Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

smejko1
19. apr 2009

ahojte,

blov ved dnes som cely den vetrala ritku, potom sme boli n prechadzke a zas cervena.... porazi ma..

ale maly bol dnes uzasny, ocko ho tolko steklil az mu nacural priamo do ocka 😀 , to Vy co mate dievcatka nepoznate hihi

weja
autor
19. apr 2009

Smejko 😀 to mu asi oplatil to steklenie... 😀

nastasia
19. apr 2009

ahojte,
my sme dnes boli na dlhej prechadzke so psom a teraz pisem pracu 😒
smejko to muselo byt vtipne 😀

blovitc120
19. apr 2009

Smejko, to je dobré 🙂. Mne nacikala minule do pusy, lebo som ju mala nad hlavou a robila jej kukuč, Miška sa smiala a ja tiež na plné ústa a zrazu ciiik a bolo to tam :--D. Inak už tu pár báb písalo, aj kamoška mi hovorila, že zaparená riťka znamenala, že o pár dní bol von zub 🙂. Skús mu to nastriekať čistým aloe vera, u nás je to zázrak. A ešte existuje taký chlorofylový sprej, čo používala moja mama starkej na preležaniny a to bol tiež zázrak, len neviem, ako by si si to v NL pýtala 😕 😕. Inak ja mám kúpené 4 látkové plienky (tie moderné) a keď je veľmi zle, sme cez deň v nich a paráda...
Weji, veru, ešte že je tá chodba centrálna 🙂. Dnes sme s ňou boli na nákupoch, no zážitok. V obchodnom centre bolo x detí, všetky čušali v kočíkoch alebo na rukách, naša Miška hulákala na rukách. Neplakala, ale rečnila, všetci sa na ňu otáčali, my sme rýchlo utekali z obchodu do obchodu, taká bola hlučná. Jedna predavačka jej hovorí, že ty si ale urečnená a Miška na plné hrdlo bababababavavavavava, až tetu myklo 😅 😅. Normálne ma hlava bolela, keď sme odchádzali z toho kriku. Asi sa jej páčila ozvena alebo široký priestor???

blovitc120
20. apr 2009

Preboha baby poraďte mi, čo mám robiť, aby mi Miška nevstávala o pol 5-5. Ja sa zmárnim. Toto nie je normálne s ňou. Už nemám ani kúsok energie, veď som hore v noci každú polhodinu, prečo do riti nespí ráno aspoň do pol 7?!

matullienka
20. apr 2009

ahojte kocky tak ja sa hlasim: vcera vecer som si spravila 4 -ty test a vysli mi 2 ciarky tak sa idem dnes objednat na gyndu 😉

blovitc120
20. apr 2009

Mati gratulujem 🙂

matullienka
20. apr 2009

blov ďakujem.

baby chcem sa spytat dnes by som mala dostat mrchu je normalne ze ak som tehotna bolia ma vajecniky?

blovitc120
20. apr 2009

Matu, ja som mala také bolesti ako pred mrchou asi 2-3 týždne 😉

matullienka
20. apr 2009

no aj u mna to trva uz druhy tyzden a minuly tyzden som mala aj trocha take spinenie

svoki
20. apr 2009

Ahojky, přeji všem krásné slunečné pondělní ráno. Mat to jsou krásné zprávy, tak to vypadá, že to vyšlo, nechci ti to zakřiknout, ale dle tvých přízpěvků je to nadějně 😉

matullienka
20. apr 2009

no tak to dufam 30.4.2009 idem k lekárke dnes som sa objednala tak uvidim ci mi to potvrdi 😉

weja
autor
21. apr 2009

dobre ranko 🙂
vcera som mala volno, tak sme boli trochu u nasich na zahrade 😎 a dnes uz zasa zarezavame v praci... 🙄 ale je to tu ako za trest, kedze je ta odstavka, nekuri sa (ja viem, ze to vyznieva divne, ale tu je este stale dost kosa 😝 ) a netecie ani tepla voda... no katastrofa... 😠

Matu, bolesti su normalne, to sa roztahuje maternica... 😉 super, ze ides k dr., to uz urcite uvidite malu bublinku... 😵 a spomen dr. aj to spinenie, dava sa na to vacsinou Duphaston... 🙂

matullienka
21. apr 2009

ahoj weji: dik moc si strasne zlata baba tak dufam ze nam tam nezamrznes dnes 😉 no stale rozmyslam ako to povedat priatelovi v piatok sa ma vratit z ciech tak mu to chcem povedat a neviem ako neviete poradit?

weja
autor
21. apr 2009

Matu, no ja som to prvy krat vyriesila tradicne - kupila som malilinkate ponozticky a prilozila k tomu test 😵 mozno nie prilis originalne, ale to chlapi nevedia 😀 u nas to malo celkom uspech... 🙂 mangel chudak chvilu na to vyjavene pozeral, nevedel totiz presne, co tym chcem povedat, lebo som ho dlho natahovala, a este v to rano som mu tvrdila, ze na testovanie je este priskoro, ze musi pockat... 😀 hold, prekvapenie bolo treba udrzat za kazdu cenu.... 😀
no tak ak priatel o nicom netusi, prekvapenie by mohlo vyjst... 😵

matullienka
21. apr 2009

no mozem to tak vyskusat v piatok by mal prist tak sa skusim tebou inspirovat. potom dam vediet ako to dopadlo.

baby je normalne ze mam strach ze mi len meska mrcha a ze si nieco nahovaram?

weja
autor
21. apr 2009

no podla mna je to normalne, ze mas este strach, vacsina tomu uveri az ked im to potvrdi dr. 🙂 ale neboj sa, 4 testy sa isto nemylia... 😉

matullienka
21. apr 2009

no tak to dufam uz som si na tu predstavu zvykla

smejko1
21. apr 2009

matu ja som si robila asi 20 testov a nasim sme to povedali az ked utz ukazal srdiecko tak som sa bala ze si nieco nahovaram 😀

wejka ja ti verim, ved budova sa neda len tak vyhriat dufam, ze mas svetrik a rob si casto cajiky

blov kde si? dnes si damienko povedal, ze ked miska vstava tak skoro asi je to zaujimave a tak to vskusal.... 😠 , no ale hodina hopkania na fitlopte a plienka na ockach ho este uspala

blovitc120
21. apr 2009

Matu, neboj, isto jej to //, testy neklamú 🙂. Ako wejka povedala, ak špiníš, isto ti dá duphaston.
Smejko, tu som, ale ja absolútne nestíham, lebo Miška nespí a tým pádom dávam na ňu celý deň pozor, čo vyvedie, najnovšie všade stojí, pustí sa jednou rukou a vrtí sa a otáča, či ju všetci vidia. Pri tom vrtení samozrejme občas stratí rovnováhu a hodí tlamu na zem... Zuby už máme von, keď jej prejdem prstom, cítim na obidvoch také malé pílky, tak nechápem, prečo nespí a neje. Za posledných 24 hodín spala 9 hodín, to by som ja zvládla viac. Cez deň 10 a 15 minút, v noci od 20 do 5 ráno, ale keď odrátam budenie, tak to vychádza zrovna tých 9 hodín. A keby ste videli, koľko má energie, včera vydržala od 3 do 8 večer v pohybe vkuse. Ona ako keby mala poict, že keď bude spať, niečo jej unikne. Nechápem, idem variť makovice... Povedz Damienkovi, nech neblázni a spinká aspoň on. Weji, ty si uži tie 3 dni voľna tento týždeň, má byť pekne

matullienka
21. apr 2009

baby a co je to ten duphaston? na co to je? to spinenie som mala asi dva dni ale teraz uz nemam nic

blovitc120
21. apr 2009

Na podporu udržania tehotenstva Maťka 🙂

weja
autor
21. apr 2009

caute maminky 🙂
Smejko, mam na sebe asi 4 vrstvy, ale velmi to nepomaha... 😖 vo stvrtok si musim doniest elektricky vankus, nech mam aspon zadok v teple 😀
no s prichodom jari nejako ozili aj tie vase deturence... 🙂 asi im treba vybrat baterky 😉

Matu, presne tak - Duphaston sa uziva na podporu tehu cca do nejakeho 16tt 😉

matullienka
21. apr 2009

ďakujem kočky 😉

weja
autor
21. apr 2009

halooo.... 😕 co mate vsetky poobednu siestu? 🙂

matullienka
21. apr 2009

weja: no aj ja sa cudujem sa mi o chvilu zacne zdat ze ich viac taha von ked je vonku tak krasne ako na kona 😉

nastasia
21. apr 2009

Ahojte,
ja som tu 🙂 ucim sa na zajtrajsi test, ale vobec sa mi nechce ked je tak pekne.
ako sa mate?

matullienka
21. apr 2009

celkom to ujde tiez sa mi dnes vobec nechce byt v praci ale uz pomaly koncim

nastasia
21. apr 2009

ani sa ti necudujem matu, ale neboj o par mesiacov si uz budes uzivat matersku 🙂

blovitc120
21. apr 2009

Ahojte, mňa by aj ťahalo von, keby madam chcela byť v kočíku 😝. Reve v ňom ako diabol 😀. Boli sme dnes v poradni, tak máme 7300g a 69 cm, ale to len zhruba, nedala sa merať, stále odliezla preč. Čiže za tých 6 týždňov pribrala len 400g. To z toho, že neje. Vraj to môže byť zo zubov. To akože kým jej narastú všetky zuby, nebude jesť?