Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
14. okt 2009

Miri, aj my pravidelne 3x denne umývame naše 3 zuby 😀. Celá šťastná otvorí pusu a vycerí ich na mňa 🙂. S tým spaním sme ale ešte dosť za vami...

miriamka
14. okt 2009

Blov...Jakubko zacal byt taky rozumnejsi asi pred 2 mesiacmi.Uz velmi dobre pocuva na NIE,ANO...co ma robit,kam ma ist,co ma doniest...takze casto ho uz len tak posleme ked sme v obyvacke aby nieco konkretne doniesol z izby,a hned pre to ide.Uz naozaj rozumie tusim vsetko...je to take fajn obdobie teraz,to asi ticho pred burkou...lebo coskoro prichadza u deti obdobie vzdoru,takze sa tesim 😒

blovitc120
14. okt 2009

Hehe, aj my vieme, čo je NIE, ale tak v 90% prípadov poslúchne, niekedy sa na mňa vyzývavo pozerá a robí to, čo zakazujem. Vtedy zvýšim hlas a hneď prestane a s plačom beží ku mne že "moja mama" (resp. "mua mama"), hladká ma a slzy ako hrachy striekajú. Tak sa potuľkáme a už nerobí zle 🙂

weja
autor
14. okt 2009

no je to sranda s tými vašimi deťurkami 🙂 som pozerala vaše albumy, je to inak sila ako z takých mini bábätiek vyrástli také malé osobnosti 😵 😵 😵

aktuálne snehové správy - v Jasnej je už 30 cm snehu a traktor už skoro polámal pluh, kým odhrnul parkovisko 😅 a hostia, ktorí nastúpili cez víkend, majú samozrejme autá tiež neprezuté, tak netušia, ako sa zošmýkajú... no kocúrkovo, dúfam, že to ešte nie je trvalý sneh a nebude tu zasa 6 mesiacov zima až do Veľkej noci 😖 😠

weja
autor
14. okt 2009

...a dovolím si vám tu skopírovať email, ktorý mi prišiel, som sa aj celkom pobavila 😅

"OSPRAVEDLNUJEM SA ZA NEVYZIADANY MAIL ,ale :

Cas v ktorom zijeme sa zrychluje ,rozne vo svete sa odahaluju klamstva a My by sme im mali nielen porozomiet ale aj odpovedat ...

Zijeme v spolocnosti ktora nas chce ovladat az tak daleko ,ze znizi pocet obyvatelov ( ockovanim proti prasacej chripke a praskovanim oblohy – chemtrails ) navyse nas zaockuje cipom v kazdej ihle...

OVERTE SI TO SAMI , JA UZ DNES MAM JASNO .

Ten cip ,ktory budete mat vo svojom tele zmeni vase vnimanie okoliteho sveta...UZ TO NEBUDETE VY... ani to nepoznate ,kedy ta zmena pride ,je to uz davno planovane a teraz to ide do reality...

TAJNA VLADA EXISTUJE a odpradavna ,,od Sumerov,, RIADI cely svet ,planuje vojny , aby znizila populaciu a zvysila svoj vplyv ..

Ak aj Vy zacnete ,,patrat ,, a s citom analyzovat historiu ,pridete k nazoru ,ze .....Ze niekto v pozadi ,neustale kntroluje dejiny a zaroven ich tvori podla svojich planov.....

LISABONSKA ZMLUVA NESMIE BYT PRIJATA

A nielen to ,ale ani CODEX ALIMENTARIUS... je totalne svinstvo ..vezmite to prosim na vedomie!"

ďakujem pekne... neviem, ktorá úbohá rozpoltená duša má toto na svedomí... 😀 😀
(to len tak na spestrenie poobedia 😉 )

blovitc120
14. okt 2009

Weji 😀

weja
autor
14. okt 2009

milé, nie? 😀
btw. čo je codex alimentarius...??? 😅

miriamka
14. okt 2009

Weji 🙂
Inac tu na zapade je hrozny vierot,skoro ma odfuklo takze dnes maly ani von nepojde 😒

blovitc120
14. okt 2009

Baby u nás zase vôbec nefúka, ale padá dážď so snehom 😝. My už tretí deň nepôjdeme von, kde sú tie časy, keď sa šlo za každého počasia, lebo dieťa ležalo v kočíku 😀

lucinka1104
14. okt 2009

ahojky babenky noa j u nas je počsie hruza navyše som už 9 dní aj s LuKáškom staršne chorá 😝

ked sa yvliečima začneme chosiť aspoň do centra tam sa malý vyhrá

miri kubko je rozkošný a blo Miška je tiež zlatunká ja moc nové foto nemám posledné z dovči ale budúci týždeň budem mať nový mobil konečne ajs kablom na počítač tak zase začnem fotiť

miriamka
14. okt 2009

Ahoj Luci...a ako sa Ti tehulkuje? 😉

lucinka1104
14. okt 2009

ujde to už mi nebýva tak zle po brušku ani stopy 😀

blovitc120
14. okt 2009

Jeee Luci už 15tt 🙂. Tak sa rýchlo vyliečte, nech sú choroby všetky preč 🙂. O chvíľku už budete vedieť aj pohlavie 🙂. Nemáš tušenie?

