Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
12. okt 2009

Ahojte, napísala som román a zmizol 😠. Takže už len v skratke, lebo zabiť ďalšiu polhodinu písaním v mobile sa mi nechce 😝.
Weji, Majo asi slabo povzbudzoval 🙂. Nepôjde do Poľska opraviť to 🙂? O tom počasí ani nehovor, je to fakt des a to si este vieš predstaviť s malým dieťaťom trčať doma ☹. Chudinka Miška, párkrát denne stojí nastúpená s loptou pri dverách, no bohužiaľ to nejde. Potom máme plač, lebo keď sa náhodou otvoria vstupné dvere, pre ňu je to znak, že sa ide von. A najhoršie je, že nemá byť zlepšenie tento týždeň ☹. Keby bola zima, to nevadí, len ten dážď...
Smejko, to bolo dobré, že nech je už jar, ešte ledva jeseň začala, ale súhlasím s tebou. No nič, ideme upratovať.

weja
autor
12. okt 2009

Blov, a aká bola oslava? to verím, že aj Miška je z toho na nervy, že musí trčať doma... 🙄 no inak tento týždeň má byť vraj na severe cez deň len 1-2°C 😝 😝 😝 podľa mňa to nie je normálne - vo štvrtok bolo 25°C a o necelý týždeň bude skoro mrznúť... 😖 ale vraj po 20.10. by sa to zlepšiť... 😕
no futbal bol vraj o ničom (ani sa nečudujem), nadávali všetci koľkí tam boli, že to bol zabitý víkend... 🙄 nedivím sa, mne by sa teda kvôli zápasu do BA trepať nechcelo a navyše keď nedali ani jediný gól, aby si aspoň vychutnali tú atmosféru, keď sa teší naraz 25.000 ľudí... aspoňže neochorel, to by som mu dala šalátu, že načo sa tam ťahal 😅

matullienka
12. okt 2009

kocky by ste neverili ale my sme s romanom vyliezli v sobotu z pyzam o pol siestej vecer ked sme sli na omsu 😀 to sa mi este nestalo.

weja
autor
12. okt 2009

Maťka, no to sa vám už ani neoplatilo prezliekať 😅

matullienka
12. okt 2009

Ale sli sme na omsu tak to by bolo blbe ist tam v pyzame a zupane mozno niekedy vyskusam 😅

weja
autor
12. okt 2009

mne sa toto teda ešte nestalo, ale ja zasa nerada chodím v pyžame - väčšinou spávam v takých veľkých rozgajdaných - na spanie fajn, ale pri bežných činnostiach mi dosť zavadzia... to skôr večer, keď sa chcem usadiť pred telkou, tak sa osprchujem, hodím do pyžama a pod deku 🙂 ak stíham... 😅

blovitc120
12. okt 2009

Baby, asi chápem všetkých ľudí, ktorí dnes spáchajú samovraždu... to počasie je na ňu ako stvorené 😔 😔. Teda nie že by som sa chystala, ale chápem ich.
Maťka, si ma dosť pobavila, aspoň to v tomto hnusnom dni... my sme to tiež s MM občas v sobotu alebo nedeľu urobili, kým sme ešte boli bez Mišky 🙂.

nastasia
12. okt 2009

ahojte,
toto pocasie je zabijak, cely den som v skole zaspavala a este ma toho caka dost na zajtrajsi den co musim spravit 😒 mam pocit, ze je koniec novembra. ja este nechceeem nosit zimnu bundu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no moj drahy si v sobotu doniesol kamosov k nam a pozerali u nas a teda odchadzali riadne sklesnuti, no co uz snad to este zachrania.

smejko1
12. okt 2009

ajojte,,,,,

od vcera mame len mesiac do roka.......... 😀 no a to mi pripomina, ze ked mal dami 1 mesiacik a stale nam vrackal a plackal (este stale ma srdce zaboli) tak som bola v pyzame non stop a bola som super zena ked som si umyla zuby a ocesala sa.......

no ale samozrejme matulienkyna pyzamova party sa mi paci o moc viac viac.........

dnes bolo hnusne zima....... sice neprsalo co ma najprv potesilo (teda poobede) ale dami mi uplne premrzol.... kupila som rychlo teplejsiu bundicku a idem este asi kozusinkove boty...... fakt nechapem.......

