Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
4. mar 2010

teraz pri sprchovaní som zistila že mám taký slabo ružový ako trošku krvavý výtok a to podľa mňa nie je normálne keď som 24 DC a beriem 2x denne duphaston ☹ vidím to tak že tento mesiac z toho zas nič nebude ☹

maurizia
4. mar 2010

weji vidis, to mi nenapadlo, ze moze byt na vine znizena kvalita testu 😀 no ja si pamatam, ze ked som bola tehu, robila som prvy test az na nejaky 40DC, vobec mi skor nenapadlo, ze by som mohla byt tehu...a aj vtedy bola ta druha ciarka strasne slabucka...az na druhy den rano na tom istom teste boli kolajnice..
tak, mame v dome dva pocitace pripojene na net a mm sa akurat na tento musi hrabat 🙄 😀 idem koncit, tusim som sa aj tak chcela ucit 😅

maurizia
4. mar 2010

matu, neda mi, hlavu hore, urcite pride mesiac, ked to bude..tak to ber..fakt ta psychika robi svoje..ja sa vlastne aj tesim, ze mi este nie je zle a ze mozem spat a tak. vsetko ma svoje plusy.. 😉

weja
autor
4. mar 2010

Maťka, teória je taká, že pri uhniezďovaní sa môže vyskytovať aj špinenie... ale ber to s rezervou, veľmi by som ti to tehu dopriala, ale nechcem ťa zasa uisťovať o niečom, čo nemusí byť pravda... tak len vydrž a uvidíš...
btw. tebe Duphaston nepredĺžil luteálnu fázu? ja som ju mala naposledy až 16 dní 😝 divné...

Maurizia, tak učeniu zdar 😉 a nieže budeš spať!!!

matullienka
4. mar 2010

weji: skús to zopakovať? vôbec som nepochopila čo mi mal predĺžiť 😀 ale beriem ho už tretí mesiac a vždy po ňom mrcha dorazila až na 29 deň

weja
autor
4. mar 2010

luteálnu fázu 🙂 to je doba od ovu do mrchy... väčšinou býva 14 dní - na 14.deň po ovu dorazí mrcha, to je ideálne... no a ja som ju dostala až na 16.DPO 😖 to bude asi tým, že keď mi dr. predpísal Duphaston od 18.DC, ovu som mávala 16.-17.DC... ale teraz bola už na 14.DC a to asi bolo neskoro začať s Duphastonom až o 4 dni... 😖 no nevyznám sa v tom, snáď dr. ma uvedie do obrazu.... 😒

maurizia
4. mar 2010

boze baby zas som tu a citam si starsie prispevky, aby som vas lepsie spoznala.. 😉 no, vidim, ze tu pisomku v pondelok budem mat zase na 100percent 😀 ..ale..weji..nezaspala som este 🙂

melipa
5. mar 2010

dobre ranko 🙂 ...tak a mame tu piatok 😉
matu - podla mna mas skvely grafik, je to na dobrej ceste, taketo hadikove teploty su podla mna naj, praveze skakanie teplot nie je moc dobre - ked skacu teploty je to nejaka nerovnovaha v hormonoch, takze toto je velmi dobre ked sa teplotka - a tym hormony - ustalene drzia...nic nie je stratene, moc drzim palce
a kde mame smejka? 😕
miri - zachytila som to o tvojom tatkovi v spravach, hned som si na teba spomenula chudatenko moje 😔
kiahne - Dianka mala ked mala asi tri a pol roka, jedine blbe na tom bolo, ze to mala v juli v najvacsich horucavach a nemohla sa kupat a tak-tak to vyslo s odchodom na dovolenku, ale inak super ze to ma za sebou...a mala nastastie pomerne mierny priebeh, tak sa to zvladlo..a prva kiahna sa vyhodila zo spodu na chodidle 😲 , to sme nevedeli ze co to tam ma, potom druha sa vyhodila na hrudnicku a stale nam nedochadzalo - bolo leto, vyzeralo to ako stipanec od komara...a az potom som nasla daslie tri blizko seba a uz mi to konecne zaplo 😅

weja
autor
5. mar 2010

dobré ránko 🙂
kde ste dnes všetky?
včera som bola sama doma, MM bol v robote, tak to tak vyzerá, že som tu vysedávala do noci 🙄
akurát včera sme začali s tými bytovými úpravami - nové omietky a obklad v obývačke a na chodbe, ale viete si to stavenisko doma predstaviť 😝 okrem toho meníme zárubne, takže všetky dvere sú zvesené, všade je kopa prachu... 😝 😝 😝 už nech je koniec, ja to tak nemám rada... 😅

