Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

poleva
12. feb 2009

ano to iste, lebo nemaju zaujem to riesit, až kym im nedas do vrecka, je to tak
s pracou ? idem tam v polovici marca dufam ze sa nezblaznim
vcera som bola u veducej bola chladna ako smrt, a este mi vynadala

blovitc120
12. feb 2009

ja som asi blba, ale stale verim, ze odo mna nikto nic nechce, lebo som doteraz nikomu nic nedala. ja som vraj bola tiez zla, aj wejka, tak neviem...

poleva
12. feb 2009

oni nechcu, ale radi zoberu

sendi
12. feb 2009

ahojky,blov,musis to len vydrzat 😢 sebi bude mat rok,je to sice o nieco lepsie,kedze je uz vacsi,ale nikdy nebol ,,vzorne dieta" aj ked mu nic nie je,place§hrame sa,blbneme a on sa smeje a za sekundu ide plakat.boji sa cidzich,nevie ho ani dr vysetrit lebo je ako besny...aj dnes ideme na kontrolu,tak snad to uz ubehne.je mi to luto,ked vidim ostatne mamicky v rodine,ake su deti kludne a usmiate,ako vecer spinkaju a ja???ale aspon je sebi zdravy,ostatne vydrzim(nemam inu moznost 😉 )

blovitc120
12. feb 2009

Ja neviem, praveze nasa doktorka mi volava, ako sa ma Miska a uz mi skusala dat pre nu aj homeopatika, za ktore odo mna ani nic nechcela. Dala mi ich 2, takze ju to vyslo cca 5 €. Tie druhe sa mi zdaju, ze ju trochu skludnili. Ale oni predsa nemozu dietatu predpisat sedativa na spanie, ved to je navykove.
Inak sendi, tie zmeny nalady zo sekundy na sekundu mame aj my 😒

sendi
12. feb 2009

neviem,ja by som nedala ziadne lieky,proste su niektore deti take a ani homeopatika a sedativa na spanie!len zatazis to male telicko a nedajboze si na sedativa navykne!uvidis,miska bude mat za chvilu 5mes a potom to bude o nieco lepsie.ja som este predtym predtym rozmyslala,mala som z porodnice taky letak,ale povedala som si ze radsej t vydrzim ako ho dopovat niecim!aj manzel bol zly ako dieta(no aj teraz) takze to ma zdedene.a ked si pisala ze aj ty si nebola najlepia,tak to moze mat po tebe

blovitc120
12. feb 2009

Sedativa by som jej nedala, tie homeo-ja tomu moc neverim, ale mam pocit, ze je z nich trochu kludnejsia. Davam jej 3xdenne 1 gulicku, to jej isto neuskodi. Ale to nie je na spanok, ale proti revu, na skludnenie.

sendi
12. feb 2009

no,ked to drobcovi pomoze 😅 a teraz mozu ist miske aj zubky,neprajem ti zazit to co ja,a ked jej das tie homeo tak aspon bude kludnejsia.sebimu zacali ist zubky od 5mes a ma bolesti do teraz,obcas teply,cerveny ako paradajky,vystipany zadocek(teraz uz je ok) plac,nervozny,kuse vsetko a hlavne postielku,za chvilu ju celu dokuse,no hroza.a z manzelovej rodiny co jedny maju dcerku,zubky jej nic nerobili,ani nevedeli ze ich ma,len ked jej uz vysli...

blovitc120
12. feb 2009

Moja mamina spomina, ze ani ja ani sestra sme nemali problemy, ani nevedela, ze nam idu zuby. Miska tiez vsetko hryzie, ale ked jej pozerame dasienka, zatial ich ma celkom makke, tak neviem. Ale zda sa mi, ze po tych gulockach je cez den kludnejsia. Sebi mal vystipany zadocek, ked mu sli zuby? Lebo to iste mi hovorila kamoska, ze jej dcera ziadne priznaky, len zaparena ritka.

sendi
12. feb 2009

ano mal,a poriadne,potom to preslo a zasa prislo ☹

blovitc120
12. feb 2009

Sranda, ale uz si asi treti clovek, co mi to hovori 🙂

miriamka
12. feb 2009

Ahojte,
Blov...no take noci sme aj my mavali kym sme nepresli na prikrm.Kazduu hodinu bol maly hore,a trvalo to tak 2 mesiace 😕 Nonstop proste na prsiach,ale ked zacal prikrm zlepsilo sa to.

blovitc120
12. feb 2009

No my tak spime od narodenia. Ale ona sa nebudi, ze by bola hladna. Ani jest nechce. Proste sa zobudi, nevie spat. Keby bola hladna, tak ju ukojim do spanku, len ona nechce.

smejko1
12. feb 2009

dakujeme za blahozelanie blov 😉
dostali sme od ocka auticko co vrci

lucinka1104
12. feb 2009

mne ja malý hore aj 12 x prvých 8 mesiacov bpol hore od 2 razov do 5 a posledné2 týždne je hore aj 12 až 15 jkrát spíme max dve hodiny denne preto sem ani nechodím...som unavená dnes sa nám konečne prerezal prvý zuibok no je ešťe miniatúrny

blovitc120
13. feb 2009

Ahojte, kde ste všetky? My máme novinku, Miška zistila, že si vie sama rozopnúť a vyzliecť plienku, tak to odvčera vkuse robí 🙂. A keďže sme v rámci kľudu celý deň len v plienke, je to zábava. Prídem z wc a ona máva pocikanou plienkou a žuje ju 😅
Luci, gratulujem k zúbku, možno začne Luky teraz lepšie spať
Smejko, odfoť autíčko

miriamka
13. feb 2009

Ahojte,
Luci...gratulujem k zubku.Uvidis,teraz sa to rozbehne a zachvilku bude mat 4 tak ako my 🙂
S tym spankom...co su v okoli deti,tusim ziadne cez den skoro nic nespi 😠 ,nas maly napriklad dnes zaspal az o 15:30 od rana!!! 😕 ...takze parada.Od vcera prerabame obyvacku,znizujeme strop,zajtra ideme komplet malovat aj kuchynu...takze parada,maly asistuje 😀 ,a maminka bude zase upratovat viac nez predtym

smejko1
13. feb 2009

blov - odfotenemam,k nestiham stiahnut 😉
dnes som pochopila co si pisala o laske ku kravicke, nas maly sa od dns usmieva na vsetky hracky s tvarickou a rozprava im 😀

miriamka - zas to budes mat tazke ale budete mat pekne 😉 , aj ked preco malujete, ved len nedavno ste sa stahovali do noveho??

weja
autor
14. feb 2009

dobre ranko 🙂
pisem zasa po dlhej dobe, ale nestiham akosi nic, co uz zacina byt u mna bezne... 😒 v praci mam toho nad hlavu a ked pridem vecer domov, snazim sa aspon chvilu venovat drahemu... ale dnes sa chystam uz len oddychovat, poupratovala som si vcera, drahy je po nocnej, takze este dospava, tak mam konecne cas aj pre seba... 🙂
vcera som si konecne bola vybrat saty na ples, tiez ma to stalo dobre nervy, lebo na mna ziadne saty nepoziciavaju... 😠 vsetky mi boli straaasne velkeee... nakoniec sme museli ist pre saty az do Namestova 😅 ale to sme uz isli na istotu, lebo odtial som uz raz saty pozicane mala... len je to trochu od ruky... 😀

Blov - takze homeopatika troska zaberaju? Miska je ozaj nejaka sikovna, za chvilu sa bude sama pytat na nocnik, ked plienku si uz vie dat sama dole... 😉

Miriamka - vy ste nejaki akcni - stale cosi prerabate...

Smejko - Damienkovi vsetko naj k 3 mesiacikom 😵

blovitc120
14. feb 2009

Aaale weji, na nočník asi nie, lebo ona s radosťou všetko počúra, keď si to dá dole a úplne najradšej sa pos...e, keď je holá a vyváľa v tom 😝 😝. Skôr sa vyzlieka preto, lebo najradšej je s holým zadkom. A hlavne s plienkou sa dá mávať. Inak naša noc zase otras, spala od 20:00 do 7:30, ale:
1. zobudenie - hore od 20:40 do 21:30
2. zobudenie - hore od 00:15 do 01:40
3. zobudenie - hore od 04:00 do 06:30
potom zaspala na hodinu do tej pol 8. Ja tomu nerozumiem, jej sa fakt vôbec nechce spať? Cez deň spala 2x - 20 minút okolo obeda doma a hodinu v kočíku vonku. Hladná v noci nebola, jesť nechcela, len vyvaľovala oči a keď som sa nemala k vstávaniu, začala jačať 😠 😠 😠. Porazí ma. Dnes v noci spí sama s mužom, prdím zvysoka na kojenie, ja už nevládzem. Dostane bebu a ja spím vedľa v izbe, lebo zdochnem.
Weji, aj ja chcem ísť na ples 😒 😒

