Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

lucinka1104
20. nov 2008

miri ja Lukyho ešťe stále dokojujem aj po obede na obed mi spapaá tak 150 ml zeleninovek kaše a potom chce ešťe aj mliečko 🙂
mne na krízu s mliekom pomohla vždy vinea

blo moja suseda mi takto hovorila, že tiež takto kojila kojila a až neskoro prišla na to, žemalá hladovala už som ti to tuším písala škoda, že nechce iné mliečko ako tvojeskušala si rôzne značky?

miriamka
20. nov 2008

Blov...no podla mna ale Tvoja nehladuje,ved pekne pribera,no nie?
Luci...no ja tiez dokojim aj na obed,ale celkovo uz nemam take naliate prsia ako volakedy 😠

lucinka1104
20. nov 2008

no priberá ,a le možno jej aj tak nestačí 😕
miri to ja nemám ako som prišla z nemocnice

blovitc120
20. nov 2008

No zatiaľ priberala, ale teraz neviem. Už pár dní keď kaká, nie je to tá žltá kaša, ale je to len akoby farebná voda, plienka je len zafarbená, nie je tam tá hmota. Mne vinea nepomáha vôbec. A o tom, že predtým som mala prsia samá hrčka a tvrdé a naplnené a teraz fakt ako prázdne sáčky ani nehovorím.

monkula
20. nov 2008

blov, hlavne sa upokoj, viem ,že sa to ľahko hovorí, ťažšie urobí, aj ja som chytala besnotu ,keď mi to niekto povedal 😅
Vinea, alebo hroznový džúsik a vymeň CARO za obyčajnú Meltu.
A skús sa v lekárni opýtať na homeopatik ána tvorbu mlieka, neviem ako sa volajú, možno pomôžu...
A tú stolice sleduj, pokiaľ je to ako voda, myslím si ,že to je v poriadku, ak by to bolo mazľavé, smradľavé ,vtedy k lekárke...
A ak máš pocit, že Ti nič nevypije, ty tuším doma máš váhu, však? Tak ju odváž pred dojčením a po a bude.. Ak nie, tak sa na to mdohodni s lekárkou, naša to bežne robí, stač ísa dohodnúť sosestričkou, odváži, ty niekde nakŕmiš a zase odváži... nemáš vo svojom okolí laktačnú poradkyňu?

monkula
20. nov 2008

Blov, t usom Ti dve našla ,ty si z martina, však? 😅
http://www.emama.sk/obchod/index.php?act=viewDo...

blovitc120
20. nov 2008

Ďakujem Monika, dobre si pamätáš Martin 🙂. Práve počujem, že sme sa posrali, tak pozriem zloženie 😀

monkula
20. nov 2008

😀

lucinka1104
20. nov 2008

najdôležitejšiwe je veľa piť to je jedno čo a podľa možnosti spať , keď sa dá čiže aj cez deň 🙂

blovitc120
20. nov 2008

No ja som si dnes s Miškou pospala hodinu v posteli po kojení, lebo mi počas neho zaspala. Už som bola hotová z tých nocí.

miriamka
20. nov 2008

Baby,tak 2 dni bojujem so zachranou kojenia,a tusim sa podarilo!!!Dnes som vypila 2 litre caju pre kojace,a kopec kavy CARo...a opat mam plne prsia 😵 😵 ,maleho som casto prikladala a je to uz konecne ok!!!Sa velmi tesim,lebo uz som sa bala ze pridem o mliecko.
A zabudla som,na obed som si s malym pospala,mozno aj odpocinok pomohol 😉

lucinka1104
20. nov 2008

miri určite ten je dôležitý...tá prava o tom hovorí 😕 , keď mne bábo chodí spavať o 23,00 a otoom som každú chvíľu do rána hore 😝 😝 😝

miriamka
20. nov 2008

Luci...no ja tiez neodpocivam,cely den lietam ako utrhnuty plagat po dome,stale nieco upratujem,varim,s malym...takze dnes som si spravila obednym spankom sviatok 😵

blovitc120
20. nov 2008

Miriamka, to ti závidím, ja pijem hektolitre čaju aj caro. Prikladám tiež často a nič ☹.