Maurizia, no to si mala čo robiť, kým si prečítala naše staré príspevky 😕 😅

weja
autor
5. mar 2010

Melipa, Smejka sme už aj my zháňali, ale vraj sa má dobre, len je unavená a nestíha písať 🙂

maurizia
5. mar 2010

dobre rano. mel, no ja som sa bala min rok, ked sme boli dva dni pred odchodom do turecka, dominika mala vyrazky na tele a nevedela som, ze co to je..par dni predtym sme boli s chlapcekom, co mal kiahne..tak sme isli k doktorke ale nastastie to kiahne neboli..to by sme museli dovolenku nechat prepadnut. ale musim povedat, ze ani v lekarni nevedeli, ci to su alebo nie su kiahne 😉
weji no my sme sa stahovali min rok cez leto a robili sme len jednu priecku do bytu a ti robotnici tu proste v kuse boli a potom este chodili dorabat podlahu a tak..boli dost neprijemni, taki drzaci, tak som bola strasne rada, ked som ich uz nevidela.. 😝 takze viem pochopit..cloveka drzi nad vodou predstava, ake to bude potom pekne 😵

matullienka
5. mar 2010

ahojte kočky neverím že z toho niečo bude dnes ráno mi klesla teplota na 36,5 takže je to podľa mňa pase a weji s tou fázou pred duphastonom som mala cyklus 26 - 27 dňový a po duphastone sa mi posunul na 29

matullienka
5. mar 2010

takže teraz to vyzerá takto takže podľa mňa zase nič ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

melipa
5. mar 2010

maurizia - no veru to je riziko s detmi kupovat dopredu dovolenky, rok predtym sa nam stalo ze sme mali anginu a vysokymi horuckami a bil sme tyzden v nemocnici a ked nas prepustili tak o dva dni sme leteli do Grecka - bolo to o fous 😀 - ale mali sme od doktorov povolenie ze mozeme ist a ze jej to dobre padne na doliecenie, aj tak bolo 🙂
matu - mne sa to zda este skoro na pokles pred mrchou...este nerob zavery 😉
weji - nezavidim prerabku, ale k Velkej noci to budete mat krasne, potom ked to mas za sebou je to skvely pocit 🙂
my sme tento tyzden bez Dianky, zajtra poobede pride domov - je to dost smutne bez nej, aspon ze toho Lea mame, vcera sme boli na ockovani, chudatko moje - drzal sa statocne...uz ma 850 gramov 🙂

melipa
5. mar 2010

ty kokso to ako dnes pisem 😕 😅 😀
tak opravujem - anginu s vysokymi horuckami a boli sme tyzden...

weja
autor
5. mar 2010

no veď to jediné ma drží nad vodou - že potom budeme mať pekný vynovený byt... ale keď vidím ten prach, všetok nábytok popresúvaný, nič nie je na svojom mieste - tak mi je do plaču 😅 a MM nevie pochopiť, že zatiaľ nedokážem prejaviť ohromné emócie z toho, ako je obložená zatiaľ len jedna stena 😅 som rada, že to pokračuje, ale naozaj tešiť sa budem až na finiš 🙂

Maťka, pokles v grafe môže znamenať aj implantačný pokles, ale ak som dobre pozerala, tak si už 10.DPO, čo je dosť, no ale nič nie je nemožné, pokles môže nastať 5.-10.DPO, tak hlavu hore... 😉

Melipa, to je milé, ako nám píšeš koľko gramov Leo pribral 😀 aj ja by som brala doma takéto niečo, kým bude mimi... ale na to sme my málo doma... ale takíto malí maznáčikovia sú skvelí 😵
kamoške manžel posielal aj do Prahy MMS, na ktorej bol ich pes, že ako veľmi sa už na ňu teší 😀 sme sa smiali, že to by možno ani s deťmi neurobil, ale so psom áno... 😀

weja
autor
5. mar 2010

inak tu dnes silno snežíííí.... 😝 naša meteostanica neklamala a to mi ráno nikto neveril, že bude snežiť, lebo bola úplne modrá obloha... no ten prístroj si získava moju dôveru, lepšie jak Ilko 😀

melipa
5. mar 2010

weji, aky typ tej meteostanice mate? akurat planujeme aj my kupit...je to super ze vam tak presne vie predpovedat
dnes nam tu v robote skapal pes, cely tyzden bol taky o nicom - vela dovoleniek...

