Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
18. jún 2009

Ahojte, miriamka, tak to som rada, že obliekame rovnako. Podľa mňa tie naobliekané detičky musia trpieť v tej horúčave. Zajtra má byť pekne, tak si užite kúpanie 😎 😎.
Kwatka, ako hovorí miriamka, asi to bude tá maternica, mňa to dosť dlho pichalo, v podstate občas až do konca 🙂

miriamka
18. jún 2009

Blov...no ja to s obliekanim fakt neprehanam,ozaj len rano mu dam svetrik ked ideme z domu,ale inac len body,alebo tricko a kratasky.Ved je teplucko,nech sa nespoti a neprehreje.
No dufam,ze bude pekne...sefke som povedala,ze ked bude pekne nepridem,ked bude prsat ze pridem do prace...tak som zvedava 😀

smejko1
18. jún 2009

😉 aj ja tak obliekam........ ale ponozticky a ciapocku musi mat vzdy....... a nakremovany byt......

neviem si predstavit ho dat do flisovej bundy a pancuch, ked je taaaaaaaaak horuco

miriamka uzi aquapark, pocula som, ze je tam pre deti super.....

kwatka - ako pisu baby, aj ja som mala to pichanie.. roztahuje sa maternica, ale pre pokoj duse, ak ta to bude trapit tak zavolaj lekarovi a prekonzultuj to....... hlavne sa nestresuj..... ved za opytanie nic nedas

weja
autor
19. jún 2009

dobré ránko 🙂
tak u nás sa to počasie akosi pokazilo - zamračené je už od rána, ale straaaašne dusno... 😝
inak neviem si predstaviť, že niekto tie malé chúdence tak naoblieka, ale zas na druhej strane, mama pozná svoje dítko najlepšie, možno to bol dáky malý zmrzliačik, ktorý má večne studené nôžky, tak ho naobliekala 🙂

Miriamka, idete do toho aquaparku? ako je u vás?

Kwatka, pekne ti tie týždne pribúdajú, len tak ďalej... 😉 a ako píšu baby, ak by ťa hocičo znepokojovalo, radšej to prekonzultuj s dr., za to nič nedáš... 😉

keby sa konalo dáke stretko, to viete, že by som tiež dofrčala... 🙂 alebo by som sa aspoň veeeľmi snažila...

ja teraz momentálne vyberám darček pre maminu - o mesiac bude mať 50-ku, tak sme ju chceli prekvapiť niečím špeciálnym... no a napadlo ma, že vždy túžila dostať sa do Paríža, ešte za mlada sa učila po francúzsky, ale nikdy z toho nič nebolo... tak jej teraz chceme taký malý poznávací zájazd kúpiť... 🙂 bohužiaľ tam nemá s kým ísť, nikto si na to cez prázdniny nevie nájsť čas 😒 takže s ňou pôjdem ja 😀 😎 už som to vybavila aj u šéfky, lebo vypadli by sme obe naraz, ale mám to schválené 😵 tak teraz už len vybrať zájazd... 😎

blovitc120
19. jún 2009

Ahojte, no teda weji, to je krásny darček 🙂. A dobre si to vymyslela aj s tým sprievodom 😀. Zaslúžite si obidve. Kedy idete? A na ako dlho? Krásne si to užite 🙂. Aj u nás je dnes zamračené, snáď aspoň v Bratislave majú pekne, aby miriamke vyšiel výlet. Zase nejako nevyšla predpoveď. Možno sú naozaj tie deti niekedy zmrzliačiky, ale mi to prišlo strašné, keď je v tieni 27 stupňov a dieťa oblečené v hrubej fliske a Miška spotená naboso v šatách bez rukávov 😀

