Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

smejko1
28. feb 2009

blo- soplky ma vacsinou len v noci

kwatka - zatial si uzivaj tej pohody....... potom sa fakt nevyspis 😠 😀

num7976
1. mar 2009

ahojte kocky!
jejda matulienka ty si teda dobre dlho tahala,chuda hadam aspon nedelu mas volnu a oddychnes si!
kwatka no vsak uvidite ako to nakoniec dopadne,mozno sa ani nenazdas a budes tehu a potom sa veci len urychlia si myslim,my sme tiez chceli zacat az v lete,ked uz budeme mat bytik ako tak porobeny,no a vidis,v zime som bola tehu a potom sme to postihali-az na to ze svagra mame stale na krku,ale uz sa to lepsi,snad sa coskoro nenazdam a budeme konecne samy!
smejko tak len odsavaj,aby sopliky nemal uz vobec!a to ze nestihas a nevies ci to co roibis je dobre,neboj,daj na svoj instinkt a uvidis,ze vsetko zvladnes!
ejha miriamka tvoj muzik zacne aj ziarlit ked si sa tak vyparadila pred nastupom..a ako si uzivas posledny den pred nastupom,hm?neboj zvladnete to!
k tomu tehu,ja veru tehu nechcem byt,i ked som ziadne vazne problemy nemala,ale na druhe si netrufam,to ta inak blov obdivujem,ako sa ty odhodlavas uz na druhe fuuu,no ja veru nic take nehrozi!kurnik musite byt riadne velki ked uz taku velkost,nasa nosi 68 a 74 ale pancusky su jej este 62 dobre chi chi aj jedny gatuse a tricko..

blovitc120
1. mar 2009

Num, keby som mala toľko rokov, čo ty, tiež by sme s druhým počkali... 😖. Ale ja už som tu párkrát spomenula, že po 35 rodiť už nechcem, ani nahodou.

weja
autor
1. mar 2009

ahojte 🙂
my sme mali vikend trosku rozbehany, vcera sme boli skoro cely den na bratrancovej oslave, vecer som este skocila s kamoskami na kavu a dnes som dohanala zameskane upratovanie za cely tyzden... 😝

Miriamka - zajtra vela stastia v praci, nech mas uspesny zaciatok ... 😉

Blov - aku ste mali noc, ked mala vsetko nadspala cez den? zacni jej vyvarat nejake makovice, mozno ju to trochu skludni... 😀 (to bol samozrejme len vtip 🙂 )

Num - takze so svagrom je to uz na dobrej ceste? 🙂 kedy sa stahuje?

Kwatka - ja si tiez myslim, ze je lepsie zacat so snazenim radsej skor, clovek nikdy nevie, co sa moze stat a potom uz zacne tlacit cas aj vek... moj pripad to sice celkom tak nie je, ale tiez sme sa rozhodli pre babo, ked som mala 24... a za chvilu budem mat 26, a v podstate sme este stale na bode nula... ☹ takze som aspon rada, ze sme to neodkladali na neskor a ze stale mame este cas... tak dufam, ze do tej 30ky sa k tomu dietatku dopracujeme... 😒

Smejko - to co su za hluposti...??? 😠 jasne, ze si skvela mamina a tvoj syncek ta velmi lubi... dolezite prenho je, ze sa onho dobre staras, venujes sa mu a ze citi tvoju lasku... 🙂 jemu na knizkach nezalezi a ty sa na to tiez vykasli - ako pomocka je to dobra vec, ale neda sa podla toho spravat stale... 😉

miriamka
1. mar 2009

Ahojte,
tak...a zajtra ideme na to 😀
Maly u babiny vsetko nachystane,ja tiez nachystana do prace...tak drzte palce aby sme to lahko zvladli 😅

Inac v najnovsom cisle MAMA a ja sutazi Jakubko o kozmeticky balicek,ak mate,tak kuk 😵

No a so snazenim...ja som maleho porodila ked som mala 28,tento rok budem mat 30 tak dufam,ze do dvoch rokov stihame este jedno 😒 ,aj ked je pravda...clovek mieni,pan Boh meni....