miriamka
21. nov 2008

Blov...mozno sa este musis troska ukludnit a byt pri kojeni kludna,aby si aj to na malicku neprenasala.Vies,Ty kojis ze musis,ale ja kojis ze je to pre mna to najkrajsie na materstve 🙂

blovitc120
21. nov 2008

No to bude náročné, pretože my s Miškou bojujeme pri každom jedení, ja sa pri tom nadriem, lebo aj prázdne prsia mám veľké a ťažké, tak sa jej ich váhou stále vyberá bradavka z pusy v každej polohe, tak ja ich musím stále pridržať, aby aj Mišku nepripučilo. Okrem toho sa pri tom stále potím ako kôň, idem sa uvariť, čo mi je horúco, ja som zvyknutá mať doma menej stupňov ako teraz kvôli nej. Keď si toto všetko odmyslím a pekne sa prisaje, je to fakt najkrajšie pozorovať ju pri tom

miriamka
21. nov 2008

🙂
Blov,a nemoze byt aj malej doma teplucko?My ked mame teplo,maly spi nepokojne.

lucinka1104
21. nov 2008

ja asi kojenie tiež užívam, ale len cez deň, cez noc veľmi nie 😝

miriamka
21. nov 2008

Luci...a kolko krat v noci kojis?Ja 2,ostatne ked tak potiahne cajik.

lucinka1104
21. nov 2008

miri kedy ako tie 3-4 razy 😉

miriamka
21. nov 2008

No ja stale cakam,ci bude niekedy ze sa maly zobudi len 1x za noc...uz ani nedufam

lucinka1104
21. nov 2008

nám sa to za 7 mesiacov stalo 4 x a raz prespal celú noc no to už dávno....letím stavím sa večer pá pá

miriamka
21. nov 2008

Nam sa to stalo len 1x 😀

blovitc120
21. nov 2008

Nám sa to stalo raz, keď si Mišku na noc zobral manžel 🙂.
Miriamka, ja som pôvodne chcela malú od narodenia otužovať, ale zistila som, že je totálna zmrzlina., vôbec nie je po nás. Najlepšie by sa cítila asi v saune. Ona miluje horúco.

matullienka
21. nov 2008

ahojte kocky ako deturence?

num7976
21. nov 2008

ahojte kocky ja len tak na skok,nasa uz druhy tyzden uplne zle spava,budi sa kazde dve hodiny,kolkokrat aj skor,takze sme tiez vsetci vyspati a len huci a huci cele dni-ale vcera sa nam prvykrat pretocila z chrbatika na brusko a dnes rano to spravila tiez-skoro mi uz spadla z postele,tak uz sa bojim,uz aby svagor vypadol a dam si ju do obyvky na zem na deku a tam mi nebude mat kde spadnut..
miriamka to je pekne ked clovek koji,ze?ja sa sice tiez tesim,ked budem dokrmovat,ale bude to zvlastne nevidiet ako ma spokojne drzi za cicik a papka si..
no nic konci,lebo mala uz placka,tak sa majte krasne,prajem pekny vikend cau

miriamka
21. nov 2008

Baby,dnes prepustili vrahov mojho tatina...niekde nastala chyba.Bojim sa,ze nam ublizia 😔

smejko1
21. nov 2008

miriamka - neboj sa, isto uz nic nespravia, ved su pod dozorom....... ale je to des..... ako je to len mozne?? to to nase slovenke sudnictvo, nechapem, ze to nikto este neopravil.......

numka - ja si musim zaklopkat, dnes mame super dnik, maly je velky spachtosko....... len menej pije, tak sa bojim, aby sa mliecko pekne robilo, tak pijem ako blazon 😉

lucinka1104
21. nov 2008

miri videla som to v správach to je strašné, prečo vlastne zabili tvojho tatina????. No verím, že budete v poriadku a vám nič neurobia....myslíž, že majú dôvod ublížiť vám? je to naozaj strašné toto naše súdnictvo 😠 😠 😠 😠 😠

miriamka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz