Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

monkula
5. dec 2008

tatianka, áno ,verí.. aj na Ježiška 😉 😉 😉 😵 😵 😵

smejko1
5. dec 2008

monkula, aj ja verim na jeziska a verim, ze dnes pride aj mikulas 😀

numka - joj to ma mrzi, ze sa este stale jedujes so svagrom.... snad do noveho roka uz vkrocite len sami v bytiku.....

blov - moj cucka cumlik, len ked sa mu zachce, ked chce mliecko tak ho neosalim...... 😀
maleho len kojim, nic nedokrmujem.... ved este nema ani mesacik 😀 😀

a moj tiez strasne nahlas spinka.... ja som na nervy ale nie ze ma budi, ale ze mam pocit, ze sa maly dusi on tak vzducha, potom akoby chrape a ked tlaci to su zvuky ako stareho dedka..... a ja zakazdym vyskocim, ci sa mi nedusi milacik..... inak vdaka bohu za angel care, bez neho by som vobec nespala......

babule prajem Vam vsetkym aby Vas navstivil v noci Mikulas 😉 ved Ste posluchali hhihi

blovitc120
5. dec 2008

Veru smejko, aj ja by som bez angela nespala. A super je aj to, že má tú vysielačku, lebo jedu spí cez deň a ja som v kuchyni, nemala by som šancu v našom veľkom byte ju počuť ani plakať, ani keby nebodaj zvonil monitor dychu. A naša čím je väčšia, tým viac hluku robí v tej posteli, mne to vadí teda už aj z toho dôvodu, že vôbec nespím v noci a potom som úplne mŕtva cez deň. A presne si to vystihla, ako starý dedko aj tá naša fučí 🙂. Dnes som zase chytila a.m. nervy z mlieka, 6:30 dačo zjedla a 9:30 chudinka ťahala až sa potila a o 2 minúty rev, bolo mi jasné, že nemá čo vytiahnuť, lebo boli také mäkké, že ich ledva chytila. Mňa už z toho fakt vystrie ☹. Kde v riti je to sprosté mlieko?

weja
autor
5. dec 2008

ahojte 😎
konecne vikend.... mame teraz v robote dost fofry, obdobie vyplat, takze frmol.... 😝 nestiham sem ani nakuknut a to je uz co povedat, ja stara zavislacka 😀

num - ja by som toho tvojho svagra vyhodila von snad aj za usi... 😠 ved uz si pred nejakym casom pisala, ze to vyzera slubne, ze by sa mal aj odstahovat... fakt ta obdivujem za tvoju trpezlivost, ja by som uz davno vybuchla... 😠 😠 😠
ozaj, potom hod aj sem nejake fotky, co ste sa boli fotit, som na ne zvedava 😉

smejko - takze si to materstvo pekne uzivas, ako citam... 😵 boze, ved malinky uz bude mat za chvilu mesiac, strasne to beziiiii..... 😨

monkula - to mas isto vela radosti, ked pecies s detickami... 🙂 a neupratujes potom kuchynu dlhsie ako trva samotne pecenie? 😀

blov - si pamatam, ze ked si bola tehu, odhodlal sa tvoj drahy, ze schudne tolko, co ty priberies... ako to vtedy dopadlo? 🙂

inak tento vikend su u nas vianocne trhy, mozno ze sa zajtra pojdeme tadial prejst, ale ja to inak velmi nemusim - kopa ludi, stanky plne zbytocnosti a este k tomu pocasie na figu... 😖