blovitc120
1. mar 2009

Weji, vieš, že som už aj o makoviciach rozmýšľala 🙂? V mojej situácii už človek zvažuje kadečo. A v noci po tom dlhom dennom spánku sme boli včera od 2:20 do 3:45 hore, vstávali sme potom o štvrť na 7.
Miriamka zajtra držím palce, to tu umriem od nudy, keď tu nik nebude

miriamka
1. mar 2009

Blov...no hadam na skor budem mat cas na net 😀 ,zalezi ci uz budem mat zajta PC,ak ano,tak pohoda
Inac som pridala foto,ako maly rad chodit nie v choditku ale "s choditkom" 😀

weja
autor
1. mar 2009

Miriamka - to tvoje dieta je vkuse vyrehlene... 😀 stastna povaha... 😵 a v com Jakubko sutazi? teda predpokladam, ze je to nejaka foto sutaz, ale ma to aj nejaku temu? 🙂
inak, to som sa chcela spytat - ktory casopis je lepsi - Dieta alebo Mama a ja? Chcela by som si cosi objednat a trosku sa dovzdelat, kym je cas... 😀

Blov - a ako to dopadlo v tu noc, ked mal byt s Miskou manzel? 🙂 akosi som nepostrehla...

weja
autor
1. mar 2009

pridala som fotku z plesu 😀 dufam, ze mi ju admini nezrusia...

blovitc120
2. mar 2009

Weji, kráásna fotka 🙂. V tú noc to bolo tak, že sa budila ako inokedy, ale manžel má hlbší spánok a raz som musela prísť ja z druhej izby, čo ju nepočul 😀 😀.
Miri, veď teraz je to chodítko presne také, ako to, voči ktorému nemám až také výhrady, že sa ho pridŕža, super 😀. Lebo si ide už po svojich, má tam len oporu a nevisí v ňom násilím (hoci dieťa je šťastné, že je na nôžkach, podľa mňa je to pre neho neprirodzené, kým nevie to, čo vlastne teraz na fotkách robí Jakubko a je fakt nádherný smejko 😵)

smejko1
2. mar 2009

ahojte -

wejka super foto....... skoda, ze nevidiet satky viac vyzeraju krasne.......

miriamka - dufam, ze prvy den dopadol na 1tku

blov - maly uz tiez nechce cez den buvat...... 10 min. a hotovson....... ideme zit 😀 esteze je dnes tato doma

dievcata - ved ja niesom taka sisi podla kniziek, ale ked sa maly rozplace, lebo ho uz mama nevie zabavit tak ma ide porazit od zufalstva...... ale zas nie stale som taka deprimovana

numka - takze s je sanca, ze sa Ti svagor coskoro vystahuje??? no drzim palce, bolo by na case 😉

miriamka
2. mar 2009

Ahojte,
no 1.den v praci dopadol na jednotku...rano sme sa sikovne vychystali,maly u maminky spokojny a ja som si v praci "oddychla" 😀 ,pokecala s kolegynami,proste pohoda...ale pockajte,az zacne ten pracovny kolotoc,to bude uz o inom,dnes to bol v praci veget 😉

Maly sutazi vo fotosutazi na temu "citanie ma bavi" 😉 ...a vdaka,on je fakt stale taky smejko 😅

Weji...ja odoberam oba casopisy,a tak sa mi nejako navzajom doplnaju...aj ked su velmi podobne.Keby som mala volit len jeden tak asi MAMA a ja.

