Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

smejko1
19. mar 2009

sa tu na vas smejem.........
tak asi mam vyhodu ze sme v nl...... lebo tu sa zjarnieva 😉 chvalabohu...... teda az na ten vietor hnusny

smejko1
19. mar 2009

blov - zatial znejes, ze si OK....... ved uz je stvrtok......uz len chvilka a mas tu muzicka

wejka - dufam, ze mas dake teplucke cizmicky, nech neprechladnes.........

smejko1
19. mar 2009

dnes sme mali krasnu slncenu prechadzku, keby som nemusela ist uz domov tak sa stale prechadzame... ale hlad je velky pan 😎

tatiana82
19. mar 2009

ahojte,
ja som dnes bola v makove a tam je na niektorych miestach pol mestra snehu, ako pred vianocami
blov viem si predstavit ako bolo u vas v mt
smejko zavidime to vase pocasie, ozaj dokedy tam budete??
dnes mam cely den pocit ze je piatok, tak zajtra rano budem asi sklamana 😒

kwatka blahozelam, je to velmi dobra sprava 🙂

weja
autor
19. mar 2009

Tatianka - prid sa pozriet do Jasnej, tam napadlo len za vcerajsok pol metra 😅 ozaj, ako dopadli skusky? 🙂

Smejko - vam tam uz budu kvitnut aj tulipany, kym sa tu ten sneh roztopi... 😝 ozaj, este si nenasla nejaku spriaznenu dusu, s ktorou by si zasla aspon sem-tam pokocikovat? a co manzelky a frajerky tych ostatnych spoluhracov, nestretavate sa?

smejko1
19. mar 2009

babulky do konca maja tu budem strcena

a wejka nie nie nie........ stale som len sma s damienkom a uz sa to asi ani nezmeni... ved na sr si to snad vynahradime

pekne snicky

blovitc120
19. mar 2009

Ahojte, dnes bol celkom v pohode deň a ak Miška dodrží pravidlá, znamená to hroznú noc, tak uvidíme 😉. Ona ma akurát tak večer vždy naštve, lebo nechce nikdy večer jesť. Večer jej dávam bebu, zatiaľ stále jedinýkrát za deň. Kedysi mi vypila aj 220ml a teraz ledva cucne 80ml a potom je stále hore hladná. Ide ma poraziť, lebo ona má jedinú dlhšiu etapu ten prvý spánok, potom sa už budí strašne často, po hodine väčšinou a keď vypila 220 ml, vydržala aj do 2 ráno. A keď vypije 80 ml ako 6-týždňové dieťa, tak si to viete predstaviť. Nechápem, prečo nechce jesť 😝.

weja
autor
20. mar 2009

dobre piatkove ranko 😵
Blov - tak ako ste spali? Misku postras, ze ak nebude papat, budes musiet pouzit lievik 😉
Smejko - ved maj je tu za chvilu 😉 a kde bude potom tvoj drahy hrat? to tam isiel len na jednu sezonu?

matullienka
20. mar 2009

bre ranko prajem vsetkym nasim mamickam a detickam 😉

blovitc120
20. mar 2009

Dobré ránko :_).
Weji, nie lievik, ale moja starká mala taký mlynček, ktorým štopala husi 😀.
Už mám drahého doma, teda vlastne v robote, domov prišiel okolo 23 hod. včera. Takže doma bude okolo 18 večer. Miška bola v noci ako tank, podľa mňa sa každé 2 minúty nejako pretočila, zle som spala 😒

