• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

24. decembra 2012 
No ja asi až keď vám dvom už budú svietiť tt :slight_smile:
23. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som zvedava blov aby si nebola potom prekvapena ako skoro to je :wink:
23. sep 2009 o 14:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepovedala som koľko, takže možno keď vám 2 bude svietiť 40tt :slight_smile:
23. sep 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no som sa pobavila na tejto vašej konverzácii :grinning: Blov, len aby si Mišku nevyprevádzala už do škôlky, kým mne bude svietiť 40tt :slight_smile: ale zas nebolo by možno od veci naplánovať si dve MD po sebe... :wink:
ale v tom máte pravdu, že je to fajn, tehulkovať spolu s niekým ďalším.... :slight_smile:
23. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim weji asi by sme sa mali dohodnuť nas teraz este 5.10.. caka geneticke vysetrenie tak potom mozeme zacat :wink:
23. sep 2009 o 15:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veď uvidíme, ako to všetko dopadne :slight_smile:
23. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zacina uspavaci boj........ cokolada na nervy je proipravena.... tak drzte alce nech dami moc neplace....... zatial je plny energie...... idem Vas docitavat :wink:
23. sep 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matulienka - kamoska po kyrete uz ani nedostala mrchu a ma nadherneho syceka a aj uz k nemu braceka bez najmensich problemov........

my sme cakali 3 mesiace kym sme sa posnazili a potom to vyslo po 4 mesicoch......

ak si OK a citite sa s muzom nato tak sa snazte....... nech mate co najviac pokusov.

blov - tvoj muz aky srandista., ze 8mesacne.... hihi

maly vykrikuje z postielky, posledne 2 noci sa budil hodinu co hodinu s tym, ze si sadol alebo sa v polospanku postavil v postielke,,,,,,,,,, kedy ten reflex zmizne a on pekne prespi noc?????
23. sep 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik smejko
24. sep 2009 o 08:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :slight_smile:
Maťka, no na výsledky z genetiky sa čaká cca 2 mesiace :confounded: takže pevné nervy...
Smejko, máte tie noci teraz akési ťažké... :unamused:
24. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smejko, aj Miška to robí v noci. Ja som si ju prestala všímať a ona teraz väčšinou ako sa posadí/postaví, tak si aj ľahne. Síce sa zobudím, ale k nej nevstanem. Ona a len pozrie, či som tam a spí ďalej. Ozaj, už je 4. zub vonku ale baby, mňa z nej vystrie, ako zistila, že má hore aj dole tesáky, začala nimi strašne škrípať :angry:. Normálne mám z nej zimomriavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:. To sa nedá počúvať :sweat_smile:.
Smejko, to Dami nechce spinkať už odvtedy, čo si sa sťažovala, že prestal sám prať?
24. sep 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spať samozrejme, nie prať, to je to prediktívne písanie v mobile :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Som si predstavila Damiho, ako perie :grinning:
24. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Blov :sweat_smile: ja tiež len pozerám, že som akosi nepostrehla, odkedy sa Dami snažil prať :grinning: :wink:
24. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji: to myslis vazne ze sa tak dlho caka na vysledky? a to ake testy nam tam budu robit z coho? nevies prosim ta lebo mam z toho tak trochu strach
24. sep 2009 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maťka, nemusíš sa báť, obom (ak ste teda objednaní aj s manželom) vám zoberú krv a z toho vlastne robia rozbor - porovnávajú chromozómy a neviem čo ešte... ale je to len jedna skúmavka, takže v pohode... no ale celý rozbor trvá 2 mesiace, kým sa dopracujú k výsledku (neviem teda, či to tak dlho trvá, alebo majú toľko roboty :confounded: ) my sme boli na genetike v MT a tam to dokonca trvalo vyše 3 mesiacov... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ozaj a ešte sa budú vypytovať na rodinnú anamnézu - kto aké choroby prekonal vo vašej rodine, či má niekto z rodiny nejaké genetické ochorenie (Downa, rázštepy, psychické poruchy, mentálne zaostávanie....), dokonca sa pýtajú aj civilizačné choroby, a na čo zomreli starí rodičia, strýkovia, tety, príp. iní rodinní príslušníci a v akom veku... takže je dobre, ak sa na to pripravíš už dopredu, nás to dosť zaskočilo a museli sme vyzerať ako trulovia, že sme lovili v pamäti všetky tieto údaje a fakty... :confounded:
24. sep 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie anamnezy uz viem naspamat som bola na genetike v Ba ale tam sa so mnoou len rozpravala
24. sep 2009 o 12:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a teraz ideš niekam inam? na odporúčanie alebo z vlastnej iniciatívy?
24. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na odporucanie idem do ZA tak uvidim lebo genetiku plodu mi robilli v martine som bola na odbery placenty ale tam ma chceli v july objednat az na februar a tu nas objdnali na oktober tak uvidim.
24. sep 2009 o 13:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, mne sa aj tak vidí, že aj od nás to posielajú do BA z genetiky, lebo keď brali krv pri narodení Miške, tak to išlo do Blavy a tam mi to sused zisťoval. Tak to je asi jedno, kde to je, všetky cesty vedú do Ríma, t.j. Bratislavy, my zvyšok sme dedina :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Inak to naše dieťa je nejaké opačné, jej keď rastú zuby, tak paradoxne extrémne veľa spí, rozumiete tomu? Žeby ju unavovalo to, že rastú :astonished:?
24. sep 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blov: no vidis aspon teraz mas to najlepsie dieta na svete :grinning:
24. sep 2009 o 15:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babulky ako sa tu mavate?