Blov...no malemu sa teraz takto paci chodit ze si choditko tlaci pred sebou,alebo uz len za ruky...v choditku ho to vobec nebavi.

blovitc120
2. mar 2009

Weji, u mňa tiež vedie Mama a ja, občas kúpim aj Dieťa, ale Mama a ja sa mi zdá lepší.
Miriamka, super že bolo fajn. Počkaj, onedlho ťa Jakubko privíta u babiny tým, že sa rozbehne k tebe 🙂.
Smejko, ani v kočíku ti nespí? My aspoň tam dačo. A mne tiež niekedy plače od nudy, no ja sa kvôli tomu zase nestresujem, musí aj plakať dieťa. Pokiaľ nevrieska, tak pohoda. Ja sa jej venujem extrémne veľa, ale keď začne sa jedovať, tak ju nechám a mnohokrát sa ukľudní o chvíľu, ako odídem z izby. Je to prekvapujúce, ale ona niekedy naozaj chce a potrebuje byť sama a hrať sa sama, alebo si len tak reční.

smejko1
3. mar 2009

u mna jednoznacne mama a ja ......... nic ine tu ani nemam a toto som si predplatila...... ale oni su taki hlupi tam...... posielajumi aj na sr aj do holanska........ tak si to cita aj moja maminka 😀

jablonka
3. mar 2009

ahojte, len som vas chcela vsetky pozdravit 🙂
weji - krasne fotka aj saty, velmi vam to pristane...a tiez sa priklanam k Mama a Ja 😉
smejko - ako sa s Damienkom mate? citam ze vam robi velku radost 🙂
miriamka - super ze to maly bez teba krasne zvladol, ztrosku zarobis peniazky a ked ti to zacne liezt na nervy, pride druha materska 😉
blov - tak citam ze Miska sa uz tolko nejeduje...asi to chcelo len cas...

weja
autor
3. mar 2009

ahojteee 😵
dnes som v praci skoncila skor - bola som si u dokiny po odporucanie na tu genetiku... 😝
dakujem za pochvalu 😵 nechcela som davat viac fotiek, aby ma adminky nezrusili... saty boli ozaj pekne, ale bohuzial len pozicane... 😒

Blov - no vidim, ze aj tvoj pan mangel ma taku stastnu povahu, ze mozu popri nom aj dela strielat a on spi... 😀 mna tiez len maloco vyrusi zo spanku, niekedy prespim aj silnu burku, ale ked sa uz narodi babo, asi sa tie zmysly skor vycibria... alebo nestihnem tak hlboko zadrichmat a uz budem zasa hore... 😀

Miriamka - takze 1.den v praci mas uspesne za sebou... 😉 a este k tomu oddychnuta... 😀

Smejko - tak vy mozte jeden casopis predavat 😀 aspon by sa ti vratili naklady na predplatne... 😉

btw. dakujem za nazory, takze sa budem orientovat na Mama a ja... 🙂

miriamka
3. mar 2009

Ahojte,
tak dnes sme malemu kupili novy golfový kocik,tak sa vytesujem...mne sa paci,a dufam,ze aj malemu dobre posluzi 😉
V praci pohoda...do tej 14tej to rychlo ubehne,takze na maleho mam stale kopec casu.Maly oba dni zatial pekne na 2,5 hodiny u maminy zaspi,takze on ani nejako nevnima nejaku extra zmenu bezomna 😅
Blov...super ze Miska sa uz zlepsuje 😉

matullienka
4. mar 2009

ahojte kocky: takk ja som uz dnes v praci vcera sme mali pohreb priatelovi zomrela starka a to sme mali ist v sobotu na ples tak aj ples sme zrusili.
a vy sa mi ako mate?

blovitc120
4. mar 2009

Ahojte, ale ste toho popísali, idem poporiadku.
Smejko, to čo sú za trubadúri, že posielajú časopis na 2 miesta? Si myslia, že čítaš dvojmo? Zvláštne.
Weji, ja som tiež kedysi tak spávala, ale dieťa ťa naučí, neboj. Držím palce na genetike, neprídete na kávu 😀?
Jablonka, super, že si sa znovu ukázala. Ako sa má Dianka? Ako rúčka, už je úplne OK?
Miriamka, ad Miška, no zlepšuje ako zlepšuje. Je pravda, že je lepšia cez deň, ale v každom prípade ešte dosť plače, tak hodinu denne, niekedy 2, ale teraz pre zmenu nespí ani v noci. Vstávame o 5 ráno posledné dni, čiže spí v noci 9! hodín a to sú v tom ešte 2-3 zobudenia. Cez deň spí max. hodinu, to je pramálo podľa mňa 😔 .

