Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

dididi30
15. nov 2008

monkula ty si certica, ty behas po celom nete, ako ja 😀

monkula
15. nov 2008

ta čo budem v jednej téme tvrdnúť.... 😀 😀 😀 😀

miriamka
16. nov 2008

Ahojte,
vidim,ze dnes ste vsetky oddychovali a ani cas na konika nemali 🙂
my sme boli troska v BA na nakupoch,kupit drobcovi darcek k jeho pol roku 😵

weja
autor
16. nov 2008

peknu nedelu vsetkym prajem 🙂
smejko - malinky je prenaaaaaadhernyyyy... 😵 😵 😵 😵 😵 uplny maly zazrak... a aky je drobnucky... 🙂 je to skvele, ze sa mate ok a ze si materstvo vychutnavas, drzim palce, aby ste vsetko v pohode zvladali... 😉

blovitc - no babky su uz take, to uz asi nikto nezmeni... 😒 takze zatial ziadna zmena k lepsiemu asi nehrozi, co?

num - ako dopadla navsteva svokrovcov? 😉

jablonka
16. nov 2008

ahoj wejiii, ako vikendujes moja? 🙂

weja
autor
16. nov 2008

ahoj jablonka 🙂
boli sme dnes u nasich, pred hodinkou sme sa len vratili, zase sme sa postretali cela rodina, takze bolo fajn... 🙂
a vy styria ako vikendujete? 😉 uz si to manzelovi povedala? uz mal tie narodky? 😀

jablonka
16. nov 2008

manzelovi som to uz povedala, narodky ma az 28. a zacinalo mi byt strasne luto ze spolu nezdielame radost, tak vcera sme boli s Alex v Auparku, vybrali sme malinek topanocky, k nim som pribalila testik a poobede ked Di spala tak som drahemu povedala, ze mam pre neho predcasny narodeninovy darcek... 😵 ...a uz odvtedy sa tesime spolu 🙂

weja
autor
16. nov 2008

joj, no tak super, tiez by som to tak dlho nevydrzala... 🙂 drahy musel byt asi dost prekvapeny, ze? hlavne ked ste si povedali, ze snazilkovanie asi budete musiet na chvilu odlozit...
a kedy si nastavis tt do pasu? 🙂 a v ktorom tt asi priblizne si?

blovitc120
16. nov 2008

Ahojte, no Miška ten cumel vôbec nechce, tvári sa, ako keby som jej s prepáčením hovno dávala do pusiny 😀. Ak sa mi podarí, niekedy ju odfotim 🙂. Ja som rada, že do nej dostanem občas čaj, keď začne vystrájať napr. na prechádzke. Ale to sa tiež tvári 🙂. Miriamka, za hodinu, lebo Miška sa chcela hrať s kravkou, foto je v albume a ona vtedy neznáša, keď na ňu hovorím alebo ju ruším, ona chce na ňu obdivne hľadieť, usmievať sa a chytať ju. A babka zavalila, že teraz prišla babka a ty sa venuješ a hľadís na kravu, usmej sa na babku. A bolo. Keď som povedala, že nemá rada, keď sa na ňu hovorí, ani jej spieva, pozrela na mňa ako na debila, ako keby som jej to nechcela dopriať. Naše dieťa je proste také, chce sa držať za ruku a pozerať, na rozhovor musí mať náladu a spev znesie len od ocka. Občas. Monika vďaka za podporu 🙂

miriamka
16. nov 2008

Blov...aj nas mal take obdobia ked chcel byt len so mnou,pripadne muzom...ale neboj,to sa casom zlepsi.A spinka uz lepsie?

jablonka
16. nov 2008

zajtra zacinam 6 tt, a nastavim si to asi tento tyzden, ked budem mat aspon z krvi potvrdene...aj ked som si - nie len z testov - istaaa 🙂
a drahy? no bol riadne prekvapeny, aj ked a mi potom priznal, ze v kutiku duse dufal, ze po tej operacii sa zadari 😀 ...stale sa pytal, ci je to naozaj pravda
...no a do tej prace by som chcela nastupit, vychadza mi to na 5 mesiacov, a kedze je to statna sprava, dufam ze ma aj tak zoberu...totiz aby som bola fer, tak im to cca dva tyzdne pred nastupom planujem povedat...ved aj tak by sa na to este v skusobnej dobe prislo 😒
no a ak nahodou nie, budem teda doma, a uzijem si klud a oddych...uvidime 😉

miriamka
16. nov 2008

Jablonka...gratulujem.Takze uz mas aj nejake tehu pocity?

jablonka
16. nov 2008

miriamka dakujeeem...Dianku sme mali na prvy sup, a teraz sa nam uz dlho nedarilo, uz som to vzdavala ☹
no bolelo ma brucho ako pred mrchou, ale uz teraz kazdym dnom menej, a inak sa citim vyborne...zatial... 😉 ...a jest musim castejsie a dost malo, nejako neprijimam vacsie mnozstva naraz 😀

miriamka
16. nov 2008

Tak to je super ze mas take tie prave tehu pocity,a ze ste sa dozkali po tak dlhej dobe // 😵

blovitc120
17. nov 2008

Miriamka, tak som kľudnejšia, že aj dobré deti majú také obdobia. No my sme sa už aspoň naučili spať raz-2 razy denne, tak aspoň niečo. Inak my máme dnes 2 mesiace a gratulujeme jakubkovi k polroku 🙂. Ozaj zabudla som odpovedať Monike, kolotoč neznáša, bojí sa ho zatiaľ 🙂. Ale máme už 3 obľúbené mäkké hračky krava, hroch a zajac, ale krava vedie, na tú sa dokáže pozerať aj 20 minút a aj sa na ňu usmieva.

weja
autor
17. nov 2008

dobre ranko 🙂
popozerala som vase albumy, tie vase deticky su fakt uuuzasneee 😵 pozdravujte vsetky odo mna, nech vam dalej robia radost... 🙂 a blahozelam vsetkym oslavencom, ktori dovrsili dolezite zivotne etapy... 😉

blovitc - no to je super, ze Misku uz zacali bavit aj hracky... 🙂 to uz hadam nastane kazdu chvilu ten zlom, na ktory vsetci cakame... 😉

weja
autor
17. nov 2008

blovitc, cosi pre teba http://lepsiebyvanie.centrum.sk/feng-shuei/2213...
neviem, co je na tom pravdy, ale mozno aj vasa Miska ma problem s niecim podobnym a preto sa najlepsie citi v satke... mozno by to stalo za to vyskusat aj s tymi farbami... 😉

blovitc120
17. nov 2008

Ďakujem wejka, si zlatá. Ozaj, ako sa vlastne cítiš? Pohoda? Nechcem otvárať rany, ale nová práca ti priniesla nové myšlienky?
Jablonka, až teraz som dočítala, gratulujem 😵 a držím palce do dobrého konca. Už len wejka ostáva, ale mi nadlho, viem to.

weja
autor
17. nov 2008

ano, nova praca mi dost pomohla... ale aj tak este mavam "cierne dni", ale s tym uz asi nic nenarobim... 😔 dufam, ze mas pravdu, a ze sa aj ja raz toho babatka konecne dockam...

blovitc120
17. nov 2008

Neboj, dočkáš, budúci rok isto 🙂. Inak mňa už švihne z toho kojenia. Nielen že Miška sa nechce prisať, ale keď už je, tak reve, lebo má fakt málo. Ja neverím tomu častému prikladániu, my jeme každú 1,5-2 hod. a mne sa to hlúpe mlieko fakt nerobí. Dnes plakala právom, pekne začala a po 30 sekundách rev, nešlo jej. Tak som skúsila ručne aj odsávačkou, či nevymýšľa a naozaj ani kvapka po 1,5 hodine ani z jedného. Tak nedostala jesť chuda, plakala hodinu a potom hladná zaspala. O hodinu zase nič. Jednoducho netečie, nerozumiem tomu. Ostali prázdne. Tak som jej urobila teraz bebu cez čajový cumel, lebo už bola ako rak červená od plaču. Skúsila som odsať a nič. Naozaj si myslím, že ju prikladám veľmi často a ona saje silno ako drak a mlieko mizne. Tak nech mi to niekto vysvetlí.

matullienka
18. nov 2008

bre ranko: tak ako spinkali babätká?

miriamka
18. nov 2008

Dobre ranko,
no my sme spali celkom dobre,ako ine mamicky? 😉
Weji...super ze praca troska pomaha,aj ked nikdy nezabudnes...ale ta rana bude stale menej a menej bliet 😔
Blov...no tak davaj malej Bebu,mozno Ti mliecko jednoducho uz odchadza...aj ja som uz mala take obdobia laktacnej krize,ale nastastie som vtedy davala medzi krmenim cajik,takze sa mi stihlo mliecko pekne tvorit.A kolotoc nad postielkou zacal maleho zaujimat az niekedy v 4-5 mesiaci,ked uz nan dociahol a mohll sa s nim hrat.

