Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

smejko1
6. nov 2009

ved na FB sa miriamka pysila autickom....... aebo som v rychlosti nieco zle videla????

no jo....... topanky jedny horsie ako druhe........

smejko1
7. nov 2009

som si preletela pohladom niektore temy kym som nasla nasu a teda......... niektore ma pobavili....... ze orgazmus pri porode........... ha ha ,,,,,,,,,,,, vtip storocia???

babule -nerobia z tej prasacej chripky vacsie halo ako by mali? mne sa zda, ze nikto nic nevie, len strasia a strasia....

blovitc120
7. nov 2009

Tak to som si nevšimla na FB, toľko som mala nových príspevkov, že som vôbec nezaregistrovala... Dodatočne gratulujem 🙂.
Smejko, ten orgazmus pri pôrode pobavil aj mňa, myslím, že u väčšiny žien to má od orgazmu fakt ďaleko, u mňa teda úplne 😀.
Čo sa týka chrípky, nekomentujem, ja mám na takéto masové strašenie svoj názor. Treba predsa ľudí riadne postrašiť, aby sa predalo to kvantum vakcín, čo je vyrobené, nie? Ach jo... a že majú sa dať očkovať tehotné, tak to je nárez podľa mňa, tehotnej neodskúšanú vakcínu?? To by som sa radšej na celú zimu odtrepala niekam do hôr, na samotu, kde nie sú ľudia, keby to malo prepuknúť...

weja
autor
8. nov 2009

ahojte 🙂
tak o autíčku som ani ja nič nezaregistrovala, ale ak je to tak, tak samozrejme gratulujem Miri 🙂
orgazmus pri pôrode som si čítala aj ja a nestíham sa teda diviť... to aj také sa dá? 😅

podľa mňa celú tú chrípku nafukujú 😖 nie je nebezpečnejšia ako bežná chrípka, ale oni z toho urobili pomaly novodobý mor 😠 je mi z toho na grc.... už ani nepozerám správy, lebo ak ma nerozčuľuje Fico, tak je to táto bublina okolo chrípky... 😖
nakoniec bude mať ten ujo, čo mi poslal ten mail o tajných vládach, ktoré chcú umelo znižovať počet ľudí na svete a povinne každého očkovať týmto svinstvom, nakoniec bude mať pravdu 😀 (to bol vtip samozrejme, dúfam, že niekto si ten rozum ešte zachová 😝 )

miriamka
8. nov 2009

Ahojte,
a prajem krasny vikend.Vcera sme doma oslavovali...plny dom ludi a deti,ale bolo super 😉
A ano...mam nove auticko,teda nie nove,ojazdene...ale konecne moje!!!! 😉 Najma nech dobre sluzi a s malym ma odvezie kam bude treba
Weji...zajtra drzim palce!

matullienka
9. nov 2009

ahojte kocky tak mne sa dnes desne nechcelo do takeho hnusneho pocasia 😠 som zvedava do kedy to zas potrva ja uz chcem jar 😉

kwatka
9. nov 2009

ahojte, tak dnes na CTG zase vyskočili kontrakcie, tak mam ísť aj zajtra pre istotu, bruško mi tvrdne riadne, len bolesti nemám žiadne, a mam taký pocit, že čím viac chodím, tým sa mam lepšie. No proste nechápem to 😒 . Celá rodina sa furt vypytuje, či už dačo mame a my ešte nič nemáme, a už by som tak chcela mať potom. ☹ Už aj manžel je nedočkavý 😅

matullienka
9. nov 2009

weji: tak ako ste dopadli?
baby a kde ste dnes vsetky? 🙂

blovitc120
9. nov 2009

Ja som tu, ale dnes sme mali navstevu - wejku a Maja, tak som nestihala kona 😀

smejko1
9. nov 2009

kwatka - uz coskorooooooooo

baby - Damienko dnes isiel 1x sam cca 5 krokov 😀 som pysna mamina 😉

wejka - oslava s detickami bude v stredu na jeho narodky a oslava s rodinou v nedelu....

blov - super, ze si mala taku prijemnu navstevu 😉

blovitc120
9. nov 2009

Kwatka, ešte som tebe chcela povedať, keď ti je lepšie, čoskoro to príde. Aj ja som dr. na poslednej kontrole povedala, že mi je lepšie ako kedykoľvek v posledných 2 mesiacoch 🙂.
Smejko, gratulujem 🙂

miriamka
9. nov 2009

Ahojte,
Smejko...gratulujem k prvym krocikom 😵
Ja som dnes dovolenkovala,umyla som si par okien,a potom som bola s maminkou a s malym,uzivali sme si seba...kedze ma caka opat Polsko na 3 dni.