miriamka
4. mar 2009

Blov...neboj,casom bude spat cez den viac ked sa unavy.My spavame teraz jeden spanok denne cca 2,5-3 hodiny...takze super.

blovitc120
4. mar 2009

Inak miri, mate moj hlas v Mama a ja. Aj keby si nebola napisala, ze sutazite, Jakubka som hned spoznala 😵

miriamka
4. mar 2009

Blov...dakujem za Jakubka.Inac je to sranda,tolko bab tu na MK spoznalo Jakubka a to som ani nenapisala este ze tam sme 😉

lucinka1104
4. mar 2009

MIri aj som už hlas poslala, je krásny hnd som ho spoznala

miriamka
4. mar 2009

Luci...diky,to by bolo super keby Jakubko vyhral 😉

smejko1
4. mar 2009

aj ja som kubka hned spoznala 😀 uz som to aj precitala...... super, ze tam radia tieprve prikrmy..... baby ukonceny 6 mesiac je v den ked oslavujeme 6 mesiacov? kamoska mi to tak vysvetlila, tak si to len potvrdzujem

jablonka - rada ta vidim po case....... damienko je super..... klasicky jeden den lepsie inokedy horsie... ale jev uzasne ho pozorovat ked sa uz viac smejka

wejka - zatial spinkaj - ked pride babo uz si nepospiiiiiis

miriamka - hrozne sa tesim ako ti to ide, takze super ze si isla do roboty

blov ja sa tesim, ze to cita aj mamina, nech sa aj ona vzdelava, lebo ona by malemu uz teraz davala jablcko co ma ide slahnut,,,,,, tak nech cita 😉

weja
autor
4. mar 2009

no teraz ste vo mne prebudili taku zvedavost na tu Jakubkovu fotku, ze si pojdem ten casopis kupit asi aj ja 😀
Blov - no ved ja som ti uz davnejsie vravela, ze by sme mohli dohodnut dake stretko, ked budeme v MT 🙂
Smejko - ty si naschval predplatila ten casopis dvojmo, aj pre maminu, priznaj sa... 😀 😉

smejko1
4. mar 2009

weji - to iste...... ale ked maju bordel v papieroch, mne je to fuk..... 😀

mam bolehlav....... dnes som syncekovi vysvelovala, ze musi mat deticky skor ako rodicia, lebo ked budem mat ja 60 a on 30 tak uz budem stara na pomoc......... velmi sa rehotal, tak myslim, ze mu to este par krat zopakujem 😀

blovitc120
4. mar 2009

HzdsMiriamka, hoď nový kočík do albumu, nech ho aj my pochválime 🙂.
Smejko, to chápem s tým jablkom, aj moja spomína, čo sme my všetko jedli. Že mám Miške na noc urobiť bebu, ale dať o 1 odmerku viac ako v návode, aby bola hustejšia a dlhšie spala. Že ona to tak robila. A v návode píšu, že prekročenie dávky spôsobuje dehydratáciu. Ja s nej nebudem robiť pokusného králika. A ukončený 6. mesiac je v deň výročia 6. mesiaca 🙂. Tak my o 2 týždne jeme mrkvu 🙂

matullienka
5. mar 2009

ahojte kocky: este spinkate? tak co ako spali deticky?

blovitc120
5. mar 2009

Pozerám, že včera som napísala nejaké HZDS do príspevku. Preboha! Ja nie som ich volič ani náhodou 😲. Neviem, čo som dorobila, to je tým, že píšem z mobilu a postláčam kadečo.
My sme vstali dnes až 6:10, rekord 😵. Teda myslím definitívne, v noci sme boli hore o pol 2 a o pol 4. Ale mám iný problém, baby, Miška nechce posledné dni jesť. Proste nie je hladná. Stačí jej jesť každých cca 6-7 hodín. Je to normálne? Alebo predzvesť zúbkov? Teplotu nemá.