Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
26. feb 2010

blov: už mi prišla aj IP že mi to vymazáva lebo že to sem nepatrí a neviem čo sa do toho montujú šak to je každej vec čo si dá do toho albumu nie? 😠

miriamka
26. feb 2010

Baby...inac dnes som objednavala malemu prve slipky 😵 ,a musim sa pochvalit,dnes mal maly dva pokroky
- vypytal sa prvy krat sam kakat aj cikat pocas dna na nocnicek 😵 😵
- a na noc sme prvy krat vypili 3 dcl kravskeho mliecka namiesto Sunaru
Takze uvidime aka bude noc po kravskom mliecku,a ako nam pojde cikanie na nocnicek aj nadalej 😉 ,ale teda je fajn pocit za cely den dat malemu len 2 plienocky 😵

matullienka
27. feb 2010

Bre ránko prajem všetkým a krásny víkend pred nami len keby nepršalo 😒

maurizia
27. feb 2010

matu a admin ti napisal, ze ake fotky sa mozu davat do albumu? 😕
miri gratulujem k tymto pokrokom, mne dnes prisiel balik od svokry dostali sme aj kopec nohaviciek pre malu. u nas ale bieda, ona serblik nemusi, tak som objednala redukciu na wc, no som zvedava..pomaly uz musime zacat trenovat.. 😅

blovitc120
27. feb 2010

Ahojte,
maurizia, Miska ani serbel ani redukcia... 😅. Snad kym pojde do skoly, zbavime sa plienok...
Baby, som neuveritelne nasrata, vlecie sa to kazdy den, ale dnes by som vrazdila. KAZDY jeden den donesieme domov aspon raz psie hovna. Ale dnes to vyvrcholilo, po 3 minutach som do neho skocila ja, ked som sa vrhala za Miskou, aby ona neskocila do druheho. Fakt uz neviem, kam s nou chodit, vonku len hulakam, ked sa blizi k travniku a prisaham, na kazdom stvorcovom metri je aspon jedno.keby som videla dnes vonku nejakeho cloveka, co po sebe nezbiera, asi by som mu vynadala alebo hodila do hlavy skalu. Preco musim kazdy den do svojho zachodu sprchovat psie vykaly??? Keby sme nemali bidetku, tak tie topanky asi vyhodim.
Sorry za odveci prispevok, ale az to vo mne vrie, povedala som, ze uz von nejdem. Najradsej by som tym debilom napchala to, co tam nechavaju, do krku. Je mi na zvracanie.
Mata, ja uz radsej adminov nekomentujem, daj teda fotky na mojasvadba.sk, vsak ste tam boli buduci rodicia na tych fotkach, o co ide?
Pekny vikend

smejko1
27. feb 2010

blov - 100% suhlas a este si predstav, ze mna pri kazdom tom hnusnom ho...e napina........ bleeee ....... tiez neviem kam chodit, ved my to mame vsade oserkane...... ble ble ble

smejko1
27. feb 2010

miriamka - blahozelam ku sikuliacikovi......... a slipky budu isto zlatiunke

blovitc120
28. feb 2010

Smejko, keby som bola tehotna, asi by som ani von nesla... Teraz sa mi chce zvracat z toho. Dnes u nas hrozne fuka, snad to vysusi tu travu a chodniky.
Z Michaely sa stala domaca pomocnica, normalne upratuje, s takym velkym zapalom. Ked vidi hocijaky papier, hned ho bezi zahodit do smeti, utiera sklo na stoliku hocijakou handrou alebo plienkou 😀. A dnes v ramci odnasania papierov do smeti sa najedla kavovej usadeniny. V smetnom kosi na vrchu totiz boli vysypane usadeniny z kavovaru. Asi ju ocarili, tak si napchala plnu pusu a bol plac, ked som jej ich vyberala 😅. Ale spi, dufam, ze bude aj v noci a dufam, ze toto bolo vynimocne, lebo ona taketo veci nerobieva.

smejko1
28. feb 2010

blov - nase deti su si sudene........ Dami tiez kazdu spinku zdvihne a nesie do smetiaka a vsetko mi poutiera 😀
no su to nase verne kopie 😀

dnes vonku zdvihol zuvacku, lebo si myslel, ze je to kamienok......... fuuuuj......

