Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
9. dec 2008

miriamka - nezmylila si si ty povolanie? 😀 to tolko oslavujete alebo vyvaras len tak, z dobrej vole? 🙂 to ta teda obdivujem, ja sa s varenim moc nekamaratim ani teraz a neviem si predstavit este s malym dietatom 😅

num - my budeme oslavovat 4.vyrocie v januari 😵 a vy budete mat za chvilu aj rok, co ste manzelia, ze? boze ako to leti... zda sa mi, ze len nedavno sme to tu s tebou prezivali... 😵

miriamka
9. dec 2008

Weji...maly mi aj dnes pri peceni asistoval 😀 Dala som ho do sedacky,do ruchy varechu a to mal zabavku na riadnu hodinku 😉
Inac ja prilis nevarim...ale odkedy sme na dome sme este nikoho na obed nepozvali,takze minulu nedelu sme nasu stranu a tuto este svokrovcov a svagrinu,nech ich vsetkych pohostime aj u nas.Inac varenie nemusim,lebo ja teda velky papkač nie som,takze ja varim skorej pre inych nez pre seba.

My budeme mat v maji 3 roky co sme manzelia,a 4 co sme spolu 😉

monkula
9. dec 2008

miriamka ,berieš si príklad? 😀 😀
ja som už aj kokosové rožky urobila, ešte mi tam ostal otak na dve várky cesta, ale dáko sa mi nechce... 😅 😅

miriamka
9. dec 2008

Monkula...no ja chcem este ale 6 druhov vo mam v plane,ale v pohode,to stiham. 😉

monkula
9. dec 2008

ja sa chystám ešte na praclíky pre MM a linecké kolieska 😉 😉 😉
ja mám 4 druhy už napečené, ale ešte bude mdorábať vanilkov érožky ,tie sú úžasné

num7976
9. dec 2008

miriamka tak to si teda riadne akcna!ja by som veru nestihla nic take-i ked vcera somupiekla drahemu kolacik-novy receptos a aj to tak dopadlo,vobec nenarastol,tak som bolan estastna,ale tak zjedol a pochvalil aj tak to je jasne..no a ako sme oslavili?nasi mali malu a my sme sa sli prejst len tak bezstarostne a potom sme si ju boli vyzdvihnut-chudatko taka uplakana bola-a ked zaspinkala tak sme si otvorili vinko a potom sme sa milovali a zaspali sme ako babatka 😀
no teda ked tak citam,tak to mame skoro rovnako dlzky co sa pozname s polovickami..aj wejka budu mat styri aj miriamka teda riadna nahodicka,ze? 🙂 my ideme mat rok 12.cize skoro za mesiacik-to mame naopak ako vy miriamka vy ste tri roky uz manzelia a my sme sa po troch rokoch brali cize dokopy tiez styri 😉
ozaj babulky ked ste take pekarky,tak hodte nejaky receptik co aj my urobime,lebo ako vravim,tak novinjky u mna moc nevychadzaju a zase nechcem robit take ako robi moja mamaina alebo svokra..

blovitc120
9. dec 2008

Ahojte, tak po poriadku, smejko, my grciame ako lion po každom jedení, také gejzíry hádže, že sa až smejem niekedy... Možno preto je stále hladná, že polovicu vygrcia ☹.
Miriamka, to ťa obdivujem, mne keby drahý nenavaril, bola by som o suchom chlebe stále. Takže nehrozí, aby som ja niekoho pozvala, alebo piekla 6 druhov koláčov.
Ja som zase od včera zúfalá z Mišky, kamarátka čo má 5-týždňového syna, hovorila, že jej v noci spí 7-8 hodín a vôbec neplače, stíha pri ňom prať a žehliť aj plienky, lebo používa látkovky, variť, upratovať a tak... Ja nestíham NIČ,doma mám ako v chlieve, nevarím, vianočné pečenie sa nebude diať. Už bola lepšia, ale ja neviem, čo sa jej stalo, zase je strašne zlá. Veľa reve, nechce sa už hrať sama, cez deň vôbec nespí, alebo tak 3x20 minút. A začala robiť scény už aj večer, po hodine sa zobudí a strašne plače,nechce ani prso ani nič. Ja som z nej úplne zúfalá, všetci majú dobré deti a ja takého malého tyrana ☹..

miriamka
10. dec 2008

Dobre ranko,
Blov,Num...no stiham ako stiham pri malom - ja tomu hovorim ze cely den lietam ako "utrhnuty plagat" aby som vsetko postihala.Teraz maly este spi tak som rychlo v krbe zakurila a umyla zem v obyvacke,a teraz mam chvilku relax pri koniku 😉 a potom cely den nieco.Ale teraz je to uz lepsie pri malom,lebo sa uz sam dlho zabavi,takze si porobim co treba.

