Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
13. mar 2009

Tatianka - to stretko by nebolo asi take jednoduche zorganizovat... je to na figu, ze skoro kazda je z ineho kuta... 😒

Blov - a mala fesanda uz spi? 🙂
Smejko - u vas svieti slnko? asi sa prestahujem docasne k vam 😀

no inak ked sme boli na tej genetike, dohodli sme sa s dr., ze jej poslem kopiu s vysledkami histologie, pretoze kartu som so sebou nemala... tak som volala mojej dr., ze to potrebujem a tento tyzden som po nu vyslala draheho, kedze mal cestu okolo... kartu sice doniesol, ale prehriebla som to asi 4x a ziadnu spravu z histologie som nenasla... 😕 uz som fakt nevedela, ci som cvok ja alebo doktorka..... 😠 nakoniec som tam znova volala a vysvitlo, ze dr. mi tu spravu uz nachystala, ale sestricka o tom nevedela, tak mi dala celu kartu okrem toho podstatneho... 😅 🙄 ach jo... 😖 chcem to mat cim skor z krku a oni to takto zdrziavaju... 😠

blovitc120
14. mar 2009

Weji, malá fesanda vcera spala od 8, ale zase sa sproste budila v noci 😝. To ti teda pomohli u tej doktorky 🙂.
Inak dnes som sa rano zobudila do obrovskeeeho slnka huraaa, nech to vydrzi. No ale ako pozeram na www.meteo.sk nema to vydrzat 😠 😠 😠

weja
autor
14. mar 2009

aj tu svieti slnko... 😵 hned to zacina vyzerat tak jarne... 🙂 vraj vikend ma byt pekny, ale buduci tyzden ma cez den prsat a v noci mrznut... 😖 este si asi malo ludi tuto zimu polamalo nohy... 😠

ja momentalne zabijam cas pri pc, lebo moj drahy ma taky zvyk, ze aj cez vikend sa zobudi okolo 6tej, normalne sa naranajkuje, pozrie si nejaky film a po cca 2-3 hodinach si ide znova lahnut a spi dalej 😅 takze chcela som povodne vysavat, ale takto musim cakat, kym sa zobudi... chlapi su fakt niekedy horsi ako male deti... 🙂
pekny den vsetkym 😎

smejko1
14. mar 2009

ahojte, tak dnes sme bez slniecka my.... a za chvilku aj bez ocinka......

syncek zatia buva v satocke tak som sem nakukla.....

prajem Vam krasny vikendik

smejko1
14. mar 2009

nikde nikto 😕
tak pekne snicky vsetkymmmmm

tasha8
14. mar 2009

je tu niekto?

miriamka
15. mar 2009

Ahojte,
ako vikendujete?
Smejko...bude rada ze nechudnes,ja mam pocit ze som uz len kost a koza.Pri vyske 171cm - 55kg...vidim to tak,ze priberiem az dalsim tehu 😀
Inac vcera som si v kuchyni na stenu malovala take kvietky,kaslala som sa s tym cely den ale je to krasne...fotku neprilozim,lebo by ju aj tak hned vymazali.
Kwatka...gratulujem k tehu.Ak budes stastna ako ja,a cakat chlapceka myslim,ze tehu nevolnosti Ta obidu.
Ak Ti bude tazko,tak podla vsetkeho cakas dievcatko 😉
Minule som o tomto citala jednu ctudiu,vraj dievcatka v brusku produkuju nejaky hormon,a preto je mamickam co cakaju babu na zaciatku tazko...

blovitc120
15. mar 2009

Ahojte, tak ja som dnes začala týždeň bez muža, odišiel na tú služobku o pol 7 ráno a už mám depku, lebo aspoň cez víkend mi pomohol...
Miriamka, však skús dať tie kvietky do albumu aspoň na 1 deň. A k tej štúdii, moja mama má 2 dcéry a zle jej nebolo, sestra má dcéru a zle jej nikdy nebolo, kamoška má 2 synov a komunikovala s wc misou snáď do 5 mesiaca. Tak to asi neplatí vždy 🙂. Hoci u mňa to teda platilo poriadne 😝 😝

miriamka
15. mar 2009

Blov...nemas depku,co budes robit az manzel odide na sluzobku a budete mat deti 2? 😉
Moj ide tiez na sluzobku o tyzden,ale celkom sa tesim...maly zaspi,a ja si budem moct po veceroch citat 😅

blovitc120
15. mar 2009

Miriamka, ty stále zabúdaš, že naše dieťa a vaše dieťa je nepredstaviteľný rozdiel, vieš 😉? Takže ja si čítať určite nebudem, keďže do 10 večer budem uspávať sama a nie na striedačku. A napr. kým pripravím večer vaničku na kúpanie, vyreve si pľúca, ako pri každej činnosti, keď musím od nej odísť...
Inak dnes som skoro odpadla, 2x sa mi posadila 😕, lenže ona ešte sedieť pevne nevie, kníše ju, tak zakaždým čapsla na zem a udrela si hlavičku. Chúďatko. Neviem, ako tomu predísť, keď je taký hlupáčik 😔 .