miriamka
28. feb 2010

Ahojte,
tak a je po vikende...to vzdy tak rychlo utecie 😠 Stravili sme ho len klasika doma,manzel dokoncil znizeny strop v obyvacke tak som opratovala,varila,zehlila a dohanala na co cez tyzden nie je cas 😖
Inac maly nie pravidelne,ale teda pokrok uz sa pyta cikat a kakat na nocnicek...sem tam nie,ale casto uz aj ano,potom hned ako sa vycika musime na WC ist splachnut 😉
A inac sa doma rodi futbalista,stale by len kopal do lopty a krici Gooool...no tatino ma velku radost 😵

melipa
1. mar 2010

ahojte po vikende 🙂
weji, tak aky bol vylet? 😉
my sme si s MM oddychli, boli sme dvakrat v kine /ked uz, tak uz 😀 /, na nakupoch - konecne som si kupila dobre rifle, s Leom sme boli prvykrat na prechadzke na slniecku v Sade Janka Krala, aj na veceri sme boli, aj doma sme si sami spravili krasnu veceru a la Italiana - urobila som skvele talianske rizoto a tiramisu...aj sme vygruntovali spolu byt - MM mi pomahal, takze vikend z kazdeho rozku trosku a citim sa dnes skvele naladena 🙂
inak s tymi hov... po sidliskach vam verim tie nervy, u nas to iste 🙄 , tiez sme chodievali domov s takymi topankami, je to na jed...raz sa nam take extra cerstve a smradlave zamotalo do koliecok detskeho kocika na babiky, okrem toho ze to bol strasny smrad islo to velmi tazko dole z tych vselijakych zahybov na koleckach, ked som to uz nejako ocistila a potom som to chcela este Savom vydezinfikovat, tak mi splechlo trochu na nohavice a samozrejme ostal mi flak 😠
miri, tak z maleho musite mat velku radost 😵
smejko, ako sa citi nasa tehulka? 🙂

weja
autor
1. mar 2010

dobré ránko 🙂
no tak výlet bol fantastický 😵 😵 😵 len som strašne unavená a potrebovala by som ďalší, aby som sa dala dokopy 😅 nachodili sme sa až-až, ale ubytko sme mali v centre Starého mesta, odvšadiaľ sme mali blízko, všade sme chodili pešo, počasie sme mali v sobotu úplne ukážkovo jarné 😵 samozrejme sme absolvovali aj nákupy, bez toho to nešlo 😀 len to cestovanie je najhoršie - tam sme šli 8,5 hod. 😝 vo vlaku bola brutálna zima a vyslali nejaký starý vlak ešte so starými sedačkami, kde tlačili všelijaké pružiny, no des 😠 ale bolo perfektne a určite si to musíme zopakovať, ale zas v inom meste 🙂
ale som rada, že som už doma, so svojím mangelom 😵 ten sa zatiaľ doma činil - zariadil výmenu vchodových dverí, poupratoval celý byt, ešte stihol kúpiť aj obklad do obývačky... 😵 šikovný - asi preto, že nemal doma nikoho, čo by ho do toho nútil... 😀

Mel, vidím, že aj ty si mala skvelý víkend, fajn, že ste si to užili.... 🙂
a dúfam, že aj ostatné ste si poriadne oddýchli.... dnes je 1.marec, už normálne cítim jar 😎

blovitc120
1. mar 2010

Ahojte,

melipa, tak to znie ako super víkend 🙂. Ako sa Leovi páčilo vonku? Isto bol ako malé zvedavé dieťatko 🙂. Vidím, že tiež máš s hov... svoje skúsenosti, podľa mňa je to v ľuďoch, keď som raz upozornila jednu mladú dámu, že na tráve niečo zabudla, povedala mi, že predsa všetky psy s..ú a nikto to nezbiera, prečo by mala práve ona 😝. Takže keď to berú takto, je mi to jasné. Možno by pomohlo aj poriadne pokutovanie zo strany mestských policajtov... Dnes je celkom pekne, ale mokro, tak von pôjdeme až poobede, lebo včera som zase nerváčila a to sme na ňu boli s MM dvaja, lenže ona chce proste byť na trávičke, bohužiaľ... Ja chcem dooom a vlastný pozemok 2000 m2 😀.
Weji, myslela som na vás, že vám vyšlo počasie a vyzerá, že ste sa mali skvele, super 🙂. Majo teda šikulka, nezaháľal. To čo vám dali za vlak??? Preboha, na takú dlhú trasu, no je to zvláštne. Nabudúce môžete dať Budapešť alebo Varšavu (tá je vraj veľmi pekná).
Idem variť (červenú polievku), majte sa

blovitc120
1. mar 2010

A ešte som zabudla, smejko, ako je Dami na tom s rozprávaním? Miška teda rozpráva veľa, ale slová má svoje, napríklad polievka je bobola 😅 a podobné zvraty, neviem, ako k tomu prišla. Naše deti by boli asi fajn dvojka, doma by mali poriadok 🙂

