Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
7. dec 2009

melipa: asi na tom naozaj nieco bude ked clovek najviac chce tak vtedy to nepride presne ako my pri prvom tehu nam to vyslo na prvy sup a teraz sa uz snazime tri mesiace a stale nic normalne mam strach ci mi pritom kyrete nieco nepohnojili lebo mi to vobec nejde do hlavy ☹

miriamka
7. dec 2009

No dufam,ze dnes nieco pekne kupim mojim chlapom na Jeziska,fakt tu vkladam do toho moje posledne nadeje 😉
Melipa...drzim palce aby to coskoro vyslo a tie // na Jeziska boli 😵
Mna dnes inac hrozne boli brusko,mam pocit ako by som mala menzes dostat 😠

matullienka
7. dec 2009

miriamka: tak to sme dve s tymi bolestami a to uz by som mala mat po ovu 😒

miriamka
7. dec 2009

MAtu...ja uz po ovu som,kuk http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
ale brucho boli od vcera riadne 😠

melipa
7. dec 2009

babyyy, vy tehule 😀 😵

miriamka
7. dec 2009

Melipa...ake tehule? 😅

nastasia
7. dec 2009

ahojte baby,
ja som mala bohateho mikulasa hlavne od priatela ani som si tolko sladkosti nezasluzila.

baby tak tie migreny poznam. ja som to mavala tak asi od 10-tich rokov a tiez mi pomohlo sa vyzvracat 😝 neurolog mi odporucal brat stale magneB6 a fakt to velmi pomohlo. mna hlava zvykne boliet hlavne pocas menzesu, ale uz to nastastie nie su take bolesti ako kedysi. teraz mi staci panadol rapid a je to v pohode.

melipa
7. dec 2009

no miriamka...vyckaj a uvidis...ved pobolievanie podbruska je jednym z prvych priznakov 😉
nastastia - no je to mozne ze chyba telu magnezium, a vraj aj chybajuci draslik spusta migreny, ale asi sa naraz musi stretnut viac faktorov aby sa to tak brutalne spustilo 🙄

nastasia
7. dec 2009

melipa, tak potom je to u mna jasne. mne fakt chybal draslik-mam nejaky gitelmanov syndrom-v oblickovych kanalikoch sa mi netvori dost draslika. chodila som aj k nefrologovi, kt. mi dal draslik v tabletkach,a le bola som tam len dvakrat a viac som nesla lebo mi zakazdym pichali do prsta-to je pre mna to naprisernejsie vysetrenie brrr a absolvovat to kazde dva mesiace som akosi nezvladala 😅 no ale podla odberov u imunologa to mam teraz v pohode. a migrenu som uz dlho nemala klop klop takze to asi fakt suvisi spolu

miriamka
7. dec 2009

Melipa...ty si nejako optimisticky naladena 😅 U nas skorej naprsi a uschne,nez ostanem ja druhy krat tehu... 😀

matullienka
8. dec 2009

Miriamka: nic sa ty neboj kym ja zostanem znova tehu tak tu skôr porodi aj moja 50 rocna kolegyna 😅

miriamka
8. dec 2009

Dobre ranko,
no prvu noc za sebou...teda nic moc,nejako mi nerobi spat sama na hotely dobre 😖
Matu...ja tiez hovorim,ze aby som neprisla az Jakubkovi na stuzkovu slavnost v 18tke s bruskom 😀

weja
autor
8. dec 2009

dobré ránko 🙂
včera som si písala s Blov, bohužiaľ jej nejde kôň, takže preto sa nehlási... 😖 koncert im na poslednú chvíľu zrušili 😠 ale keď už sa chystali na cesty, išli aspoň na nákupy do PL a bola veľmi spokojná, že nakúpili toho dosť a za oveľa lepšie ceny... 🙂 takže Miri, inšpiruj sa 😀

inak keď hovoríte o tom draslíku - mne tiež kedysi dávno z krvných testov zistili jeho nedostatok... 😕 ale to bolo už dávnejšie, odvtedy sa to už upravilo, ale vyskúšam jesť trebars viac banánov, tie obsahujú veľa draslíka, možno by to mohlo trochu pomôcť 😅

melipa
8. dec 2009

tak baby ja zachvilu odchadzam na schwechat, a kedze budem cele dne uplne vytazena, ozvem sa az ked sa vratim v piatok...drzkajte sa 🙂

weja
autor
8. dec 2009

Melipa, šťastnú cestu...!! 😉

miriamka
8. dec 2009

Malipa...stastnu cestu a drz sa!Ja sa tesim ked Schwechat uz vo stvrtok uvidim 😉

nastasia
8. dec 2009

Melipa, stastnu cestu!