dnes jej od rana palacinky, lebo vcera som ich urobila muz nic nezjedol a odisiel........ takze dietovanie musi pockat hihi

blovitc120
12. okt 2009

Smejko, ty ma vždy tak pobavíš 🙂. Inak včera som si spomenula na Damiho, lebo bolo 11, pripojila som sa a kým mi to v mobile načítalo, zabudla som, čo som chcela, tak som nič nenapísala ☹. No nejako doma osprostievam 😅. A prosím ťa, ako to, že u vás nepršalo?? U nás celý deň, poobede trochu prestalo, tak sme šli s malou von a hneď pršalo 😝. Ona sa veľmi múdro začala hrať v kope mokrého hnijúceho lístia, čiže vyzerala ako prasiatko, tak sme šli po polhodine dnu. Mňa z toho počasia porazí, chcem leto a to hneď!
Nastasia, ja si spomínam, že v takomto počasí jeden môj spolužiak veru zaspal počas prednášky 😀.

nastasia
12. okt 2009

blov, miska musela byt podarena taka ufulana 😀 u nas teda riadne lialo doobeda a poobede zas fukal vietor 🙄 pre toto nemam rada ba, ze tu stale fuka vietor takze dazdnik je vacsinou zbytocny.
u nas sa tiez stalo, ze jedna spoluziacka zaspala na literature 😀 ale tam zaspavame aj pri peknom pocasi 😅
idem ja uz spat hoci na zajtra nie som zdaleka pripravena, ale uz nevladzem. dobru noc vsetkym

weja
autor
13. okt 2009

ahojtee 🙂
tak a je to tu - sneh.... 😝 😝 😝 😝 😝 niežeby bol dole v meste, ale v Jasnej už máme biele stromy a trávu a momentálne zasa sneží... 🙄 a ten vietor... 😠 😠 😠 na zajtra vyťahujem zimné čižmy, lebo sa tu dolámem...
jediná pozitívna správa na dnes - šéfka išla na služobku a príde až v pondelok 😀

tak "pekný" deň, ale vonku radšej ani nechoďte, ak nemusíte... 🙄

matullienka
13. okt 2009

weji: co tam mate? to si snad robis srandu nie? 😲 😲 ja chcem leto a hned? my zajtra odchadzame na svadobnu cestu po 3 mesiacoch a to je takto hnusne a ja som sa tak tesila. este ze je to wellness pobyt 😕

weja
autor
13. okt 2009

no Maťka, myslím to úplne vážne... a neboj sa, ak to takto pôjde ďalej, zajtra ho tam máte aj vy... 😅 😝 😖
a kam idete na svadobnú cestu? 😵 wellnes je supeeer, to nemusíte ani nos vystrčiť...
ozaj, to som vám asi ešte tiež nespomínala, ale budúci týždeň ideme aj my s MM na 5 dní do Vysokých Tatier 🙂 niežeby som tých Tatier mala málo 😀 ale ono je to totiž tak, že šéfka nám nariadila, že si máme zobrať ešte dovolenku (lebo v decembri, keď začne zimná sezóna nám už voľno nikto nedá 😖 ), takže budúci týždeň som mala mať nejaké 3 dni voľna... spomenula som to doma MM a on prišiel s nápadom, že si vybaví voľno aj on a môžme ešte niekam skočiť... no a zamestnanci našej hotelovej siete majú tú možnosť, že môžu ísť do hociktorého nášho hotela na SR, pričom si zaplatia len stravu, ubytovanie je zadarmo... tak sme sa s MM rozhodli, že to treba využiť, kým som ešte tu a tak sme si vybrali Vysoké Tatry - hlavne preto, že je tam aj wellnes 😀 😀 a ako pozerám - pri tomto počasí asi tiež nebudeme robiť nič iné, len sa perličkovať a saunovať 😵 😅

blovitc120
13. okt 2009

Baby, nes...e ma po prvé s tým snehom a po druhé aj ja chcem ísť na wellness ☹! MM ide zajtra na služobku a v robote mu odmietajú vymeniť zimné pneumatiky, že je to naplánované na budúci týždeň. Ako debili, však budúci týždeň sú mu na prd, keď ide do Tatier a do Trenčína teraz. To je taký problém dať auto do servisu teraz?
Joj weji, to som mala v práci rada aj ja, keď šéfka odišla na pár dní, len ona to veľmi často nerobila 😝. Ale ona je kapitola sama o sebe, normálne na román. 50-ročná stará dievka 😀.

