Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

nastasia
3. máj 2009

ahoj smejko, dnes su asi vsetky baby vonku ked je tak krasne 🙂 teda aspon tu u nas
neboj maly bude urcite dobre buvat aj v noci 🙂 uz je predsa velky chlap z neho 😉
ja som bola dnes na dlhej prechadzke a este by som aj ostala keby som sa nemusela ucit 😠 zajtra sice nemam skolu, ale na utorok mam toho strasne vela
boze baby ja som videla v H&M take krasne body pre babetka s jazvecikmi. na jazvecikov som zatazena kedze mam jedneho doma. keby som to aspon mala komu kupit, ale ked nemam komu ☹
normalne rozmyslam, ze to kupim pre moje buduce, ale som poverciva ☹

weja
autor
3. máj 2009

ahojte 🙂
veru, dnes bol krasny den, aj my sme boli vacsinou vonku 🙂
Smejko, u vas lialo? 😕 tak to asi pride aj sem... 😖 tak si musime uzit toho slnka, kym sa da...
a inak, Damienko je sikulka 😉

Nastasia, jedna baba, ktora cakala babo tiez vtedy, ked ja, mala komplet vybavicku nakupenu uz dlhy cas predtym, ako vobec otehotnela a samozrejme, ze sa jej ani babu nic zle neprihodilo... ja tomu tiez neverim, ale viem, ze je to o blbom pocite, a to si clovek asi nijako nedokaze vyhovorit... 😒

blovitc120
3. máj 2009

Smejko, naše ďasienka boli úplne nezmenené a zrazu zub, takže si nebuď až taká istá 😀. Inak jeho to môže jedovať aj keď je zub ešte dnu, viem to podľa seba, mne sa hýbu osmičky ešte dnu a príjemné to nie je... Jeeej, aj ja chcem dieťa, ktoré spí 2 hodiny a je jedno kde, či v kočíku alebo v postieľke 🙂.
Weji, ešte máte sneh?
Nastasia, keď sa ti veci páčia, kúp ich, lebo budeš ľutovať,keď ich potom nebudú mať 😉

nastasia
3. máj 2009

tak to teda asi kupim, presvedcili ste ma 🙂 o taky rok dva by som ich uz asi vazne nezohnala 😉
ja tu svoju povercivost tak neznasam, nacase to prekonat 🙂

nastasia
3. máj 2009

weji, ale obavam sa, ze ked zacnem s tym nakupovanim tak potom skoncim ako ta tvoja znama 😀 ze po brusku este ani chyru ani slychu a skrina plna. ale nie, budem sa krotit 🙂

smejko1
3. máj 2009

ahojte, zas ma strasne boli prsnik...... ak je to mastittida tak si tohodim. ale neni tam ani hrcka nic, a v pohode som koila, len na dotyk to uplne picha..... auuuuuuuu co to je??

blov - tak mozno to bol zubok., ale som zistila, ze ked som mu poriadne odsala sopliky tak sa upokojil, asi sa mu zle dychalo........

dobru nocku

nastasia, ja som sice poverciva, ale mala som pre muza objednane a kupene potajme bodycko, lubim ocka, a vsetko bolo OK....... podla mna, ak to neprezenies a pekne si to schovas, moze to byt OK

weji, lialo a potom svietilo slnko a zas lialo....... klasicky april tu bol..... mozno som aj prechladla, lebo som bola mokra ako mys, ale na prsia sa mi nedostalo, tak neviem.... papa

blovitc120
3. máj 2009

Smejko, držím palce, nech to nie je mastitída. Ja som sa včera v noci tiez zľakla, lebo sa mi výnimočne nalialo ľavé prso, až ma bolelo a mala som v ňom hrčky (po 5 mesiacoch!), asi preto, že Miška nechce jesť a ja blbá som odsávačku požičala kamarátke, reku načo mi bude na tie moje prázdnoty, tak som v noci sedela na posteli a odsávala ručne, lebo Miška sa nejako nebudila, no to bol hnus, to teda ručne riadne bolí, hlavne také plné. Samozrejme že sa zobudila cca polhodinu potom a vypila by veru aj to, čo som vyliala 😀

weja
autor
4. máj 2009

dobre ranko 🙂
Blov, sneh uz je len na Chopku, tu nastastie nie 😀
a nemohla si to mliecko odlozit na horsie casy? 😕

Smejko, no mozno to bolo aj z prechladnutia... 😕 nepomohlo by, ani keby si sa poriadne vyhriala?

