Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
5. nov 2008

😀 smejko tak drzim palceky

smejko1
5. nov 2008

no je to silna osobnost 😉 baby je mozne tak lubit? uplne sa tu sama dojimam svojimi citmi 😀

ideme 19.11. na cisarsky ak nezachce princ skor 😉

miriamka
5. nov 2008

No Smejko,aspon si neuzijes tie prave kontrakcie,ale pojde to sup sup 😉

matullienka
5. nov 2008

smejko: je neboj 🙂

miriamka
6. nov 2008

Dobre ranko,
tak opat to tu ja otvaram 😖 ,kde ste vsetky? 😲
No mali sme dost tazku noc,hadam takychto nebude zase vela.

matullienka
6. nov 2008

miriamka: bre ranko a co sa dialo?

miriamka
6. nov 2008

No maly zaspaval dost tazko,a potom sa v noci o 2hej zobudil ze "dobre rano" a hodinu a pol sa hral 😅

lucinka1104
6. nov 2008

No mne Luky večer o 21,30 zjedol 200 ml ryžovej kaše potom soho ho dokojila a budil sa na papanie o 23,30 , 1,30, 3,00, 4,50, 7,00 😝 😝 😝

miriamka
6. nov 2008

Luci...no ved to,aj im dame riadne najest,a aj tak sa casto budia,to su ale deti,co? 😨

blovitc120
6. nov 2008

Ahojte, tak my sme boli hore každých 45-60 minút, skoro ma zožrala, bola hladná ako svorka vlkov. Mece sa ako divá a líže všetko okolo seba, aj vaše deti sa správali ako psíky v jej veku? Ja som z nej úplne hotová, líže všetko čo vidí

lucinka1104
6. nov 2008

miri,posledné dni si zvykol len cucnúť, ale dnes v nociriadne jedol dlho zakaždým....
LUky až tak neoblizoval, ale viem, že to deti robia, ja by som ju asi dokrmovala neviem....

matullienka
6. nov 2008

blo: to sa upravi neboj

miriamka
6. nov 2008

Blov...no moj neoblizoval,az teraz davat vsetko do pusy,ale to v ramci objavovania co sa da jest a co nie 😀

matullienka
6. nov 2008

blov: mozno len tvoja predbehla dobu a skusa to uz teraz 😀

blovitc120
6. nov 2008

Baby, nepredbehla dobu, keby ste ju videli, líže ako zmyslov zbavená. Napapá sa a chvíľu na to začne metať hlavou a celým telom a líže čo vidí v dosahu. Zavinovačku onedlho zoderie jazykom asi. Tak líže, že ju počujem až do vedľajšej izby. Ja neviem, či mám dieťa alebo Dunča...

matullienka
6. nov 2008

blo: urcite mas krasne dieta neboj len je trochu zivsie 😉

miriamka
6. nov 2008

Blov...no musis vydrzat tie 3 mesiace ako Ti lekari radia,potom uvidis,ani o malej nebudes vediet. 😀

matullienka
6. nov 2008

blov: ja si to tiez myslim ze ju to prejde

miriamka
6. nov 2008

A este sa tu budes stazovat,ze sa doma nudis a o malej ani nevies 😀

blovitc120
6. nov 2008

Máme novinku, ja som už úplne hotová, keď jej idem dať jesť, začne mi strašne jačať s prsom v ústach a nevie, čo s ním. Fakt sa z nej zbláznim, koza v ústach a ryčí ako zmyslov zbavená.

matullienka
6. nov 2008

blo: a nedas jej radsej tu bebu? mozno je ozaj hladna ak mas malo mliecka a nic jej nejde

lucinka1104
6. nov 2008

blo možno zato, že jej ide málo

miriamka
6. nov 2008

Baby,ale ved zase mala Blov pekne pribera,takze asi hladna nebude.Podla mna je smadna,a pomohol by cajik

lucinka1104
6. nov 2008

miri no možno my sme dávali od začiatku čajík, mne sa malý na prsníku hneval len ,keď si chcel odgrgnúť 😅

smejko1
6. nov 2008

normalne som Vas nasla az na druhej strane.... to je teda.

u nas nic noveho.... sme kinderko a cakame...

vela papam a vela placem..... hormony ma uplne dostali.... 😠 inak som stastna a nedockava

ked Vas tak citam tak by som mala zacat trenovat nespavost, ale hlavne na muzikovi, lebo to budeme mat iny sok..... my si teraz stale ked sa da pospinkame 😀

matulienka - ja si myslim, ze sa neni kam ponahlat. ked mate svadbu naplanovanu o rok tak to dodrz a potom sa zacnete snazilkovat...... ono je kazde to obdobie krasne, len si ho treba vediet vychtnat.. si taka mladucka 😉

cmuky

smejko1
6. nov 2008

babule co robite? zas sme na druhej strane..... musim zachranovat nasi temovsku cest a pisat a pisat 😉

miriamka
6. nov 2008

Ahoj Smejko...no aj ja mam pocit ze tu uz skoro nikto neprispieva ☹ ,je tu nejako hlucho.
Smejko...no ten spanok si dozicte teraz,aj my sme s manzelom boli taki spavci a teraz mame uz cvik byt stale hore 😀

lucinka1104
6. nov 2008

ja často plačem teraz po pôrode hrúza aj pred chvíľou...
pozerám záhradu atam ma dačo rozplakalo...
inak som chorá, strašne ma bolí hrdlo a mám tzeplotu malý ma volá.-...

jablonka
6. nov 2008

smejko - dnes sme sa stretli s Alex, vyborne sme si pokecali 😉 ...a konecne uz viem co vlastne robite v NL, nejako mi to doteraz uslo 😅 ...drzim palce...a vyspinkajte sa dokial mozete...a okrem toho nie su vsetky deti nespave, prajem Vam take babo ako sme mali nasu Dianku, ona bola a aj je so spanim zlaticko...aj ked bola uplne malinka, budila sa raz za noc na dojcenie, pri nom uz zasa zaspinkala, potom sa zobudila skoro rano, zasa sa napapala, zaspinlala a tahala este do deviatej 😀 ...ked bola vacsia prisla nas zobudit jemnou pusinkou a pohladenim, ze si prosi mliecko a rozpravku...a mohli sme zasa este chvilu spat...a teraz si uz sama pusti potichucku rozpravku a zoberie napr. donut a vobec nas nebudi...mame proste uuuzasne dieta 😀

smejko1
6. nov 2008

jablonka, tak nech Ta niekto vypocuje a nas syncek je rovnaky ako tvoja dianka...... podla pohybov v brusku by to aj mohlo byt, lebo on cely dnicek prespinka a iba sem tam sa rozohni {ked ho chceli tocit a pod. 😀 }
som rada, ze Ti saska vsetko vysvelila 😉

miriamka - veru akosi to tu viazne.... inak uz mam aj ja satku doma, tak teraz sa idem na plysakovi ucit ako ju viazat... muzik ju nechcel, chcel babybjorn.... ale to si mozeme kupit na leto, teraz po dome si myslim, ze satka je lepsia, no nie?

lucinka - sup do postielky a nech Ti muzik robi vela cajikov.