Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
10. mar 2009

No zbohom, ona mi čaj nechce! Asi jej k tomu pridám tú protigrcaciu vlákninu. A koľko zhruba zjedol Jakubko? Myslím prvýkrát

weja
autor
11. mar 2009

dobre ranko 🙂
Smejko - nehrozi, ze by sme presedlali na FB, ja som tiez rada, ked stiham citat a prispievat aspon tu 🙂

Blov - keby mala Miska nejaku neurologicku poruchu, tak by to uz hadam zistili, nie? 😕 ved uz ste pobehali kopec doktorov...
inak mne tiez na FB pisu aj taki ludia, ktorych som v zivote nevidela 😅 najcastejsie Anglicania, ale dokonca aj nejaky Mohamed, ze ci sa nanho pamatam... 😀

pekny den 😉

blovitc120
11. mar 2009

No weji neviem, nerob sa, co si ty mala s Mohamedom 😀??? Inak nediv sa, blondinka, fesna, pocerni sa ulakomia 🙂.
Weji, neurologicku poruchu nezistia. Pretoze mozu jedine skontrolovat reflexy, pohyby, urobit EEG alebo sono hlavicky. A to jej robili, lenze pri sono hlavicky nezistia, co sa deje dnu, to sa proste zistit neda, jedine ci je morfologicky v norme ☹. Takze my len musime pockat do 2 rokov, kym sa vyvija nervova sustava.

weja
autor
11. mar 2009

no ved radsej som chudaka Mohameda len odignorovala, lebo sa obavam, ze keby som nejako reagovala, uz by som sa ho nemusela zbavit... 😀 😝
minule som pocuvala v istom radiu, ze asi tristvrte roka si niekolko ludi dopisovalo na FB s Adelou B. a az potom zistili, ze to sa za nu niekto len vydaval... 😀 co tych ludi nenapadne... niektori sa asi fakt nudia...

Blov - no musis len verit, ze to bude ok a Miska ma len take uplakane obdobie... a je tam nejaka vekova hranica, dokedy deti musia to ockovanie absolvovat?

blovitc120
11. mar 2009

Horná hranica myslím nie je, len spodná. Inak na to fb sú niektoré riadne individuá

weja
autor
11. mar 2009

inak ake je u vas pocasie - stale prsi? tu v jednom kuse sneziiiiiiiii.... 😠 😝
a mne este stale idu tie programy ako v lete na saniach 😠 kym spravim jeden doklad, trva to polhodiny 😠 😠 😠 spojenie ako z Australie... 🙄

miriamka
11. mar 2009

Pekny den prajem z prace....
Blov...na zaciatok zjedol polovicu toho balenia,takze cca 10 lyziciek.

blovitc120
11. mar 2009

Weji, keby prší, u nás pred chvíľou snežilo 😝!!! Vločky ako mandarínky 😝. Už nech skončí táto debilná zima...
Miriamka, ďakujem, som zvedavá, koľko spapá náš žralok. Inak baby, celý budúci týždeň som sama doma, manžel ide na služobku do Portugalska, asi sa zbláznim...

miriamka
11. mar 2009

No u nas prsi 😉
Prave som prisla z obeda...je to prijemna zmena chodit na obed,a moct si vyberat teple jedlo podla chute 😅
Blov...moj manzel sa snazi tiez o novu poziciu,a tak ak to dostane,tiez bude dost cestovat...ale nejako to budeme musiet zvladnut,ved coskoro zacnem aj ja,a to bude potom veselo 😀

num7976
11. mar 2009

ahojte!no teda tolko noviniek!polevka a kde ste na dovolenke?jeeej a vy si pisete s miriamkou listy?vy ste podarene,sa uz musite velmi dobre poznat,ze?
no to stretko v LM by bolo fajne ked by vyslo pocasicko,pekne sa vykupkat pokecat,muzikovci by si o svojom rozpravali,my o svojom,to by bolo fajne isto!no veru to by sme mali ale styri tehulky potom,nie?matu,tatianku,wejku a polevku 😀
blov no ved len keby som sa ja nebala,tak by som aj nasadla do toho nasho auticka,no ked som blba,musim zacat soferovat aby som sa s malou nebala!
miriamka no to hej fajne vyberat si,keby aj doma sme mali uz nachystane a este k tomu aj na vyber,ze?
no baby nasa stale tie hipky spapa len tristvrtku z nich,aj to niekedy polku a to ju musim do nich nutit potvorku!aj ovocie akosi prestala papkat!neviem co jej uz mam davat-no moj muzik to vyriesil po svojom,dal jej opacit zlty melon a na druhy den som sa cudovala,ze z coho sa vyhadzala,az potom sa pluhak priznal,cim ju natlacil..
no s tym svagrom,sme sa posekali teraz vsetci dokopy ani s mojom sa nebavim preto,lebo uz je aj on ako sibnuty ja uz neviem!no a jemu by som malu len vo vynimocnom pripade malu nechala,takze tak..

weja
autor
11. mar 2009

Num - inak teraz ma napadlo, ze ked som si bola poziciavat saty na ples, boli sme na navsteve u znamych v Namestove, to sme mali tiez cestu okolo vas 🙂

Blov - ze zralok 😀 😀 😀 sa mi to slovo nehodi k tej malej modrookej babike 🙂 tebe asi posleme nejaku aupairku na buduci tyzden, nech by si si aspon na chvilu oddychla... 😉

