Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
16. mar 2009

Pekny vecer,
tak v praci som mala toho dnes dost,takze som ani nemala cas na MK 😉 ...potom sme isli s malym na vychadzku,takze ten den utiekol ani neviem ako.
Blov...ja som maleho troska polohovala v kociku ked mal ale 5-6 mesiacov,ale sedi v kociku vlastne niekedy od 7 mesiacov.

blovitc120
16. mar 2009

Vďaka miriamka, ona je totiž strašne zvedavá, čo sa deje von. Len sa bojím, keď jej raz ukážem, že sa dá aj polohovať, tak už mi tam spať nebude 😒

miriamka
16. mar 2009

Blov...uvidis ake to bude super ked uz bude v kociku sediet.My sa teraz uz aj 2 hodiny dokazeme prechadzat tak,ze maly pozera...a potom vzdy od unavy zaspi,takze vdaka Bohu ze uz sedime,je to teraz 100 a 1 😉

blovitc120
16. mar 2009

Vieš miriamka, ja sa bojím preto, ak mi bude 2 hodiny sedieť a kukať, kým sa unaví a ďalšie 2 hodiny mám s ňou chodiť (keďže dnu nespí), tak ma aj vystrie 😀

smejko1
16. mar 2009

blov myslim na teba, dufam, ze zvladas a miska poslucha a ulahcuje ti to.......

damienko ma dake plackave obdobie...... dako sa mu dlho nic nepaci tak uz neviem co vymysliet.....

ja asi budem maleho polohovovat v 5 mesiacoch, lebo on uz sa mi teraz taha a lekazka nam povedala, ze aj je babo pevne oprete napriklad na mne a nie dlho tak to nevadi..... hlavne, aby nemal vahu na chrbtici

inak strasne je smiesny...... v kazdej poohe si strka prsteky do pusinky (3 naraz je minimum) a vtedy najradsej rozprava tak sa tu valam od smiechu niekedy......

miriamka - tak uz Ti zacala praca....... a konik budes stihat menej, ale to je dobre, lebo aspon Ti cas rychlejsie ubehne a to je super...... mnauplne ubijalo, ak bolo malo prace a musela som tam trcat

tatianka a matulienka - vy ste ale sikulky, ako ste stretko naplanovali

dnes muzik kupil lososa tak sice neviem ako sa pripravuje, ale dala som ho iba s maslom do truby snad bude chutny

numka - super ze sa z malinkej tesis....... myslim nato ako si vravela, aby som si maleho nenaucila na ruky.... no neucim ho, ale kedze vymysla tak mi velakrat nic neostava a 7 kilo je 7 kilo 😀

a vsetky ostatne pozdravujem papaaaaa

blovitc120
17. mar 2009

Smejko, ďakujeme, že na nás myslíš. Ťahavé obdobie poznám, už trvá dlho, len u nás keby som polohovala, tak už inak nechce byť a revala by vkuse ☹.
Jakubkovi všetko najlepšie k 10 mesiacom 🙂.

miriamka
17. mar 2009

Dobre ranko,
Blov...dakujeme,a Miska vsetko NAJ k polrociku 😵

weja
autor
17. mar 2009

dobre ranko 🙂
malej Miske gratulujem k pol rociku 😵 😵 😵 a ze ma druhu sancu polepsit sa, kedze po prvych 3 mesiacoch to nestihla 😉
aj Jakubkovi vsetko naj k 10 mesiacom 🙂

pekny den vsetkym 🙂

weja
autor
17. mar 2009

ozaj, Blov, ako vam ide vecerne uspavanie bez mangela? musis byt po celom dni riadne vystavena, ked si s nou nonstop... 😒

matullienka
17. mar 2009

aj ja sa pripajam ku gratuláciam 😵 😵 😵

blovitc120
17. mar 2009

Ďakujeme za gratulácie. Weji, odkážem o tom polepšení 🙂. Večery sú ťažké preťažké, to som ešte chcela drahému stihnúť písať semestrálny projekt, lebo ich majú 5 a to sám nemá šancu stihnúť, no ale pri Miške ani ja a ja musím najneskôr o 23 ísť spať, lebo vstáva strašne skoro, aj dnes už o 3/4 na 5 😝 😝.

weja
autor
17. mar 2009

to je zaujimave na tych detoch - kym maju moznost spat, tak nespia... a ked zacnu vstavat do skolky, tak ich bude treba tahat z postele heverom 😀
semestralny projekt nezavidim... 🙄 mne by uz takto po veceroch asi ani nefungovala polovica mozgovych zavitov 😝 raz darmo, casy VŠ su uz nejaky cas za mnou 😀

blovitc120
17. mar 2009

Veru, jej to pripomeniem, keď bude väčšia 🙂. Inak o tej 3/4 na 5 som myslela definitívne, medzitým ešte tak 2-3krát papá. Už sa teším, keď ju odstavím, mňa to už fakt nebaví s tými prázdnymi prsiami, ale pol roka som vydržala, to je hlavné a dúfam, že to aj jej niečo dalo 🙂. Inak najnovšie má záľubu vieš v čom? Pamätáš si, aké papuče ste mali u nás obuté, tak tie papuče naháňa po izbe, strká si ich pred sebou a každú chvíľu žuje 🙄 🙄 , ide ma poraziť, lebo sú samozrejme od prachu a špiny a vlasov, hoci ich periem tak raz za 2 týždne

weja
autor
17. mar 2009

pol roka kojenia je myslim si velky uspech 🙂 a hlavne, ked od zaciatku to nebolo jednoduche... 😒 no ak uz pomaly zacnete s prikrmami, tak to mlieko uz hadam nebude tak potrebovat...