num7976
5. dec 2008

ahojte no svagor je s nami je to fakt o nervy,ale dnes ho vypraceme z obyvky,cez vikend malujeme a v pondelok ideme po gaucik,takze snad ho aspon to pohne!no ja uz inak neviem,mam z toho pekne nervy,sa cudujem,ze mam stale dost mliecka pre malu!
inak my mame vysielacku,ale pouzila som ju len raz,ked som sa pokusala ju nechat na balkone aby spala,no nespala tam len vrcala a inak v postielke alebo v izbe ked ju necham,tak ona ked sa zobudi,tak hned spusti to svoje a pocut ju snad aj na prizemie!a nasa sa zo zaciatku furt pucila,to bolo az hrozne ale ona aj tyzden nekakavala,tak preto pucila o sto sest a v noci to bolo najlepsie,vsade ticho iba ona tisla a vrcala,teraz sa uz nepuci,ale najnovsie vyska a tak pisti,ze mi bubienky idu puknut!
no babule drzte palce,aby cez vikend daco siel spravit do toho bytu nas svagor lebo uz ho ma mesia c a stale je pri nas!ok,tak koncim majte sa mi krasne-ozaj monkula to som myslela,ze pri dvoch detoch ci sa da stihat,ale vidim,ze ked uz mas takych pomocnikov,tak to ide jedna radost,ze!pa pa

monkula
5. dec 2008

weja ,dlhšie ako kuchyňu upratuje mChiarku 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj včera celú ruku strčila do dózy s múkou a poto mstrčia lhlavu do misky s múkou ,mala make-up 😀 😀 😀

weja
autor
5. dec 2008

monkula 😀 😀 😀 presne taketo cosi som mala na mysli 😀 ale je to zlate, ze ti tak pomahaju... 🙂

num - mozno sa ten tvoj svagor boji zostat sam... mali by ste mu najst nejaku priatelku 😀 😉 alebo spolubyvajuceho...

monkula
5. dec 2008

včera sme vykrajovali hviezdičky a Chiarka ich vylupovala, no zaručene by si spoznala, ktoré to sú 😀 😀 😀
a čo kolegyňa - pohroma? 😀 😅 🤐

weja
autor
5. dec 2008

mon, viem si to predstavit.... 😀 ale muselo sa jej to ohromne ratat, ked mala moznost prilozit ruku k dielu... 🙂
s kolegynou je to uz lepsie - uz isla robit na iny hotel akoze zaucena, ale ktovie ako to dopadne 😅 najhorsie na tom je, ze to bude vlastne moja vizitka, lebo zaucala som ju ja 😅 🤐 ale co ja mozem za to, ze jej to nejako zily netrha, ked jej cosi vysvetlujem? ale s tym smradom je to uz lepsie - uz ju stretavam iba na zastavke a cez bundu a na cerstvom vzduchu to az tak necitit... 😀

blovitc120
5. dec 2008

Monika, musela byť malá krásna v tej mise s múkou 😀. Mala si fotiť 🙂.
Weji, s mojím drahým a jeho chudnutím to skončilo tak, že jemu po pôrode ostali tie kilá, ktoré sme chceli, aby ostali mne 🙂. Takže celková bilancia nášho tehotenstva je plus 5kg môj miláčik a -1kg ja 😀. Tak ale aspoň vidno, že sa má dobre pri mne 🙂.
Num mňa by porazilo na tvojom mieste, vyhodila by som ho. Inak aj Miška od včera začala tak pišťať, že mi idú uši odpadnúť 🙂

blovitc120
6. dec 2008

Ahojte, ako sa máte? My stále bojujeme so spaním, mňa fakt porazí z nej, cez deň spí tak 3x20 minút a v noci tiež stále na mňa kuká. Ako ju mám preboha prinútiť spať, to nepotrebuje také dieťa spať???

smejko1
6. dec 2008

Ahojte, aky bol mikulas? My sme sa tak tesili zo zirafky a cumlickov, ze sme sa asi 5 min. po vymene plienocky prekakali az na maminkyne gate... to bola sranda. 😀

