Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

nastasia
4. nov 2009

mata, aj ja ti drzim palce 😉 no vidis vysledky mate super, takze sa nemas coho bat 🙂
u nas zasa snezi 😠 vcera som pocula v spravach, ze tusim v roznave idu vytiahnut letne terasy, ja sa asi vazne prestahujem

miriamka
4. nov 2009

Nestraste so snehom...ja este nechceeeeem!Este ma cakaju sluzobky autom 😠
Kwatka...drzkaj sa,to je adrenalin toto cakanie na porod,co?Ja som tiez tak cakala,a potom ked mi zrazu v noci otdiekla polodova som nevedela co mam robit 😀 ,kedze ma nic nebolelo

blovitc120
4. nov 2009

Nastasia letné terasy? No to snáď nie, u nás sú 2°C 😠 😠

kwatka
4. nov 2009

miriamka: tak to teda je adrenalín. Na jednej strane by som už aj išla, aby som už konečne držala v náručí toho človiečika, ktorý vo mne prebýva ale na druhej strane sa aj bojím či to zvládnem-myslím pôrod.
Ale najviac ma vie nahnevať, keď sa známi pýtajú, že čo som ešte doma, že prečo už neidem rodiť. Keby som to vedela nejako ovplyvniť 😖

smejko1
4. nov 2009

kwatka - to su kjlasicke otazky,........ uvidis, az porodis a budes mat znamu tehulu tiez sa budes pytat a nebudes to mysliet v zlom........ ja m to nezazila lebo maly sa vypytal skor tak neviem posudit ako to ide na nerv hihi

miriamka......... takze este 3 mesiace a vyspim sa........ inak ja neviem ako prestanem kojit..... maly ked chce tak sa po mne siapa o milu dusu...... no a umele mi nechce... a uz neche ani vodu z flase ale skusam mu kazdy den davat, nech si zvyka........

dnes nas ockovali a uplne super to "zvladol" ani si nevsimol ze ho pichli, lebo tak jacal, ze ho pocuvala Dr. stetoskopom........

pytala som sa na to nocne budenie s totalnym placom a krikom........ vraj to moze byt, ked sa blazni pred spankom......... dala mi letecik na dake cipky na priridnej baze a ze ak to neprejde tak nas posle na neurologiu...... no snad to prejde......

blov- u nas mokry sneh........ fuuuuuuuj za chvilu mam ten moj bledy fusak zasmudlany....

matulienka - drzime s damim palce aj na nohach

papa a pekny vecer

miriamka
4. nov 2009

Smejko...no Jakubko prespal prvy krat celu noc par dni pred dovrsenim 1 rocka,a aj to az po tom co sme ho dali spinkat do vlastnej izby.Neviem co na spanok pomaha...ale teraz ked ma normalnu velku veceru,tak na zaspanie ma mliecko a vydrzi az do rana spinkat...

blovitc120
4. nov 2009

Smejko, nechcem ťa strašiť, ale podľa mňa sa nevyspíš, kým budeš kojiť, čiže nemusia platiť tie 3 mesiace 🙂. Ja som teraz fakt šťastná, že to Miška sama a bezbolestne v tých 10,5 mesiacoch ukončila, neviem si predstaviť, že by som ešte teraz mala ponúkať prso, veď to mala ku koncu iba na hranie... Inak tie plače v noci sme mali aj my, budila sa s hrozným plačom a neurologička nám na to predpísala nejaké barbituráty, ktoré som ja osobne vlastnému dieťaťu odmietla dať, pokiaľ nemá epilepsiu, dala som párkrát večer homeo Sedaliu a pár nocí spala Miška so mnou a našťastie to prešlo. Tie čípky nie sú náhodou Viburcol? Sú to tiež akože homeopatiká, ale ja som ich neskúšala. Inak na skončenie kojenia pokiaľ je dieťa závislé na matke zvykne pomôcť, keď tá spí v druhej izbe a s dieťaťom je otec, tak to pár nocí skúste. Teda ak to chceš ukončiť 🙂. A čo keby si mu do fľaše najskôr dávala tvoje mlieko? A potom umelé postupne. Neviem, iné rady ma nenapadajú 🙂.
Idem spať, dobrú noc

weja
autor
5. nov 2009

ahojte 🙂
Maťka, no ako dopadli pohovory?
Smejko, super, že očkovanie máte za sebou v podstate "bezbolestne"... 🙂 a kedy chystáte oslavu?