matullienka
20. mar 2009

tak to verim ale ber to tak ze sa uz asi tesila na ocinka 😉

weja
autor
20. mar 2009

tak to je fajn, ze je uz doma 🙂 konecne si vecer oddychnes... 😉

blovitc120
20. mar 2009

Weji, večer ani nie, lebo on ráno o 5 vstáva, ide zajtra do školy

matullienka
20. mar 2009

ale neboj blo to zvladnete aj same 😉

blovitc120
20. mar 2009

Ved zvladneme, len som chcela povedat, ze si vecer moc neoddychnem 🙂

num7976
20. mar 2009

ahojte bambulky!ja mam zle spravy!v utorok sme boli v poradni som sa tak tesila,ze budeme vediet kolko vazi kolko podrastla,ze ju ani ockovat nebudu,no a viete co jej zistili?ze jej zarasta cika!!!chapete to?nasa dr.vravi,ze sa jej zda,ze mame radsej ist ku gynekologicke,ze ona ma aj deticky,ze mi da papier aby sme tam vybehli,tak sme sli,lenze dr.chodi az po osmej,tak sme sa vratili domov a potom som uz sla bez muzika s kocikom,no a dojdeme tam a bola tam taka p... s prepacenim,ze az!doteraz mam slzy v ociach ako sa ku mne chovala ako k nejkaje chudere,ked sa jej tam kukla,tak vravi,ze no boze a pritom nasa dr.povedala len ze sa jej zda,ze sa jej ide zarastat,tak jej sestricka chytila nozicky ako ked si dame my na koze nohy tak dohora ja som jej musela drzat ruky a dr.jej to tym cim sa robia vytery nejako roztvorila no poviem vam,ze krvi jej stadial islo ako keby jej to rezali,chuda tak plackala!a ta krava vravi,ze aby som jej nohy rozkrocila ako sestricka,tak som jej tak chytila a ona jej to tam roztvorila a vravi,ze takto jej to budete roztahovat,no viete ako necitlivo jej to urobila!boze strasne nieco!tej doktore vadilo este aj ked mala piskala,lebo sa vytesovala videla kvietky,no proste v ordinacii pri sestricke a ked vysla henta,tak vravi,ze riadne je uskriekana!no chapete to?by som ju dala zavriet,neviem naco robi detsku gynekologicky,ked nema vztah k detom!ale ja som tiez sprosta,som sa neozvala poriadne,na kontrolu pojde s nami manzel,lebo ten jej hned povie svoje,aspon sa uvedomi krava jedna!potom sme sa nosili cely den a pri kazdom cikani plakala az takym piskotom,co ju to tam stipalo na druhy den este doobedie,poobede uz nie no lenze na dalsi den vecer chytila horucky tak som jej do ritky zase capiky pchala,no poviem vam,ze ta uz place ako nahle jej roztahujem nozicky chudatko moje male!no a dnes sme zaniesli moc,tak som zvedava,ake vyjdu vysledky,z coho ma tie horucky!takze tak len toto som chcela napisast,drzte palce,aby nam to dobre dopadlo ukazem sa sem az na druhy tyzden,tak sa majte,prajem pekny vikend

weja
autor
20. mar 2009

Num 🤐 prepaaana, to je hrozne... 😨 To som netusila, ze aj takato vec sa moze stat... A tu "doktorku" by som poslala kdesi, ked sa nevie spravat... 😠 😠 😠 toto uplne milujem, ked takito ludia vstanu hore ritou a potom si to odnesu vsetci naokolo... ale chapem, ze si bola v soku a nevedela si ani zareagovat, cloveka taketo cosi vyplasi... a teraz uz jej je lepsie? ci este stale ma horucky? chudatko male, tak ju pozdrav, a dufam, ze budete coskoro ok... kedy idete na kontrolu?

blovitc120
20. mar 2009

Num, ja nemám slov 😲. To čo je za osobu? Asi odpadnem, ja by som jej vrazila asi, isto by som to tak nenechala.
Ja som zase vytočená, klasika, zase mi večer nechcela jesť, vypila asi 50 ml, no mňa porazí. Nechápem, čo to má za hlúpy nový zvyk večer nejesť 😠

smejko1
20. mar 2009

numka - hrozahrozata........ ja ta uplne chapem ze si nezakrocila, lebo si bola v soku...... u nas tiez ked 1x brali krv a maly plackal o dusu tak sme boli nemi od uzasu, ale 2x som uz zasiahla a som vsetkych naokolo buzerovala ako to maju robit aby to co najmenej bolelo..... a jej by som na dalsej navsteve svoje povedala aj spatne......

no dpbre, ze jej nato prisli teraz a snad to bude uz dobre..... drzim palceky

blov - fesanda drzi liniu, ved predsa kazdy vie, ze po siestej sa nepapa 😀 ale citom s tebou ☹

wejka - papa

blovitc120
20. mar 2009

smejko, mňa by to neštvalo, keby normálne spávala, ale ako hovorím, jediný dlhší spánok máva ten prvý a potom je hore po hodine. a týmto pádom je po dlhšom spánku 😠 😠 😠 😒 😒 😒

tatiana82
21. mar 2009

dobre ranko 🙂

num normalne si ma sokovala tym pristupom, dufam len ze to dobre dopadne a uz tam nebude musiet chodit, drzime palce. a snad to malej rychlo prejde, ale necudujem sa ze chytila teploty...

