Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
19. mar 2010

Ahojte, weji si sikulka. Tato nova verzia je len o zvyku. Ale mam zlu spravu, strasne zle mi funguje cez mobil, tak neviem, ako to poriesim. Idem kuk do novej temy

num7976
19. mar 2010

no baby mne sa nedea odoslat wejke sprava,nech ma prida medzi clenov do tej novej temy,vzdy mi nejaky error skoci,tak neviem ci len ja to nejako zle robim alebo nie som sama..ale super,weji to bude znak dobrych casov,zase si ju zalozila ty ako normalnu temu takze to je prvy bod a druhy ze si bola prva v tej skupine sukromnych sprav,takze isto len a len dobra sprava nas bude coskoro cakat!

blovitc120
19. mar 2010

Num, mne to podobne blbne, naskakuje mi error. Odosielam aj 10x...

weja
autor
20. mar 2010

Num, domotala som ti nick, keď som ťa pridávala, strašne sa ti ospravedlňujem, ale dúfam, že už je to ok a všetky sa tam zídeme... 🙂

smejko1
20. mar 2010

netusim sice o akej sukromej skupine hovorite - mam z toho zatial misung, ale verim, ze sa to rychlo naucim a vsetky budeme spokojne......... wejka - co bolo v heliose?

blovitc120
20. mar 2010

Smejko, kuk do oddelenia sukromne skupiny a tam je tema, ktora zacina Partner... A to sme my, tam je aj o Heliose. Wejka to uz sem asi nechcela pisat. Sup k nam, tesime sa na teba

kwatka
14. apr 2010

jeeej, po dlhšej dobe som prišla ku vám pozrieť a vy ste už v súkromnej skupine.
Tak držím všetkým palčeky, nech sa vám darí. 😉

weja
autor
15. apr 2010

ahoj Kwatka, pridám ťa medzi členov, tak sa ukáž....

poleva
26. júl 2010

aaa

daska58
4. apr 2011

ahojte chcem sa opýtať , či ste niektorá postúila výplne hyalurinkou a spol. Kde ste si to dali aplikovať a ako ste boli spokojné 🙂 dakujem za pozitívne odpode 🙂

annabel184
24. dec 2012

Do pohára šampanské, do srdiečka lásku, k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Anjelsky krásne sviatky a čertovsky dobrý Nový rok.