• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

24. decembra 2012 
autor
Miri, no trošičku sa už začína pripomínať - hlavne na večer mávam také nafúknuté bruško a začína ma trochu pobolievať, asi ako sa to bude pomaly rozťahovať... :slight_smile: mne sú tie pocity už dôverne známe, tak predpokladám, že fazulka je vnútri v maternici, tam kde má byť...
len sa modlím, aby ma nevoľnosti obchádzali čo najdlhšie, lebo mám z toho trošku hrôzu... :sweat_smile:

Miri, no už pár mesiacov mám plodné dni odsledované, 3 mesiace som brala Femigard na úpravu cyklu a tak sa mi ustálil, že ovu bola už párkrát za sebou 16.DC... takže vedela som kedy, aj sme sa vždy vtedy snažili, ale asi je k tomu potrebná aj veľká dávka šťastia, aby to naozaj vyšlo... :slight_smile:
a ty máš veľké výkyvy v cykloch? nevieš ani približne, kedy by ovu mohla byť?
26. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji...no posledne mesiace mam ovu niekedy medzi 17-19 DC,ale vzdy na to pridem az po :grinning:
26. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, no akooo, ty tehula? :grinning: ...robila si si aj dnes testik? :dizzy_face:
blov - poznam tie problemy so strazenim :frowning2: ...ale my keby sme mali este dieta tak aspon pri nom mame o aupairku postarane, bude mat predsa velku sestru :wink:
26. nov 2009 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, no a tu čo sa dnes stalo...? akurát keď ja prídem do roboty, a musím sa nejako aj odreagovať, tak vy tu dnes ani nenazriete...?!?! :angry: :slight_smile:
Miri, no ak vydá, tak sa skúste posnažiť každý deň tie 3 dni a uvidíte... raz to výjsť musí... :wink: aj keď niekedy to trvá a trvá... :rolling_eyes:
26. nov 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji..u nas je problem najma to,ze ovu mi teraz sprevadzaju bolesti podbruska a vtedy som rada ze lahnem a spim,ale zase tak k nam mimi nepride :grinning: ,takze skusim zabojovat o tie // pod Vianocnym stromcekom :sweat_smile:
26. nov 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri, držím palce k // :wink:
26. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
// zase ale az tak u mna nesuria,kedy budu vtedy budu...hlavne aby raz prisli opat :wink:
Inac baby,zehlite si obcas vlasy?Zhanam novu zehlicku na vlasy,ja mam taku hrozne staru a uz skoro nic nerobi...len neviem sa rozhodnut aku,aby bola dobra.
26. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka: ja si zehlim a na meniny som dostala roventu a som spokojna :o)

aj ja chcem // :frowning2:
26. nov 2009 o 13:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matu...ved ja stale hovorim,najskor // Wejke,Polevke,Tebe a snazilkam...my mamicky nech prideme na rad az po vas :sweat_smile:
26. nov 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Melipa, no dnes som netestovala, musím dokúpiť testy :sweat_smile: ale cítim sa rovnako ako včera, tak dúfam, že sa nič nezmenilo... :confused:
inak baby, na toto som sa vás chcela spýtať - objednávala som si testy od jednej baby odtiaľto z MK, lebo vychádzali najlacnejšie, v pohode došli, ale ide o to, že sú asi vadné :sweat_smile: keď som testla predvčerom a test bol negatívny, to bol práve z tej várky a včera som ho znova skúsila a znova vyšiel biely... :angry: ale potom som vyhrabala ešte jeden, ktorý som mala z lekárne a bol zapadnutý v šuplíku a práve na tom mi vyšli tie // :confused: to je dosť divné, nie? už 2 testy z tej várky boli negatívne, pričom iné 2 z lekárne pozitívne... som z toho nejako mimo, dnes nabehnem do lekárne a kúpim si poriadny test, nech sa ubezpečím, čo je vlastne pravda, lebo potom o tom normálne pochybujem... :confused: :unamused:
ale myslíte, že by som mala tej babe napísať, nech mi vráti prachy aspoň za tie zvyšné testy, čo som nepoužila? :sweat_smile: dá sa takéto niečo vôbec reklamovať...? :fearful:

