Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

nastasia
8. dec 2009

a ozaj moja mama tie nadpojene vlasy, ale v rovnakej dlzke, len si ich nechala zahustit. musi sa na to pouzivat specialny sampon aj specialna kefa a musia sa umyvat v sprche s hlavou zaklonenou dozadu. nie nad vanou. no a treba castejsie chodit do kadernictva. dost namahy s tym mala. ale vyzeralo to dobre. ja na to, ale nemam nervy 😅

miriamka
8. dec 2009

No ja som mala rozne dlzky,vacsinou teda dlhe...ale mala som uz aj uplne kratucke,ale to sice bolo pekne,ale keby som sa nenamalovala som bola ako chlapec 😀
Takze pacia sa mi dlhe,ale nie zase za kazdu cenu (mat ich polamane a tak),takze preto som sla po kojeni na kratko a teraz ich uz zase nechavam rast.

sweetberry
9. dec 2009

ahojte mozem sa k vam pridat ?

miriamka
9. dec 2009

Dobre ranko,
sweetberry...vitaj u nas,a samozrejme,radi Ta vidime.Si snazilka,alebo vo faze "prehovarania" manzela na mimi
😉

sweetberry
9. dec 2009

ahoj mimi no skor v tej druhej faze, ale ta je teraz v utlme pauzy

miriamka
9. dec 2009

Takze zatial ste spokojni s tym ako sa veci maju...
A odkial si?

sweetberry
9. dec 2009

no neviem ci spokojni 🙂 ja by som babatko strasne chcela
byvam v okoli BA medzi BA a SC a ty ?

miriamka
9. dec 2009

Ja Malacky 😉

sweetberry
9. dec 2009

🙂
a ty tuzis po babatku ci ako to je ci bolo u teba ? vidim ze uz svoj pokladicek mate 🙂

miriamka
9. dec 2009

No druhe by som uz prijala...priravy su - meriam si poctivo BT aby som vedela kedy je ovu a tak.Ale zase ak nepride nepride este,netrapim sa tym.A ked pride,tak super.

sweetberry
9. dec 2009

tak to je fajn 🙂

weja
autor
9. dec 2009

dobré ránko 🙂
ahoj Sweetberry... takže vy sa ešte nesnažíte, či ako je to s vami? ...a nestretli sme sa my už v nejakej téme...?

tak pekný upršaný deň vám prajem 😉

sweetberry
9. dec 2009

weji ahoj no snazime sa ako snazime tak normalne v tej faze ako pisala miriamka ze ak pride tak pride to je ale skor pohlad mojej polovicky 🙂 nemeriam teploty neboli sme u lekara ani nic weji je to mozne ze sme sa videli aj v onje teme tu 🙂
a ty uz odchadzas ? 🙂 aj tebe pekny dnik

weja
autor
9. dec 2009

no ja tu sem-tam nazerám celý deň popri robote...
a čo tvoja staršia dcérka, už chodí do školy?

Mri, pozerala som tvoj graf, celkom dobre to zatiaľ vyzerá... 🙂

sweetberry
9. dec 2009

aj ja som v robotke
ano chodi do prvej triedy

miriamka
9. dec 2009

Sweetberry...asi mame taky postoj k druhemu,ze uz jedno mame takze nejako uz na to netlacime.Pride pride,nepride nepride.
Weji...no grafik pekny ovulacny,ale take mam posledne cykly vsetky 😅

sweetberry
9. dec 2009

ano tak tomu rozumiem mimi

miriamka
9. dec 2009

A dcerka sa vam Sweetberry podarila na prvy sup,ci dlhsie ste sa snazili?

sweetberry
9. dec 2009

dcerka ako to napisat ked to tak nechcem napisat ze nie je nasa spolocna ked je ale chapes ako to myslis po biologickej stranke

miriamka
9. dec 2009

Dolezite je ze dcerku mas,je prvacka 😵 ...na ostatnom nezalezi.

Inac uz len zajtra baby,a konecne vecer letim domov!Nas maly vcera v izbe upratoval,zistil ze bordurka na stene sa da odlepit,tak som zvedava na tu spust doma 😀

matullienka
10. dec 2009

ahojte kočky: tak z prace som sa tešila predčasne včera mi riaditeľ oznamil že predsa len našli niekoho do BA kto im to bude robit tam. ☹

weja
autor
10. dec 2009

ahojte 🙂
Miri, tak šťastnú cestu domov... 😉 určite sa nevieš dočkať... 🙂

Maťka, tak to ma mrzí... ☹ ☹ a to sa vaša firma sťahuje do BA, či ako som to pochopila? a to načo ti dávajú také plané nádeje, keď to nevedia naisto, či budeš môcť zostať... 😠 😠 😠 toto nepochopím.... 😖

matullienka
10. dec 2009

Weji: ani ja oni tam maju sídlo firmy my sme boli tu len pobočka ale včera ma riadne nahneval 😠

weja
autor
10. dec 2009

no veď to, asi by som mu povedala od srdca, čo si myslím o týchto jeho slovách... 😠

matullienka
10. dec 2009

weji: aj som mu povedala že či mu robí radosť robiť zo mňa blázna ale najradšej by som mu bola jednu struhla 😠

miriamka
10. dec 2009

Matu...tak to ma moc mrzi,takze tam musis koncit?
Weji...jasne ze sa tesim,uz som ani spat poriadne nemohla...ale vcera som s malym volala,krical mi do telefonu MAMA,brm brm...takze urcite aj on sa tesi ze uz pridem.
Ale mam este pol dna pred sebou,az neskoro vecer mam let takze uz ho ani dnes nepomojenkam lebo pridem neskoro...ale rano ked ho budem budit sa tesim ako ho potesim.
Inac mrsinu cakam v pondelok...aj ked teploty zatial pekne hore,ale to je tak predsa vzdy po ovu.

matullienka
10. dec 2009

Miriamka ano uz od buduceho týždňa by som chcela od stredy dovolenku až ho už ani nevidim 😠

miriamka
10. dec 2009

Matu...a ty si teraz ako na tom,cakas mrchu/nemrchu?

weja
autor
10. dec 2009

Maťka, takže už od budúceho týždňa vôbec do roboty nejdeš a budeš čerpať dovolenku? aspoň si oddýchneš poriadne cez sviatky a nový rok prinesie so sebou hádam samé pozitívne zmeny 😉 možno už aj tento mesiac... 🙂

Miri, tak zajtra sa poriadne vystískate... 🙂 no do pondelka je ešte času dosť, uvidíš, ako sa to celé vykryštalizuje... u teba nemá vplyv zmena prostredia na BT?

matullienka
10. dec 2009

Weji: až od stredy by som chcela dovolenku.
Miri: neviem najradsej by som ju už nedostala mrcha by mala prist buduci tyzden v sobotu ale neviem či to do vtedy vydrzim a či nebudem kupovať testy 😉