tu krásne tak vianočne snežíííí... vyzerá to pekne, ale len spoza okna... 😝

matullienka
5. nov 2009

No ten prvy ze sa ozvu a ten druhy nula bodov lebo to chceli na zivnost a aby som zhanala ludi na poistenie a to ja robit nebudem

blovitc120
5. nov 2009

Ahojte, Maťa, to si ako ja, tieť by som to nerobila ani ako poslednú možnosť 😝.
Weji, u nás dáťď so snehom, neviem, ako Miške vysvetlím, že von sa nejde... 😒

matullienka
5. nov 2009

😒 no chúďa miška bude to musieť vydržať i keď to bude asi ťažké

weja
autor
5. nov 2009

ahaaa... tak to poznám, tiež mám šťastie na takých poisťovákov, ktorí sa mi ozývajú ešte aj teraz s ponukou "práce" a to som pritom mala CV naposledy na profesii pred 3 rokmi, keď som končila školu... tiež na to nemám nervy ani povahu... 😝
Blov, no ako ste to vyriešili s prechádzkou? tu teraz prestalo snežiť, sem-tam vykukne aj slnko...

a konečne som dnes dokončila výplaty, už len doklepneme uzávierku budúci týždeň a hotovo... a potom budem zas týždeň doma 😅 nie z vlastnej iniciatívy, ale na ten jeden týždeň je zasa neobsadený hotel, takže všetci zostávame doma... 😒 aspoň sa mi hádam podarí dať byt trochu do poriadku a pred Vianocami bude veget 😵

blovitc120
5. nov 2009

Weji žartuješ, že slnko?? Tu od rána sneho-prší a je úplne na grcanie vonku. Tak sme dnu, Miška dnes konečne pochopila, ako sa ťahá zvieratko na šnúrke, teda ona ho vedela aj predtým, ale ruku mala vždy nad hlavou a tým pádom po ňom stále stúpala 😀. Dnes pochopila, že pôjde aj keď bude ruka dole 🙂. Inak ešte jeden zážitok, vešiam prádlo a počujem z chodby strašný smiech a dunenie, tak som tam prišla, že čo sa deje a mladá sedela na zemi oproti veľkému zrkadlu a hrala sa s tým druhým dievčatkom, robila do neho baran-buc, no mala zábavu asi na pol hodiny 😀 😀. Joooj, ako by som brala byť týždeň doma a dieťa na prázdninách u niekoho, samota je momentálne pre mňa soľ nad zlato 🙂. Poobede príde kamoška, doobeda tu bola mamina asi hodinu, tak dnešný hnusný deň snáď rýchlo prejde a zajtra bude lepšie. Mne nestačí, keď neprší, musí byť aj relatívne sucho, lebo Miška stále behá po tráve a potom je o chvíľu mokrá ako myš...

blovitc120
5. nov 2009

Ozaj, ešte som vám chcela povedať, že sa fakt zatiaľ oplatí robiť v našej firme. Miške sme kúpili krásne zimné kožušinové topánky, samozrejme naša značka, ktoré 1. trieda stoja 88 € a my ako zamestnanci sme ich mali so zľavami za 34 €. Možno sa to zdá veľa, ale viem, že majú certifikát, že sú teplé a hlavne zimné sa premočia, čiže ten gore-tex je na nezaplatenie 🙂. tak som strašne rada, ona tiež, lebo sú na suchý zips, čiže aj skvelá hračka 😀

matullienka
6. nov 2009

blov: myslela si ze sa nepremocia asi vsak? 😀

blovitc120
6. nov 2009

Dobré ránko. Myslela som to tak, že bežné topánky sa ľahko premočia, takže ten goretex je super aj keď sa zaplatí viac 🙂. Len som to napísala ako hotentot.
Konečne to vyzerá tak, že dnes sa bude dať ísť von 🙂

matullienka
6. nov 2009

Blov: som si myslela ze by si Misku asi len tazko nechcala behat v premocených topankach 😀

blovitc120
6. nov 2009

To hej, hoci ona by to isto ocenila, lebo by to robilo pekne žblnk-žblnk pri každom kroku 😀.