weja
autor
13. okt 2009

Blov, hovoríš o našej? 😀 naša ešte nemá síce 50, "len" 43, ale tiež je stará dievka, patrične nervózna pre každú maličkosť a po všetkých len šteká ako pes... 😝 to je asi diagnóza všetkých šéfov... 😖

my sme si ešte minulý týždeň hovorili, že pred tou cestou do V.Tatier musíme prezuť auto, že čo keby... to sme ešte netušili, že o necelý týždeň to už bude viac ako aktuálne... 🙄

sniežik sa nám chumelíííí..... 😀 dnes sa už rozposlali klientom ponuky na vianočné pobyty, ešte nech začnú hrať v rádiu vianočné odrhovačky a prisámbohu, že prídem domov a začnem ozdobovať stromček...

matullienka
13. okt 2009

weji: tak idem do Beladic do kaštiela co bola nevesta pre milionara ale len na tri dni 😝

blovitc120
13. okt 2009

Ježiši baby tu fúka a prší ako keby išiel koniec sveta 😝. Zase dnes nepôjdeme von, ma tu porazí, ble 😝

nastasia
13. okt 2009

ahojte,
nas ma vraj zajtra snezit 😲 dufam, ze sa to nesplni. dnes som mala na sebe kabat, ale bola mi v nom zima asi vazne vytiahnem zimnu bundu.
inak tuto noc som mala hroznu od pol stvrtej som bola hore, najprv ma zobudil pes, ktorry skrabal na dvere a chcel ist ku mne, potom zas chcel ist prec a nakoniec som nevedela zaspat kvoli tomu otrasnemu vetru. v skole som bola ako zombie

blovitc120
13. okt 2009

Baby, s tým snehom to je fakt pravda a nielen zajtra, mňa asi j...e http://meteo.azet.sk/predpovede/europa/slovensk... 😠 😠 😠

miriamka
13. okt 2009

Ahojte,
tak a mam cas vas precitat...ako sa mate?
No my fajn,maly spinka len jeden krat denne cca 2-3 hodinky...ale uspech je ze posledny tyzden prespi opat celucicku noc,takze hned sa lepsie citim ked som vyspata.

Inac aj u nas zima,takze sa uz riadne obliekame rano a tym padom aj ranne chystane sa do prace trva dlhsie...ake to bolo super dat kratsky,body a islo sa.

Inac ako sme sa tu bavili za plet...kozna mi dnes hovorila,ze dolezite je pit vela tekutin aby bolo pravidelne vyprazdnovanie.Tak idem vela pit,lebo vlastne ako tehu a kojacia som vela pila a plet bola ok takze uvidime ci to pomoze.Ja pijem teraz v praci hrozne malicko 😒

weja
autor
14. okt 2009

ahojte,
tak dnešná cesta do práce bola čistý des - boli sme dohodnutí s kolegom, že nás vezme autom, lenže trulo si ešte neprezul pneumatiky, takže zhruba na poslednej tretine cesty sa auto skrížilo a koniec... 😝 som sa bála ako nikdy, že niekto do nás ešte aj narazí v zákrute, tak nakoniec sa mu podarilo nejako otočiť a zísť po najbližšiu zastávku, kde nechal auto a počkali sme si na bus 😅 ale inak celou cestou sme stretávali autá na krajnici, ktoré skrátka nevyšli a ostali tam trčať... cestári majú zasa na všetko čas 😠 dúfam len, že do poobedia nebude situácia taká, že sa pre tie skrížené autá nedostane hore ani pluh, ani bus... 😨 😖 😠 no ja mám už zimy plné zuby... 😠 😝 tu napadlo min. 15 cm 😠

ešteže aspoň net nám ide, lebo ráno nešiel ani ten, tak to by ma už duplovane nasr..lo! 😖

blovitc120
14. okt 2009

Weji, tak to bola horor ceste, ja by som sa pos...a. Presne z tohto dôvodu s cudzími ľuďmi autom nechodím, proste im neverím. Aj my máme sneh, fuj 😝 a tiež mám zimy plné zuby, hoci trvá ešte len pár hodín ☹.