miriamka
15. mar 2009

Blov...no mozno mala placka aj preto,ze je na Teba uz tak nafixovana ze si nevie predstavit aby si bola od nej troska vzdialena...
Ale hovorim,poziacaj mi ju na vikend,a Ty si oddychnes 😉

blovitc120
15. mar 2009

Príď si ju zobrať na víkend miriamka 🙂. Aj u vás bolo tak otrasne dnes 😝 😝 😝? Tu celý deň pršalo 🙄

weja
autor
15. mar 2009

ahojte 🙂
Blov - no akurat som sa chcela spytat, ze kedy ti ide drahy prec... hmmm, tak to vam zacina tazky tyzden... 😒 ked ti uz velmi budu tiect nervy, daj vediet, nejako uz dobehneme 😉 a kedy presne sa ma vratit? budeme s tebou odratavat hodiny 😅

Miriamka - nie kazde dieta je taky zazrak ako tvoj Jakubko, ze si pri nom stihala varit, upratovat a este aj piect a to som este vela veci nespomenula... 😉

no tak pekny zaciatok tyzdna vsetkym prajem 😎

miriamka
15. mar 2009

Blov...aj tu dnes otras,ani sme z domu nevysli.Este ze maly na obed na 2 hodinky zaspal tak sme spali s nim 😅
Weji...kdeze,Jakubko je tiez nezbeda,ale teraz ked vie uz po 4och chodit,tak si pride kam chce,a tak sa vie dlho aj sam zabavit. 😉

blovitc120
15. mar 2009

Weji, odišiel dnes ráno o pol 7 a vráti sa vo štvrtok okolo polnoci, v piatok ide hneď ráno do práce a v sobotu do školy, odkiaľ sa vráti okolo 20:30, takže reálne ho uvidíme asi v nedeľu 😔 😔 😔. Však prídite hocikedy, už trafíte snáď (ako minule, hehe, na semaforoch pri kostole doprava na BB a vy šup rovno 😀).
Miriamka, s Miškou sa musí ísť von, lebo ona dnu ani na balkóne nebude spať viac ako 20-30 minút, takže u nás sa chodí za KAŽDÉHO počasia von, 25 dní do mesiaca ja, zvyšné mi ju niekto vezme 😅. Takže u nás nehrozí, žeby mi zaspala doma na 2 hodiny, resp. urobí to približne raz za 6 týždňov a aj to väčšinou v totálne blbom čase, ako napr. zobudí sa o 6 ráno a na 2 hodiny mi zaspala od pol 9 do pol 11, čiže poobede aj tak bolo treba ísť von, aby vydržala do večera ako malý pitbul, nie obrovský 😀 😀.
Inak keď je holá, tak v obývačke na parketách mi lezie hore dole ako jašterica, obývka má na dĺžku 6 metrov. A tie 2 sadnutia neboli náhoda, teliatko, sadá si stále, ale skoro vždy sa prekotí po chvíli, lebo ešte je taká rozknísaná 🙂. Ale lezie a sadá len keď som tam, keď sa vzdialim, tak plač. Čiže moc sa sama nezabaví 😠 😠. No hádam sa raz dočkám aj ja 😵. Myslím pokiaľ budem ešte na MD, jasné, že keď bude veľká, tak sa zabaví (dúfam 😀).

miriamka
15. mar 2009

Blov...no nastastie maly spinka pekne aj v postielke,lebo mne by sa veru nechcelo stale kocikovat,asi aj preto ze tiez mi maleho nechodi nikto kocikovat,takze ak tak stale len ja 😀
Ale neboj,bude to lepsie...raz si len tak uvedomis aka je Miska super 😉

blovitc120
15. mar 2009

Veď ona je super, len ma už von nebaví stále chodiť, najhoršie je, keď leje 😝. Už by mohla začať spať aj dnu konečne 😠 . Teraz z iného súdka, odkedy ste baby dali detičky v kočíku sedieť, aby kukali? Keď sa samé posadili alebo keď samé už sedeli bez opory?