weja
autor
6. nov 2009

ahojte, zase máme piatok 😵
Blov, s tým zabavením dieťaťa, aby sa nenudilo - minule som počúvala rádio a jedna pani tam hovorila, ako zabávala dieťa, keď bolo škaredo a nemohli ísť von - bolo to už pred pár rokmi a vtedy vraj fungovala nejaká bezplatná linka zdravej výživy a to išlo zo záznamu... a to vždy vytočila a dala to dieťaťu počúvať a malý celý šťastný vysedel pri tom aj trištvrte hodiny - normálne sa s "tetou zo záznamu" rozprával, hádal, a ona mu rozprávala a rozprávala dookola... 😀 si to viem živo predstaviť 😀 takže vieš, čo máš nabudúce robiť 😅 len neviem, čo je v dnešnej dobe bezplatné... 😝

blovitc120
6. nov 2009

Weji 😀. To asi nie je, jedine ak by som jej vytočila nejakú sex linku 🙂. Ona sa vie zabaviť aj doma, ale strašne chce ísť von, to je to... Ale dnes je úplne jasno, bez obláčika, tak keď sa trochu oteplí, pôjdeme konečne von a na nákup do DM

matullienka
6. nov 2009

😀 Blov: myslim ze dnes si to pekne pocasie vychutnate obe. 😉 a ja si neviem misku predstavit keby si jej vytocila tu sex linku a jej by zacal niekto vzdychat do telefonu 😅 a to by si sa asi nedoplatila si si vybrala tu najdrahsiu linku

weja
autor
6. nov 2009

Blov, no myslela som nejakú bezplatnú linku, nie zrovna tú najdrahšiu 😀 ale že vraj linka, kde oznamujú presný čas, je zadarmo a tam to tiež opakujú dookola 😀
takže dnes prídete z prechádzky zasa ľahšie o cca 30 €, čo ? 😅 drogérky sú strašní žrúti peňazí 😝

miriamka
6. nov 2009

Ahojte,
tak vcerajsok bol tazsi...na pohrebe tety bol aj ocinov brat,ktory je jeho verna kopia...som stale len na neho pozerala a spominala 😔
Dnes sme mali sud...a konecne sa aj konal,padli konecne rozsudky...a sice sa odvolali,ale konecne bol sud takze krajsi darcek k narodeninam som si nemohla priat 😵 😔

matullienka
6. nov 2009

Miriamka: ty si musela velmi posluchat ked si taky krasny darcek dostala 😀

miriamka
6. nov 2009

Dakujem 😉 ...vraj si zasluzim

matullienka
6. nov 2009

tak to si vaz co mas doma by sme to asi kazda brali 😀

smejko1
6. nov 2009

weji aj ja som pocuvala funradio - hihi

miriamka - osud ti vybral krasny darcek - aj ked je to sladkotrpke....... a plus auto - no ceresnicka na torte...blahozelam

blov - to je zdieranei ten vas vyrobok......... ved malemu rastu nohy tak rychlo ........ no ja som zatial na protetike a uz aj to som nadavala ake je to drahe........ nemozes nam pozicat tvoju zamestnanecku zlavu 😀

weja
autor
6. nov 2009

Miri, no super, že sa konečne začalo niečo diať... hádam sa aspoň raz dočkáme spravodlivosti 🙂 ozaj pekný darček k narodkám.... a aké auto...??? Smejko čosi písala v príspevku o aute, ale buď som čosi prehliadla, lebo neviem teraz, či máš dostať auto na narodky, či ako...? 😕 🙂

v pondelok na nás myslite, ideme do toho Heliosu... budú to síce len štandardné vyšetrenia, ale mám z toho vždy taký blbý pocit, aby bolo všetko ok...
ešte hodinku a idem domooov 😵 😵 😵

matullienka
6. nov 2009

weji: vsetko dobre dopadne drzim palce aj na nohach 😉

blovitc120
6. nov 2009

Smejko, to nie je zdieranie, to nie su topky pre nas trh 😉. Navyse certifikat infant obuvi o nezavadnosti stoji 1000 € na kazdy druh, takze na Sk sa ani moc nepredavaju. Nohy rastu rychlo, to je pravda, ale mame rezervu tych 7 mm. Protetiku som povodne chcela aj ja, zamietla som po skusenostiach kamosiek, potom som chcela zirafy, ale to sa nam nechcelo trepat do ZA a tieto su fakt skvele, kaslat na cenu. Hlavne viem, co kupujem, kedze 11 rokov tam robi drahy a 9 ja, plus sme dostali vsetky pripravky na osetrovanie k tomu.
Weji, drzim palce aj na rukach, aj na nohach aj Miska drzi.
Miri, dobra sprava a tiez nechapem o tom aute 🙂