weja
autor
19. jún 2009

Blov, no ale ak je Miška po tebe, tak sa nečudujem, že jej je stále teplo... 😀 😀 😉
predpovede už ani nesledujem... 🙄 ma naštvali asi pred 2 týždňami, keď hlásili úplne nááádherné a horúce počasie celý deň, tak som sa nechala oklamať a vyvesila som prádlo vonku z balkóna... a čo sa stalo? správne, poobede začalo liať ako z krhly... 🙄 tak teraz ich bojkotujem... 😠
no to ešte celkom presne neviem, kedy by sme šli, lebo šéfka mi dala podmienku, že nesmie to byť cez uzávierku a výplaty, čo je cca prvých 10-12 dní v mesiaci, takže niekedy potom... 🙂 ideálny by bol koniec júla, lebo august/september plánujeme zase našu dovolenku s mangelom... takže hľadám, hľadám, ale zistila som, že nie je to také jednoduché, ako som si myslela, lebo CK robia väčšinou takéto zájazdy max. jeden-dvakrát do mesiaca, a termíny nám nie vždy vyhovujú... takže to ešte intenzívne riešime... 🙂

poleva
19. jún 2009

ahojte prisla som vas navstivit
je tu nieco nove ? ja mam asi tolko ze si picham fraxiparin a beriem 1/2 anopyrinu denne
10 jula ideme letecky do bulharska
v praci celkom dobre, mimochodom uz ubehlo 5 mesiacov od potratu
ale ten cas leti
vy co mate nove ? weji ako ti dopadli tie geneticke testy ??

weja
autor
19. jún 2009

ahoj Poleva, genetické testy dopadli dobre, ja aj manžel sme úplne v poriadku, takže sa to uzavrelo ako nešťastná náhoda... 😔
a načo sú tie lieky dobré? čo ti vlastne zistili?
oddýchnite si na dovolenke 😎

blovitc120
19. jún 2009

Ahoj poleva, držím všetky palce, aby to už dobre dopadlo a skúste sa snažiť v inom čase, ako tie predchádzajúce 2 razy. Ak si dobre pamätám, bolo to tak v zime, možno je to zlý čas pre vaše bábätko. Možno to niekde hore má napísané, že vtedy nie. Je to len taká moja úvaha, ale verím, že vám to vyjde. Užite si dovolenku, nech vám vyjde aj počasie.
Dala som 1 foto od svokry do albumu, na takmer všetkých sú nejakí členovia rodiny a nechcem ich bez ich súhlasu vešať na net verejne 🙂

weja
autor
19. jún 2009

Blov, zdá sa, že Miška si s tým psom celkom rozumela... 😀 takže to bola asi obojstranná náklonnosť... 🙂

poleva
19. jún 2009

dakujem blov
tie injekcie a anopyrin mam na riedenie krvi
a uz zaciname snazilkovat a ideme 10 jula na dovolenku do bulharska, takze sa nevieme dockat, bodaj by to do tretice vyslo 😵

blovitc120
19. jún 2009

Veríme všetky, že vám to vyjde, takto v lete bude isto správny čas a na moje a wejine narodeniny v apríli budeme oslavovať trojmo 😉

miriamka
19. jún 2009

Ahojte,
Polevka...rada Ta tu vidim 😵 😵 a dovolenku si riadne uzite,a v tom najlepsom pripade sa vratte 3ja 😵 😵
My sme dnes boli v tom Aquaparku,a bolo uzasne!!!Malemu sa moc moc pacilo,vytesoval sa z vodicky,fakt parada...takze navstevu bazenov ideme zaradit do pravidelnych aktivit s malym 😵 😵 Potom pridam aj fotky naseho smejka 😵

smejko1
19. jún 2009

super miriamka...... mono sa tam aj stretneme 😉

ja mam hlavu v smutku, zas mam tvdy prsnik..... odsavacku neviem najst a rucne som to skusala teraz pol hodinu vo vani a nejde to....... co som komu urobila?? to akoze mam mat 3x mastitidu???? poraziiiii ma fnuk 😢

blovitc120
20. jún 2009

Smejko, ručne sa treba obrniť trpezlivosťou, mne to tiež najskôr nešlo, ale potom áno, treba stláčať hore a dole a predstavovať si, že to papá Damienko 🙂. Alebo zapriahnuť manžela, alebo nanútiť dieťaťu mlieko namiesto príkrmu 🙂.
Miriamka, super, aj my sa chystáme, ale až v lete

