Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
9. jan 2010

DObre ranko,
Maurizia...ja som mala 30tku pred 8.11 a teda oslavovala som cely november 😀 ,a manzel ma 30tku teraz 17teho ale netusim co mu kupim.Ako // by boli najkrajsie,ale v to tento mesiac ani nedufam...takze vymyslam co,aspon nejaku drobnost.

melipa
9. jan 2010

ahojte 🙂 ...dufam ze pekne oddychujete, ved v tomto pocasi sa ani ine neda 😅
no tak ja mam za sebou navstevu u lekara, a ako som dufala, 20 mm fesacisko folikul je tam, a chysta sa prasknut 🙂...kuk do albumu
sliznica vyborna - 7,6 mm, na vajecnikoch ziadne PCO 😵...doktor uplne nadseny ake je vsetko pekne a zatial mi neodporucal nijaku liecbu, lebo vraj to je vsetko take pekne a zdrave, ze to musi coskoro vyjst...ale ked budem chciet, o mesiac-dva mi da Clostil na jeden mesiac
tak nam odporucal sa velmi snazit, dnes, zajtra a pre istotu aj pozajtra 😅...len dufam ze nasa Didi zaspi v normalnom case 😅

weja
autor
9. jan 2010

Melipa, super, folikul je ozaj fešák, už na tej fotke chýba ozaj len malá bublinka vo vnútri... 😵 držím palce!!! 🙂

melipa
9. jan 2010

no weji, aj Dianka mi to zbadala v taske, hned tu fotku vytiahla /presne vedela, co to je - Ordinacia v ruzovej zahrade 😅 / a hned zostala presvedcena, ze to je babatko 😨 ...no vela vysvetlovania, dokial sa zmierila s tym, ze babo to nie je 😔

miriamka
9. jan 2010

Melipa...tak hor sa do snazenia.Inac pekna foto,ja som nikdy nevidela folikul,takze dobre aj pre mna ze ake to tam dnu je 😉

miriamka
9. jan 2010

Inac ja aj ked neviem kedy teda ovu bola...ale podla teplot urcite bola,takze aspon ze to 😉
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

melipa
9. jan 2010

teda miri, vyzera to velmi nadejne...a akurat toho 17.1. k jurajovym narodkam ti mozu vyjst // 😵 ...moooc drzim palce, bolo by to uzasne

miriamka
9. jan 2010

Melipa...kiez by to tak bolo.
Skorej mam niekedy pocit,ze ani hadam druhy krat tehu nebudem 😔 ,lebo casto sa snazime aj v spravny cas a nic...napriklad pocas sviatkov som mala sen,aj muzovi som hned rano hovorila,ze bolo proste 26teho neviem akeho mesiaca a ja som rodila,a narodil sa nam syn Matus 😵
Ale teda to su len sny...a ked tu tak pozeram,kopec dievcat ma ovulku,snazi sa a nic...tak niekedy to vidim velmi pesimisticky 😔

melipa
10. jan 2010

miri, urcite ten krasny pocit babetka v brusku este zazijes, od mojho tehu s Diankou je to uz 8 rokov 😲 , fakt si prestavam pamatat ake to vlastne je, myslim ze sa uz budem citit opat ako prvorodicka 😅 , ale verim ze to pride!
inak mne sa sny o tom ze rodim alebo ze mame doma male babo snivaju dost pravidelne, to je proste podvedomie...niekedy su take sny velmi prijemne, uplne citim tu vonu babetka 😵 ...rano je to teda uz horsie 😔

kwatka
10. jan 2010

ahojte, dávno som tu nebola, tak napíšem niečo o nás.
ale najsamprv prajem všetkým všetko dobré do nového roku, hlavne veľa zdravia,šťastia.
Môj Tomáško je zlaté dieťatko, prvý mesiac to bolo trošku ťažšie, kým sme si na seba zvykli a ešte aj ja po pôrode som si kôli hemoroidom nemohla ani poriadne sadnúť na riť, ale od začiatku mi v noci spinkal s 2-3zobudeniami na papanie, teraz už sa budí len 1x niekedy 2x na papanie. od 6týždňa sa mu začala prejavovať asi kolika, lebo večer od šiestej do deviatej mi plačká asi takú pol hodinku, že ho ani utíšiť neviem, potom od únavy zaspinká, teraz už 3večer bol bez plaču, tak sa teším, ale nechcem zarieknuť. Dávam mu kvapky sab simplex, no možno zaberajú, keďže to nie je až také hrozné.
Mali sme aj ekzém, aj šupinky v hlavičke aj mokvanie za uškami, ale už je to všetko ok. Na ekzem sme používali holtov krém-za 3 dni mal opäť krásnu babetkovskú tváričku. Na šupinky antibiotickú masť bactroban, tie nam tiež za 3-4 dni pekne zmizli a na mokvanie za uškami a potničky pod trojitou bradkou nam pomohla modrá indulóna, odvtedy ho len tou indulonou natieram celého po kúpaní. My kúpeme pred papkaním, ešte keď nie je tak strašne hladný, aby vydržal, kúpe manžel, aj malého prebalí a bez problémov, sa s ním aj zahrá, takže na manžela sa nesťažujem. Snaží sa 😉
Tomíka len kojím, nevzdala som to, ale už nemam také pevné prsia, ako som mala, ale prespinká mi aj 6 hodín v kuse, takže asi mu moje mliečko stačí. Dnes mame akurat 8 týždňov a vo štvrtok sme boli na poradni, tak váži 4830gramov, takže je pekný guľatučký. Doktorka povedala, že vyzerá, ako by bol o 2 týždne starší, poteší.
Prvý mesiac pribral 1120gramov a teraz za 3 týždne 600gramov, vraj veľmi dobre, tak som rada. Už nam aj vlasky začínajú rásť hore na hlavičke, po bokoch aj vzadu mu ešte nevypadali, tak možno aj ostanú.
Prajem peknú nedeľu.