miriamka
1. mar 2010

Ahojte,
Weji...super ze si si to uzila 😉
Inac kto je tu dalsi kto caka/necaka mrchu?o Matu viem,a este niekto?Ja este len pred ovu,takze ja este dllllho nic
😅
A my toho povieme uz teda dost,ale tiez len jeho recou...ale rozumieme si a to je dolezite 😉

blovitc120
1. mar 2010

Ja mrchu práve mám, ale keďže nie som vôbec snažilka, beriem, že sa nepočítam 🙂

num7976
1. mar 2010

ahojte kocky no ja mam akurat ovulku,ale my este nesnazilkujeme,takze si davame sakra pozor 😀
s tymi hovnami mi ani nehovorte tu je to totalny des fuj je mi z toho na grc!
a rozpravame aj my uz krasne uz vieme pupok,pipik-mame babiku chlapceka,tak ocko si dal namahu ju naucit takuto vec tak sme sa nasmiali,hlavu,noha,nos je noť mlaka-maka a tak teraz sa riadne rozkecala uz sa na nej da poriadne nasmiat!a upratovanie u nas nehrozi,kym neslubim ze dostane mnamy tak nezdvihne nic,akurat s tymi plienkami mi pomaha,vdzy ju pekne vyhodi.niekedy mimo kosa,ale hlavne je to chcenie 😝
miri to mate super,ze slipky sranda ja uz tiez chcem malej gatusky 😵 my mame akurat to kakanie,ale poriadne to zneuziva vecer a na obed pri spani,krici kakyyy no a potom sedi a sedi na zachode a samozrejme ze nic,ale uz som zakrocila takze uz mame tmu a tej sa boji,takze kupelka uz vecer na kaky neni,no ten den este nemam vymysleny,aj teraz vykrikuje a to tam je od dvanastej 😠
weji super,ze ste sa mali tak fajne,joj az na ten vlak,ale tak ked ste boli kamosky spolu,tak ste sa isto aj z toho nasmiali!
smejko hej pochval sa ako sa citi nova tehulka 🙂
a my sme mali vikend plny oslav,ale uz to mam z krku vsetkych mam odbavenych a vyzera to tak ze som velmi posluchala ked som toho tolko podostavala 😀
viete ako to u nas rano vyzeralo?skoro ma porazilo-nejakych 5cm snehuuuu 😠 ale teraz sa to uz stopilo a uz len na kopcoch svieti,no ale zase mokro no co uz,ideme dnes krmit kacicky mala je znich hotova tak sa majte pekny slnecny dnik prajeme 😎

maurizia
1. mar 2010

cavte, blov s tymi hovnami 😀 ja niekedy, ked si prinesieme takyto poklad domov a citit ho na cely byt, tak mam chut smarit topanky rovno do kosa..no s vypatim sil som naposledy drha a potom som ich este strcila do pracky

..ale kdesi som pocula, ze na kazdych topankach si pravdepodobne nosime nejaky ten exkrementik a ani o tom netusime..

miri ja cakam tento tyzden, vcera som si robila test (mozno este priskoro) a nic. take zmiesane pocity, ale asi si uz aj tie testy prestanem robit..skratka mala by som uplne zabudnut, ze sa snazime.. 😔

weja
autor
1. mar 2010

aj ja mám práve prebiehajúcu mrchu, takže ja ešte dlho-dlho nič... 😖
Maurizia, ak čakáš len tento týždeň, tak je asi ešte zavčasu, vždy je nádej, kým nie je mrcha 😉
Num, malá je šikovnica, že už sedí na záchode... 🙂

čo sa toho vlaku týka, bol to nočný a obsadený len na nejakých 20-30%, takže asi preto poslali taký starý rozheganý 😠
mne sa nezdá, že by u nás bolo toľko psích hov...n 😕 alebo to možno tak nevnímam, keďže nemám malé dieťa...

