• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

24. decembra 2012 
Ahojte, weji si sikulka. Tato nova verzia je len o zvyku. Ale mam zlu spravu, strasne zle mi funguje cez mobil, tak neviem, ako to poriesim. Idem kuk do novej temy
19. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby mne sa nedea odoslat wejke sprava,nech ma prida medzi clenov do tej novej temy,vzdy mi nejaky error skoci,tak neviem ci len ja to nejako zle robim alebo nie som sama..ale super,weji to bude znak dobrych casov,zase si ju zalozila ty ako normalnu temu takze to je prvy bod a druhy ze si bola prva v tej skupine sukromnych sprav,takze isto len a len dobra sprava nas bude coskoro cakat!
19. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Num, mne to podobne blbne, naskakuje mi error. Odosielam aj 10x...
19. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Num, domotala som ti nick, keď som ťa pridávala, strašne sa ti ospravedlňujem, ale dúfam, že už je to ok a všetky sa tam zídeme... :slight_smile:
20. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
netusim sice o akej sukromej skupine hovorite - mam z toho zatial misung, ale verim, ze sa to rychlo naucim a vsetky budeme spokojne......... wejka - co bolo v heliose?
20. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Smejko, kuk do oddelenia sukromne skupiny a tam je tema, ktora zacina Partner... A to sme my, tam je aj o Heliose. Wejka to uz sem asi nechcela pisat. Sup k nam, tesime sa na teba
20. mar 2010 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, po dlhšej dobe som prišla ku vám pozrieť a vy ste už v súkromnej skupine.
Tak držím všetkým palčeky, nech sa vám darí. :wink:
14. apr 2010 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj Kwatka, pridám ťa medzi členov, tak sa ukáž....
15. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaa
26. júl 2010 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte chcem sa opýtať , či ste niektorá postúila výplne hyalurinkou a spol. Kde ste si to dali aplikovať a ako ste boli spokojné :slight_smile: dakujem za pozitívne odpode :slight_smile:
4. apr 2011 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý Nový rok.
24. dec 2012 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok