Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
29. nov 2008

ahojte,
blovitc - no vidis, podla mna sa Miska pomalicky obracia k lepsiemu, uz takmer kazdy den vydrzi bud dlhsie spinkat alebo neplakat alebo cosi podobne... 🙂
u nas je tiez hrozne pocasie, ale napodiv cely den len prsalo, po snehu ani stopy... 😕 najlepsie je doma s horucim cajom... 🙂

lucinka1104
29. nov 2008

tu bolo tiež na striedačku, ale hlavne snežilo,ale je raidna člapkanica - kočíkoval manžel 😝

blovitc120
30. nov 2008

Ahojte, ako sa máte v tento hnusný sychravý deň? Naša Miška bola v noci zase anjelik, o 20 zaspala a zobudila sa o 23:50 a až o 5 druhýkrát. A spala potom do pol 8. Asi na mne videla, že som únavou mŕtva 🙂. Ale vždy keď ju pochválim, stane sa z nej dračica, tak ju radšej nejdem moc chváliť... Ja už tak chcem, aby bolo leto, toto počasie ma ubíja 😝.

miriamka
30. nov 2008

Ahojte,
veru,pocasie nic moc...ale asi si budeme musiet zvykat,ze teraz vela casu pobudneme s malymi dnu 😠 Idem pridat nejake nove foto 😉

weja
autor
30. nov 2008

ahojte,
s tym pocasim mate pravdu, je to na nervy - rano je tma... poobede uz o tretej je uz zasa tma... 🙄 clovek aby ani z tej postele nevstaval... 😀
inak tu stale prsi... v meste uz sneh uplne zmizol, ale na horach sa este drzi a v piatok otvarali v Jasnej zimnu sezonu, listky na vlek boli zadarmo... len neviem, ci sa trochu neunahlili... 😅

miriamka - a kde mas tie fotky? 😕 😉

jablonka
30. nov 2008

ahojte 🙂
ja mam za sebou hekticky vikend a konecne som sa dostala k netu 😉
stihla som s manzelikom oslavit narodky, v sobotu konecne USG - prvykrat sme videli nasu bodecku, a vecer este aj absolvovali jednu skvelu akciu na lodi...
blov - to je skvele ze Miska uz zacina spinkavat, tesim sa, a nech to vydrzi! 🙂

blovitc120
1. dec 2008

Ahojte, no, spinkava ako spinkava,, cez den mi nechce moc spat, vzdy sa zobudi a dozaduje prsa do pusy a tak by spala 😠 .
Ako sa inak mavate? Jablonka, krasna 8 ti svieti 😵 .

blovitc120
1. dec 2008

Miriamka, Jakubkovi nejako podrástli vlásky, či sa mi to len zdá 🙂? My sme ešte takmer fantomas, bez vlasov 🙂

blovitc120
1. dec 2008

Kde ste dnes všetky? Mňa už z toho mlieka porazí, 2 dni tieklo ako-tak a dnes zase h... Miška mi jačí na mäkkom prse od rána. Je mi už zle z toho debilného kojenia. Ako môže kríza trvať mesiac?!

miriamka
1. dec 2008

Ahojte,
Blov...no malemu uz tie prve vlasky vsetky vypadli,a konecne uz ma svoje nove 🙂
Inac davala som malemu na noc kasu,ale tak zle spaval...ze som mu vcera kupila UM a od dnes mu idem na noc davat UM nakolko moje materske mu uz na noc nestaci.Uvidime,ci bude spinkat lepsie,lebo tieto dni je to fakt hroza...asi kvoli zubkom.Ale zvlastne je,ze na to ze vstavam kazde 2 hodiny som uplne v pohode...asi som si uz zvykla. 😀

blovitc120
1. dec 2008

Mne nevadí vstať každé 2 hodiny, keď jej mám čo dať jesť, nie keď mi jačí na prázdnej koze. Inak Miriamka, vieš, že UM ti môže predpísať malého lekárka? Potom platíš len polovicu. My za bebu HA sme dali 300 s receptom, inak by bolo 600.

weja
autor
1. dec 2008

ahojte 🙂
aj u vas tak leje cely den...? 🙄
dnes sme mali perny den v praci, prijimali sa ti novi ludia, co som spominala... tak som prisla len o siestej domov, ale mangel je na sluzobke az do stvrtka, tak som sa nemala kam ponahlat... 😒 ale kolegyna zase "hviezdila", takze mame o zabavu postarane... 😀 inak a hrooooozne smrdi... 😝 😝 😝 to by som fakt neverila, ze v dnesnej dobe sa este najdu taki ludia, co sa neumyvaju... 😖 😠 😝

holky, to vas obdivujem, vstavat kazde 2 hodiny 🤐 to si zatial neviem ani predstavit... ale ked clovek nema inu moznost, tak si asi len musi zvyknut.. 🙂

jablonka - krasna "gulicka" na USG 😵 aj tych 8tt za menom vyzera dobre... 😉

ja som zacala tento cyklus merat BT, uvidime, co vyzistim... 😀

monkula
1. dec 2008

weja, u nás v DM-ke je zase neskutočne smaradľavá SBS-kárka, to je hrozné.... 😅 😅 😅

blovitc120
1. dec 2008

No baby, o smradľavých ľuďoch by som vedela rozprávať 😝. U nás pri 1000 zamestnancoch prišlo do kancelárie kadečo 😝. Aj vysokopostavené dámy, ktorým navyše okrem smradu spod pazuch trčali fúzy v letných šatách bez rukávov 🙂