Inac vcera som piekla medovniky a linecke,este ma caka 6 druhov a koncim.Zase nemozeme len sladke jest cez sviatky 😀

blovitc120
10. dec 2008

No ja aj keby som neviem ako lietala ako plagát, nestihnem, pretože by som musela nechať jačiacu Mišku ležať niekde. A aby mi o 8 ráno spala, to je sen. A ja kvôli pečeniu nebudem vstávať ráno o 4. Proste tento rok nebude, nezbláznim sa z toho. Nie je to možné pri našom dieťati. Nebyť mobilu a kojenia. Ani na koníka nejdem, lebo pri pc byť nemôžem.

miriamka
10. dec 2008

Blov...neboj,buduci rok to uz bude lepsie.Ja som prve mesiace tiez nic doma nerobila,ale teraz mesiac-dva je to uz fajn,lebo maly sa aj sam zabavi.A ked ma maly dni Blbec,no tak nic nerobim a som s nim

weja
autor
10. dec 2008

dobre ranko 🙂
blov - kvoli vianocnemu upratovaniu alebo peceniu sa voooobec nestresuj, ved to nie je koniec sveta... to je najmenej, kupit si par kolacov v cukrarni... a upratovanie tiez nie je najdolezitejsie - hlavne, ze budete mat stromcek... 🙂
inak ja to tiez nejako neprehanam, ved upratujem kazdy tyzden - utieram prach, vysavam, umyvam... nikde nie su zalahy prachu, takze neviem preco by som prave na Vianoce mala upratovat ESTE viac... beriem to s rezervou... 😉

num - no my budeme mat v januari 4 roky, co sme spolu, z toho 2,5 ako manzelia... 🙂
ja mam recept na take jednoduche medovnicky, ktore su hned makke, recept je lahky, zvladla som to aj ja v pohode 😀 ak chces, poslem ti recept do IP

miriamka
10. dec 2008

Weji...ved to,aj ja sa snazim doma upratovat priebezne,nikdy ziadne extra upratovanie kvoli Vianociam

tatiana82
10. dec 2008

ahojte kocky
tak vy uz skoro vsetky vypekate, ja este tento rok asi nic neurobim, do 23 dec som v praci a potom idem k nasim, takze doma uz bude vsetko nachystane... caka ma to az bud. rok
weji ale posli ten recept aj mne, mozem sa pokusit 🙂

miriamka
10. dec 2008

Inac dnes nam v noci hukal monitor dychu,a ked som pozrela na maleho pekne spinkal bez pohnutia...rozmyslam,ci naozaj nedychal 😲

weja
autor
10. dec 2008

tatianka - ok, preposlem z domu 😉 a uzi si este Vianoce - posledne ako single 😵
miriamka - nastastie, ze bol maly ok... 🤐

miriamka
10. dec 2008

Weji...no nevieme co sa stalo,ale ak aj nedychal,tak monitor splnil svoju funkciu 🤐

blovitc120
10. dec 2008

Miriamka,neviem, ktorý monitor máš. Ja mám angel care a mne už tiež párkrát signalizoval, ale ja viem presne prečo. AC má totiž taký princíp, že najskôr len pípne a ak sa dieťa nepreberie k dychu, začne zvoniť. A Miška naozaj spí tak, že niekedy dýcha rýchlo a potom akokeby prestala. Nám ten monitor len pípol to prvé znamenie a ona sa vždy rozdýchala, že zvoniť už nezačal. Tak možno to isté bolo aj u vás, len to Jakubkovi trochu dlhšie trvalo, kým nabehol. Deti mávajú často to spánkové apnoe. Weji pošli aj mne, len tak pre srandu 🙂

miriamka
10. dec 2008

Blov...no Nanny monitor tak isto funguje.Tiez to zacalo len pipat a tak sme to vypli a opat zapli a bolo to ok.

weja
autor
10. dec 2008

blov - ok, poslem... ak chces, poslem ti aj postou nejake uz upecene... 😉 😀

blovitc120
10. dec 2008

isto to bolo miriamka len tak, že jakubko si chvíľku dal oddych od dýchania 🙂
weji, sem s nimi 😀 😀 😀

miriamka
10. dec 2008

Inac neviem co sa malemu stalo...o 10:3O som ho dala hrat sa do postielky,lebo som umyvala zem...on hned zaspal a uz 2 hodiny spi?To je nejake divne 😕

weja
autor
10. dec 2008

halooo... co ste poobede vsetky zalahli aj s detmi? 😉
blovitc - daj adresu 😀 alebo ti to poslem po nejakom autobusarovi? 😀

monkula
10. dec 2008

ahojte.. zase som piekla 😀 😀 😀 linecké koláčiky... 😉

blovitc120
10. dec 2008

Weji, autobusar by mi to isto zožral cestou 😀.
Monkula si šikulka 🙂. Príď aj s deťmi aj mne upiecť 🙂.

monkula
10. dec 2008

mile rada blov, keby si nebola tak ďaleko... 😅

miriamka
11. dec 2008

Dobre ranko,
tak noc celkom ok...kazde 3 hodiny hore co je super.Umyjem sa a idem nieco upiect,Monkula,nerob,lebo si ma nakazila a chcem potom aj ja stale piect 😉

weja
autor
11. dec 2008

babyyyy... nepecte tolko, potom mam zly pocit, ze ja este nic nerobim 😅
blovitc - no to by som mu neodporucala, zavolala by som potom do Markizy alebo do Jojky, ze aki bezcitni autobusari ziju medzi nami 😀

miriamka
11. dec 2008

Weji...ja peciem lebo kto vie ci neskor bude maly spolupracovat,takze radsej skorej ako nikdy 😀

miriamka
11. dec 2008

Monkula...prave som dopiekla škoricové hviezdičky,pomaly Ta dobieham 😀

blovitc120
11. dec 2008

Ahojte, my sme práve prišli od doktorky z poradne, tak náš tučniačik má už 5140 g, riadne je vypasená 🙂