lucinka1104
14. okt 2009

ani nie pri Lukáškovi som si bola istá že to je chlapec teraz neviem doteraz som bola taká pekná že všetci tvrdili že chlapec ,ale zrazu sa to otočilo a mne byvalo a aj teraz je tak strašne zle že to sa s LUkym nedá ani porovnať takže ja som mala tušáka na babu

blovitc120
14. okt 2009

Luci, ja som opeknela pri babe 🙂

nastasia
14. okt 2009

😀 😀 😀 netusim co je ten kodex,inak aj ja som dostala nieco podobne este v lete, ale nebolo to az taketo vtipne 😀

miriamka
14. okt 2009

Luci,no hlavne aby bolo mimulko zdravucke...na pohlavi az tak nezalezi 😉 ,aj ked,ja si druheho zelam chlapceka 😉

weja
autor
15. okt 2009

ahojte, a tu dnes od rána nikoho??? 😕 kde ste sa všetky vyparili?
nám od rána nešiel net, zavialo nám vysielač na Chopku 😅 a od včera napadlo asi ďalších 40cm, takže do roboty sme sa brodili v snehu po kolená 😝
tak idem teda čosi robiť, kým tú anténu zase nezaduje 😀

blovitc120
15. okt 2009

Weji, ani mi nehovor o počasí, ja som už z toho zúfalá... Už mi doma hrabe, ako zabaviť dieťa, ktoré stojí s loptou pri dverách a kričí tata ☹ ☹. Zajtra máme ísť na kontrolu na neurológiu, no to som fakt zvedavá, čo jej oblečiem do takého počasia a ako pôjdeme, keď neznáša na kočíku kryt do dažďa... To bude boj 😝. Alebo už zajtra má byť tých 15°C 😀 😀?

miriamka
15. okt 2009

Ahojte,
tak uz aj u nas poletuje sniezik...parada,bude treba vymenit konecne pneumatiky na aute.
Chystane rano uz je celkom rychle,davam malemu uz zimnu bundu takze ho nemusim az tak teplo pod tym obliekat ako ked maval presivanu vestu.Je taky snehulko teraz 😉

smejko1
15. okt 2009

Ahojte, aj u nas poletuje snizik.
Vcera som kocikovala v dazdi a vetre..... hned som si spomenula na stare dobre holansko hihi...... vydrzala som pol hodinu a koniec.

Miriamka, ja malemu oblieam taky zimny overal a tiez sa tesim, lebo kym som mu davala 100 vrstiev som sa spotila a maly sa nemohol pomaly ani hnut......

blov - ja som tiez zufala, ale mne maly vyrzi v kociku tak aspon kocikujem...... trochu som nestastna, lebo sa mi pacilo v tom deckom kutiku a teraz sa trochu bojim, uz tu mame 2 deti ( co o nich viem) co maju slintavku...

ja mam stastie, ze mozem ist k nasim a tam sa maly s babuskou vyblazni o milu dusu...... aspon, ze to..... ale dnes nechcem ist ani autom sa bojim na tych nasich vyjazdenych letnych.......

wejka - nezavidim sneh..... mne uplne stacia tie mlaky co mame tu.....

a zajtra 16 stupnov?? to kto vtipkoval???

blovitc120
15. okt 2009

Ja som si dovolila vtipkovať 🙂. Keď pozerám predpoveď, do pondelka žiadna zmena ☹. No ja súrne tie stupne potrebujem, lebo ideme k dr. 🙂. A tam to je na čakanie na 2 hodiny, tak som mala plan, že budeme čakať vonku a tam behať. Plan nevyšiel 😝. Inak ja som tiež chcela dať zimný overal, ale potom som si povedala, že čo jej dám, keď bude -10°C, tak musí Miška vydržať v bunde a nohaviciach 🙂. Inak kočíkovať by som vydržala v pohode, keby aj ona vydržala...
Baby, aby nebolo všetkého dosť, v našich teplárňach praskol včera večer nejaký kotol, tak nám nejde teplá voda a kúrenie len tak akože a Miška ako naschvál už dnes 3x kakala, ja ju vždy umývam, no teraz mi je ľúto ju strčiť do tej 20°C vody... Snáď to opravia. Tak my máme aj doma pod teplákmi pančušky, lebo v zásade si nikdy nesadne na koberec, len na dlažbu.