blovitc120
14. feb 2009

A ešte dodám, že doteraz ešte nespala, ani nezíva, nešúcha si oči, nič. Plná energie, zato ja vôbec. Normálne ju podozrievam, či si potajomky nešnupe kokaín alebo čo, keď má toľko energie. Inak v noci, čo bola hore o tej 00:15, som sa zobudila na to, že sa prosím pekne chytila tyčiek na postieľke a posadila a otrepala si hlavu o vrchnú tyč. Ktovie, odkedy bola reálne hore, lebo keď som k nej vstala, všetky plyšáky v postieľke boli úplne mokré, ožuté a oslinené, tak snáď od pol 12 ich ožužlávala. Musíme znížiť o ďalšie poschodie matrac, lebo vypadne nabudúce 🙄

smejko1
14. feb 2009

krasneho valentina vsetkym 😉

blov - mala ti z sedi? to je ina sikula. inak, keby si jej dala viac hraciek do postielky, tak kym by ich vsetrky ozula mozno by bolo rano a t by si bola vybuvana 😎

wejka dakujeme a uzi si krasny ples v krasnych satockach 😉

blovitc120
14. feb 2009

Smejko, nesedi normalne, ale ked sa ma o co pritiahnut, tak si sadne, ale to nie je take klasicke detske sedenie, aj v taske do kocika, co ju nosim von, sa pritiahne o bocnicu a sadne si. No bez opory by nevydrzala, ani by si nesadla este sama, preboha, ja sa desim toho, co bude robit, ked zacne realne sediet a stat, pripadne lozit, to uz nebude spat asi vobec 😖 😖. Cele noci budeme lozit, sediet a stat v postielke. Vravim, ked ju dam na brusko, tak pasie koniky aj 2 hodiny a nespi 😠 😠 😠

weja
autor
14. feb 2009

Blov- Miska je mala hyperaktivistka 😀
holky aj u vas je tooooolko snehu...? 😨 🤐 tu neskutocne snezi uz asi 4.den a je toho fakt az primoc... 🙄

blovitc120
14. feb 2009

weji, aj u nas 😠 😠 . neznasam zimu

smejko1
14. feb 2009

tu sice mrzne, ale bolo sklniecko (zazrak).... tak bola krsna prechadzka

babule, moj fesak si hodil teaz spanok a to neni okupany, tak som zvedava, kedy dnes definitivne zaspinka....... jojojojojjjjjjjjj - toto je spanok, pred spankom 😎

miriamka
14. feb 2009

Ahojte,
a prajem pekneho Valentina🙂
Ten nas je akcny...rano som o 8mej odviezla maleho babine na cely den...a prisla po neho az o 18tej,lebo doma bordel z tolkej roboty...ale vymalovala som komplet celu kuchynu a je to paradne,takze som stastna🙂))
V obyvacke to bude tiez bombasticke,takze sice makacka...ale vysledok bude stat za to 🙂
A inac je pravda...sme v novom...a kedze odkedy sme sa nastahovali chytame vsetky nedostatky,a co sa nam paci/nepaci...preto teraz dotahujeme veci podla nasich predstav 😵

Inac maly u babiny (mojej maminky) v pohode,cely den tam bol a bol ako zlaticko,ani nezaplakal...a ked som prisla hned MAMA...take to bolo pekne ho opat vidiet 😵

Blov...tak ako,spis v inej izbe?

Inac aj my sme dnes mali ist na ples,ale v poslednej chvily sa zrusil 😠

blovitc120
14. feb 2009

Miriamka, zatiaľ nie v inej izbe, my totiž ešte NESPÍME, hoci po včerajšej noci dnes spala 20 a 15 minút. Ona je fakt nezmar, isto potajomky popíja kávu celý deň alebo ja už neviem.

monkula
14. feb 2009

Blov, ty si teda, ale ozaj pozeraj, či na dačom nešlape 😀 😀 😀

weja
autor
15. feb 2009

ahojteee, tak ako nedelujete? 🙂
Blov - spala si v inej izbe? mozno by to ozaj stalo za pokus, vy uz asi fakt nemate co stratit, zda sa, ze horsie to uz byt nemoze...
Miriamka - to tvoje dieta je fakt zazrak 🙂 no ked si vychytate vsetky muchy v novom, hadam uz budete mat pokoj na par rockov s prerabanim... 😉