smejko1
20. jún 2009

ahojte 😀
podarilo sa.......... nakoniec sme nasli odsavacku....... ale nepomohlo, muz nepomohol, rucne nepomohlo....... o druhej som kojila, nepomohlo, ale 😉 o piatej rano damienko tak potiehol, ze sa podarilo........ ja som taka stastna 🙂

len damienko zacina byt iny..... doteraz sa jedoval alebo plackal fakt vynimocne....... teraz sa jeduje za vsetko, neviem ci to neni zubkami, alebo tym, ze uz by sa chcel plazit a tie nohy neposluchaju........ a tiez akonahle ma nevidi tak je krik........ uz to trva 3ti den....... tak dufam, ze sa to opat vrati do starych kolaji........
prajem Vam krasny vikend, aj ked neni slniecko, hlavne ze neleje 😎

weja
autor
20. jún 2009

ahojte 🙂 to je zasa úžasné počasie, čo? 🙄
Blov, ešte stále kočíkujete za každého počasia? ako to vlastne dopadlo v ten večer, keď Mišku ukladala svokra? podarilo sa? 🙂

Smejko, fajn, že už je to ok... 😉 detičky sa menia, a Damienko možno len viacej dáva najavo, čo sa mu páči a čo nie... 🙂 ale možno ho aj trápia zúbky, chúďatko malé...

num7976
20. jún 2009

ahojte kocky!no svagor je dement keby aspon nechodil k nam alebo zaklopal,no on si odomkne!no neviem kedy sa ja dozijem toho,ze budem mat vypratanu izbu a kludne si vyjdem len tak v tricku bez podprdy v gatkoch po byte.. 😵
polevka vitaj,som rada,ze si dala o sebe vediet,co mate nove!nech vam to vyjde,snad na dvoolenke budes mat plodne dnicky a urobite babenko tam!neboj urcite to teraz vyjde!
smejko no este ze sa to podarilo,boze ja som to nemala ani raz,ale musi to byt riadna bolest!
wejka no asi to uz bude vediet,ak jej na vysku sadne,lebo ked sme boli pozriet jednu kamosku,tak u nej sa na tom snazila a keby potrenovala,tak by to vedela uz vtedy!
blov tak to mas fajn,mne mala doteraz mama nepovie,ked sa jej niekto spyta,kde je mama,tak ukaze prstom,ale nepovie mi to tak spontanne,ked poviem povedz mama tak povie,ale sama od seba ked zbada niekoho tak hned povie -no na tata na tetu a babu,tak je podarena,mama este ani raz nezakricala na mna potvorka 😔
vcera sa mi prvykrat pustila na poste sama si tam cupitala,tak to bolo take krasne,juj takze uz snad aj vonku si pocupita za detickami! 😀a my uz mame piaty zubok! 😀 ale noci katastrofa,baby ja mam oci ako keby som kazdu noc bola do rana niekde na flame! ☹