nastasia
15. okt 2009

ahojte, tak u nas cele doobedie snezilo a musela som ist do skoly "az" na 45 minut dnes 😠 takze som sa iba prehnala v tom necase.
blov, to vam teda nezavidim tu studenu vodu dufam, ze vam ju coskoro opravia

smejko1
15. okt 2009

aj susedom sa pokazil kotol........ ale ich mi neni tak luto ako Vas blov..... to je proste zakon schvalnosti a veru to poznam....... u nas sa koberec obide velkym oblukom a sada sa zasadne na studenu dlazbu...... naj naj, ked mi zdrhne bez plienky........ 😠

dnes taaaaaaaak soplime, ale ani mu to nejde von, len mu to tam dako pobehuje ☹

blovitc120
15. okt 2009

Smejko, sa tu váľam, čítam už tretíkrát, že susedom sa pokazil ko... až na štvrtýkrát som prečítala kotol. Nechápala som, čo tým myslíš 🙂. Chúďatko Dami, zase máte soplíky? To nie je možné, nemá alergickú nádchu? Napr. na roztoče alebo na čo? A ďakujem za tú krásnu vetu, že ich ti nie je ľúto ako nás 😵.
U nás kosa, nekúria, voda tečie len ľadová, paráda 😝. Možno to potrvá až celý víkend, no mňa rachne, celé mesto nemá teplú vodu...

smejko1
15. okt 2009

blov- tebe od zimy behaju po hlave kucerave myslienky, ze? 😀 ale ako vzdy rada Ta pobavim 😀
mna by tu uz nebolo keby v tejto kose nekurilo....... ako to s miskou zvladnete? neda sa ist k mame na tyzden?

sopliky - no jeden den 28 stupnov a na druhy den 10 stupnov - do toho sme boli plavat a voda sa mi zdala chladnejsia a sopliky su na svete........ asi ma chudatko nanic imunitu po mne...... plus neviem ci som to tu uz pisala ale viem o 2 detoch co tu maju slintavku a chodili do naseho deckeho kutika........ dami da do ust vsetko co vidi tak ja sa uz bojim ist niekde....... porazi ma.........

dobru nocku - dopozerala som zufale manzlky na prime....... akosi z tej poslednej serie nemam radost.... uplne to stratilo to ich caro, ked vsetko premenili....... ale zo zvyku pozeram........ co uz..... papa

weja
autor
16. okt 2009

dobré ránko,
no vidím, že to máte doma veselé... z toho pokazeného kúrenia by ma porazilo, ja som starý zmrzliak 😝
Blov, naplánujte si na víkend aspoň nejakú dlllllhú návštevu, nech nemusíte sedieť doma v zime 😉
Smejko, dúfam, že soplíky čoskoro prejdú... z týchto zmien počasia sa ani nedivím, že to takto dopadne, mňa tiež včera chytala nejaká nádcha, kýchala som ako divá... 😝
aspoň že dnes už nesneží.... 😵 a dokonca sa trochu oteplilo - ráno boli až +2°C 😀

miriamka
16. okt 2009

Dobre ranko,

no konecne nefuka vietor...tak dnes aj von hadam s malym pojdem.
V pondelok letim na sluzobku na 3 dni,tak dnes sa pomaly v robote chystam,pripavujem si veci...ale 3 dni to utecie ako voda,a budem opat doma pri drobcovi 😉

weja
autor
16. okt 2009

Miri, tieto tvoje služobky ti nezávidím.. ja cestovanie neznášam 😝 ale máš pravdu, 3 dni utečú ako voda 😉 a Jakubko bude s kým - s ockom, či príde postrážiť tvoja mama?

miriamka
16. okt 2009

Weji...ja som sluzobky mala rada,ved som videla hadam cely svet vdaka nim...ale od kedy mam Jakubka ich nenavidim,a je to pre mna len nevyhnutna povinnost ☹
No a maly?Pre neho prisli zmena nie...rano ho namiesto mna odvezie tatino babine,a aj vecer ho vydvyhne on.Takze jemu sa len zmeni ze vecer nebudem s nim aj ja.Ale to zvladne.
Inac ked pozeram susedy co maju tak stare deti ako ja Jakubka,svagrina dvojicky a druha len jedno,tak idu do prace od januara,na plny uvazok,deti do jasaliciek...tak uz sa necitim taka zla matka ze robim,lebo vidim,ze aj ine mamicky nie su doma 3 roky 😉