Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

weja
autor
28. apr 2009

neboj sa, urcite 😉

miriamka
28. apr 2009

DObre ranko,
konecne mi dnes dali v praci novy notebook,tak hned sa mi lahsie ale najma rychlejsie robi,lebo na tej starej masine to bol des 😉
Blov...spanie v druhej izbe sa nekonalo,este chvilku pockame,este by mi v spalni chybal maly 😉
Matu...hlavne klud,a mozno by som isla pre istotu k dokymu.Ja som tie spinila,a isla som hned na pohotovost a dali mi Duphaston.Takze asi pre klud duse by som isla k dokymu.

blovitc120
28. apr 2009

Matu, ja by som tiež išla pre istotu skôr k dr.
Weji, neviem zohnať nikoho, kto by mi požičal ohradku. Už som sa pytala všetkých.
Baby, kto mi poradíte, Miška už štvrtý deň nekakala, čo s ňou mám urobiť? Niečo ju zapieklo, ani mrkvu nejedla, tak neviem... Tlačí chúďatko ako divá a nedá sa jej

miriamka
28. apr 2009

Blov...my ked nekakame cen den,vzdy mu vecer dam teplomer do ritky,zatlacim nozicky a hned sa vykakame.Takze skus toto,ale to urcite zaberie 😉

miriamka
28. apr 2009

A zabudla som...na bicykel sme dali sedacku,a tak kazdy vecer hodinku bicyklujem aj s malym,lebo sa mu to moc moc paci...ja sa zrelaxujem,a on si tisko sedi a pozoruje okolie 😉

weja
autor
28. apr 2009

Miriamka, vy ste riadni sportovci 😉 super, ze sa mu to paci a ze vam vychadza pocasie 😎

miriamka
28. apr 2009

Weji...maly uz hrozne vymysla,len by za ruku chodil,dnu byt nechce stale chce byt vonku pred domom...takze aby som sa nemusela pri nom hrbit a stale s nim po ulici pochodovat dam ho do bicykla a je to lahsie.Hrozne uz posledne dni vymysla,co kde vyvedie 😀

weja
autor
28. apr 2009

Miriamka a to mate este stastie, ze mate zahradu... 🙂 no ked tak vymysla, ktovie dokedy mu ten bycikel bude stacit ako nahrada pochodovania po vlastnych 😀 😉

miriamka
28. apr 2009

Weji...kiez by sme mali zahradu,dam ho von a nech si lozi.Lenze my mame okolo domu priam stavenisko,takze tam ho pustit nemozem 😒 ,tak preto je to riadne narocne.Hadam ho bude bicykel dlho bavit 😀

matullienka
28. apr 2009

miriamka: ja ta obdivujem ze stihas aj pracu aj maleho a este si najdes cas aj na sport

miriamka
28. apr 2009

Matu...no ale ja bicyklujem s malym v sedacke,lebo mi to je lahsie nez s nim chodim po ulici za ruku 😀

weja
autor
28. apr 2009

jaj, ozaj, ved ja som zabudla, ze vy tu zahradu este nemate "pouzitelnu"... tak snad ho bycikel bude dlho bavit... 😀 😉

blovitc120
28. apr 2009

Miri, s tým teplomerom to skúšam každý deň aj 3x, jediný výsledok je, že strašne plače ☹. Už som rozmýšľala, že jej dám Duphalac, je to sice preháňadlo, ale môžu ho aj dojčatá aj tehotné. Ak sa do večera nevy... ani s teplomerom, asi jej ho dám, už ju to musí riadne tlačiť ☹.

matullienka
28. apr 2009

blov: chuda miska ta ma ale trapenie

lucinka1104
28. apr 2009

blo a rektálna trubička nam vždy zabrala a skus jej dať čistý džusik ,alebo jablčko

weja
autor
28. apr 2009

jeeej Miska ma novu fotku v albume 😵

blovitc120
28. apr 2009

Luci, aj rektálnu trubičku sme skúšali ☹. Ona má to hovienko tvrdé ako skalu. Vytlačí ho centimeter a vtiahne dnu, ide jej riťku rozdrapiť a nejde von, ja som ho chcela odtrhnúť, no totálne je tvrdé ☹. Aj jablko sme jedli, hrušku, dokonca som jej skúsila dať biely jogurt, čípok, olej do zadočku a nič nepomáha. Ak to do zajtra nepôjde von, skočíme k dr., lebo je to už moc dlho. Nechce teraz ani jesť, čo má plné črevá.

blovitc120
28. apr 2009

Weji, dnes hodinu pri tom vysávači stála a hrala sa s ním, mlátila hadicou o stenu. Ona má úplne v paži všetky hračky, baví ju vysávač, umývačka, lampa, rúra na pečenie, modem, autosedačka a podobné veci. Nehrá si s ničím ☹.

nastasia
29. apr 2009

blov, tak snad jej to vydrzi, aby ti pomahala ked bude velka 🙂

blovitc120
29. apr 2009

Nastasia, dúfam, za to, koľko okolo nej skáčeme nám bude každý deň robiť raňajky do postele a v sobotu upratovať 😀 😀

weja
autor
29. apr 2009

Blov, len ju nechaj, nech si na ten vysavac zvyka 😀 ju asi bavi vsetko, co vydava nejaky patricny hluk, ziadne jemne hrkalky 😀
no snad jej to do zajtra prejde... 😕

blovitc120
29. apr 2009

No volala som doktorke, mám jej skúsiť dať glycerínový čípok a ak nepomôže, budeme musieť ísť na klyzmu, podľa toho, ako som jej opísala stav 😒. Viete si predstaviť Mišku na klyzme? Veď tá ma doma rozdupe! Ona to má totiž ako korok v zadočku, už som jej 2x dala aj Duphalac, skúšala rúrky, teplomer (aj obyčajný, aj rýchloežku) proste to nevie pretlačiť, také je to tvrdé...
Dnes nám príde návšteva, fešák o 6 týždňov mladší, no to som zvedavá, ako sa ho bude báť 😀

smejko1
29. apr 2009

blov ty optimistka ........ potom prideme k vam na navstevu, nech aj nas miska obskakuje 😀

weja
autor
29. apr 2009

co je klyzma...? 😕 som nejako mimo...
ako dopadla navsteva? 🙂

blovitc120
29. apr 2009

Klystýr weji. Ale hádam sa mu vyhneme. Dnes poobede sme so strašným plačom vypustili 2 granáty, fakt totálne skaly a podvečer ďalšie 2. No príšerne pri tom plakala. Ani sa nečudujem, obrazne povedané, keby som to niekomu hodila do hlavy, tak mu ju rozbijem. Moje chúďatko ☹. Ešte nie je vykakaná, bruško má tvrdé, ale hádam aspoň tá najhoršia zátka odišla. Potom som ju musela nosiť (vďaka za manducu, lebo ona sa chce nosiť na boku, aby mala o všetkom prehľad a na jednej ruke ju držať je teda drina) a bola na mne prilepená ako kliešť.

weja
autor
30. apr 2009

fiiiha... tak to dufam nezajde tak daleko... 😕 ktovie, z coho moze mat take male babo take problemy.... 😒 este jej nie je lepsie?

blovitc120
30. apr 2009

Ja tomu nerozumiem, lebo sme nejedli nič nové, ak nerátam jablko, hrušku a marhule v detskej výžive a to má práve naopak preháňať. Už je to trochu lepšie, aspoň pri tom neplače, ale stále tvrdé. A to odvčera sme si dali diétu v jedení, resp. papá len moje mlieko, žiadne príkrmy, kým sa jej to neupraví, našťastie skoro vôbec nechce jesť, tak jej stačí to moje ohromné množstvo mlieka.

nastasia
30. apr 2009

chuda miska, dufam, ze sa jej to coskoro upravi

weja
autor
30. apr 2009

tak snad sa to postupne upravi... aj ked ozaj nechapem, z coho to moze mat... 😕

nastasia
30. apr 2009

aspon ze uz kaka chudatko. urcite uz bude lepsie. inak nechcem si ani predstavit ten klystir u babetka, vsak to musi byt hrozne 😲