Miri, ja žehličku na vlasy nepoužívam...
26. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda weji, to je sila :confused: ...ale nemaju tie testy len velmi nizku citlivost, co ja viem 50, 60...vies aku by mali mat citlivost?...
miri, ani ja nepouzivam zehlicku na vlasy, takze neviem poradit :unamused: ...ja zasa planujem kupit stolovy mixer - to je taky ten s tou nadobou - mate niekto taky? :confused:
26. nov 2009 o 13:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k tej zehlicke na vlasy - to sa zehlia len kucerave vlasy alebo aj prirodzene rovne, aby neboli strapate? :confused:
26. nov 2009 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melipa...ja nemam kucerave vlasy,a z casu na cas si ich zehlim,ked ich chcem mat krasne hladke,leskle a rovne :wink:
26. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, teraz si mi dala chrobaka do hlavy, lebo ja mam tiez rovne vlasy, ale velakrat rano taku hrivu strapatu a dost mi trva nez ich skrotim :sweat_smile:
26. nov 2009 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no práveže je tam uvedená citlivosť 10, ako aj na tých z lekárne... :confused: no neviem... uvidím, čo ukážu tieto ďalšie, ktoré pôjdem kúpiť... :unamused:

my sme kamoške nedávno kupovali ako svadobný dar tyčový mixér a bol aj spolu s nádobou, ale taký asi nemyslíš, čo?
26. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, tak to vyzera ze su tie testy naozaj vadne, este raz skus tento a nejaky iny z lekarne a ked to znova bude ciste tak by som ich reklamovala, aj ked su kupene cez inzerat :rolling_eyes:
ten mixer sme zatial vybrali tento http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=1001937
len ci tu nahodou nie su nejake referencie...
26. nov 2009 o 14:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak taký mixér nemáme... :slight_smile:
no skúsim asi testnúť už večer, lebo teraz som sa normálne vyplašila, že tie // boli možno naozaj len omyl... :fearful: hm... :unamused: ale mrcha neprišla, teplota sa drží, tak hádam nie... :sweat_smile: :confused: :unamused:
26. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji: ja by som jej ich tiez vratila inak neskusala si na nich pozriet zaruku?
26. nov 2009 o 14:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wej neplas sa koli tym vadnym testom :angry: ...mas krasnu teplotku a krasny testik :dizzy_face:
26. nov 2009 o 14:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo sa týka záruky, sú v pohode... :unamused: ona ich odniekiaľ asi odoberá vo veľkom a potom ich predáva tak v malom na kusy... :unamused: no uvidíme...

