Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
11. nov 2008

No, na tretíkrát sme hádam zaspali, na brušku... To je asi rada pre všetkých nespavcov. Ale bez monitoru by som to neriskovala. Weji, tak teraz robíš v cestovnom ruchu? Smejko, ešte presne týždeň 🙂

miriamka
12. nov 2008

Prajem dobre ranko,
noc bola u nas ako vzdy,tusim kazde 2 hodiny som bola kvoli malemu hore...ale poviem vam,uz som si na to zvykla,takze nejako ani hodiny nesledujem 😀

blovitc120
12. nov 2008

Ahojte, tak my sme od 23 hod. boli hore každú hodinu, ja mám dosť. A nejako neverím, že čím častejšie dieťa pije, tým viac sa mlieko tvorí. Už keď sa tretíkrát zobudila, zúrila, lebo jej nič netieklo a ani odsávačka nič neodsala. Revala od hladu, ani čaj nechcela, tým ju neoklamem, keď je hladná. Tak som jej urobila bebu, to zase nechcela spať, lebo to vie len na koze, ale aj po tej sa zobudila po hodine hladná ako vlk. Zožrala mi tak bradavky, čo ťahala na prázdno, že idem umrieť od bolesti. Nech mi ešte niekto povie, že časté prikladanie zvyšuje tvorbu, doteraz tam nič nemám, každú chvíľu skúšam odsávať, lebo zázrakom spí.

soska
12. nov 2008

Dobre ranko kocky,

Ako smejkova dobra kamoska si Vam s usmevom na tvari aj slzickou v ocku dovolujem oznamit, ze smejkovcom sa vcera o 19.59 narodil prenadherny Damienko 😵 😵 😵 . Iba viem, ze smejkovi odtiekla voda okolo 4-5 podvecer a potom prisiel malinky na svet cisarskym. Vazi 3248g. Spinka a trosku saje. Rodicia su velmi stastni 😵

Touto cestou este raz srdecne blahozelam k Damienkovi a prajem len tie najkrajsie pocity po narodeni Vasho zazraku. Nech pekne papate, spinkate, kakate 😀 !!!Cmuk

miriamka
12. nov 2008

Smejkovi gratulujem.Datum 11.11 je prenadherny a Damienkovi vela zdravicka 😵 😵

Blov,my vstavame v noci kazdu 1,5 hodinu uz pol roka 😀

blovitc120
12. nov 2008

No my cez deň každé 2 a v noci každú hodinu. To by mi až tak nevadilo, keby mala čo piť. Ja som sa pozastavovala nad tou tvorbou mlieka.
Smejko, gratulujeme a želáme, aby bol maličký zdravý, dobrý, veľa spinkal a málo hneval.

miriamka
12. nov 2008

Blov...ja mam tiez pocit ze mam prsia ako "prazdne sáčky" 😀 ,ale vraj mlieko sa tvori pribezne tak verim,ze tam maly stale nieco ma 😀

blovitc120
12. nov 2008

Aha, ja som si predstavovala, že čím častejšie, tým plnšie budú a častejšie ako my jeme asi nemôže byť, to by bábo vkuse pilo... Inak ja mám tiež pocit, že sú prázdne, ale pokiaľ nereve hladom a to už poznám, tak som spokojná. Ale keď ťahá prázdne, zničí bradavky a to mi robila v noci, nerozumiem, kde bol problém. Ešte že mám doma tú bebu, lebo ona keď je hladná, je to strašný rev, na to ma upozornili už v pôrodnici. Inak chúďa, som jej dala piť cez čajový cumel, aby jej to šlo čím ťažšie a nezvykla si, fučala ako lokomotíva 😀

zuzkaprofant
12. nov 2008

smejkovi gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

matullienka
12. nov 2008

smejkko: gratulujem ku babätku tak sa drzkajte 😀 😵 😵

miriamka
12. nov 2008

Blov...no u nas nastastie zabera cajik,takze v noci kojim 2x,a inac si vzdy odpije z cajika a je ok.