blovitc120
20. jún 2009

Ahojte,
smejko, super, že ste s malým tú mastitídu zvládli 🙂. Inak čo sa týka toho kriku, keď ťa nevidí, podľa mňa to zúbky nebudú (lebo my by sme ich museli mať už v 3 radoch ako žralok), priprav sa, že to možno potrvá dlhšie... Ono to väčšinou začína u detí v 8. mesiaci, čo vy už ťaháte, lebo vtedy si začínajú veľmi uvedomovať puto s mamou. U nás to samozrejme (ako inak) začalo skôr, keď mala 6 mesiacov (možno preto, že som s ňou skoro stále bola sama) a ešte stále to trvá. Dovtedy som mohla odísť s izby a ona aj pol hodiny ma nepotrebovala, teraz nehrozí, som preč 2 sekundy a už upaľuje s krikom za mnou a hneď ma chytí za nohu, postaví sa a ani sa bez nej nepohnem. Hoci musím povedať, že trošičku sa to zmenilo a to v tom, že cca 2x denne sa sama vyberie po byte na špacír a niečím sa zabaví, ale to tak na 3 minúty 😀. A navyše zásadne sa ide prechádzať a zabávať zakázanými vecami, tak musím ísť za ňou ja. Skoro vždy ju nájdem s topánkou v puse, prípadne rozoberá DVD rekordér alebo rádio a podobne.Takže sa priprav, že to tak rýchlo neprejde, ale je to naozaj normálne. Ja si vždy poviem, že do puberty mi pod sukňou nebude 😀.
Weji, uspávanie mojou mamou dopadlo tak, že som ju nakoniec dala spať ja, ona povedala, že sa ide pozerať na naše večerné rituály a príde zajtra, no uvidíme... A von sa chodí za každého počasia 😒, dnes to bol fakt horor, lialo ako z krhly, ale išiel manžel 😀.
Num, to musí byť super s tým cupitaním. A čo robíte v noci? Gratulujem k zúbku, my sme stále pri 2 spodných, horné zatiaľ nevyšli.
Krásnu upršanú nedeľu želám 😎 😎 😀 😀

weja
autor
22. jún 2009

dobré ránko 😎
Num, gratulujem k samostatnej slečne 😵 musí to byť krásne, keď si už cupitá sama... a počkaj, keď sa pustí rozprávať, nebudete ju potom vedieť zastaviť... 😉

Blov, takže nastal ten deň D, kedy to Miška bude musieť prežiť bez vás celý večer... fúúúha, dúfam aj za ňu, že to chúďatko zvládne... 🙂 prechádzky v tomto počasí nezávidím... 😝
tak si to dnes večer užite a pozdravuj Gahana 😀

inak my sme dnes ráno zaspali... 😅 zabudla som zapnúť alarm na budíku, takže sme si pospali 😀 síce iba necelú polhodinku dlhšie, ale aj tak to bol adrenalín - manžel sa musel vychystať za 5 min. a ja asi za 15 😅 nabehol krízový režim - hrebeň aj malovátka som hodila do kabely a frčala na bus 😀 a chudák manžel išiel dokonca na služobku (do zajtra bude v MT, Blov, takže sa miniete 😀 ), ale našťastie sa pobalil už včera večer, inak neviem-neviem.... 😝
pekný deň 🙂

blovitc120
22. jún 2009

Ahojte, to ste mali fofry weji 🙂. Nabudúce sa musíš s Majom zviezť aj ty 🙂.
Gahana pozdravím, cestou ideme ešte kúpiť pršiplášte, ale aj keby sekery padali, nevadííí, je to moja srdcovka už 20 rokov a nejaký dážď ma nerozhodí 😵 😵 😵. Odchádzame za cca hodinu-dve, tak sa majte krásne a myslite večer na Mišku, ako sa čuduje chúďatko moje 😒 😒

weja
autor
22. jún 2009

no škoda, že vám počasie nevyšlo, bolo by to isto lepšie... no čo už, verím, že to bude stáť napriek všetkému za to... 🙂

weja
autor
22. jún 2009

ešte ma napadlo, že pošlem drahého, nech ide Mišku pozrieť, možno bude zasa taká hypnotizovaná jeho hlasom ako naposledy... 😀 😀 😉