smejko1
9. nov 2009

dakujem Vam.......... dufam, ze to do zajtra nezabudne hihi

no mne nebolo najlepsie v den porodu...... ale bola som strasne mlsna........ stale som nieco jedla..... 😀

baby asi mi praskne prave prsko........ moj maly ma zvyk pred spanim pit z laveho a tak moje prave caka na jeho prve prebudenie a dnes neviem ci som vela pila, ale akosi je prilis skoro pripravene.....

ozaj malemu som skusila dat aj Bebu, kede nutrilon ho neocaril ale ani to nechce...... a to som kupila HA..... no co my sa asi budeme kojit az po vysoku 😀 😀 😀 ( zart )

dobru nocku

matullienka
10. nov 2009

ahojte kocky: tak aj ja sa pripajam ku gratulacii k prvym krockom a urcite ich bude coskoro viac 😉

blovitc120
10. nov 2009

Smejko, kojenie po výšku nerieš, ak vám to všetkým vyhovuje 😉. A ak chceš ešte skúsiť umelé mlieko, nedávaj HA, oni sú trochu viac horké kvôli tej naštiepenej bielkovíne, skús normálne a vraj deťom chuti Sunar s banánovou príchuťou 😉. Ja neviem, nedávala som, Miške Beba nevadí, ale práve kamarátky, ktoré končili kojenie a deti im nechceli umelé mlieko, dávali ten 😉.
A nebuď smutná, ak teraz pár dní Dami nebude chcieť bežkať, on sa čoskoro pustí naplno. A nevadí, ak to bude aj o pár dní, ak máš doma posledné číslo Mama a ja, je tam o tom výborný článok. A zajtra príde deň D, tak peknú oslavu.
Maťa ahoj 🙂.
Miri ty zajtra ideš, však? Tak šťastnú cestu.

weja
autor
10. nov 2009

ahojte 🙂
Smejko, gratulujem k prvým krôčkom 😵 šikovné sú tie vaše deťúrence 🙂 jeeej a to je milé, že má Dami aj takú detskú oslavu, to sa mu bude asi páčiť 🙂 zrejme má rád detskú spoločnosť, čo?
v tejto súvislosti ma napadá, že moji švagrovci (tí "obľúbení", iných ani vlastne nemám 😀 ) malému do 2 rokov nerobili ŽIADNU oslavu, žiadnu tortu so sviečkami, nič - z toho dôvodu, že taký malý by si to aj tak nepamätal, takže mu to môže byť jedno... 🙄 však čo na tom, že by sa určite tešil, veď pamätať si to nemusí... ale oni sú proste kapitola sama o sebe... 😝

Kwatka, držím palce, podľa mňa nám už čoskoro napíšeš ako čerstvá mamina 😉

návšteva u Blov bola super, už tam chodíme pomaly ako na klavír 😀 Miška je ozaj zlatíčko 😵 tiež je to taký smejko, no rozhodne s ňou bola sranda, hlavne keď sme dookola zbierali tyčinky zo zeme 😀
Blov, inak fotky sú super 🙂 včera sme ich pozreli až večer, lebo MM sa rozhodol "zreparovať" wi-fi a nejako povyťahoval káble a nešlo to spojazdniť 😅 ale večer to potom dal dokopy...

Maťka, v Heliose nám robili vstupné vyšetrenia - USG, zobrali mi krv na hormon. profil, manželovi urobia morfológiu SPG, plus ešte 2x mi zoberie krv moja dr. (na konci a na začiatku cyklu, teraz som v strede) a keď budeme mať z tohto všetkého výsledky, tak o mesiac prídeme znova na konzultáciu a on nám povie, čo ďalej...

matullienka
10. nov 2009

weji:to pomali znie akko z nejakeho tragikomického filmu clovek nevie ci sa ma smiat alebo plakat to musi byt strasne tieto vysetrenia dufam ze nas to necaka. tak vam drzim palceky. a dufam ze dodrzis nasu dohodu o vianocnom darceku a viac helios nebudete potrebovat 😉 tak sa drzkaj 😀

miriamka
10. nov 2009

Ahojte,
Weji...drzim palce aby vam v centre pomohli a poradili,a na tie Vianoce ste mali // 😵
Smejko...my sme po kojeni davali mliecko HAMI,a teraz uz frcime na SUNARY,ten mu chuti najlepsie.Pije mliecko uz len vecer,3dcl

blovitc120
10. nov 2009

Ahoj weji, tak ja ako som povedala, vytlacila som Miske vasu spolocnu fotku a idem jej ju ukazovat a hovorit, ze toto je teta Veronika a ujo Majo a uvidime, ci vas nabuduce bude poznat 🙂

