Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
19. dec 2008

ahojte bambulky 🙂
tak zbezne som vas precitala - no vy si teda s tymi vasimi detickami uzijete... 😒 ja si to zatial neviem ani predstavit, ale aj tak je to asi zbytocne, kazdy si to musi zazit sam, o com to je... 😕

ale chcem vam napisat, ze vas vsetky veeelmi obdivujem, ako to vsetko (viac-menej) v pohode zvladate, ste vsetky skvele mamy... 😵 nie kazdy by to dokazal.... a raz to isto ocenia aj tie vase male poklady a budu vam robit uz len samu radost... 🙂

tak sa zatial majte, idem pracovat...
btw. u nas uz sneziii... 😵 nakoniec este aj budu biele Vianoce... 🙂

miriamka
19. dec 2008

Weji...uz sa tesime kedy nam tu Ty budes pridavat tvoje mamickovske skusenosti 😵 😵

tatiana82
19. dec 2008

dobre ranko
ja vas tiez obdivujem, poriadne sa nevyspite, nemozete jest co vam chuti... ale ako pisala wejka snad to tie vase deticky ocenia a budu dobre babatka. blovitc mozno bude Miska cez vianoce lepsia 😉
a aj ja si myslim ze ste dobre a starostlive mamy 🙂

blovitc120
19. dec 2008

Ahojte, miriamka, Miška zaspala nakoniec sama s tou plienkou okolo hlavy a zobudila sa o 1, lenže ja som asi o pol 1 až zaspala, od únavy a nervov z toho revu som nemohla spať. Potom vstala po 3 hodinách, takže pohoda. A ráno by možno aj pospala, no museli sme vstávať k dr.

miriamka
19. dec 2008

Blov...no tak to je celkom slusne.Uvidis,tyzden bude tazky...ale ked to zvladnes ju nechat takto zaspavat samu,vzdy k nej prides pohladis,das plienku...uvidim po tyzdni riadny vyledok 😉

weja
autor
19. dec 2008

blov - k akemu dr. ste sli? len na kontrolu, ako rastiete?
no vidis, konecne svita aj u vas na lepsie casy 😵

lucinka1104
19. dec 2008

Ahojte weji aj ty raz budeš skvelá maminka a neviemsa dočklať dňa kedy námoznámiš, že sa odarilo a dúfam,, že sa ťa už drobec nepustí....

smejko na kolotoč a hrazdičkuje skoro...LUky začal na to reagovať až v 3 mesiaci koncom......

Blow ja už tiež , aj keď mi drobec občas!!!!zasúpí skôr tak ja už skôr ako po polnoci zaspať neviem.....

my máme strašné noci tieto posledné ako on sa stále častobudil,ale teraz už 4 nocstrašne plače.....chudák manžeôl spal 2 hod a to majú dnes aj kapustnicu v práci 😒

asi sú to zubky ďasienka mu zhrubli no aj tak po zubku ani stopy fičíme sa na nurofene, lebo nič nezaberá a zdá sa mi , že už ani ten...teraz hajinká moje mrnčadlo zlatulinké...
ja som si včera upratalatak dne s budem trochu oddychovať ešťe treba povysávať izbu,ale to sa podujal urobiťž mangel zajtra 😅

asi si chce žehliť svoj dnešný neskorý navrat domov 😀

pekný dník vám prajem,ale topočko bysa už mohlo umúdriť , že?

miriamka
19. dec 2008

Luci...ani vy este nemate zubky?Ani my...
A to caste budenie,nastastie sa mi to podarilo zredukovat na 2 maximalne 3 zobudenia...a najneskor o 20tej uz maly v postielke spinka 😵

lucinka1104
19. dec 2008

tak mne tak 1-2 krát do týždňa tiež zaspí o20,00,ale za hodinu je hore 😝 takžeokolo tej 22,45 je štandart, to mi nevadí,ale to , že potom je každých 30 minút hore!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§a plače 😔

blovitc120
19. dec 2008

Nie k detskému, ale k neurológovi kvôli tej hlavičke a plaču, tak sa tam predviedla, najskôr hodinu spala v čakárni, potom sa zobudila a cerila na všetkých okolo a potom sa cerila 20 minút na doktorku a sestričku. Tie z nej boli hotové aká je pekná a dobrá (o tom by som vedela hovoriť 😅) a tvárila sa dôležito ako profesorka, smiali sme sa všetci na nej, točila hlavu a kukala okolo seba ako jastrab. Vraj je v poriadku, tak neviem... včera som asi ryčala ja... Ale vraj ju môže páliť záha, keď toľko grcia, no včera revala na prse pred jedlom, tak sa mi to nezdá..
Luci nech to malému rýchlo prejde.
Miriamka, som rozhodnutá vydržať, lebo už mi fakt ide na nervy, tak drž palce. Dnes sme samé, ocko ide na vianočný večierok.

lucinka1104
19. dec 2008

blo aj náš ide tak tu môžme kecať 😀 a ďakujem a držím palce aj ja silno 🙂

miriamka
19. dec 2008

Blov...neboj,vydrzis a podari sa to tak ako nam!My sme boli dlho hore kazdu noc vzdy po 1-1,5 hodine a ako som si dala ten tyzden ked som ho isla naucit lepsie spinkat tak je to ovela lepsie 🙂 🙂

blovitc120
19. dec 2008

Ja vydržím, ale ak náhodou bude ryčať viac ako hodinu, asi to presuniem o týždeň, lebo to by sa nemalo v takom prípade.

blovitc120
19. dec 2008

Inak my ešte stále musíme spať v zavinovačke, hoci nohy má z nej už von, ale čo robí s rukami, to je neskutočné, mláti nimi tak okolo seba, že sa vždy budí na to. Tak jej ruky balím do plienky a ešte ju celú do zavinovačky. Keď sa naučí spať sama, tak ju skúsim vybrať z nej, zatiaľ keď spala bez nej, bola hore každých 20 minút ako si švacla facku chúďa 😒 .

lucinka1104
19. dec 2008

blo ja som malé tiež musela dávaťna noc do zavinovačky do 3 mesiacov ,lebo ako hovoríš sa mu budil ,keď sa mlátim ručkami...blo inak malá môže trpieť popôrodným stresom chuďa sa tak zľakla, keď sa narodila,že sa z toho ešťe nespametala 😅

blovitc120
19. dec 2008

Ano Luci, to nam povedali... deti tahane za hlavku to mavaju

miriamka
19. dec 2008

Blov...neboj,Miska bude coskoro ako ine deti - dobrucka,bude spinkat,usmievat sa...len chvilku to potrva.No je to proste dama,dava si na cas 😅

blovitc120
19. dec 2008

Miriamka 🙂 🙂 🙂. To bolo dobré 🙂

blovitc120
21. dec 2008

Baby, padli sme na 3. stranu, to sem chodím len ja? Vy asi všetky pečiete, upratujete a tak... Mne našťastie Miška nedovolí 🙂. Ale idem umyť schody, máme službu. Tak aj by ste sem neprišli, krásne Vianoce želáme 🙂.

lucinka1104
21. dec 2008

blo aj ja som tu a aj tebe krásne požehnané sviatky plné smiechu a pokoja 😉

blovitc120
21. dec 2008

Miška objavila, že má prsty na rukách a celé dni ich má pomaly až po lakeť vrezané v puse, aj revať občas zabúda a nič iné ju nezaujíma, len ako ich čím hlbšie strčiť a silnejšie sať 🙂. A ešte sa naučila hladkať po hlavičke, tam, kde to mala opuchnuté, tak má jednu ruku v puse a druhou sa hladká 🙂.

poleva
22. dec 2008

ahojte dievcata, takze som zavitala po dlhsej dobe a chcem vam oznamit ze cakame babetko.
ani neviem kde zacat,snad len tolko ze po muzovej liecbe a baliku profertilu - odporucam, som 27.11 nasla na tehotenskom teste tienik a dalsi den uz krasne ciarky
som cca v 7 tyzdni, boli sme aj na sone, robili mi iba brusne, kde sme mali velkost plod. vaku 0,82 mm
akciu srdiecka sme este nemali.dost casto mi je zle,a cele noci nespim presne ako minuly rok.
lekarka mi povedala, ze je to ok a na dalsie odbery mam prist 15.1 a dalsi usg az 27.1.
beriem aj duphaston 2 krat denne.
tymto vam chcem podakovat ak ste na mna mysleli.hlavne miriamke ktora ma stale povzbudzuje svojimi sms-kami
velmi mi to pomaha
prajem vam vsetkym krasne sviatky a aby vam vase babetka robili len radost
vasa poleva

tatiana82
22. dec 2008

ahoj kocka
tak blahozelam z celeho srdca!!! tak predsa to vyslo 😉
pamatam si ze pred rokom ti nebyvalo zle, tak snad to ze teraz mas nevolnosti je dobry priznak 🙂
tak drzim palce a prajem krasne sviatky, poriadne si ich s manzelom vychutnajte 🙂

poleva
22. dec 2008

ahoj tatianka dakujem ti
ano sme stastni ale su tu aj obavy, lebo kto raz zazil to co zazil tak sa bude bat asi vzdy

lucinka1104
22. dec 2008

poleva zo srdca gatulujem a prajem krásne bezproblémové tehu. Uvidíš, že tento krát sa ťa drobec nepustí a tie ďaľšie vianoce si krásne užijete ako šťatsná rodinka.
Takže veľa šťastia nech ťa všetko zléobchádza , bruško rastie, maminka priberá 😀 .
Na nevoľnosti je užasný zazvorový čaj a homeopatika cucculine. Duphaston je tiež skvelá vec......ja som na udržanie tehu brala od 27 tt veľmi silné lieky a hrozne veľa,ale dnes ma Lukáško 8 mesiacov ( teda 25 .12😀 ).
Takže sa neboj hlavu hore, čo sa stalo ,stalo sa ,lebo to tak malo byť, všetko zlé je na niečo dobré, nepozeraj sa späť,ale dopredu,lebo tamv predu na konci toho tunela, je tvoje krísne vytúžené miminko, ktoré budeš o 8 mesiacov držať v náručí a ten anielik sa ťa už nevie dočkať.
Budeš skvelou maminkou.
Držím palcve.

poleva
22. dec 2008

lucinka dakujem
vies keby som uz videla akciu srdiecka bola by som kludnejsia

weja
autor
22. dec 2008

ahojte po vikende 🙂 cely vikend som nestihla ani nazriet, chytil nas akysi predvianocny chaos 😅

poleva - gratulujem 😵 som rada, ze vam presne po roku znova vyslo 🙂 verim, ze to uz dotiahnete do stastneho konca a vsetko bude ok... v 7tt je este skoro na srdiecko, takze klud, nabuduce ho uz isto uvidite... 😉

lucinka1104
22. dec 2008

poleva je pravda, že v 7 tt by už srdiečko malo byť,ale nestrácaj nádej. Musíš veriť.........

weja
autor
22. dec 2008

lucinka, my sme na zaciatku 7tt tiez este srdiecko nemali, az potom v 9tt, ked som bola na dalsej kontrole... vela zavisi od toho, kedy bola ovu, niektore baby ju maju neskor a tym padom je babo o niekolko dni pozadu oproti tym, ktore otehotneli presne na 14.DC...
takze Poleva, hlavu hore a ver, ze vsetko dobre dopadne... 😉

blovitc120
22. dec 2008

Poleva, gratulujem a držím prsty, neboj, tentokrát to už dobre dopadne, hlavne sa šetri prvé mesiace. Ja som sa po srdiečkom ani nestresovala, lebo mne také sono ani nerobili, prvé bolo až v 11tt.
Baby, nechcem to zarieknuť, ale Miška od soboty cez deň nereve 😲. Úsmev od ucha k uchu má skoro celý deň, len keď je hladná a unavená, plače. Hoci cez deň skoro nespí a aj večer a v noci vymýšľa, je to pokrok 😲. Dúfam, že jej to vydrží a nie je to len náhoda. Včera som dokonca pri nej stihla upiecť medovníky. Sedela v autosedačke pri mne a kukala ako sova na mňa 🙂.