Inak v tomto uprsanom pocasi mi ani nedochadza, ze je naozaj mikulas a za chvilku vianoce,

wejka - ani nevrav, ja nechapem ako uz mozeme mat na buduci tyzden uz mesiac,, vedl len pred chvilinkou bol este v brusku.... neskutocne

blov - presne, fuci a chrci ako stary dedulko 😉
neviem kde mas to mliecko skryte a preco ho neni dost.... je mi to luto, ved sa tak obe snazite.....

mon - aj ja zavediem taky zvyk a budeme spulu s malym piect.... uz sa tesim na tie mukove srandy 😀 😎

numka - takze on ma byt a stale cuci s Vami?? je normalny? povedz muzovi, nech mu vezme kluce a adios....

num7976
6. dec 2008

jaj kocky keby to bolo take jednoduche..byt ma-zohnala sa mu garsonka,no frajer,si to chcel vsetko prerobit a za mesiac vybural jadro a vcera ci pred vcerom to boli vypratat stadial a zase sa nic nedeje,takze je to fakt bieda s tym jeho tempom!
joj menim radsej temu-aky bol mikulas?nasa bola prichystana v mikulasksej ciapocke a cervenych teplackoch,no kocka potom dam foty,ked budem mat via c casu..pa pa dobru nocku prajem a detickam posielam velku unavu co budu spat celu nocku!

weja
autor
7. dec 2008

halooo... a tu dnes nikto nebol...? 😕
aky mate vikend? 🙂
my sme boli v sobotu doobedu predsa len pozriet na vianocnych trhoch a poobede sme boli v PP pre dvere - rozhodli sme si asi pred 2 mesiacmi, mozno som to aj spominala, ze vymenime doma vsetky interierove dvere... Tak uz su doma, len ich bude treba trochu spilit, lebo su dlhsie ako by mali byt, tak som zvedava, ci sa k tomu drahy priberie uz zajtra, ako slubil... 😅
vecer sme boli s kamaratmi pozriet koncert Desmod na namesti a k tomu sme si dali varene vinko, takze tento vikend sme mali aj trosku kultury 😀

blov - to aj moj manzel sa stale zastraja, ze by mal schudnut, ale akosi sa stale neodhodlal vzdat sa vecerneho jedenia pred telkou.... 😀 ale tiez hovorim, ze je to ok, ved keby zacal chudnut, bola by to moja zla vizitka 😀

smejko - aj v NL mate take uprsane pocasie? 🙄 ozaj, a kedy sa chystate znova domov do BA?

num - tak na tie fotky mikulaskej Silvinky som zvedava 🙂

blovitc120
7. dec 2008

Ahojte, my sme weji tiež museli píliť dvere 🙂. Dnes sme sa boli konečne pozrieť na vianočné darčeky a kúpili sme veľké nič, mám pocit, že v obchodoch nič poriadne nemajú, neviem, či sme takí nároční. Miške musíme kúpiť novú hrazdičku, lebo túto som chcela sterilizovať, tak som tie umelé časti dala prejsť varom a uvarila som ich 😀. Normálne sa roztiekli, hlúpe 🙂. Tak je po nej. Už sa jej nebojí, len tam nesmie visieť veľa vecí, lebo ju to straší. Najnovšie ju baví pozerať tv, som sa na nej smiala, ako sa otáča za obrazom a kuká 🙂. Páči sa jej muzikál mama mia 🙂. Inak otrasné počasie, ani von sa nedá ísť ☹.

jablonka
7. dec 2008

ahojte po vikende 🙂
blov - aj ja som tak sterilizovala volakedy Dianke hryzatko 😀
weji - tak budete mat krasny bytik k vianociam, dvere velmi zmenia byt 😉
smejko - maly uz bude mat jeden mesiacik, to uz bude velky fesak 🙂 , je mozne ze to tak leti, zda sa mi ako keby sa chrustik narodil pred tyzdnom 🙂
my sme cez vikedn povedali Dianke o babetku 😵 ...rano ked sa povytesovala z Mikulasskej nadielky, prisiel tatino z nocnej a pytala som sa ho, koho v noci stretol...a on ze Mikulasa, a ten mu povedal, ze v lete nam bocian prinesie babetko...a potom sa jej pytam, ci vie kde je babetko teraz 😕 ...hovorim, ze u mna schovane v brusku a je este velmi malinke...a Dianka: Ano? Tak to ti gratulujem! 😀 😀 😀 ...zlaticko...a odvtedy mi stale hladka brusko a riesi ako sa bude volat...a o mene Nela nechce ani pocut 😅

smejko1
7. dec 2008

caute babulky po vikende...
jablonka = zlata je ta tvoja hrdinka. Neboj na nelku ju ukecas.... len to chce cas

blov - super som sa zasmiala na sterilizacii 😀 , asi Ta porazalo, ked si to videla 😀 , ale mne je to hrozne smiesne....
aby som Ta potesila, tak moj muz sa po 3 tyzdnoch konecne rozkyval, ze urobime malemu sadrovy odliatok nozicky.... no a najprv sa mu sadra zdala prilis riedka a tak miesaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal a ked uz konecne prilozil lapku ku sadre, tak uz bola total tvrda... 😀 😀 😀 sa mu kadzy den smejem

wejka - ak je tvoj muz ako moj, tak tie dvere budete mat tak cca v lete 😎 , ale asi neni takze drzim palce, aby ste ich do vianoc uz mali 😉

vsetkym zelam krasny tyzden co prichadza

weja
autor
8. dec 2008

dobre ranko 🙂
blov - tie dnesne hracky uz nic nevydrzia 😀 ale Miska aspon pride k novej hrazdicke... 🙂

jablonka - Dianka je ozaj zlaticko, zareagovala super 🙂 na mena mate este cas, lepsie to uz bude, ked budete konkretne vediet, co to bude a dievcenske mozno ani nebudete riesit 😉
inak aj syn mojej sesternice chcel hrooooozne vyse roka sestricku a ked sa mala urevankyna konecne narodila, tak frflal, ze on to predsa myslel len zo srandy 😀 😀 😀 ale verim, ze Dianka to bude znasat lepsie... 🙂

smejko - no ved prave, ze niektore veci aj mojmu drahemu "chvilku" trvaju - napr. listu okolo vane v kupelni dorobil po 2 rokoch az pred mesiacom 😅 ale toto mu budem musiet kazdy den pripominat, nech ho vyhecujem k cinom 😀

miriamka
8. dec 2008

Dobre ranko prajem,
a uspesny tyzden kazdemu.
Par dni som tu nebola,som si povedala ze si dam od MK pauzu 😉 ,takze som upratovala doma,boli sme na vianocnom nakupe,vcera som pozvala rodinu na obed takze som vyvarala...a popri tom sa venovala nasemu drobcovi,ktory uz riadne vymysla.
Blov...tak ako pokracuju vase noci?My cez den spime teraz hrozne malicko,a v noci je to uz lepsie,kazde 3 hodiny hore co je uz pohoda proti tomu co sme mali ked sme boli hore kazdu hodinu 😀

smejko1
9. dec 2008

cau sikula miriamka, ja sa tesim ked povysavam....... nechce sa mi a ani moc nevladzem......

babule, my sme zacali skoro po kazdom kojeni vrackat a tak mi skoncili kludne casy.... lebo nakojim, cakam na odgrgnutie a potom na povrackanie, to ho zobudi a musim uspavat a za chvilku zas kojime a mame do zelena kako tak beham aj ku dr. ci nema maly virus, ale nikto mi nic nepovie..... kazdy ma iny nazor...... jedna mi povedala, ze je to ok, potom ina ze to moze byt virus a mam maleho sledovat...... tak ja neviem..... mate s tym dake skusenosti?

inak blov - uz viem o com si pisala, ked si vravela ze mas bolesti v chrbte 😠

prajem pekny dnik

matullienka
9. dec 2008

ahojte babule: ako spinkate?

miriamka
9. dec 2008

Dobre ranko,
tak som bola s mojim tučniačikom na poradni,mame uz 8,9kg 😀
Smejko...no maly (klop-klop)zatial este ani raz negrckal,takze Ti neporadim.Ale podla mna kojene deti by nejako grckat nemali,to skorej na UM.
Matullienka...ako sa mas?

