Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
16. apr 2009

no ale trosku ma metie ze su tie druhe ciarky strasne slabucke

weja
autor
16. apr 2009

Matka, ta ciarka znamena, ze mas v moci nejaku hladinu Hcg (tehu hormon)... zatial si tehotna len malicko, takze su slabucke, ale kazdym dnom sa ta hodnota Hcg bude zvysovat, takze aj ciarky budu silniet... 😉 ak si skusis spravit test zajtra, tak uvidis, ze budu silnejsie... ale najlepsie je to vidiet tak ob-den, ako sa to meni a silnie... 😵

svoki
16. apr 2009

Dobré ranko, konečně je dneska čtvrtek, takže víkend na obzoru, škoda jen, že se počasí nějak zkazí. Jak se Vám dnes daří? 😉

weja
autor
16. apr 2009

kolky DC si? ja ked vacsinou z netrpezlivosti testovala este pred tym, ako mala prist mrcha, takze velmi skoro a ta druha ciarka bola takmer neviditelna... som si myslela, ze si to namyslam... 🙂 ale kazdym dnom to silnelo, takze ti drzim palce... 😉

svoki
16. apr 2009

Mat to je super, nechci ti to zakřiknout, ale mooooc gratuluju!! 😉

matullienka
16. apr 2009

weja: no ja som si ho robila tiez pred mrchou tu mam dostat az pondelok a tiez su tie ciarky skoro neviditelne a som si preto mysle.a ze to asi len presvitaju a potom ma napadlo ze to nemozu presvitat

weja
autor
16. apr 2009

Mati, isto nepresvitaju 😉 a to si testovala ozaj velmi skoro, takze musia byt ozaj slabucke... ale su tam, takze sa mozes pomalicky zacat tesit... 😉

matullienka
16. apr 2009

tak to som rada weji uz sa len objednat u lekarky

weja
autor
16. apr 2009

Matka, ale z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze na dr. mas cas cca tyzden... takto v zaciatkoch totiz este nebude nic vidno, zbytocne by si bola sklamana... 😒 mala bodocka na USG sa zvycajne objavi az v nejakom 6tt... 😉

matullienka
16. apr 2009

no ved to by ma skor ani neobjednala a aj tak tam pojdem az ked mi bude mrcha meskat

nastasia
16. apr 2009

Matulienka, gratulujem!!! 😉
blov-dakujem, skusim si ho stiahnut

miriamka
16. apr 2009

Ahojte,
Matu...gratulujem!!!!Urcite si tehu ked mas //...tiez som veeeela krat testovala,a // sa ukazali az vtedy ked som tehu bola,takze si 😵 😵 Gratulujem!!!!

A k otazke ci mimi pred svadbou?No preco nie...aj ked ja tak isto ako Smejko,alebo Blov...radsej najskor svadba,potom to byvanicko a potom mimi.

matullienka
16. apr 2009

no baby este moc negratulujte uvidim az co mi povie doktorka

nastasia
16. apr 2009

a priatelovi si to uz povedala? 😉 ci chces pockat na tu doktorku?

matullienka
16. apr 2009

no priatel isiel v utorok na 12 dni do ciech a nechcem mu to hovorit po telefone to sa mi zda blbe.

a my byvanickko zariadujeme len ta svadba nam bude zatial asi chybat ale aj tu mozno stihneme

nastasia
16. apr 2009

no jasne po telefone by to bolo blbe...a svadbu stihate v pohode a ked nahodou nie tak bude potom🙂

blovitc120
16. apr 2009

Ahojte, Matu Miriamka má pravdu, keď sú čiarky, je to tam 🙂. Skôr to býva naopak, že nič neukáže a môžeš byť tehotná. Miriamka, teba sa chcem opýtať, ako dlho po spodných šli Jakubkovi horné zuby? Chcela by som pauzu aspoň mesiac 🙂. My sme mali v noci budíček každých 30 minút, sila. Ale teraz to beriem v pohode, lebo má dôvod chudatko. Zajtra už má vraj pršať. Inak ja to už aj beriem, je moc teplo, to nie je normálne v apríli, potom zase bude v lete škaredo a hlavne je všade kopa peľu, treba ho zmyť.

matullienka
16. apr 2009

blov: tak s tym pelom mas pravdu ja som alergik a nerobim nic ine len kycham a smrkam uz sa mi kolegyne v praci smeju

nastasia
16. apr 2009

Chudatko miska, zuby su potvory.
Veru na april je iadne teplo, len dufam, ze potom nebude zas tyzden vkuse prsat 😒 vtedy mam vzdy problem s tym co na seba.

matullienka
16. apr 2009

nastasia: tak takych je nas viac a to nerobim nic ine len si kazdu chvilu nieco na seba kupujem a v konecnom dosledku si nemam co obliect 😉

nastasia
16. apr 2009

aj ja mam alergiu, vsetko ma svrbi ☹
blov s tym zmensovanim som to vzdala, prilis zlozite na mna, budem musiet niekoho poprosit nech mi to ukaze 🙂

miriamka
16. apr 2009

Blov...Jakubkovi vysli prve 4 zubky vsetky naraz za 10 dni 😉 ....potom 3 mesiace nic a teraz sa zacali prerezavat dalsie 4

matullienka
16. apr 2009

😉

weja
autor
16. apr 2009

ja som tiez alergik, kazdu jar prekycham a preslzim, dokonca som brala cca 3 roky kazdy bozi den kvapky proti alergii a nejako som nespozorovala, ze by mi bolo lepsie... 😒 tak som sa v decembri dohodla s dr., ze ich vysadim a uvidime... no a zatial mam pokoj klop-klop 🙂 len neviem dokedy 😅 ale zda sa mi, ze mi je bez liekov lepsie...

matullienka
16. apr 2009

weja: aj mne je bez liekov lepsie ako s nimi tak asi na tom nieco bude ale ja musim stejne brat lieky na astmu

weja
autor
16. apr 2009

Matu, mne tiez diagnostikovali lahku astmu, zasa dalsie lieky+sprej, ktore bolo treba denne brat... 😖 ale to mi vobec nerobilo dobre, mala som pocit, ze sa zadusim 🤐 takze teraz neberiem vobec nic, a citim sa stokrat lepsie... 🙂

matullienka
16. apr 2009

weja tak to sme na tom dost podobne lebo ja tie spreje neberiem vobec a tabletku len ked ma napadne

smejko1
16. apr 2009

matu blahozelaaaaaaaaaaaaam... to je super, mame dalsiu tehulku...... cmuky

pekny dnik vsetkym

matullienka
16. apr 2009

smejko: len dufam ze mi to potom potvrdi aj lekarka

blovitc120
16. apr 2009

Nastasia, ak chceš, pošlem ti do ip návod. Miriamka ďakujem za info o zuboch. Ja alergiu nemám, ale ten peľ mi vadí, lebo je všade.