blovitc120
22. jún 2009

Počasie mi fakt nevadí a veru, Miške by sa zišiel hypnotizér 😉

num7976
22. jún 2009

jeeej blov takze vy si uz uzivate na koncerte?ako vam fajne,potom vsetko napis ako co a na malicku myslime,mozno sa budes cudovat a ani jej nepride ze tam nie si s nou!
no my noci asi take,ze jej musim mlieko robit trikrat prosim pekne ide ma porazit je to strasne,lebo potom je aj hodinu hore a nie a nie zaspat a ked zaspi,tak sa na mna tak nalepi,ze ani pohnut a vstavam ako dolamana,ja uz fakt neviem co robit,v postielke nechce byt,no aj hej,ale ked ona sa zacne prehadzovat,tak sa hned postavi a potom sa mi preberie,tak teraz neviem ci je lepsie aby bola na mne nalepena alebo striehnut,kedyu sa zdvihne a chytro ju davat lahnut..
mame dnes jedenast mesiacikov 😀 a hej uz sa mi pustapekne aj vonku podarene to je!
smejko to hej asi to bude to co pisala blov nasu to doteraz nepreslo-i ked mame novu zabavku-babiku annabel viete ako sa s nou vie hrat?a minule mi vyhrnula tricko a cakala kedy si aj podprdu zdvihnem a nie ze ona sa pricucla,ako zvykla,ale babiku prilozila-sranda co?som nechapala kde ma tolko rozumceku! 😵

miriamka
22. jún 2009

Blov...uzi si to a neboj,Miska to zvladne mozno nad Tvoje ockavania super 😉
Num...Silvinke vsetko NAJ 😉 ,a je sikulka ked uz sama chodi 😉
Nas maly je strasny vymyselnik posledne dni...zistil ze sa aj dozadu da chodit tak tak rad chodi teraz 😅 ,slovicka a blabotanie zo dna na den pribuda a hrozne raz po nas opakuje vsetko 😵
Inac sa mame dobre,uz mi ani nepride divne ze chodim do prace (az teda na komenty niektorych ludi ze som krkavcia matka),ale to neriesim uz,len som zvedava co budu riesit ak pojdem coskoro na dalsiu matersku 😅

smejko1
22. jún 2009

ahojte,

num, nechces aby som Ti poslala tu knizku na mail....... kazde dieta sa vie naucit spat........ naozaj to funguje... uz je mala velka, ono aj ona sa lepsie vyspi...... ja to vidim na damienkovi, ........ keby som to sama neodskusala tak to neodporucam, ale nam to zabralo a neviem si to vynachvalit......

blov pisala, ze su v predu tak si koncert isto vychutnaju.......... uzite si to aj za naaaaaaaaaaas

weji - tiez si pamatam take rana........ teraz sa cudujem ako som sa dokazala za 5 minut vychystat ked normalne mi to vzdy trvalo hodinu......... si ako ja...... 😉

miriamka
22. jún 2009

Smejko...aj nam ta kniha pomohla 😉

weja
autor
23. jún 2009

dobré ránko 🙂
Blov, tak aký bol koncert? 😵 a čo Miška, zvládla to?

Silvinke všetko naj k 11 mesiačikom, riadne to beží... 🙂

Smejko 😀 na dnes ráno som si posunula budík iba o cca 5 minút neskôr, ako zvyčajne, som myslela, že keď som to včera stíhala za 15 min., tak mi trištvrte hodinu netreba.... no máš ho vidieť - ledva som to za tých 40 minút stíhala... 😀 😀 nechápem, čo som taká zamotaná... 🙄

Miriamka, reči druhých nerieš, to je už v ľudskej povahe, že vždy má niekto pocit, že to, čo robí on, je to najsprávnejšie... ty máš prácu, ktorá ťa baví, Jakubko milujúcu starú mamu, u ktorej je určite rád, poobedia trávite spolu, ešte vám čosi pribudne aj do rodinného rozpočtu... vám to tak vyhovuje, tak nemusíš nikomu nič vysvetľovať alebo sa nedajbože ospravedlňovať... 😖
a v druhom tehu plánuješ chodiť do práce, ak bude všetko v poriadku alebo zostaneš doma?

miriamka
23. jún 2009

Dobre ranko,
Blov...tak ako to Miska zvladla a ty,vypla si troska? 😉
Weji...no snazim sa reci inych neriesit,ved mne je jasne ze ten skory navrat bol mozny len preto ze mam super maminu ktora je s malym rada,a ze mam jedno dietatko.Pri 2 by som urcite do prace nemohla uz ist tak skoro...
A ci planujem chodit do prace ked budem tehu?Noooo,idealne by bolo byt od zaciatku doma...ale kto vie ako bude a kedy vlastne tehu budem 2x lebo tento mesiac je moj cyklus tusim bez ovulky
😠