pomaly sa ja balím domov, tak pekný zvyšok dňa všetkým :wink:
26. nov 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, ja som si raz kupila test v lekarni a tiez mi absolutne nic neukazal. proste bol biely. :astonished: bola som nastvana, ale bolo mi trapne ist do lekarne ukazovat ocikany test :grinning: ale ja by som na tvojom mieste tej babe napisala i ked penazi sa uz asi nedockas...no nech aspon vie co predava :angry:
26. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weji...neboj,tehulka si...a tie testy by som ja uz asi nevracala,kaslala by som na to,ked si uz tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: Ale urcite by som ju na to aspon upozornila.
26. nov 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka, ja mám žehličku na vlasy túto:
http://www.biga.sk/zehlicky-na-vlasy/rowenta-ultima-elite-cf7132do/53342
som s ňou spokojná, ja mám hrubé vlasy, niekedy sa mi aj vlnia, takže keď chcem vyzerať ako človek, tak musím žehliť. :grinning: :grinning: :grinning: Pod žehličku používam sprej na žehlenie vlasov od Lybaru, stojí do 3 € a je vynikajúci... :wink: :wink:
26. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme dnes neboli do druhej doma, boli sme na návšteve u kamarátky, má 3 deti v rozmedzí 5 rokov, to je hukot :grinning:. Ale bolo by to v pohode, len ten prostredný syn je autista, tak to je fakt ťažké, najmladšia má 7 mesiacov. Miška bola taká dobrá ako ešte nikdy, tú malú stále bozkávala a robila jej moja-moja po hlavičke :slight_smile:. Asi sme prešvihli správny čas na súrodenca :sweat_smile:. Miška bola taká vzrušená z návštevy, že dnes celý deň nejedla a spala doteraz od tej 2. Ja som zatiaľ umyla jedno okno a upratala kuchyňu, také tie šuflíkové a poličkové veci. Som zvedavá, kedy dnes pôjde spať, a kedy vlastne niečo zje :slight_smile:.
K tomu stráženiu, hold mám smolu, moja sestra to povedala skôr, ja som sa to bohužiaľ dozvedela až včera :unamused:. Je pravda, že neter má 9 rokov, ale aj s tou treba byť doma. Najlepšie by bolo, keby prišla sem, veď majú aj tak prázdniny, ale sama z BA isto nie. Tak nikam nepôjdem, čo už...
Miri, ja vlasy žehlím, lebo mám vlny, keby kučery. Ale vlny :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Mám Remington a je to pre mňa naj... žehlička na svete, a to som predtým používala kadejaké typy od kamošiek, ale v porovnaní s touto sa mi zdajú fakt biedne, možno záleží na kvalite vlasov, ale ja mám hrubé vlny :slight_smile:.
Weji, s testom sa nestresuj, podľa mňa bol vadný a tej babe by som povedala, že predáva shit, ale na prachy by som kašlala... Neboj, drobček je tam :dizzy_face:.
Už si ani nepamätám, či som na niečo ešte chcela reagovať, ale Miška ťahá za sebou vysávač, tak ideme makať, ona to priam zbožňuje :grinning:
26. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
26. nov 2009 o 17:37 • myschka333
ahojte, tak konečne mam troška voľného času.
Mame sa celkom dobre, len mame troška problém s mliečkom. Myslím, že ho mam menej ako je Tomaškovi treba. Niekedy mam pocit, že mu stačí, lebo sa napapá z jedného aj z druhého prsníka a spinká aj 4 hodiny. A niekedy sa napapá a spinká len 1 hodinu a opäť je hore a hladný alebo nespinká vôbec a stále hľadá prsník. Najhoršie je na tom to, že mi zaspáva na prsníku, musím ho budiť, aby v kuse ťahal aspoň 10 minút. V nemocnici som mliečko nemala, došlo až na 4 deň, tak ho začali dorkmovať fľašou a z tej ide ľahšie, tak sa mu asi z prsníka nechce ťahať. A ešte ku tomu som prechladnutá, tak aj Tomi kýcha, ach jaj, chudáčik môj. Dnes vnoci som bola hore každé 2 hodiny, lebo malý sa tak často budil. Takže dnes mam menej mliečka, lebo som nevyspatá. neviem neviem, keď to takto pôjde ďalej, tak sa asi vzdám a začnem s umelým mliekom. Zatiaľ som rozhodnutá cez deň kojiť a v noci dokrmovať nutrilonom, aby som ho toľko netrápila. Uvidím ako to pôjde ďalej. Pekný večer prajem.
26. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melipa, neviem, aký mixér myslíš, cez mobil mi to nejde načítať, tak to pozriem večer cez pc :slight_smile:. My máme s nádobou kuchynský robot :slight_smile:
26. nov 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak este pozrem nejake recenzie na tie zehlicky,a idem napisat potom Jeziskovi aby mi ju doniesol pod stromcek :wink:
Blov...super ze sa Miske pacilo.My sme boli tiez vsera maleho bratrancov pozret,tiez spal potom paradne :wink:
26. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kwatka prosim Ta nevzdavaj to............ ved mas zatial iba jeho a on sa este len uci co chce ............. zo zaciatku je to velmi takze, ale stoji to zato.........

aj moj maly bol zo zaciatku stale na prsniku.......... no tak si natri bradavku a daj mu pit........ a nech aj zaspinka..... potom ho daj dole z prsnika a nechaj ho spinkat na tebe....... on bol do teraz v brusku stale s tebou teraz tiez potrebuje tvoju blizkost......

nedavaj umele......... uprimne, krem dovodu, ze naj pre dieta je materske mlieko..... aj na vsetky choroby a sopliky...... tak aj preto, ze ja som teraz prestala kojit a poviem Ti, s tymi flasmi je to riadna ostara....... ked kojis tak prsko mas stale so sebou, spravna teplota mlieka a milion dalsich vyhod........

baby mna porazi......... uz 4 dni sa snazim akosi alternativne vyliecit ( skriabalo ma hrdlo) ale mam pocit, ze som to len utlmila a ono si to dako buble vo mne a za chvilku ma to zlozi.......... a zas mam herpes......... ja som 30 rokov nemala ziadny herpes......... potom v tehu prvy a odvtedy vzdy ako sa mi oslabi imunita tam mi to vyskoci...... neznasam to......!!!!

ja by som si tiez zehlila vlasy, ale moje 3 centimetrove by sa asi nedali :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kwatka...naozaj to s kojenim nevzdavaj.My sme do pol roka kojili kazde 2 hodiny co bol maly stale hladny,ale vydrzali sme to,priberal 1kg mesacne,takze mu mliecko muselo stacit.
A ako Smejko pise...je to hrozna vyhoda kojit!Okrem toho,ze mas stale jeho potravu pripravenu a po ruke,ale aj mu tym das velku davku svojej imunity.Takze drzim palce aby ste to prekonali a kojili co najdlhsie!!!
26. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok