Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

num7976
18. jan 2009

ahoj wejka no teda to verim,ze teraz budete mat obaja smutnejsie obdobie,ale tak aspon mas robotku a nemyslis potom tak casto na tieto smutne veci!teraz uz bude urcite volnejsie aj v robotke,tieto zaciatky boli asi najhorsie,inak v tomto som aj rada,ze som sa tomu vyhla...no ty neboj tento rok budes tehulka a donosis zdravucke babenko ktore vam bude robit obom uz len vela radosti!
no a my?svagor stale pri nas,je to uz trapne,od novembra moze byt v bytaku a jeho ani nehne pohnut ritou,teraz nechodil do prace,takze si nema za co kupit tie najnutnejsie veci co mu tam treba-no vlastne jadro uz ma postavene,zachod a sprchovy uz tiez kupeny,no neosadene,elektrika nacrtnuta,no nedorobena,guma z podlahy strhnuta no plavajuca zatial v nedohladne,okno objednane,no zatial sa mu zevraj neozvali,a tapety postrhane no omietky nikde,takze aj keby som chcela tak byvat sa mu tam neda! ☹

miriamka
18. jan 2009

Ahojte,
Weji....nebud smutnucka...hore mas anjelikov ktory ochrania vase dalsie babatenko,ktore coskoro do Tvojeho bruska urcite pride 😔
Dakujem za Jakubka ku gratulacii k jeho vymesiacu...pridala som nejake fotky.
Num...jej,takze Silvinka uz zacina papat?No super,ako to leti!!!

blovitc120
19. jan 2009

Ahojte, pozerám, že sme padli na 3. stranu.
Weji, manžel nakoniec tú skúšku urobil, dnes má druhú, ale dali im ju tak blbo o 6 večer, tak príde hádam do polnoci. Ja mám depku, lebo som sama s Miškou, že začne vystrájať zase. Ja mám každý večer keď ju dám do postieľky takú strašnú žalúdočnú nervozitu, že čo zase bude, že z večera nič nemám. Som ako na ihlách, kedy sa zobudí a ako ju potom preboha uspím. Neboj sa, v najbližších mesiacoch budeš mať drobčeka v brušku a bude zdravý.
Miriamka, fotky super ako vždy.
Num, ja sa teším, keď už aj Miška bude na kolenách, že ju to bude baviť. Síce teraz sa obracia na to bruško ako blesk,nestíham ju ani sledovať, ale reve ako pavián samozrejme, lebo po chvíli chce ísť nazad na chrbát a to ešte nevie. Kedy sa deti obracajú z bruška na chrbátik? A na bruško? Nerobí to Miška neskoro, keď začala v 3,5 mesiaci? Som myslela, že to okolo 3. malo byť. Ja vôbec neviem, kedy čo majú deti ovládať.

miriamka
19. jan 2009

Ahoj Blov...vobec to nie je neskoro.Nas sa zacal otacat na brusko v 5.mesiaci,a az v 7mom sa tocil na vsetky mozne strany.Takze Miska je sikulka 😵

matullienka
20. jan 2009

ahojte kocky tak vcera som bola sklamana tehotna nie som tak mi pichla vyvolavacku a mam cakat

blovitc120
20. jan 2009

Miriamka, tak to sa už teším na ten 7. mesiac, lebo sa zlostí ako čert, keď nevie nazad na chrbát. Ja ju pretočím, to zase reve, že je na chrbte, za 2 sekundy je nazad na bruchu a reve, že je na bruchu 😀. A tak dookola 🙂. Koľko máte zubkov?
Matu, to mi je ľúto, snáď to vyjde budúci mesiac 😉.

miriamka
20. jan 2009

Ahojte a dobre ranko,
Matu...mrzi ma to,ale hlavu hore,nabuduce sa to podari!!!!
Blov...no mame 2 zubky,ale z jedneho dalsieho uz trci von spicka,takze ratam ze zajtra mame prerezany 3ti 😵

weja
autor
20. jan 2009

dobre ranko 🙂
Matulienka - hlavu hore, hlavne, ze sa mate radi, babo isto pride 😉 uzite si sami seba, kym ste este sami 🙂

Blov - Miska je sikovnica, ked sa uz pretaca, len skoda, ze je to taky maly "hundros", ktoremu sa nepaci dokopy nic a vsetko oplace 🙂 inak v tomto su vraj dievcatka sikovnejsie ako chlapci, aj co sa tyka chodenia a rozpravania... cest vynimkam 🙂

ja mam tiez obcas pocit, ze neviem o malych detoch dokopy nic... aj ked sa sesterke pred 3 rokmi narodila mala, ja som mala akurat posledny semester na vyske volno na pisanie diplomky, takze som bola kazdy den u nej a co-to sa dufam na mna nalepilo... 🙂
citali ste pred tym aj nejake tie casopisy ako Mama a ja, Dieta a pod.? jedno cislo mi dali v tom darcekovom kufriku v poradni a boli tam celkom dobre veci, tak neviem, ci si to nemam zaradit ako povinnu literaturu po veceroch uz odteraz 😀

miriamka
20. jan 2009

Weji...ja kupujem Dieta a Mama a ja odkedy sme zacali snazit,a teraz to uz odoberam nech nemusim do obchodu vzdy chodit a zhanat 😉

miriamka
20. jan 2009

A Matu...mysli tak,ze niekto ma cestu k mimi troska dlhsiu a zlozitejsiu a niekto lahsiu...ale urcite raz aj vy dockate!!!!
Weji...super ze si k nam zavitala,asi mas toho v praci vela,ze?

tatiana82
20. jan 2009

ahojte,
weji ja som na tom este horsie, u nas v rodine nemame male deti, takze ja neviem vobec nic... ale za tych 8-9 mesiacov by som si snad nieco stihla nastudovat 🙂
a kedy sa zacinate snazit?

weja
autor
20. jan 2009

no ja si pamatam, ze ked som to jedno cislo doniesla domov, akurat tam pisali asi na 4 stranach, ako kupat babo - ako ho chytit, aka ma byt voda, na co nezabudnut... skratka cely podrobny postup... a manzel ked to videl, tak sa zhrozil, ze ci je to ozaj taka zlozita ceremonia? 😀 ale niekedy je to dobre si to tak ujasnit... 🙂

Miriamka - v praci je toho fakt vela 😝 ale nejako zvladneme 🙂 koniec roka uz mame nastastie za nami, ale za chvilu sa uz blizi zasa marec a cirkus s danami 😅 🙄 ale som rada, ze mam zatial robotu, zmluvu mam len do 30.4., tak uvidime, co bude dalej... 😒

Tatianka - neboj nic, za tych niekolko mesiacov nieco nastudujeme... 😉 a co nestihneme, dufam, ze materinskym instinktom nejako vycitime, ako to ma byt 😀
ja to uz ani nenazyvam snazenim, hovorim tomu, ze sme si len prestali davat pozor... zacali sme uz tento cyklus, ale necakam, ze by nam to hned vyslo... ale nechavame tomu volny priebeh...
a vy ste v tejto veci nejako pokrocili? a svadobne pripravy ako pokracuju? 🙂

tatiana82
20. jan 2009

weji ani my si nie vzdy davame pozor, ale pri mojom stasti si to odpracujeme 🙂
vam drzim palce, ked to takto budete brat skor sa zadari 😉

pripravy pokracuju, dufam ze tento tyzden budem mat vybaveneho kameramana s fotografom a mozno aj saty... este mi ziadne nepadli tak do oka ale uz mam predstavu

smejko1
20. jan 2009

ahojte, davno som nepisala ale citam vas pri kojeni. akosi este nemam ten system a tak nestiham. vsetko je ok, len to kakanie nas boli a kedze my po kazdom jedle tak to je cely den v pokluse.

cmuky 😉

miriamka
20. jan 2009

Dievcata...mam smutnu spravu,nasa Polevka prisla o miminko 😔 😔
Polevka,dufam,ze sa nehnevas ze som to tu napisala...ale chcem Ti aj takto povedat,ze ma to moc boli,este stale sa s tou spravou neviem vyrovnat...tak moc som verila ze tento krat vam to vyjde a moje anjelske vianocne prianie sa naplni do poslednej bodky.
Posielam Ti vela sily,drzkaj sa a myslim na Teba!!!! 😔 😔 😔

blovitc120
20. jan 2009

Tak to mi je hrozne ľúto. Mám taký pocit, že wejka aj poleva sú osôbky, u ktorých bude platiť do tretice všetko dobré, v čom im hrozne držím palce. Keď to tu čítam a rozmýšľam nad tým, ja som fakt šťastný človek, že nám to vyšlo na prvýkrát. Ale dievčatá, som si istá, že teraz to vyjde a budete mať dobré detičky. My, čo sme to mali ľahké, si to odkrútime teraz. Vy budete mať anjelikov.

monkula
20. jan 2009

Polevka, veľmi ma to mrzí.... držte sa...

weja
autor
21. jan 2009

Polevka, moc moc ma to mrzi.... ☹ drz sa!!!!! budem na teba mysliet, nech sa z toho co najskor dostanes a srdiecko sa zahoji... mrzi ma to, ze aj k vam je osud taky nespravodlivy... 😔 😢 😢 ale hlavne je nevzdat to, ako sa hovori: ked sa stastie unavi, sadne si aj na vola... 😉 tak hlavu hore a vela optimizmu zelam...