njonja
12. nov 2008

Smejko, je ti uzasne!!! Gratulujeeem 😵 😵 😵 😀 😀

blovitc120
12. nov 2008

Aha, tak možno preto v noci nemám, keby chcela čaj, možno by jej stačilo

weja
autor
13. nov 2008

dobré ránko 🙂
smejkovi blahoželáááááám 😵 😵 😵 😵 😵 tak už je z nej šťastná mamina 😵 smejik držkajte sa, veľa zdravíčka prajem a ozvi sa nám, keď budeš môcť, sme zvedavé 😉

maminy a vy čo máte dnes za plány, keď je takéto "skvelé" počasie? 🙄

ja som tu dnes a zajtra sama, mamina išla so svojou sestrou do kúpelov na 4 dni, takže dúfam, že sa zrovna nevyčudí niečo, s čím si nebudem vedieť rady 😅

miriamka
13. nov 2008

Dobre ranko,
Weji...no je fakt super pocasie,ja som zakurila v krbe a vidim to tak,ze dnes budeme cely den s malym doma.
Teraz este haja,takze mam cas na seba troska.

blovitc120
13. nov 2008

Ahojte, u nás je síce škaredo, ale práve neprší, tak hádam to tak ostane a budeme môcť ísť von, keď sa moja zlostnica zobudí, zaspala mi zase na brušku. Tak dúfam, že pospí aspoň hodinu.
Weji, neboj, zvládneš to sama na jednotku.

tatiana82
13. nov 2008

ahojte,
smejko blahozelam, zelam vela zdravia a vela stastnych chvil s malym 🙂 🙂
weji neboj zvladnes to, treba si verit 😉
miriamka tvoj maly je velmi fotogenicky, neviem sa vynadivat 🙂

miriamka
13. nov 2008

Tatinka...dakujem.V stredu pridu fotograf mi ho nafotit,tak som velmi zvedava ci bude maly spolupracovat a ake fotky sa nam podari spravit 🙂

num7976
13. nov 2008

jeeeeeeeeeeeeej smejkovi z celeho srdca gratulujeme!a hned nam prid vsetko dopodrobna zreferovat,sme moc zvedave-a samozrejme vlozit aj fotocken vasho zlaticka 😉 ej silvinke pribudol dalsi napadnik 😀
blov kurnik ja ze ked sa po tak dlhej dobe opat pripojim,ze malicka uz bude dobrucka a ozaj nastane nejaky zlom,ze uz ani nezamrnka!neboj len pevne nervy,ona chudinka nevie,ze ta tak moc vie potrapit!
tatianka a ty ako sa mas?nic nove na obzore 🙂
miriamka ja by som tiez brala nejakeho fotografa-kolko za to bude chciet,ak sa smiem opytat..
wejka neboj nic zvladnes to aj sama,vsak nejako zaimprovizujes,keby aj nieco!to ste mali pekny vikendik,my sme mali taky ako vzdy,muzik v sobotu v praci a nedela volna,aj ked siel vecer do hory,no co uz s nim narobim..
inak my sme uz po ockovani,malicka nemala ani horucky,len bola trosicku mrzuta,ale nic viac,tak som rada,zajtra ideme na krv,tak som zvedava,ako to tam vydrzi chudatko,nam ju idu poriadne dopichat,piaty den nekakame 😀 zase sme v starych kolajach,ale lepsie ako doteraz,ked aj 4x za den z nej vyslo 😝
idem pozriet kolko fotociek pribudlo a pridam aj ja zopar nasej,pa pa dnes som tu az do stvrtej,tak hadam tu budete aj vy!muzik robi s mojim ocinom a ujom klobasky,tak robim soferku 😅 😕

num7976
13. nov 2008

no teda miriamka vas je uplne nadherny,ten ked sa usmeje hned mate vsetci dobru naladu,ze?urcite spravite krasne fotocky!
blov ved vasa vyzera ako hotovy anjelik,pche,na kazdej fotocke usmiata ako keby ani plakat nevedela,zlatucka je,ale taka bambulka ze?kolko uz pribrala?