monkula
1. dec 2008

blov, aj som po škoel brigádovala u Baťu v Poluse a to bolo nadelení 😅 😅 😅
Najmä,ak si baba, č orobial SBS-kárku v Carrefoure prišla po celodennej šichte v uzavretých topánkach skúšať poltopánky, to išla dole topánka, ponožka a nato silonky, alebo horšie bolo ,ak boal celý deň v tých silonkách v tých hrubých topánkach, fuj, koľko ´krát ma bralo na vracanie 😅 😅 😅 a to nie som žiadna fiflenka, čo sa jej hneĎ dvíha žalúdok..
A najvoc smrdeli nohy presne ako písala blov, dámičkám.... 😝 😝 😝

blovitc120
1. dec 2008

Monika 🙂 🙂 🙂 😝 😝 😝

miriamka
2. dec 2008

Dobre ranko,
Blov...doky predpisuje asi mliecko len prve mesiace,nie uz teraz ked maly ukoncuje 7.mesiac a nepotrebuje hypoalergenne.Ja som mu kupila HAMI Hajaja ze na dobru noc,a zaspinkal o 19tej a prvy krat bol hore o 00.30 takze uz aj to bol uspech 😉 A potom uz kazde 2 hodiny....
Inac aj tak nechapem preco sa maly potom tak casto budi,ved uz by mal pomaly celu noc spavat 😠

Monkula...v nedelu som videla Tvojeho manzela.Isli sme braskovi gratulovat a parkovali sme asi pred vasou bytovkou,a hned som vedela ze je to Tvoj manzel 😉

Weji...no tak uspesne meranie,hadam budes merat len jeden cyklus 😵

blovitc120
2. dec 2008

Ahojte, neviem miriamka, ako je to s tým mliekom, ale kamoške do roka predpisovali a nebolo ha, ona vôbec nekojila. Inak ja som už psychicky na dne z toho môjho mlieka, ja ho proste mám málo asi natrvalo, veď už je to mesiac, Miška vkuse jačí, lebo keď ju prikladám k takým mäkkýšom, ani si to nevie riadne chytiť a nič jej netečie. A už nič iné nechce, z UM vypije 10ml a pľuje ho, skúsila som jej dať moje odsaté, čo som mala zmrazené, ani to nechce, aj to pľuje a reve. Len moje z prsa a to jej nejde. Vôbec neverím teórii o kojení, že málo mlieka neexistuje a kríza sa dá prekonať za pár dní častým prikladaním a množstvom tekutín, je to hovädina, lebo my bojujeme už mesiac ☹..

monkula
2. dec 2008

blov, pretože si unavená.... nevyspatá ,nervózna, ani sa ni nečudujem..

Miriamka ,to vážne? V nedeľu doobeda? Jeej ,tak to sme sa minuli o maličkú chvíľku, pretože aj ja ja som išla von, išli smedo Rakúska, do dedinky menom Bad Deutsch ALtendorf, teda presnejšie do Petronell Carnuntum, je to dedinka ,postavená ešte za rímskych čias a je tam krááásne BOli tam aj trhy, občerstvenie, vstup do múzea zdarma... 😉 😉
Na jar sa ta mchystáme znova, pretože je tam aj veľa pamiatok ešte z rímskych čias, ale na t otreba celý deň a teplo.. 😉

blovitc120
2. dec 2008

Monika, práveže posledný týždeň som taká kľudná, ako od začiatku nie, nervózna som, keď proste nie je 😒

monkula
2. dec 2008

ta ksi nehovor, že nie je ,ale že je.... 😉 😉
a čo piješ?

blovitc120
2. dec 2008

Vinea, Melta, Caro, sóda, čaj na podporu kojenia, voda, polievky, už sa mi niekedy chce grcať, koľko tej vody mám v sebe . 😅

monkula
2. dec 2008

to poznám... včera MM doniesol domov Vineu a mne sa až čierno spravilo pred očami, koľko som ja jej vypila 😝 😝 😝

blovitc120
2. dec 2008

Je možné, že tá hlúpa kríza trvá už mesiac? Všade píšu pár dní. Alebo je Miška extrémne pažravá?

monkula
2. dec 2008

každý človek je individuálny,juuj ,ta kby so mTi poradila, aj mlieko by so mdala, lebo ja so msa dnes ráno zobudila zase s mokrou košeľou 😅 😅 😅

blovitc120
2. dec 2008

Hm, čo by som ja dala za mokrú košeľu Monika, to sa mi stávalo keď mala 2-3 týždne a dosť 😖

miriamka
2. dec 2008

Blov...tak daj jej UM,a bude pokoj.Ja sa este stale budim s mokrou koselou,keby som si nedala tampony do podprsenky tak som cela od mlieka 😀
Monkula...v nedelu okolo 13.30 sme tam parkovali...bracho byva v tej bytovke 😉

blovitc120
2. dec 2008

Hm, ale ona mi UM pľuje 😒

monkula
2. dec 2008

miri, bol sám alebo s malým? 😅

miriamka
2. dec 2008

Monkula...akurat daval veci do auta a bol tam aj maly,a tusim aj mala za nim utekala.
Blov...vyskusat ine UM,mozno to co jej davas jej nechuti.Najviac sa materskemu chutou podoba klasika Sunar.