blovitc120
5. mar 2010

Ahojte, tak tu je plno príspevkov, nestíham dočítať, len túto stranu asi...
Jeej, dovolenky preberáte, no mne minulý rok tiež dosť lepilo, aby Miška neochorela pred odchodom a to sme brali LM len dva dni pred odchodom, ale brali sme ju do obchodov a tam sa dá kadečo chytiť. Práve pre toto by som dopredu s malým dieťaťom nič nekupovala, človek nikdy nevie... Dospelý to aj s teplotou nejako pretrpí, ale vyhodiť 2000 € a nakoniec nikam neísť... radšej nie 😉.
Melipa, vy ste mali prázdniny, teda vaše deti, však? Naše mali minulý týždeň. Môj zlatý Leo, už je to kus chlapa, skoro kilo 😵 😀. Tak by som ho vystískala 🙂.
Maťka, nehádž flintu do žita, keď mávaš 29-dňový cyklus, tak je ešte dosť skoro na taký konečný pokles, teda podľa mňa.
Weji, tak to je dobré, že kamoške poslal muž fotku psa do Prahy, sa tu rehlím ako kôň 😀 😀. Chlapi hýria nápadmi jedna radosť. Inak aj u nás snežilo a meteostanica tiež hlásila zrážky, dosť jej verím aj ja 🙂. No viac mi vadí, že strašne fúka, to von asi nejdem, lebo som si umyla vlasy, aby som náhodou v mraze a vetre aj cez čapicu neskončila v posteli, pôjdeme radšej poobede asi.. Ideme variť, mladú to hrozne baví (mňa už menej 😝)

weja
autor
5. mar 2010

Mel, máme Sencor... ježiško nám priniesol 🙂 ale asi mesiac na to, bola akcia v Lidli na meteostanice (asi niečo také ako máte vy Blov), tak MM kúpil aj tú 😀 tak máme dve - zhodujú sa v stupňoch, akurát tá z Lidla nepredpovedá počasie, len tlak vzduchu.... takže tá Sencor je v tomto lepšia, tuším je to predpoveď na 8 hodín 🙂

Blov, tak nauč variť Mišku a budete obe spokojné 😀 a čo idete variť, červenú polievku? 🙂

blovitc120
5. mar 2010

Weji, naša z lidla má aj predpoveď počasia na 8 hodín, ale oni mávajú rôzne, tá, ktorú sme mali predtým, nemala predpoveď 🙂. Varíme pre zmenu dnes mäso so zemiakmi, polievku mám kuraciu, tá moc nechutí, iba rezance z nej chce vyjedať, ale musí aj takú, paradajková bude zajtra 😉

maurizia
5. mar 2010

blov my sme tiez isli na last minute, asi tyzden vopred, ale aj to je pri malom dietati vela. tento rok asi nepojdeme letecky, urcite by som neplatila first minute alebo take nieco.. 😝
no, meteostanice mame aj my dve, jedna je dost sofistikovana, dostali sme od svokra,ale musim povedat, ze aj ta uz parkrat hlasila dazd a neprsalo 😠 clovek sa skratka nemoze uplne spolahnut

dievcata vcera ako som zaspavala som na mnohe z vas myslela, ako by som vam dopriala, aby ste ma s tehulkovanim predbehli 😒

no, ked uz na to pride weji, ja som bola dlhsi cas sama, ked som este nerandila s manzelom a celkom som si predstavovala, ako budem podnikat s overalmi pre psov, ktore budem sama po nociach strikovat z dlhej chvile.. 😀
zivot sa vie tak rychlo zmenit a necakane zmenit..stava sa aj to, ze niekto tri roky nic a potom otehotnie s druhym ledva skonci sestonedelie..viem o takom pripade..... 😅

melipa
5. mar 2010

blov - ano, su teraz prazdniny, rano cesty v BA poloprazdne, za 5 minut som v praci 🙂
a Miska aka mala kucharecka, aj dianku to odjakziva strasne bavi so mnou v kuchyni 🙂 ...a paradajkovu polievku zajtra tiez budem varit 😀
no popozerame tie meteostanice, ja viem ze ich v Lidli mavaju, ale ja sa do Lidla dostanem jedine ked idem pre Di do skoly, lebo ho maju hned pri skole a tam parkujem, a to uz su vsetky akcie o tom case fuc 🙄
no Leusko je skutocne rozkosny, taky maznak 😵 , je dost poslusny a ucenlivy, az niekedy zirame...v poslednej dobe si chodi v byte ked sa mu nikto zrovna nevenuje lahnut a spinkat na jedno miesto - k stene pri vstupnych dverach, strasne sme sa tomu cudovali preco tam chodi 😕 , a potom som zistila ze tade ide teplovodna rura a z podlahy tam doslova sala teplo...tak takto sa tam chodi vyhrievat 😀 ...len bude chudatko sklamany ked zachvilu prestanu kurit 😅

weja
autor
5. mar 2010

Maurizia, veď ja už som sa naučila pri tom čakaní na tehu takej trpezlivosti, že až... 😝 a to bude asi aj náš prípad, že sa budeme musieť začať snažiť hneď po šestonedelí, aby sme to vôbec stihli, kým to prvé pôjde do škôlky... 🙄
ale pekné od teba, že na nás myslíš... 🙂