Tak ja by som si chcela odrodit dve deti pekne do 28cky a tretie tak neskor trochu, aby ked starsie odrastu mal s nami este kto chodit na hriby 😀 ale ako to vidim tak budem rada ked sa nam podari jedno do tej 28 😅

dnes som mala ist ku kadernicke no boli ma dost hrdlo tak som radsej zostala doma...ale na hlave mam jednu katastrofu otrasnu ☹ uz sa mi s tym absolutne neda nic robit. najradsej by som sa dala nejako radikalnejsie ostrihat no je mi to zas luto kvoli svadbe, ze ked som to az doteraz vydrzala...a mne starsne pomaly rastu vlasy takze do septembra by mi isto nestihli dorast

inak, aj u vas je tak hnusne? tu je hmla a prsi...idealne pocasie na spanok.

sweetberry
8. dec 2009

ahojte 😕

matullienka
8. dec 2009

nastasia: to som ja spravila ze som sa dala v aprili na kratko ostrihat (to som este netusila ze o tri mesiace bude svadba) a potom som si vymyslela ze vlasy chcem vypnut hore a kadernicka lamentovala ci je kuzelnik 😀

nastasia
8. dec 2009

😀 mata. ale tak teraz sa uz daju vselijako nadviazat vlasy, ale zase naco vyhadzovat peniaze ked mozem mat svoje, nie?

matullienka
8. dec 2009

no ved prave ked to nadpojenie je neskutocne drahe 😠

weja
autor
8. dec 2009

Nastasia, no my sme si to tiež tak nejako plánovali, že tretie, keď už dve staršie trochu odrastú... 😅 ale pri tomto tempe budeme radi, ak sa vôbec dožijeme aspoň tých dvoch... 🙄

s vlasmi je to najhoršie práve keď dorastajú krátke... 😖 potom je to už lepšie... takže Nastasia vydrž, však nebude to hádam trvať večne kým ti dorastú.. 😉

a ráno som ešte zabudla - Blov vás všetky pozdravuje - nech je už ten odkaz kompletný... 😀

weja
autor
8. dec 2009

...a čo sa počasia týka - to je tu kapitola sama o sebe - celkom husto sneží.... 🙄
šéfka má dovolenku, v kancli pekne teplúčko, za oknom sneh - vianočná pohoda... normálne sa mi z toho zatvárajú oči 😅

matullienka
8. dec 2009

weji: že sneží ty pracujes na Sibíri 😀 u nas leje ako z krhly 😠

weja
autor
8. dec 2009

Maťka, no veď x-krát som tu písala, kde pracujem, tak čo sa čuduješ 😀

nastasia
8. dec 2009

weji, aj ty pozdrav blov od nas...a na aky koncert to mali ist? to uz bol ten DM? ci to este len pojdu?

ja pisem referat, teda skor prekladam text a robim z toho referat a kayde tretie slovo pozeram v slovniku. takymto slimacim tempom nebudem ani vecer hotova. a strasne sa mi nechce a furt sem chodim 😅

miriamka
8. dec 2009

No veru...dorast vlasy je des.Ja sa snazim o to vlastne odkedy ma ostrihala na kratsie 😠 Teraz uz mam konecne vlasy jednej dlzky a nechavam ich uz rast...aj som citala o tom nadpajani,ale hrozne to nici vlasy,takze som si pockala ze si na dlhe radsej pockam 😉

matullienka
8. dec 2009

no ja mam teraz tiez uz dost dlhe

weja
autor
8. dec 2009

Nastasia, pozdravím... 🙂 ano, mal to byť koncert DM, ale deň predtým zistili, že ho zrušili... 😖
joooj, referáty nespomínaj, taká som rada, že to mám už za sebou... ale najhoršie bolo pre mňa vždy začať, potom som sa už nejako rozbehla... 😀

ja si tú starostlivosť o nadpájané vlasy neviem poriadne ani predstaviť 😕 nezauzlí sa to pri umývaní nejako...? 😨
ja som mala krátke vlasy iba raz v živote - keď som išla do 1.triedy a mamine sa už nechcelo každé ráno vyčesávať vrkoče a copy a sponkovať každý vlások... 😅 ale to dorastanie bolo dosť na figu, trvalo hádam aj 2 roky, kým boli všetky ako-tak v jednej dĺžke... 😝

nastasia
8. dec 2009

tak ja som mala najkratsie po plecia, teraz mam tak do polky chrbta. ale aj mi padaju mam ich suche. ale mne vzdy pomoze farba-super ich ozivi. tak som sa tesila k tej kadernicke dnes,ale co uz.

ved aj ja si vravim, ze uz len pol roka a skonci sa to - skola. teda dufam. potom mi urcite bude za nou smutno, ale ako sa poznam len chvilu 😀 potom uz len nejaku pracu najst. no najlepsie by bolo keby som sla hned na matersku 😀