miriamka
14. okt 2009

Ahojte,
tak tu pri Bratislave sneh nemame...zato rano boli len 3 stupne,takze maly isiel ako maly snehuliacik naobliekany 😉
Weji...hlavne je ze je vsetko ok,ale ja tiez nemam rada ak ma niekto vezie,najradsej soferujem sama.Ale uz teraz sa netesim ked bude rano sneh,namraza...to bude rano cesta 😠

nastasia
14. okt 2009

My sice nemame sneh,ale fuka tu uragan 😠 neviem co je lepsie 😅

weja
autor
14. okt 2009

ja som tiež radšej, keď idem s niekým, o kom viem, že je dobrý šofér - konkrétne tento je už starší pán a pred tým robil dlhé roky šoféra z povolania, lenže trošku tento biely humus podcenil 😖
ale ďalšia kolegyňa je taká stresáčka, že s ňou som išla minulú zimu iba raz a povedala som si - nikdy viac 😅 nevravím, že ja by som vedela 100% správne zareagovať, keď by sa auto šmýkalo, ale v tom prípade - hlavne v takomto počasí radšej nešoférujem... je to bezpečnejšie pre mňa aj pre ostatných 😅

a čo idete v tomto parádnom počasí robiť - stavať s drobcami snehuliačikov? 😉

miriamka
14. okt 2009

Inac v tomto super pocasi sa toho veru s detmi moc robit neda...vcera sme boli chvilku vonku,maleho skoro odfuklo takze sme sa potom uz len dnu hrali.Maly ma teraz oblubu v odrazatku,takze na nom jazdi po celom baraku,este ze to mame dost otvorene,bez prahov takze moze lietat kade tade 😉

blovitc120
14. okt 2009

Miri, tak to ste mali teplejšie ako my teraz, lebo práve je 2,8 a u nás bolo ráno asi 0 stupňov ak nie -1, ani som sa radšej nešla pozrieť, lebo večer o pol 12 keď som šla spať bolo 0,5. Hrôza. Veď teraz v októbri by malo byť babie leto a krásnych 15 stupňov...
Weji, ani sa nepýtaj, čo ideme robiť s deťmi... Keby bol naozaj sneh, nie mokro, šli by sme von, len mne sa Miška ešte hocikedy, keď ju niečo zaujme a chce tam rýchlo byť, pustí štvornožky, nie po vlastných nohách, predsa je ešte vždy rýchlejšia tým štýlom, po 4 vie tak "utekať", že ju ani ja nechytím... Keď je aj zima a nie je mokro, vôbec to neriešim, či ide na nohách alebo po 4, nevadí mi to, však jej dávam kvôli tomu aj pančuchy pod nohavice, viem, že sa zvykne posadiť na zem a hrabať v kadečom. Ale aby sa mi posadila do kaluže, to radšej nie. V kočíku tiež nemôžeme ísť, lebo stále strháva ten igelit do dažďa, nevidí cez neho, tak ho šklbe dolu 🙂. Čiže v daždi jedine v manduce chodíme von, len tam sa nevybehá a potom je ako pitbull večer 😀. Včera som ju dala na balkón akože "von", ale tam robila len zle 🙂.
Baby, jej ten štvrtý zub ešte nevyšiel, je to normálne? Už snáď 3 týždne jej trčí cez kožu.

smejko1
14. okt 2009

preboha, len nech tu este nesnezi, lebo ja mam letne pneumatiky a bez auta som odpisana.......

koniec........ dami ma uz taha............. tak vecer viac papa

miriamka
14. okt 2009

Blov...neboj,zubky pomaly vyrastu,teraz sa dlhsie prerezavaju.
My mame teraz 12 zubkov,takze pekne kazde rano a vecer cistime,vzdy poviem Jakubko ideme umyvat zubky a uz ide do kupelne,zoberie si kefku a caka kym pridem 😉 Je zlaty aky je uz rozumny,aj ked vecer ide spinkat sa ho spytam ci ideme hajat,a on sam odide do detskej izby,postavi sa pred postielku a to je znamenie ze chce ist spinkat 😉