miriamka
13. nov 2008

Baby s tym fotografom som mala super stastie.Na nete som nasla ale ma tam len modelov,modelky,skolkarov,svadby...a pisala som ci foti aj male deticky.Ze chce si portfolio rozsirit aj o male deticky,takze sa dohodl,ze nam maleho nafoti uplne zadarmo s tym,ze on si rozsiri portfolio aj o malicke deti a da maleho na net 🙂 Takze to budeme mat zadarmo 😵
Fotenie mame buducu stredu,tak som zvedava ake fotky budu.
Inac ano,nas je taky smejko 😵 ,ale Num...Silvinku stale berieme za nevestu 😀

num7976
13. nov 2008

hej mriamka to som rada,ze s nami ratate,no jakubko ma konkurenciu,miska sa medzi nich vpletie,tak treba dufat,ze sa nejako dohodnu 😀 i ked terea je to rovne smejkov damianko pribudol 😵
a to je fajn,ze to mate zadarmo,potom nam povies ako to prebiehalo 😎

miriamka
13. nov 2008

Jasne...potom napisem,a hadam aj fotky pridam.

num7976
13. nov 2008

no v to pevne verime,ze pridas aj fotky! 😵

miriamka
13. nov 2008

Num...a Silvinka ako,kolko uz narastla a pribrala?

weja
autor
13. nov 2008

miriamka - super napad s tym fotografom... 🙂 hlavne ked to bude zadarmo 😀 to by bol inak skvely darcek pre otecka alebo niekoho ineho z rodiny napriklad... som zvedava na tie fotocky, dufam, ze ich tu potom hodis, nech sa aj my pokochame... 😉

num - ahoj, tak ty budes mat dnes veselo - rozvazat troch pripitych chlapov... 😀 esteze mas Silvinku ako moralnu podporu 😉

Damienko teraz vsetko pekne dorovnal, takze ak to zoberieme zaradom, tak to bude partak pre Misku, Jakubko uz ma Silvinku 😀 dobre som vam tie deticky poparovala, co? 😉 😀

num7976
13. nov 2008

no ked mala 3 mesiace tak mala 5700 a 60 cm odvtedy ju uz nevazili ale ratam ze uz bude mat tych 6 kg uz ju nevladzem nosit,treba nam tu klokanku nech vidi dopredu!to si inak neviem predstavit to babatko co ste pisali ze 56 cm ved nasa mala 48 a taky spuntik a keby sa mi malo dake tazke babatko narodit,tak je zo mna kulturista,lebo uz teraz si ruky vecer necitim a to mala pomerne nnizsiu vahu..a jakubko?ten ma kedy kontrolu?

miriamka
13. nov 2008

Num...Jakubko ma kontrolu teraz uz az po 2 mesiacoch,cize zaciatkom decembra...ale vcera som ho merala,ma 67cm a 8,2kg 😀
Weji...no sama som na fotky zvedava,chcela by som na Vianoce dat spravit hrnceky s maleho fotkou,tak hadam nejaka podarena tam bude

num7976
13. nov 2008

weji ved to,muzik mi volal v zjavne podnapitom stave ze mu chyba nabijacka,ci by som nedoviezla,tc tc ale odbehnem aj s malou,starka je zvedava..dobre si poparovala,potom sparujeme zase my tebe,ked budes mat ty,tatianka aj poleva-to my ale vychadza ze niekto bude musiet mat dvojicky aby to vyslo chi chi
miriamka tak jakubko je uz dobre tazky-ty ho este vladzes nosit na rukach,ci on neni nauceny?lebo to neviem co budem potom robit s takou buchtickou 😅

miriamka
13. nov 2008

Num...nosila som ho donedavna v klokanke,ale uz ho nenosim,teraz uz sa pekne zahra sam s hrackami takze nosit ho uz nestreba,len ked ho prenasam a to je v pohode