miriamka
10. jan 2010

Dobre ranko,
Melipa...ved ja dufam,ze raz opat tehu budem...tento krat nie,kedze dnes sa uz zahlasila mrcha...ale aspon ze prisla ako hodiny,28-29dnovy cyklus som nemala ani nepamatam a teraz hned 2 za sebou 😵
Ale ked tak vezmem,teraz som aj rada ze tehu nie som,popilo sa cez sviatky viac alkoholu nez by bolo na tehu dobre 😉
Kwatka...super ze sa vam dari,a drobec tak krasne pribera a papka. 😵

blovitc120
10. jan 2010

Ahojte, kwatka krasny popis 🙂. Som rada, ze sa mate dobre a ze si vydrzala s kojenim. Vsetkym ostatnym zelam peknu nedelu, clny ste uz vytiahli?

maurizia
10. jan 2010

miri vies co ja si myslim, ze je to dost o psychike. my sme s malou otehotneli, ani sme nevedeli ako a teraz som pocitala, ze sa hned zadari, ked sa budeme snazit.a nic. ja som si povedala, ze sa budem snazit na to co najmenej mysliet, lebo veci su casto take, ake si ich clovek spravi vo svojej hlave. nastastie sa musim ucit do skoly, inak by som nemala zapratane zavity 😝
darcek pre manzela som vyriesila tak, ze som mu oznamila, ze tento rok otehotnieme a ze vsetko najlepsie 😀 jasne, este prikupim nejaku drobnost ale kedze on strasne chce to babo, tak som mu aj tak lepsi darcek dat nemohla. tak snad sa podari..ja si stale hovorim, ze som na tom aj tak dobre, ved mam zdrave krasne dieta doma, niekomu sa ani to nepodari..no ale radsej ani necitat niektore tie pribehy tu na konikovi, lebo teda zivot je niekedy fakt nespravodlivy 😒

miriamka
10. jan 2010

Maurizia...urcite je to o psychike,ale zase neboj,ja som v pohodke ked to neprichadza...predsa len Jakubka mame a ten nam robi vela radosti.To ja skorej len ze by ma raz moc mrzelo,keby sme ostali len pri Jakubkovi,ze som si tym padom svoju jedinu MD neuzila a isla som do prace...totiz stale sa tesim,ze az pride druha MD tak budem moct byt doma minimalne 2 roky 😵

miriamka
11. jan 2010

Ahojte,
tak az do stredy minimalne pracujem z domu...maminka mi ochorela,takze nemam kam dat maleho...nastastie v praci ze ked budem z domu robit,nemusim si to ani ako dovolenku cerpat,takze fajn.
Prave som sa rozhodla,ze manzel ako darcek k narodkam dostane relaxacny vikend v kupeloch,takze teraz hladam...

maurizia
11. jan 2010

miri odkial ste? my sme najlepsie boli v patinciach je tam fakt super..my by sme tiez isli, len ja sa bojim, ked by sa podarilo otehotniet, podla mna sauna a tak by nebola velmi vhodna..

blovitc120
11. jan 2010

Ahojte, miri, tak si užiješ znova malého 🙂. Hoci maminky mi je ľúto... V Patinciach sme boli aj my, aj v Štúrove, ale len v lete na dovolenke. Bolo tam fajn, len ja severan nie som zvyknutá na komáre, tak mi šli pekne na nervy, mala som snáď 500 šípancov 😀. Ale ten relaxačný pobyt bude isto skvelý 🙂. Hneď by som šla aj ja

miriamka
11. jan 2010

Maurizia...my chceme ist na pobyt teraz,a kedze tehu nie som takze v pohodke...len uvidim co najdem. 😉
Mam zalusk na Rajecke Teplice,len tam je to nejake rezervovane uz 😠
Inac byvat tiez nedalo Bratislavy 😉
Blov...no je to teraz tazsie ked je maminka chora,ale je pravda,ze aspon som opat s drobcekom 😵

nastasia
11. jan 2010

ahojte,
ja milujem piestany, velmi sa mi paci to mesto najma v lete.chodime tam casto len tak na vylet. my sme tam boli tiez na relax vikend, ale zistila som, ze masaze moc nemusim 😅
miriamka, vybrala si dobry darcek. pojdete aj s malym ci si urobite romaticky vikend v 2?