A ako spinkame?Vdaka zubkom nic moc,kazde cca 2,5 hodiny sme hore.

weja
autor
9. dec 2008

ahojte 🙂
no s detickami vam ja neporadim, ale zelam vam aspon pekny den, nech vas a ani vasich drobcov netrapia ziadne bolave bruska, zubky ani nic podobne 😉

smejko1
9. dec 2008

tak to ti zavidim miriamka........ nas nielenze grca, ale ho uplne napina a zvracia...

ozaj nas vcera vazil a mame 4080g, sme polovica jakubka 😀

monkula
9. dec 2008

Moja Chiarka má 9,8 kg, taký náš drobček 😵

miriamka
9. dec 2008

Smejko...tak neboj,coskoro maly dobehne Jakubka...
Monkula...no Chiarka je dievcatko,predsa len si drzi liniu,nie ako nas bucko 😉

weja
autor
9. dec 2008

miriamka - ked zacne Jakubko behat, tak uz z neho taky bucko isto nebude, uvidis 😉

a kde je blovitc??? 😕 😕 😕 akosi dlho tu uz nebola...

miriamka
9. dec 2008

Weji...mne to nevadi ze je maly bucko,ved na skoro celu tuto vahu som ho dostala len vdaka mojemu mliecku takze som na to hrda 😅
Inac som dnes upiekla medovnicky a linecke...Monkula,zacinam si brat z Teba priklad 😉

num7976
9. dec 2008

ahojte my sme dnes zajednali gaucik jupiiii!
no nasa ratam,ze bude mat vyse 5 kg takze tiez ma dost si myslim,ale ked kukam smejko na vas tak ani dako nie chi chi
blovit c tak to si fajne povyvarala ja som tiez dala vyvarit jednu hrkalku,vytesovala som sa,ze aku peknu farebnu som kupila a tiez sa mi to rozvarilo-no kvalita ehm..
jeeej jablonka tak to mala krasne zobrala musi byt zlatunka ked hladka brusko!no ale fakt je ze to moze byt chlapcek a budete hladat chlapcenske meno ;o)
no s tym rozhybanim chlapov mi nieco vravte!ja som dnes srobovala garnyzu ci ako sa to pise no jedna strana sa mi nedala dobre,tak to dorabal a hundral,ze vidis,dnes som to chcel akurat urobit a teraz to musim este prerabat po te be,no a vyznajte sa v nich!a to este je toooolko veci,co nepodorabal..
smejko a ta zelena stolica moze znamenat aj to,ze pije len to predne mliecko od smadu a to zadne si nevytiahne-ja som to kdesi citala,skus sa vasej dr.spytat..
miraimka tak to potom fajne varis,ked aj rodinu pozves,pani to ja tak mozno za pat rokov ehm,aj to sa mi isto nevydari pri tom mojom stasti..
fotocky budu na buduci tyzden,dufam,ze to stihaju,lebo chcem to dat ako darcek,dnes sme boli na nakupoch no ale nic moc,ja neviem co idem kupovat kurnik!
pa pa
ozaj vcera sme oslavovali 4-rocne vyrocie tak sme mali pekny vecer plny romantikus 😵

miriamka
9. dec 2008

Ahojky Num,
no uz sa tesime na fotocky 😉 Ako ste oslavili vcerajsie vyrocie? 😵
Inac minulu nedelu som pozvala rodinu,a tuto nedelu planujeme este svokrovcov a svagrinu pozvat na obed,som ale akcna pri malom,co? 😀