Mel, ale počkaj si na akciu v Lidli, neviem, či ju mávajú stále...
chudák Leo, asi bude veľmi prekvapkaný, keď sa prívod tepla zastaví... 🙂

maurizia
5. mar 2010

wejka vidiet, ide z teba taka zrelost 😉 no ja som prave telefonovala so segrou, je lekarka a rozoberala so mnou, ze co si myslim o tom, ze odmietla jednu babu vysetrit pred potratom a dat jej k tomu peciatku. ze nech ide inam, ze ona s tym nechce nic mat..tak som ju akurat tak uistila, ze dobre urobila, o to viac, ked si tu citam na konovi.. 😔 okrem toho, ze mam jednu kamosku, s ktorou to uz roky dost intenzivne prezivam, ze sa im nedari 😖

no, moja mala laska ponatierala sedacku telovym mliekom, konecne sa leskne 😀

maurizia
5. mar 2010

dievcata, tak ja mrcha nic a testy rozne znacky ultra negativne (ziadne tiene ani ryhy 😀 ) to bude asi nejaky treti stav 😀

smejko1
6. mar 2010

ahojte, prajem Vam pekny vikendik......

blahozelam k uspechm s nocnickom, u nas sa to zas naopak kazi....... a teda teraz ked to fakt nepotrebujem..... mne je stale zle (ale nevraciam) a hrozne som unavena..... vladzem tak hodinku po zobudeni a potom sa tesim na postel....
brusko vykuklo velmi rychlo, ale ani sa nemam kedy pofotit....... a dobra sprava snazilkam o 2 baby....... zas mam pekne prsia 😉 😉 😉 to je asi najpozitivnejsie na mojich telovych zmenach haha......

blov - ked som zaspavala, som si hovorila, ze ti napisem reakciu na nieco co si pisala a teraz fakt neviem co som to chcela.........

wejka - som ani nepostrehla ako bolo v prahe, ale verim,ze super a aj si si nieco pekne kupila, moja maminka je tam teraz a uz cakam na darceky 😉 😉 😉

babule netestujte tak skoro........ fakt si len minate peniaze...... staci 1.den vynechanej menstruacie.... a velmi vsetkym drzim palce........

pocujem ticho tak maly uz spinka tak idem k nemu......... ozaj a mame 1.stolicku a reze sa nam dalsia...... uz nech je vonku........

leovi blahozelame ako krasne nam rastie 😉

numka - ja chcem maleho dat zaockovat proti kiahnam....snad sa to podari...... ja som mala takze dufam, ze je to OK........ skor by som dala maleho rada zaockovat aj proti zltacke A tej chorobe spinavych ruk, lebo on mi fakt vonku vsetko ohmata, ale vraj sa to odporuca az od 3 rokov......... uz som kupila aj ten dezinfekcny gelik snad nam to pomoze..... 😉

prajem krasny vikendik......

miriamka
6. mar 2010

Ahojte,
a prajem krasny vikend.Maly dnes vstal uz o 6tej,takze teraz uz mam upratane,navarene,aj vlasy som si zafarbila a uz relax pokial sa maly nezobudi 😉
Smejko...super za tie prsia,to aby sme boli tehotne stale,co? 😅
Co sa ockovania tyka,ja proti kiahnam nedavam....ale chcem dat teraz proti zltacke,len sa este musim popytat kedy je najlepsie obdovie na to.
Inac vcera mi bolo tak zle vecer,takze krce...ze uz o 20tej som isla spat...dufam,ze nemam nejaky zapal mocovych ciest alebo co...
Maurizia...tak ako,mrcha dorazila?

maurizia
6. mar 2010

miri ani ja som nedala ockovat proti kiahnam, bola som ale dost nerozhodna..dufam, ze uz ti je dobre 😕
inak mrcha pred chvilou dorazila.. 🙄 no, aspon viem, na com som. idem sa ucit, uz mi brutalne hori pod ritou, manzel ma sluzbu s malou 😅

smejko1
6. mar 2010

miriamka - veru, rovnako aj muz zareagoval....... ze si ich nechame na slalo haha....... ale toto tehu mi e stale slate zle........... uz aby to presloooooooo

uz som si spomenula, co som chcela pre blov - aj u nas sa medzi 3-6tou maly budi, dostane mliecko a este potiahne spinkat.... ale ja pekne cupitam do kuchyne a tam zarabam......... ☹

papa