Miriamka - Jakubka asi potom zbalite do tasky a bude cestovat s vami 😉

miriamka
11. mar 2009

Num...nic si z toho nerob,ani Jakubkovi nechuti ovocie...ale ma dni ked ano,ale vacsinou teda nie,skorej zeleninku,masko. 😉

matullienka
11. mar 2009

kocky a kde ste vsetky?

miriamka
11. mar 2009

Matu...ja tu pozeram cely den,ale nikde nikoho tak ani neprispievam lebo by som si pisala sama so sebou 😀

blovitc120
11. mar 2009

My máme ťažké obdobie, mrnčíme celé dni, nestíham potom. Celý deň každých 30 sekúnd é é, už ma ide poraziť. Prečo je ona 5 dni dobrá a 25 potom zlá ☹. Weji, to ste fakt vystihli minulý týždeň, keby ste prišli, keď je v akcii, nechceli by ste ju na prazdniny 😒. Ja sa fakt zbláznim budúci týždeň. Nič ju nebaví, ja ju nebavím, hrám sa s ňou a aj tak reve, nič sa jej nepáči. Ja už chcem dobre dieťa ☹.

miriamka
11. mar 2009

Blov...vymenime si na par dni? 😉

blovitc120
11. mar 2009

Aaanooo. Budem spať cez deň keď aj Jakubko 🙂. Mňa tak vyčerpáva, že každý deň s ňou musím 2 hodiny pochodovať vonku za každého počasia. Fakt by mi pomohlo, keby cez deň spala aj dnu a ja by som si oddýchla. Lebo vlastne takto nemám ani minútu času na nič. Doobeda spí 15 minút, to sa rýchlo umyjem a oblečiem a namaľujem, aby som nevyzerala ako zombie a vlastne tým pádom, že s ňou musím ísť von na 2 hodiny, nemám na nič čas ☹.

kwatka
11. mar 2009

ahojte, viem, že to do tejto témy nepatrí, ale vy máte skúsenosti, som sa chcela poradiť. MS mi mešká 6 dni, robila som si test-taký lacný za 34 korún a bola tam druhá čiarka slabá. Mám bolestivé prsia, zväčšené, nafuknuté brucho a bolí ma tak ako keď mam dostať ms. Myslíte, že môžem byť tehu? Ake príznaky ste mali vy?

blovitc120
11. mar 2009

Kwatka príznaky som mala podobné a pozitívny test asi 35 DC 🙂. A tie najlacnejšie testy sú podľa mňa najlepšie. Ja som robila len Pepino, tiež stál okolo 30 Sk. A neklamal. Podľa mňa testy klamú len naopak, a to že nepotvrdia tehotenstvo, keď ešte nie je dostatočná hladina HCG. Ak ho potvrdia, je to podľa mňa isté 🙂.

weja
autor
12. mar 2009

ahojte 🙂
Blov - tak to ma mrzi, ze ma Miska zase "sajbu"... ☹ Pocuj, a ked si hovorila, ze ju ukludnuju muzske hlasy, neskusala si jej pustit nejake CD napr. rozpravkove? ci ked reve, je jej to vsetko jedno? 😒

Kwatka - gratulujem, urcite si tehulka 🙂 Priznaky su vsetky tehotenske a testy sa mylia len malokedy... 😉

blovitc120
12. mar 2009

Weji, zásah, keď reve, je jej všetko jedno. Skúšala som už aj správy na CNN 😀

miriamka
12. mar 2009

Ahojte,
Blov...no my teraz stale pochodujeme s malym za rucky,lebo by len chodil,zlatko moje 😵
Kwatka...gratulujem,to su jasne priznaky 😉

miriamka
12. mar 2009

A v profile mam opat novu fotku...dnes rano sme sa fotili nez sme isli do prace 😵

blovitc120
12. mar 2009

Mirimka, pekná fotka, ale tá v albume vo vani nemá chybu 😀. Riadne háro ste mu urobili, krásny 😵 😵 😵

miriamka
12. mar 2009

Blov...to teda ano,to sme vcera fotili ked sme sa kupkali 😅

blovitc120
12. mar 2009

No, my este máme len páperie, moc toho nenačešem, ale vy ste už fešáci 🙂

miriamka
12. mar 2009

No my sme uz riadny vlasaci 😀

weja
autor
12. mar 2009

Blov - ty sa zas mozes tesit, ked uz budes moct Misku pekne ucesat a vysponkovat do skolky 😀
Miriamka - vy sa rano pred odchodom do prace stihate este aj fotit? 😨 ja som rada, ked sa stihnem ako-tak vychystat, zdrapim kabelu a aj tak vacsinou celou cestou utekam 😅

poleva
12. mar 2009

ahoj num a dievcata, v dudinciach sme do soboty
vcera sme boli na tej vystave nabytku v nitre
videla som tam uzasny maly stolcek a 2 stolicky z krasneho dreva, pre male babo na kreslenie, s motivom mickey mouse, ale to len take malicke na ozdobu
len taky vankusik pod zadok stal 30 eur
takze pocitam ze cela zostava 10 000 sk ked nie viac
ale poviem vam nic krajsie som v zivote nevidela

miriamka
12. mar 2009

Weji...no dnes sme stihali 😀 ...ked sme prisli k mamine spravili sme este foto 😉