlahy v jej obchode a ako som sa zohla, vypadol mi a zrovna (!!!) do tej špinavej vody... 😝 chudáčik sa rozsvietil ako vianočný stromček a dosť... ale potom som ho trochu obsušila a fungoval ďalšie 2 roky 😅
inak som sa ti chcela dnes ozvať.... a teraz neviem-neviem, či sa podarí... 😅 😕 😒

Miriamka, ty ako v práci? žiadna ďalšia služobka vo výhľade? (našťastie...) 😉

miriamka
18. aug 2009

Weji...v praci dobre,a sluzobka?No 7.septembra letim do Svedska,to ideme cele oddelenie na velke meetingy v IKEA,a pridem az v piatok,ale potom do konca septembra uz ziadne cestovanie.
Od septembra vlastne idem na plny uvazok,ale citim ze sme uz obaja na to pripraveny,takze to bude v pohode...a predsa len plny plat sa uz zide.
Tatianka...a kedy to mate svadbu,ktory mesiac?

weja
autor
18. aug 2009

no mne sa čosi marí, že Tatianka mala mať svadbu v auguste... 😵 ale teraz neviem-neviem, či si to s niekým nemýlim... keďže aj kamoška sa túto sobotu vydávala, možno sa mi to poplietlo... 😕 🙂
Tatianka, uveď nás do obrazu... 😉

Miri, no ešteže máš Jakubka komu zveriť, keď sa ti pritrafia aj také viacdňové cesty... vďakabohu za starých rodičov, čo? 🙂

miriamka
18. aug 2009

Weji...no tento tyzden sa bracho stahuje od maminky,takze maminka ostane byvat uplne sama,takze aspon jej maly tak vyplny to ticho v byte a tu samotu

weja
autor
18. aug 2009

no to jej isto prospeje 🙂 lebo keď zrazu odídu všetci z domu, tak je to také smutné, kým si človek zvykne... 😒

miriamka
18. aug 2009

No maly jej to tam riadne ozivuje veru 😉 ,je to take jej slniecko

weja
autor
20. aug 2009

haló, haló, tu včera nikto nebol...??? 😕
my sme sa po ceste do PN zastavili aj u Blov, Miška je krásny malý anjelik 😵 ešte sa len zobudila a už hádzala úsmevy a tanečky 😀 zlaté dieťa 🙂

Smejko, ty si nám asi odfrčala do Chorvátska, lebo akosi dlho si tu nebola... 😕
a inak, čo máte nové?