Miriamka, a co sa vlastne stalo? Ak by to malo Polevke vadit, tak to samozrejme nepis, len by ma zaujimalo, ci to bol znova MA alebo spontanny... skoda, ze sa takymto veciam neda zabranit... 😔

tatiana82
21. jan 2009

Aj mna to velmi mrzi, tak sme vam drzali palce. Drzte sa, budeme na vas mysliet!!

miriamka
21. jan 2009

Baby,Polevka vas pozdravuje a dakuje ze na nu myslite...teraz sa tu asi skoro neukaze.
Zajtra ide na cistenie 😔
Mala MA...bola vcera na uzv a nebilo srdiecko,babulko sa prestalo vyvijat v 7tt 😔 😔

num7976
21. jan 2009

boze tak to je smutna sprava,polevka velmi ma to mrzi,lebo sms co mi poslala na vianoce ma tak potesila,ze cakaju babatko a teraz toto!je to smutne,ale ako pisala blo tak do tretice bude vsetko dobre tak ako u wejkY!drzim velmi palce!
no blo mala je silkulka ze sa ti tak prevracia,nasa sa tiez zacala nejako tak a potom naopak asi o mesiac a pol az a teraz sa hojda na kolienkach,no zatial sa neposuva..ale sediet uz vie ked je opreta velmi pekne,bez opory jej to az tak nejde,ale inak sa udrzi uz!potvorka od vcera sa naucila vraviet ba-ba tak nepocujeme nic ine len to a pomedzi to pistanie!
drzkajte sa pa pa

weja
autor
22. jan 2009

dobre ranko 🙂
Polevke dnes drzim palce, nech aspon zakrok dobre dopadne 😔

Num - Silvinka je nejaka sikovna 😵 za chvilu zacne vsade lozit a potom si uz vobec nevydychnes 😀
inak teraz niekedy by mala mat pol roka, nie? tak vsetko najlepsie 😵

miriamka
22. jan 2009

Dobre ranko,
Num...tak mala je pekne sikovna.Teraz uz je to s detmi take vesele obdobie.Aj nas maly sa plazi kade tade,uz po 4nožky cuva ale este nedosiel na to ze aj dopredu sa tak da ist....a ked ho nahovou dam na chvilku do choditka,otvara zasuvky a beha ako take sidlo 😉

Polevka...myslim na Teba,drzkaj sa dnes a vela sil!!!!Neboj,doky najde dovod preco sa to stane vzdy v tom istom tyzdni! 😔

matullienka
22. jan 2009

ahojte kocky, ja uz sa ani necudujem ze som este stale nedostala pri tych stresoch a tlaku co mame v praci tak rozmyslam ci vobec dostanem uz som uplne znicena, nevladzem sa ani len okupat ked pridem domov vecer o pol deviatej len sa sprchnem a sup do postele a rano vstavam skoro s placom.

a vy ako mamickujete?

miriamka
22. jan 2009

Matu...a ty kde pracujes ze si tak dlho v praci? 😕

matullienka
22. jan 2009

no robim uctovnicku v jednej uctovnickej firme a teraz tu byvam od rana do vecer leob nic nestiham lebo mame tolko roboty az no a nechcu zobrat ziadnu dalsiu silu a po kazdej babe co odide len prerozdelia robotu medzi nas a je to bycica potom. tak ked mam spracovat uzavierku v troch firmach tak si tu budem musiet asi aj spacak priniest 😖

miriamka
22. jan 2009

Je to v dnesnej dobe hrozne s tou robotu...vzdy vsetko len prerozdelia,namiesto aby zobrali dalsiu silu 😠

num7976
22. jan 2009

no my dnes oslavujeme pol rocika!mala je sikulka zatial sa len hojda,ved este ma cas na plazenie,potom to uz veru bude ozaj nestihacka,ked mi bude vsade chciet lozit!miriamka aj kamoska mi vravela,ze ked ju necha samu,tak je vo vsetkych zasuvkach!maly je zlatucky pozerala so fotky,stale taky smejo ako vzdy!
matu tak to nezavidim to mas potom toho vazne moc-a nic nove sa ti nepritrafi,nieco menej narocne?
boze to poacie je dnes hnusne!

miriamka
22. jan 2009

Vsetko NAJ Silvinke k dnesnemu pol rociku a nech je aj nadalej taka sikovna,dobrucka,usmievava...a zdravucka ako doteraz!!! 🙂

matullienka
22. jan 2009

num: ked je zavierka tak to je toho vsade tak vela ale mam pocit ze ked by teraz prisiel nejaky problem trochu zlozitejsi tak sa uz asi aj zosipem.

aj ja prajem silvinke vsetko naj 😉