Blov, Smejko, vaše ratolesti si požičiam, keď budeme upratovať po prerábke bytu 😀

blovitc120
1. mar 2010

Weji, požičiam 🙂. A tie hovná som ani ja tak nevnímala, kým som ich nemusela 2x denne umývať z malých topánočiek 😝 😝. Inak tú mrchu mávame nejako rovnako, nie? ja mám od piatku

weja
autor
1. mar 2010

ja od štvrtku... 😅 mala prísť v utorok, ale samozrejme prišla presne v deň, keď bolo treba cestovať... 😠 a že prečo sa jej hovorí mrcha... 😠

matullienka
1. mar 2010

ahojte: tak ja mám dostať budúci utorok ale keďže ideme teraz v sobotu na ples tak možno dorazí už v piatok aby som si ho poriadne užila 😠

no ja som test ešte nerobila a už to vzdávam pokiaľ mi nebude mrcha meškať aspoň dva dni lebo potom som z toho akurát nervózna (aj keď si neviem predstaviť ako to asi tak vydržím netestovať sa na toto mám ja akosi strašne slabú vôľu)

blov: ty tie hov... čistíš z malých ale ja zo svojich topánok ja neviem či som slepá alebo čo ale skoro vždy sa mi podarí domov na topánkach niečo priniesť 😠 a riadne ma pri tom unaťahuje kým ich umyjem by som tých psíčkarov strielala 😠

miriamka
1. mar 2010

No ja dufam,ze mrcha dorazi az po buducom vikende...v sobotu ideme na zabavu,takze si ju chcem uzit v plnej parade...a potom nech pride 😉

weja
autor
2. mar 2010

ahojte 🙂
Maťka, no u teba je na testovanie ešte ozaj skoro, veď máš pred sebou ešte celý týždeň 😉
to ešte stále trvá plesová sezóna? 😕

weja
autor
2. mar 2010

holky, videli ste tú testovaciu verziu koňa? ja som to mrkla jedným očkom a čo mi najviac udrelo do očí, že sa tam budú dať vytvárať aj súkromné skupiny len pre vybraných členov 😵 super, aspoň budeme vedieť, že to, čo tu píšeme je určené naozaj len pre nás a nečíta to kde-kto, kto sa sem vôbec nezapája... 😉

melipa
2. mar 2010

ahojte, tak ja sa hlasim do klubu mrchujucich, prisla v sobotu 😅
weji, ja som tiez na tu novi verziu len narychlo mrkla, vzhladovo je ta stranka taka osviezena, a to co pises ze sa budu dat vytvarat sukromne skupiny je super, a myslim ze si toho aj viac povieme /napiseme/ 😉
mne by sa este zislo viac smajlikov, musim este popozerat ci nejake pridaju 😕 😎 😀

blovitc120
2. mar 2010

Ahojte, veru, mel, zišiel by sa niekedy napr. grcajúci smajlík 🙂

nastasia
2. mar 2010

Ahojte baby,
ja teraz velmi ani nestiham prispievat, v skole je toho vela plus diplomovka...a vybavovacky so svadbou, presunuli sme ju na jul 😅 😀 v sobotu rano o 9tej mame byt v LV na fare, priatel odtial potrebuje daky papier...nahanacky, tento rok mam nejaky narocny same terminy 😀
a to sa ako da dat ta nova verzia alebo kde si ju mozem pozriet?
a hovna mi ani nespominajte, ja neznasam ked sa roztopi sneh a chodniky su plne, no fuj. tu toho mame fakt plno 😠

blovitc120
2. mar 2010

Nastasia ahoj 🙂. Ale som tomu dala s tymi hovnami, kazdy sa tu teraz k tomu vyjadruje, teda okrem miriamky, ta ma dom a nema ich na dvore, prepacte, nie je to bohvieaka tema... Uz som ticho.
Takze svadba sa blizi, super. Tesim sa aj za teba a dufam, ze budes davat upravovat saty kvoli brusku 😵.
Melipa, hovori sa, ze zeny, ktore spolu robia, sa zosuladia v cykle, asi teda aj tie, ktore si pisu 😀

nastasia
2. mar 2010

ok, tak uzatvarame temu hovna 😀
Blov, no kvoli brusku to nie je, ale nakoniec sme si vybrali hotel, kde je rodina riaditelka- budeme to mat vyhodnejsie a september ako som povodne chcela sa tam neda zrealizovat, v oktobri sa bojim, ze uz bude chladno a ja zimu neznasam, no a jul mam pokoj, lebo statnice si asi rozdelim, jeden jazyk v juni a druhy v auguste. no a april tam treba odovzdavat diplomku plus skusky a maj vraj neni dobry termin na svadby. takze ostava jul 😀 dufam, ze saty mi prehodia a ze budu volne este. tak teraz treba este dalsie veci povybavovat. chcela som mat obrad v Dome Sv. Martina, ale tam velmi neboli nadseni z toho, ze nie som pokrstena a ani to neplanujem, chcem si vybavit vynimku, tak uvidime, kt. kostol nakoniec bude. jaj normalne mam uz predsvadobny stres 😀