blo čo malá Miška?
24. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj luci, jeeej, tebe tie týždne bežia :slight_smile:. Máme sa fajn, Miška je už dobrá, občas má aj svoje dni, ale tých horších je teraz toľko, ako kedysi tých dobrých, čiže tak 1-2%. Ako sa cítiš? Býva ti zle?
24. sep 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko kocky tak ako sa dnes mate? co planujete na vikend?
25. sep 2009 o 07:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Maťka, nám už víkendy skončili, MM začína od tejto soboty každú sobotu škola :frowning2: :frowning2:. Takže u nás odteraz rutina, v sobotu som sama... Ale budúcu sobotu mám stretnutie z gymnázia po 15 rokoch (to je vek :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a strašne sa teším :dizzy_face:.
Inak tá Miška je divná s tými zubami, včera spala ráno do pol 9, potom od 13:30 do 16:30 a od 20:30 spí ešte stále, akurát o 6:30 jedla. Nebude chorá :confused: :confused: :confused:?
25. sep 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blov: neboj hadam nebude bud rada ze to zle obdobie radsej prespi ako by mala byt zla.
a to nemozes mat tolko rokov este aby si mala stretnutie po 15 rokoch :astonished:
25. sep 2009 o 08:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale mám, 33, veru tak :pensive:
25. sep 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by som nepovedala
25. sep 2009 o 08:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: konečne piatok :dizzy_face: MM má dnes službu, dofrčí až pred ôsmou... aspoň si v kľude upracem... :slight_smile:

Blov, no vidíš, aké zlaté dieťa máš? :wink:

zajtra ideme večer na Radošinské divadlo... nie že by sme boli nejakí extra fanúšikovia, ale tak sme si povedali, že troška zmeny nezaškodí a nejakú kultúru sme už dlho nemali... :slight_smile: tak sme nahovorili ešte jeden pár, tak sa pôjdeme kultúrne vyžiť... :slight_smile:
a vy čo plánujete?
25. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam dnes idu montovat vstavane skrine tak budem upratovat a ukladat vececi a zajtra chceme ist este do polska na nakupy tak to mam pestre :unamused:
25. sep 2009 o 09:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme chceli ísť do Poľska, ale nejako sme to nestihli do začiatku mm školy :sweat_smile:. Ale budeme musieť asi niekedy v nedeľu, veď obchody sú aj vtedy. Dochádza pomaly beba a ja nedám za ňu 12€, keď môžem 4€. Teda nie že by sme nemali tých 12€, ale z princípu nedám nenažraným slovenským obchodníkom. Povedzte mi, prečo tu vždy chcú firmy ryžovať na ľuďoch? Slováci sú asi fakt najväčší zdierači.
25. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok