Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
23. feb 2009

No veď jej už neverím a len na zem ju dám, len som nepredpokladala, že na posteli 180x205cm obloženej perinami sa dostane až ku koncu 🙂

miriamka
23. feb 2009

Blov...no pri detoch nemozes nic tusit...ja som tiez netusila ze maleho bude 4 nožkovanie bavit "až" 2 tyzdne,teraz uz chce len za ruky chodit a stat na nohach 😉

blovitc120
23. feb 2009

Však už dávam pozor, teda nie že by som nedávala predtým, ale nejako sa rozbehla.

matullienka
23. feb 2009

num: stale mame kopu starosti s bytom a este viac v praci teraz som bola celu sobotu v robote tak som si vikend moc neuzila. a stale sa snazime o mimi ale zatial nic tak uvidime kedy sa podari.

a som rada ze ti silvinka robi iba radost uz je z nej velka slecna.

boze ako ten cas rychlo leti aj smejko este len pred chvilkou bola s bruskom a teraz ma damianko uz viac ako tri mesiace 🙂

matullienka
24. feb 2009

a kocky kde ste dnes?

blovitc120
24. feb 2009

Tu sme, ja len presuvam z druhej strany na prvu, kde sme to zapadli 🙂?

weja
autor
25. feb 2009

dobre ranko 🙂
vcera sme mali zasa vnutropodnikovu kontrolu 😝 ale vsetko dobre dopadlo, tak som rada 🙂 teraz je fakt taka hnusna doba, ze chcu ludi prepustat, ale na druhej strane by boli najradsej, keby nemuseli vyplacat odstupne, tak teraz len chodia a hladaju chyby, za ktore by mohli ludi vyrazit... 😠

Miriamka - ako si uzivas posledne dni MD? 🙂

weja
autor
25. feb 2009

ozaj, skoro som zabudla Tatianke pogratulovat - super, ze uz mas zmluvu na neurcito 🙂 dufam, ze aj ja budem mat to stastie... 😒

miriamka
25. feb 2009

Dobre ranko,
no vela ste nepopisali 😀
Weji...ako si uzivam?No zatial klasika,vcera som povybavovala co sa dalo,zajtra mam kozmeticku,v piatok kadernicky...takze to bude taky troska relax.Ale inac pohoda,zatial mi nedochadza ze idem do prace.

weja
autor
25. feb 2009

Miriamka - mas tu skvelu vyhodu, ze sa vracias do znameho prostredia a za super podmienok 🙂 tak drzim palce, nech vsetko klape ako ma... 😉

miriamka
25. feb 2009

No weji...dufam,ze nebudem uz po par dnoch banovat 😖

weja
autor
25. feb 2009

No ja si myslim, ze nie... Ved si v tom asi bola dobra, ked ta aj v tejto dobe chceli naspat... 🙂 Takze s robotu urcite nebudes mat ziadny problem, aj Jakubka si stihnes dostatocne uzit a aspon si prevetras hlavu a budes medzi ludmi... a podla mna aj on bude spokojny, ked budes spokojna ty... 😉

poleva
25. feb 2009

ahojte takze mam za sebou genetiku hematologiu imunologiu a uz len muz ide 3.3. na spermiogram
potom ideme na tyzden na dovolenku a potom idem do prace
musela som sa prist pochvalit
mrcha este nedosla tak beriem druhe balenie antikoncepcie

blovitc120
25. feb 2009

Poleva, drzim palce. A ako v tej robote nakoniec?

smejko1
25. feb 2009

dievcata nehnevajte sa ze nestiham pisat..... cely den hrkam, alebo podavam co m vypadne z rucicky a chce cucat....... uz aby si to sam vedel podat 😀

wejka - verim, ze aj ty dostnes na neurcito, ved si sikula

tatianka blahozelam ku tpp

polevka - nieco zistili?

miriamka - neboj isto neobanujes 😉

matullienka
25. feb 2009

ahojte kocky tak mne zas mrcha nedosla tak uvidim co zas bude ale nejdem sa tesit dopredu

miriamka
25. feb 2009

Poleva...drzim palce aby vysledky boli dobre,a dali vam zelenu k dalsiemu snazilkovaniu,a tento krat uspesnemu 😵
Smejko...no este si pockas kym sa maly posadi...ale zase bud rada ze kam ho das tam je,lebo nas je uz kade tade a stale ho treba mat na ociach.Teraz mam relax ozaj len ked spi 😀
Matu...nooo,takze mrcha meska....drzim palce aby to bolo tehu,a nie iny dovod preco Ti meskava menzes.

matullienka
25. feb 2009

miriamka: dakujem ja len dufam ze nebudem musiet ist na dalsiu vyvolavacku lebo po tej poslednej som sa skoro aj po stenach skrabala 😠

miriamka
25. feb 2009

Matu...a kolky den cyklu si?

matullienka
25. feb 2009

este len 30 den tak to je este celkkom v norme ale asi si spravim dnes test a uvidim

smejko1
25. feb 2009

matulienka - tfuj tfuj tfuj pre stastie,
miriamka - je viem, ale aspon budem vidiet ze ho to bavi, mam pocit, ze sa mi len jeduje teraz, lebo rad by uz vsetko chytal a rad by sedel a ja mu nic neumoznim..... aj ked on na mne sedka....... je neviem presne co je zakazane, ale nedokazem ho drzat len v lahu alebo na brusku..........

no a boli sme na sono klbikov - jeden je uplne OK a druhy museli merat a je v norme....... ale nic nam neodporucili, len ze mame v maji prist na dalsie sono...... tak ja neviem....... na siroko som vobec nebaila a od 1.9.2009 sa uz ani na SR toto balenie nebude odporucat preventivne

matullienka
25. feb 2009

smejkko: dakujem moc 🙂

weja
autor
25. feb 2009

Polevka - a kedy budete mat vysledky? oddychnite si aj s manzelom na dovolenke... 😉

Matullienka - drzim palce 🙂

mne sa tento cyklus zas predlzil skoro o tyzden... len tak, z nicoho nic... 😠 tu uz sa clovek fakt nemoze na nic spolahnut... 😅 🙄

blovitc120
25. feb 2009

Smejko, a toto je prvé sono, čo vám robili? V pôrodnici vám nerobili? Neboj, bude to OK.
Matu, držím palce, ak máš cyklus ako hodinky, môže to už byť. Ja som tušila, že som tehotná už 29DC, lebo ja mám presný 27 dňový cyklus, hoci s testom som ešte počkala.
My sa už otáčame aj z bruška na chrbátik, to je v noci polom, mám pocit, že sa postieľka rozpadne, keď začne cestovať... A potom spí otrasne, vzdychá, funí a hlavne sa točí ako červík. A to je v spacom vaku a aj tak sa vrtí. Asi ju priviažem. Miri, tebe sa Jakubko netočí stále v postieľke?

matullienka
25. feb 2009

blov: dakujem len ja mam aj ten problem ze ja som nikdy nemala nejaky pravidelny cyklus 😖

blovitc120
25. feb 2009

Weji, to bude podľa mňa tým pracovným stresom, veď v robote skoro aj spávaš, nemyslíš? Bude to fajn, keď vám tieto nárazové množstvá roboty skončia 😉. Šetri sa trošku 😀

blovitc120
25. feb 2009

Matu a máš skôr dlhší alebo kratší ako 28?

num7976
25. feb 2009

ahojte kocky tak dnes som tu dlhsie,hadam tu nebudem sama!tak my uz stvornozkujeme tiez o sto sest no a zase sa dostala do fazy,ze ked odidem od nej,tak spusti rev,no teraz sa idem tak nasmiat na nej,lebo ja odidem-len na zachod,necham ju v obyvacke na dvoch rozprestretych perinach s hrackami a ako nahle som odisla tak spustila hrozny rev no a potom som iba pocula ako si capka ruckami po dlazdickach a otvorim dvere a ona uz na konci izby pri dverach!no podarena je umyvam uz kazdy den,uf i ked sa mi nechce,no nech je vsade cistucko..
smejko tak to teda zvlastne,tu by ta riadne sfukli,keby vedeli,ze sa vobec nebalil na siroko!ale poviem vam,ze to vobec nezalezi od toho ci balite alebo nie,akurat som sa tu o tom bavila s babami co kocikujeme-jednej dali tu kosielku ze ma uplne zle tie klbiky,vobec jej aj tak nebalila na siroko a po dalsej kontrole jej povedali ako sa jej to super zlepsilo,no a druha ta zase bali poctivo a stale to maju zle..ja som nasiroko balila len do dakych troch mesiacov,nam povedali po druhej kontrole ze je to ok,no ze mam balit az kym nezacne chodit prosim pekne,no potom som jej davala len na noc a po tyzdni ani to,ved keby som ju doteraz nasiroko balila,tak sa nevie doteraz posadit!!!
matu drzim aj ja palce,snad je to teraz ozaj tehu,moc drzim palce nech to vyjde!
polevka no a ako vysli tie vysledky,si mala napisat,a ty beres antiko?
blov nam sa tiez furt vrti v postielke teraz sa uz na kolenach dviha o mriezky,no zaspavania su u nas problem doteraz,vacsinou od zlosti zaspi na brusku uplne opacne ako ju tam dame..ozaj baby nezabudate davat ten vigantol?kolku flasticku mate?
miriamka neboj urcite nebudes banovat,ved jakubko je dobrucky a spolu to zvladnete!
wejka no tie kontroly poznam aj ja,vzdy som trpla,ze co budu odo mna chciet a ci to budem mat v poriadku,teraz mam klud,ale aj tak niekedy uvazujem,ze by som aj do roboty sla..
baby ako vy stihate varit?ja doteraz nie..

matullienka
25. feb 2009

num dakujem mockrat
blo: ked u mna je to tazke lebo raz som dostala po 25 inokedy az po 32 tak to je take rozne u mna

blovitc120
25. feb 2009

Num, tak to máme rovnaké obdobie, Miška je až fialová od revu, keď sa vzdialim... Ale keďže mám aj fyziologické potreby, trénujem ju priebežne celý deň, že v nejakých intervaloch odchádzam. Aj tak vždy spustí rev a je na mňa taká najedovaná, že ja ju neskľudním, reve mi na rukách ešte viac, tak odídem na 5 minút a ona vzlyká do podložky a sťažuje sa jej "ojojoj, ojojoj", akú má zlú mamu 🙂. Ja sa vtedy na nej chúďatku pučím, ale nemám inú možnosť, lebo nemôžem byť celý deň pri nej. Urobila som jej v detskej izbe na zemi veľké ležovisko, na spodku sú také chlpaté teplé prikrývky, na tom 2 tenučké paplóniky a deka. A aj tak vždy zlezie dole a líže podlahu, ide ma poraziť, keď si predstavím, čo všetko na nej musí byť 😠 😠 😠 . Tiež vysávam každý deň (kvôli vlasom, je mi do plaču, keď sa na seba pozriem, už mám plešinu) a umývam každý druhý, niekedy každý, ale našich 100m2 dá zabrať 😝.
Ja Vigantol nezabúdam, máme taký rituál večer po kúpaní. Keď som jej ho dávala ráno, zabudla som aj 3x do týždňa, ale to bolo asi len 2 týždne keď mala mesiac a to som rýchlo zrušila ranné podávanie, odvtedy som už nezabudla. Máme druhú fľašku.
Čo sa týka varenia, tak našťastie varí manžel a na viac dní navarí, ja stihnem tak raz za 2 týždne.
Inak tí ortopédi sú divní, mne od 4,5 mesiaca nekázali vôbec. Možno záleží od nálezu, čo máš v tej správe num. Inak banujem za ortopedickou plienkou, lebo keď sa pokakala, pekne to udržalo dnu a veci boli menej špinavé 😉.
Ja keď počúvam, čo sa deje v našej firme a keď si pomyslím, aké osadenstvo ostalo na našom oddelení, som rada, že som doma s revadlom 😎 😎