Nastasia, niekedy mozno clovek natrafi na nejake krasne vecicky, alebo nejaku dobru akciu, tak co- nechas to tam? 😀 ja by som bola taka ista, ze keby som zacala pozerat po detskych veciach, tak by som ich mala uz plnu skrinu, tak radsej ani nepozeram 🙂 staci tych pät-sest, co uz doma mam 😀

miriamka
4. máj 2009

Prajem vsetkym krasne ranko,a dufam,ze bol pekny prelzeny vikend...my sme boli skoro stale vonku na vychadzke,bicykloch,pripadne ihrisko a pieskovisko,hojdacka 😵

nastasia
4. máj 2009

Ahojte 🙂
jej jakubko ma nove fotky, zlaty je.

weji-veru tak 😉 aj ja sa niekedy radsej vyhybam oblukom kutikom s detskymi vecickami, ale tak snad si to potom vynahradime 🙂

miriamka
4. máj 2009

Inac k tym poveram a vecickam nakupenych uz popredu...zalezi ako to clovek berie,a ci to plati len pri prvom?Lebo ked ja budem cakat druhe,predsa uz mam doma vsetko od postielky,kocika... 😉
Takze podla mna ziaden strach z nakupovania,co sa ma stat sa stane ci vecicky doma su alebo nie.

weja
autor
5. máj 2009

ahojte... a tu co je tak ticho...??? 😕
ja mam v robote trosku fofry, uzavierka mesiaca, vyplaty, vystupy zamestnancov a dnes k tomu vsetkemu aj vnutropodnikova kontrola... 😖 takze neviem, ako budem zasa stihat...
ale pekny den vsetkym 🙂

inak dnes je tu takaaa kosaaa... 😝 normalne by som zniesla aj rukavice... 😅 🙄

smejko1
5. máj 2009

ahojte, hlasim 2x mastitidu,,, no co uz.... ale musim sa priznat, ze ma lepsi pribeh..... ked pride 3ti krat ani si ju nevsimnem (zartujem)

inak prave mi dorazila madunca a som sklamana..... mame aj baby bjorn a malemu sa tam ovela viac paci... alebo som blba a neviem si ho tam dat....... strasne je tam na siroko a nema ani priestor pre hlavku na otacanie, to ma tak byt?? divne blov Ty ju mas..... co robim zle. ked som dala maleho na chrbat tak sa rozplakal...... pridaj prosim dake foto kde je poriadne vidiet ako sa ma pouzivat, dakujem.... cmuky idem leharovat, kamoska mi pride kocikovt, vdaka za nu 😉

nastasia
5. máj 2009

ahojte vsetky,
smejko- to ,i je luto ta mastitida, dufam, ze to velmi neboli. aj beries nejake atb?
weji- tak to mas fofry, ale neboj stihas
ja som mala dnes dost hrozny den, 3 skusky za sebou, ale ako odmenu som si bola kupit body s jazvecikmi, tak som vytesena 🙂 inak je na nich, ze su na 4-6 mesiacov, ale ked som ich rozbalila tak by som povedala, ze su na take dva-tri maximalne 😲

weja
autor
6. máj 2009

Smejko, tak to musi byt neprijemne ta mastitida ☹ Esteze ti aspon kamoska prisla pomoct... 🙂

Nastasia, pekna odmena 😀 ono asi zalezi aj od toho, ake velke babo sa narodi... 🙂

blovitc120
6. máj 2009

Ahojte, tak poporiadku reagujem 🙂.
Weji, odsaté mliečko som odložiť nemohla, neviem prečo, ale Miška mi materské z fľašky nevypije ani za svet, hoci bebu v pohode. Takže neodkladám ☹.
Miriamka, ešte jedna otázka k bicyklu, má Jakubko aj prilbu! Dostať také malé?
Nastasia, daj body do albumu 🙂.
Smejko, ja neviem, Miška manducu miluje, len ju do nej dám a tvári sa úplne blažene. Možno preto, že v klokanke nikdy nebola. Ona sa rada nosí vpredu, keď sa chce túliť alebo spať a naboku keď chce pozerať, čo sa okolo deje. Ja som k nej mala knižku s návodom na použitie, ako dať dieťa dopredu, dozadu a nabok. A tie nôžky naširoko sú práve dobré, to je tá správna poloha, aby sa dobre vyvíjalo telo a neviselo tam. Jej to nevadí, ono vlastne akoby obkročmo na mne sedela.
Inak včera sme boli v poradni a to, že Miška neje, je potvrdené, za 2 týždne schudla 300g, už máme len 7kg. Tak o týždeň musíme ísť na preváženie. A máme novú zábavu, odkrúca toaletný papier do zblbnutia a v telke pozerá okrem počasia na TA3 vývoj cien ropy na svetových trhoch a kurzy mien Európskej centrálnej banky 🙂

smejko1
6. máj 2009

takze maleho som zas dala do madunce,....... hrozne sa tam vzpiera........ a tiez nechapem ci mate ruky z gumy, ale ja som 10 min. bojovala s tym zapnut tu zadnu sponu, ale nejde mi to....

malemy trcia z madunce plieca a tak nema dost miesta na rucicky..... doteraz som citala ze vsetky babatka to miluju a moje cudo nie..... ale ja ho naucimmmmmmmmmmmm

aj ja mam tu knizky, ale ono tam ukazuju mini babo.... nech daju foto s takym velkacom ako mam ja....... no budem skusat, ved nezahodim 120 eur, ze ano..........

blpv, sa mi paci vyber tvojej misky v TV........ hhihihi

dik weji....... tento krat mi nebolo tak hrozne.......

inak maly strasne sopli, tak neviem ci prechladol, alebo idu zubky.....

blovitc120
6. máj 2009

Smejko 120€? Preboha 😲. To si z nejakého drahého kraja 😲. Miška je v nej totálne spokojná, to sa čudujem, že Damienko nie, keď bol rád v šatke, pravda ale je, že my sme nemali elastickú šatku, tak je zvyknutá. Ona čím je na mne pevnejšie nalepená, tým je spokojnejšia. Vydrží mi v nej 2 hodiny v pohode, potom ju musím nechať pobehať a znova. Ale všetky deti si v nej vraj zvyknú

smejko1
6. máj 2009

no ja som skusila aj na bok zaviazanie a on sa chudak uplne odomna odtlaca.......
a ten pruh mu ide akurat cez ranienko, no velmi mi je to nepohodlne....... strasne som z toho nestastna.... ale snad sa to zlepsi

blovitc120
6. máj 2009

Ja som ti dala do albumu 3 fotky. A tú sponu som si posunula tak, že ju mám okolo krku, takže v pohode sa to dá.

weja
autor
6. máj 2009

ahojte 🙂
tak kontrola uz konecne dnes odisla 😝 tak zajtra budeme mat konecne klud pred vikendom...

Blov, ta Miska sa nezda 😀 😀 vidis, aky maly inteligent z nej bude? uz od malicka bude mat prehlad v cenach ropy 😀 svagrov maly tak zboznoval urcite reklamy, mohol sa nachadzat kdekolvek v byte, ale ked pocul zvucku, tak dobehol ako bez dychu pred telku a musel to vidiet 😀 ale kde sa hrabe na vyvoj menoveho kurzu 😀
a ako chce dr. riesit do Miskino nechutenstvo? 😕

Smejko, maly je fakt poriadny chlap 🙂 ale zas ma byt aj po kom... 😉

nastasia
6. máj 2009

tak uz su tu 😉

kwatka
6. máj 2009

ahojte, dlho som sem nepísala, ale čítavam vás stále.
baby, kedy vam prešli tie ranné nevoľnosti? mne sa zdá, že sa mi ti nezlepšuje ale prave naopak zhoršuje. Dnes som asi mala nízky tlak, lebo sa mi ráno zahmlelo pred očami, oblial ma studený pot až som si musela ľahnúť a dvihnúť nohy, no hruza, ešte že bol manžel doma, lebo keby som tak odpadla a nikto nebol doma, tak neviem neviem, ako by to dopadlo.
Ale do práce chodím normálne, aspoň tam nemam čas myslieť na to, že mi je zle.
smejko: čo je to mastitiída?
blo: Miška je na tých fotkách taká zlatučká a určite z nej bude vysokoškolsky vzdelaná inteligentá žena, keď ma také obľubené programy v telke 🙂