weja
autor
10. nov 2009

Maťka, no je dosť tých vyšetrení, ale aspoň nám ich spravia všetky naraz a na jednom mieste, a budeme mať v tom jasno... keďže moja dr. mi nechcela spraviť akékoľvek vyšetrenia (zatiaľ), ale už aj MM pindal, že by chcel mať istotu, takže ak všetko dobre dopadne, budeme mať s tým zas na dlho pokoj... 🙂
ale aj tak niekedy nevychádzam z úžasu nad niektorými doktormi 😠 v Heliose sa nás dr. pýtal, či robili genetické vyšetrenie aj dieťatku, lebo som to mala napísané na doporučení z genetiky ešte pred pôrodom- genetika+histológia plodu po zákroku... tak som mu povedala, že histológiu som si vydupala sama (a to doslovne, lebo pôvodne sa chceli v nemocke vykašlať aj na to 😠), ale o genetike neviem nič... iba moja dr. mi neskôr povedala, že nešlo o genetickú chybu, ale o vývojovú... a ten dr. v Heliose sa veľmi divil, že na základe čoho mi toto povedala, keď o takom vyšetrení záznam v karte nemám a genetika vlastne ani v našej nemocke nie je... 😠 tak teraz neviem, či ma chcela ona vtedy len ukľudniť alebo to mám brať, že ma normálne oklamala, lebo zjavne sa na to vykašlali... 😠 😠 😠 no čo už, je to za nami, ale človeka to naštve... 😠 no aspoň som sa vám vysťažovala....

no vianočné // sú objednané - dokonca pre všetky, ako som písala 😀 tak uvidíme, či dorazia 😀

Blov, no to sú riadne experimenty 😀 ale som zvedavá, či nás ozaj spozná nabudúce 🙂

miriamka
10. nov 2009

No Miska moze pozerat na fotky...a o chvilku uz bude kricat aj teta a ujo.
Jakubko uz na fotke pekne rozona a povie a ukaze kto je MAMA,TATA,BABA,DEDO... 😵
No kiez by aspon jedna nasla na Vianoce // 😵

matullienka
10. nov 2009

Weji: tak mne na genetiku vzorky poslali a dokonca mi mali podla karty poslat aj na histologiu a na to sa vykaslali a az ked som sa po 4 mesiacoch od zakroku zhanala po vysledkoch lebo nikto mi nic nepovedal tak z tej sestricky vyliezlo ze oni mi tam neposlali vzorky a pri tom to mali v karte ze mi ich tam poslat maju a to som mala lekara po znamosti a este sme mu aj co to platili som inak vtedy zurila 😠

weja
autor
10. nov 2009

no je to sila s tými doktormi 😠 ja mám moju dr. vybavenú tiež po známosti, ale rozhodne sa kvôli mne nepretŕha... 🙄 natrafiť na spoľahlivého doktora je v dnešnej dobe asi malý zázrak 😖
Miri, no možno to budeš aj ty, ktorá nájde // 😉

miriamka
10. nov 2009

Weji...tak to by bol pekny darcek,ale ja to radsej necham vam 😵

matullienka
10. nov 2009

baby aj ja chcem // lebo to je sila z tymi pohovormi vcera som tam na jednom tvrdla uz dobru pol hodinu (uz druhe kolo som sikovna tak som postupila mi bolo povedane) a potom z neho vyliezlo ze by som predavala po telefone herbelife no skoro ma trafilo a este aj odvody by som si musela sama platit no sila 😠

weja
autor
10. nov 2009

Maťka 🙄 no to je práca za všetky drobné... 😝

matullienka
10. nov 2009

weji: tak to ti teda poviem

weja
autor
10. nov 2009

teraz budem tak trošku od veci, ale mám dotaz na Maťku a Blov - prišli vám za posledné cca 4 dni odo mňa nejaké darčeky? lebo vždy ich odošlem, ale potom sa mi zobrazí taká veľká krava a pod tým: "Oh no! It looks like all the bits got lost on the way to your computer. Please refresh your page." ...a teraz neviem, či to vôbec neodoslalo alebo mi neprišlo len to potvrdenie alebo čo... 😕

matullienka
10. nov 2009

ano prisli mi kazdy den weji a dakujem 😉 a tebe odo mna chodia?

weja
autor
10. nov 2009

áno, chodia, ďakujem aj ja 🙂 chcem si kúpiť nejakú chatrč, ale to si musím najskôr spraviť na to miesto a moc sa mi nechce, tak to stále odkladám 😅 ale to len tak na okraj 🙂