weja
autor
11. jan 2010

ahojte 🙂
dnes som vôbec nestíhala, taký chaos v práci sme mali, že až... 😝 však je zase výplatné obdobie, tak sa ani nečudujem... 🙄

Miri, nad relaxačným pobytom uvažujem aj ja už niekoľko mesiacov, že keď nevymyslím nič iné, tak toto bude krízové riešenie... 😀 teraz je ešte v hre taký malý výlet do Prahy - totiž MM zbožňuje film Kvasky (či Kvaska? teraz neviem... 😅 ), no a v Čechách z toho vznikol už aj muzikál, o ktorý sa už aj zaujímal, lenže hrajú ho len v Prahe... tak ešte to by bolo celkom fajn prekvapko, ale zase čo v Prahe...???? na otočku sa neoplatí ísť a zas je to o tom - zháňať tam ubytko...... 😕 tak neviem... 😒 ale veľa času na rozmýšľanie už nemám... 😅
...ale na tie relaxačné pobyty sa tiež asi ešte zameriam a keď nájdem čosi vhodné, tak už asi nebudem rozmýšľať... 🙂

melipa
11. jan 2010

miri, my sme boli s manzelom na takom predlzenom vikende v Piestanoch, byvali sme vo Ville Berlin - hned v centre, v lesoparku priamo pri Kolonadovom moste 😵 , je to krasny utulny hotelik...len na vecere sme chodili inam a to bolo teda jedine minus/nie to ze sme tam museli ist, ale to ako varili 😝 /
porcedury boli fajn, dokonca sme tam stretli chlapsku partiu z MA ktori tam chodiat takto 2 x do roka 😀 /a dokonca jednej nasej byvalej profky z gymlpa muza, kecali sme vo virivke 😀 /
ale nech nakoniec pojdete kamkolvek, budete spolu, relax, romatika, oddych 😵 ...a to je to hlavne 😉 ...jaaaj, a este velmi odporucam Hotel Theraml v DS, je tam saunovy svet, uzasne a velmi mile thajky, teplucka termalna vodicka, moderne, nove...vynikajuca strava...tiez doporucujem, mozno este viac ako tie Piestany!
a nech sa vam maminka skoro uzdravi ☹
a kde sa nam stratili ostatne kocky? 😕 wejka, matullienka, smejko...

weja
autor
11. jan 2010

Melipa, naraz... 😀
ja som už pozerala ten hotel Thermal, aj hotel Kaskády, ale ten sa mi zdá troška drahý... 😒

melipa
11. jan 2010

tu je wejka 🙂
a opravujem, je to Hotel Therma, kuk: www.therma.sk 😉

weja
autor
11. jan 2010

ok, pozriem zajtra v robote, tu mi MM stále nazerá cez plece 😅 ale tento týždeň to už musím nejako poriešiť... nevadí, ak by boli najbližšie termíny obsadené, však nejaký voľný termín sa už nájde, nemusí to byť hneď, hlavne aby na MM narodky som mu mohla dať do ruky nejaký konkrétny poukaz 🙂

miriamka
11. jan 2010

Dakujem baby...ja tiez dnes stale len hladam,zatial vsetko obsadene na mnou vybraty termin.Zatial bude v plane vikend aj s malym,uvidime predtym ci by ho zobrala babina na vikend...ak nie,ide s nami nech si aj on uzije vodu 😉

matullienka
11. jan 2010

Miriamka: my sme boli v Beladiciach v Hoteli Tartuf a bolo fajn 😉

Kočky: mrcha inak ešte stále nedorazila a keďľže som od zákroku mala 26 dňový cyklus tak mala doraziť dnes a ešte stále nič. Už som aj rozmýšľala že si spravím test ale mám z toho neskutočný strach takto mám ešte stále nejakú nádej ale keď vijde negatívne tak čo zas? ☹

miriamka
11. jan 2010

Matu...skusim pozrej aj ten Tvoj hotel.Mal aj bazen?
Inac mne teplota vcera klesla,slabe spinenie vcera bolo ale do tejto chvile sa mi mrcha vobec nerozbehla a vlastne ani mrchu nemam 😠 Dufam,ze sa aspon zajtra rozbehne!
Matu...a mas doma testik?Skus testovat,neskusis?

matullienka
11. jan 2010

ano mal aj bazen a dost velky, vírivku, saunu suchú aj parnú, posilňovňu a aj masáž tá bola úplne super 😀
a aj by som sa skusila testovať len mam s toho strach že to zas nevijde a miri a testy mam doma vždy minimálne dva šak čo keby jeden klamal? 😀

miriamka
11. jan 2010

Matu,skus testnut...lepsie nez toto cakanie,nie?

matullienka
11. jan 2010

no vydrzim este do zajtra a potom sa uz testnem mi to nejde do hlavy ze nemam ziadne PMS 😒