matullienka
16. mar 2009

ahojte kocky: ako ste mi vikendovali?

weja
autor
16. mar 2009

dobre ranko 🙂
Blov - no minule to bolo na mna moooc informacii naraz, aby som si to vsetko zapamatala 😅 ja som sa zameriavala na to vpravo-vlavo-rovno a to, ze smer BB som uz prepocula... 😀
ako to zatial zvladate?

inak to pocasie je otras 😝 tento vikend uz zacina jar, ale zatial to nic ani zdaleka nepripomina... 😖 dole v meste prsi a tu v Jasnej sneziii a sneziiiii a sneziiiiiiiiiiiii... 😠 😝

matullienka
16. mar 2009

a u nas neprsi u nas leje :o(

blovitc120
16. mar 2009

Ahojte,
nevadí weji, nabudúce budeš vedieť, dúfam teda, že bude nabudúce a ja stále tajne dúfam v to prevelenie (hoci neviem, či by si to aj ty chcela, ale ja hej 😉). Aspoň som sa pobavila, keď Majo do telefónu povedal miesto, kde sa nachádzate a ja netuším, v akej diere ste to boli, ale nemám ani potuchy, o čom hovoril, kde ste a to som každý deň vonku s kočíkom 🙂. Zvládame to zatiaľ v norme, v noci som sa dokonca nebála, čo ja som strachopud, ale asi ma Miška strážila. Len ma ide poraziť, lebo najnovšie si stále sadá a nevydrží samozrejme a vždy sa prekotí na hlavu, keďže ju má ešte ťažkú. A počasie u nás, no horor. Na východe slnko a na západe tma ako v tuneli 😝 😝 😝. Kedy má už byť tá jar konečne?
Matu, tak kedy prídete na návštevu 😉?

matullienka
16. mar 2009

no blov: sme sa o tom rozpravali aj tanickou v piatok a ked bude teplejsie ak by sme mohli tak by sme aj dobehlli

blovitc120
16. mar 2009

OK 😵 😵

matullienka
16. mar 2009

tak by sme sa ti potom ozvlli :o))

blovitc120
16. mar 2009

fajn. myslíš že skôr cez týždeň alebo víkend?

weja
autor
16. mar 2009

Blov - no to uz bol nejaky koniec sveta, kde sme sa my ocitli 😀 a to chvalabohu, ze sa drahy v MT ako-tak vyzna, kedze tam bol asi pred 2 rokmi na kurze celeho pol roka 🙂 len sidliska akosi nemal zbehane... no keby si to nechala na moj orientacny zmysel, tak este teraz tam mozno niekde bludim 😀 to si zo mna mangel robi srandu, ze ked sa ma bude chciet zbavit, len ma vysadi niekde v lese a ma pokoj 😀
chuda Miska, asi jej treba nasadit daku prilbu 🙂

no a potom vas ocakavam ja vsetky v lete 😎

matullienka
16. mar 2009

no mozno aj cez tyzden by sme sa dohodli ako by ti to viac vyhovovalo 😉

weja
autor
16. mar 2009

tak ja sa uz pomaly chystam domooov 😵 dnes sme tu nemali sefku, tak to celkom ubehlo 😀

matullienka
16. mar 2009

no aj ja sa pomaly zberam uz mam aj tak skoro hodinu nadcas

num7976
16. mar 2009

ahojte
no teda tak tu mame dalsie stretko ejha!ja som v poslednej dobe nejaka spokojna s malou,akasi je dobrucka,no ked neratam vykyvy,ze ked sa vzdialim vresti,ale inak je zlatunka,pozera,ked sme spolu sa pekne hrame,v chodaku vytaca len taky fikot!a uz sa v postielke postavi a pozera,sice kym sa zdvihne sa aj patkrat o tie mriezky o hlavicku obucha,ale zdvihne sa betarka,dam fotky potom!
blov no nasa sa posadila prvykrat tak nejako pred mesiacom az,takze to je riadne sikulka,sediet vedela bez kimacania uz dlho,lebo sme ju davali,ale posadit sa sama nevedela az ked zacala lozit no a to bolo tak pred mesiacom nejako..
miriamka no mne tiez nebyvalo zle a bola to baba je to aj tak zvlastne cim to mzoe byt..
weji ja mam tiez taky orientacny zmysel,ked sme boli na hubach s drahym-on polovnik,tak ja som len vypiskovala,ze ktorym smerom mam utekat,lebo ten uz hned vedel kde ma ist a ja hned stratena! 😅