papuce su idealne na zuvanie 😀 bez nich by mozno ze oblizovala podlahy, tak to mas asi za jedno... 🙂

miriamka
17. mar 2009

Blov...no teraz uz zacnem mala papat,a mliecka uz az tak nebude potrebovat...mozno sa aj ukludni ked dostane uz aj inu stravu nez mliecko 😉 A nic si nerob z toho ze zuzle "zakazane" veci,aj my mame najradsej papuce,ovladacku,mys k pocitacu...nechcem vediet kolko je tam spiny 😒

smejko1
17. mar 2009

ahojte, blov to si mala pekne skory budicek...... ani Ta nejdem provokovat kedy vstal ten nas fesak..... zato teraz je nervozny a sam nevie co chce. tak ako to mam vediet ja, ze ano??

z celeho srdca blahoelame oslavencom....... pol roka a 10 mesiacikov to su krasne datumy 😉 uz sa nene tesime....

som zvedava na Miskyne papanie z lyzicky....... potom o 2 mesiace si budem pytat rady 😀

blovitc120
17. mar 2009

Baby, ideme na to, mrkva nachystaná, dieťa reve hladom, tak držte palce 🙂

matullienka
17. mar 2009

tak potom daj vediet ako to dopadlo aby ti nezjedla ruku aj s lyzickou

weja
autor
17. mar 2009

fiiiha, tu sa deju velke veci 🙂 no hadam jej bude chutit...

blovitc120
17. mar 2009

No nejaká sláva to nebola, zjedli sme 5 lyžičiek, tak ale na prvýkrát snáď ok 🙂. Potom ju začalo naťahovať, škoda, že som sama a nemal to kto vtedy odfotiť, ako keby mala v puse hovno 😀. Ale skončila takmer čistá, nechápem, ako môžu byť deti po prvej mrkve také špinavé až po zem 😉. Dám potom foto

blovitc120
17. mar 2009

Tak už sú tam mrkvy :.-)

blovitc120
17. mar 2009

Inak smejko, my tak vstávame bežne 😠 😠 😠 😝 😝 😝

matullienka
17. mar 2009

blov: vidis a zajtra to bude 6 lyziciek

tatiana82
17. mar 2009

ahojte,
posledne tyzdne je to v praci des, tak vam zavidim nezazivat ten stres a krizu v priamom prenose 😒
zajtra mam skusky cely den, tak na mna myslite

k blahozelaniam sa pripajam aj ja, nestiham to ani sledovat, o chvilu budu vsetci drobci behat a na ceste bude druhe babo 😉
s tym pocasim mate pravdu, neviem dokedy to potrva, snad sa to umudri, ved v sobotu je prvy jarny den 🙂

weja
autor
17. mar 2009

5 lyziciek je celkom slusne, nie? ved doteraz papala len tekutu stravu... 🙂 a podla tych fotiek sa zda, ze jej aj celkom chutilo 🙂 na konci sa zdala este viac vysmiata ako na zaciatku 😀

Tatianka - ake skusky mas? 😕 jasne, ze budeme drzat palce... 🙂

tatiana82
17. mar 2009

ahoj weji,
idu testovat moje manazerske schopnosti
u vas to ako vyrera v praci, uz ti povedali ci s tebou rataju?

inak prave som dopozerala sudnu sien - ako rozviedli dvoch co ani 18 nemali a uz mali dieta, bola to fakt sila...

miriamka
17. mar 2009

Tatianka...u nas v praci tiez veselo...ale este ze ma moja praca bavi 😉
Blov...gratulujem k mrkvicke 🙂

blovitc120
17. mar 2009

Miriamka ďakujeme, dúfam, že zajtra tomu dá viac 🙂. Išla som podľa tvojho príkladu a kúpila na prvýkrát v skle, aby som vedela, koľko zje a vyvalila som za ňu kopu prachov, lebo som bola v DM a ona v obchode začala jačať, tak som zobrala prvú od dverí a samozrejme to bola Bio Alnatura, ostatné sú u nás až úplne vzadu v predajni a pri pokladniach je len Alnatura. Tak možno sa jej nepáčilo to Bio 😀.
Čo máte v práci veselo?

miriamka
17. mar 2009

Blov...mrkvicka ako mrkvicka...na zaciatku je podla mna naj to takto kupit,jedno balenie Ti vyjde tak na 2 dni.Ja vlastne az teraz posledne tyzden malemu varim,ked uz pekne papa kusky,nemixujeme...predtym mi prilis varene nechcel.
V praci?No mam dost roboty,az mam niekedy problem to stihnut za tych 6 hodin co tam som.

blovitc120
17. mar 2009

No ja som pre istotu schmatla dve balenia, reku ak by bola veľmi hladná 😀. Ale asi zo začiatku tiež budem takto dávať, lebo pri nej variť... no comment 😠 😠 🙄 🙄
A čo vlastne robíš v IKEA Miri? Teda ak to nie je tajné 🙂