blovitc120
18. nov 2008

No my sme spali štýlom, že nás každú polhodinu budil hlad a mama nemala ☹. Tak sme sa trápili v noci. Čo je menšie zlo, čaj alebo Beba HA? Ona mi síce čaj pľuje a tvári sa, že pije nejaký humus, ale možno by som ju presvedčila nejako... Bebu znáša dobre, dokonca jej celkom chutí, mne teda nie, je to dáke horké oproti normálnemu mlieku, ale to asi naschvál, aby im chutilo materské mlieko. Odfotila som ju, ako hádže zbožné pohľady na kravu a usmieva sa, tak to pridám 🙂. S tým kolotočom si ma potešila, my sa ho bojíme 🙂.

miriamka
18. nov 2008

Blov...ani nas maly nemal rad dlho kolotoc,tak neboj,to prejde.
A do 5 mesiaca som v noci vacsinou len kojila,az od 5teho som zacala davat cajik...

matullienka
18. nov 2008

blov: je tam strasne zlatunka 😉

blovitc120
18. nov 2008

No, na mňa sa toľko neusmieva, čo na tú kravu, čo už 😀.

miriamka
18. nov 2008

Blov...no tak aspon na nejaku hracku sa usmieva 😉

num7976
18. nov 2008

ahojte bambulky!tak najskor gratulujem este raz smejkovi,ste tam uplne chutnucky a malicky je nadherny-ved on ani nebol pokrceny taky krasny hladucky a nenapuchnuty je na tej fotocke s tebou!ejha silvinka tebe bude hej,takto mat navyber,este tu v dk mame par chlapcekov skoro v jej veku 😀
blovitc ono mozno ti fakt mliecko mizne z tolkych stresov,ked malicka neposlucha,ale neboj nestresuj sa tym,ked nebude,tak nebude,mozno ti predsa len bude lepsie aspon v noci spinkat,ked sa nauci papkat z flaske a vypije poriadne svoju davku!nasa ma tiez teraz nejaky zlom,tuto noc sme obaja ko,lebo furt len hucala a vrcala vobec nechcela spat a furt by bola len na cice,hladoska,vobec sa nevedela dojest,no ale keby aspon poriadne tahala,ale mozno prve tri minuty a potom dost uz len nunkala a ked som sa odtiahla,tak spustila krik a zase si len nunkala,uz ani cumlik jej nestaci potvorka-ta zase bez neho nevydrzi,furt by ho moglila betarka,budeme to mat veru tazke s oducanim..
weji u svokrovcoch ako tak,len sme prisli neskoro,tak mi to tiez narusilo rezim a nechcela lezat v postielke,kedze ju furt na rukach nosili-ale to zase ona je uz naucena len na ruky,ja si uz chrbat necitim a po tejto noci uz duplom!a neboj v novej praci sa odreagujes,nebudes tolko na to mysliet a ani nebudete vediet ako a aj vy si skoro najdete na testiku dve ciarocky a dovediete to az na samy koniec,ked aj vy budete drzat na ruckach ten maly uzlicek vasej lasky!
miriamka a co ste kupili malickemu?
jablonka tak to ti verim,ze si nevydrzala s takym prekvapkom,ja by som mu to tiez hned vyzvonila,len mna mrzi ako som vsetkym oznamila ze budeme mat silvinku,bolo to skor so zialom ako s radostou,mala som z toho hrozne divne pocity,ale vsak viete,ked som tu bedakala nad vsetkym moznym.. 😅

miriamka
18. nov 2008

Num...no to sa asi u deti striedaju take obdobia ked spia a zaspavaju ok,a ked je to presne naopak...ale ved ani my nemame vsetko dni ruzove,no nie? 🙂
Darcek?Malemu kupil manzel taku novu hracku,inac nic,oslavovat budeme az 1.rocik 😉

num7976
18. nov 2008

no ved to ze na pol roka sa darceky nedavaju 😀 no to hej tie obdobia sa dobre striedaju,snad prejdu znovu na tie lepsie lebo ja som uz ko z nej..