kwatka
6. máj 2009

a zabudla som to najhlavnejšie?
matullienka: gratulujem

miriamka
6. máj 2009

Ahojte, a pekny vecer....nejako nestiham,v praci fofre a po praci ma maly tak zamestnava ze som vecer uplne vyriadena a unavena 😒
Smejko...tak nech coskor mastitidu porazite!!!
Blov...prilbu zatial nemame,ale idem kupit,su aj take malicke,len som najskor chcela vediet ci sa to malemu paci,a kedze ano,prilbu kupime 😉
Kwatka...neboj,coskoro tie nevolnosti prejdu,alebo ak nie uplne,urcite sa zmiernia 😉

blovitc120
6. máj 2009

Ahojte,
weji, veru aj ona pribehne k telke, ked pocuje, ze oblubene ide 🙂. A cumi do toho ako analytik NBS 😀.
Kwatka, mne trvali nevolnosti do cca 19tt, wejke vari este dlhsie, ale vacsinou okolo toho 15 zacinaju odoznievat.
Miriamka, pekne fotky, zjavne bicykel leti 🙂.
Weji, neviem, ako to chce riesit, uvidime v utorok, ked nas odvazia. Zatial ma z coho chudnut, ale na chrbatiku sa mi uz zda moc chuda, trci jej chrbtica, lebo narastla...

weja
autor
7. máj 2009

dobre ranko 🙂
Blov, no kazdopadne nie je dobre, ked chudne... 😕 ja som sa pytala mamy, lebo tiez som nechcela jedavat, ked som bola mala, ale vraj tiez jej na kazdej poradni povedali len tolko, ze dlhodobo nepriberam a nie je to dobre, ale pred 25 rokmi to nikto neriesil... 😅 🙄 ale pozitivna sprava - dostala som sa z toho 😀 😉 hadam to aj Miska "rozchodi", mozno ma len teraz tolko novych podnetov, ze nevladze ani jest... 🙂

Miriamka, z vas budu riadni sportovci 😉 aspon vies, ako ho zabavit...

Kwatka, veru, mne bolo zle tiez do 19tt, dalej sme to bohuzial nepotiahli, ale je to individualne... ale pokial vladzes chodit do prace, tak ti to aspon rychlejsie ujde a za chvilu si budes tehu uz len uzivat... 😉 kedy mas dalsiu poradnu?

nastasia
7. máj 2009

dobre ranko,

dnes to vyzera tak, ze bude krasne a teplucko 🙂 tesim sa

ako sa mate?

blovitc120
7. máj 2009

Ahojte, u nás síce vyzerá, že je krásne, ale hnusne fúka. Inak neviem, či sa mi to len zdá, ale tak ako posledné roky nikdy nefúkalo, nejako sa mení klíma. Dnes Miška zjedla 2 kolieska banánu, čo považujem za úspech, keďže nechcela žiadne jedlo okrem mlieka

num7976
7. máj 2009

ahojte kocky tak hlasim sa ze mame za sebou prvy krocik 😀 😀 mala sa uz v stoji udrzi rovnovahu a pokusa sa vykrocit dva kroky mame zatial max.no potvorka hocikedy sa chce vybrat a az neskoro zisti,ze ju nema kto istit tak potom spadne a rozculuje sa.. 😵
weji tak to mate rusno,hadam kontrola uz dlho nezavita 😉
nastasia tie bodiky musia byt podarene a ty studujes hej?
smejko ejha tak hadam to skoro prejde!inak s tou manducou ja ani neviem ako to vyzera ehm,musim pozriet na googli..no sopliky mozno aj z tohto pocasia,raz je tak raz tak..
blov no teda tak potvorka predsa len schudla!bambulatko a nepojdu jej zubky,ze jej prestalo chutit?sranda co ju to take zaujima ze?no nezda sa betarka!
miriamka ejha tak nam bude treba vela vela peniazkov,lebo bicykle nemame ani jeden z nas,takze aspon na jeden nasetrit a dokupit sedacku-kolko to asi tak vyjde aj s prilbou?