ja som sa tak tesila na vikend ze sa vyspim a od siestej som hore 😠
ale aspon vyzera ze bude pekny den

blovitc120
21. mar 2009

Ahojte. Veru num, mozno malicka ma teploty aj z toho sparania, tani, mohli sme sa vymenit, ja by som si pospala a ty bola s malou hore 😀. Ale dnes je kraaasne 😎 😎 😎 😎

blovitc120
21. mar 2009

Inak baby, keby ste videli, ako včera Miška privítala ocka 🙂. Oni sa vlastne predvčerom večer už nevideli, tak až včera keď prišiel z roboty. Pišťala ako taká myš, oči jej žiarili, normálne bolo vidieť, že ho pozná a teší sa, že je doma 😵 😵

weja
autor
21. mar 2009

ahojte 🙂
Blov - to muselo byt super privitanie... 🙂 mozno ze z toho stretnutia bola taka unesena, ze nemohla ani jest 😉

inak my mame dnes taky pohodovy den - poupratovali sme uz vcera (podarilo sa mi aj mangela zapriahnut, takze mi aspon povysaval 😀 ) a dnes sme uz stihli navarit, aj sa naobedovat a ked je taky krasny den, pojdeme sa niekde prejst 😎 s kocikom by to bolo sice krajsie, ale nevadi, zatial si to uzijeme aspon vo dvojici 🙂
no a medzitym si este pojdeme splnit obciansku povinnost 😀

tak pekny den vsetkym 😎

weja
autor
21. mar 2009

no halooo... vy kde ste sa vsetky stratili...? 😕
prechadzka bola super, konecne sa mi obcerstvila pamat, ako to vyzera bez snehu 😀 dali sme si s drahym kavu v cukrarni a pekne poobedie za nami... 🙂

blovitc120
21. mar 2009

Ahojte, my sme boli von, svietilo slniečko, ja celá šťastná, že ide jar, ale keď som vyšla von, zamrzol mi úsmev na tvári, boli asi 3 stupne, totálna zima a vietor 😝. Ešte že pre istotu vždy nosím aj čiapku so sebou.
Weji, už sa teším, keď vytiahnu terasy a budeme chodiť von na kávu aj my 🙂. Nechcem to zarieknuť, ale Miška je už 3 dni dobrá cez deň. Síce nespí, ale dá sa s ňou vydržať. A baby, ona sa mi včera začala stavať na nohy 😲. Je to normálne??? Ako lezie po 4, keď príde k vhodnej prekážke, chytí sa jej a postaví. Ma porazí, asi ju priviažem. Nemala by ešte ostať na zemi??

tatiana82
22. mar 2009

ahojte,
weji aj u nas bolo pekne ale chladno, dufam ze uz sa otepli.... a kocikovania sa urcite dockas 🙂
blov tvoja mala je o krok pred pred ostatnymi, mozno je to tym ze cez den nespi 🙂 ja som vraj uz v 9tich mesiacoch behala, mozno miska zacne aj skor

peknu nedelu 😉

miriamka
22. mar 2009

Ahojte,a prajem krasny vikend....
V praci mi nejako neslo ist na MK,a vcera som varila,piekla,upratovala...a samozrejme som kocikovala a s malym vystrajala 😉

smejko1
22. mar 2009

blov ved sama si pisala vsetko co dieta dokaze same sa moze........ len sa to nema robit na silu........

prajem peknu nedelu....... tu je tiez pekne ale aj teplucko......... no vraj podla predpovede ma na bud.tyzden snezi....... ma poraziiiiiii

wejka - zavidim pohodicku v cukrarni......... dufam, ze ste sa napapali aj za nas 😉

blovitc120
22. mar 2009

Ahojte, smejko veď áno, ale nie v 6 mesiacoch, ja sa bojím, že si niečo urobí s chrbátikom, ešte ho nemá pevný, hoci si sadne sama, ešte poriadne nesedí a zvalí ju a ani pohyby ešte vôbec nemá koordinované, som z toho zúfalá, ako ju udržať na zemi. Navyše ani metálne nie je nato pripravená, veď nemá ešte zmysel pre priestor ani pre to, čo sa môže stať.
Inak u nás je dnes zamračené, nič moc... 😖