Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
16. okt 2009

Smejko, ale aj moja mama býva v MT a celé mesto nemalo teplú vodu... jediné tí, čo majú vlastné kotly. Ale takého ani nikoho nepoznám. Ale už to našťastie pustili, hoci mám pocit, že teraz ide voda, ale nekúri sa 😅. Ale neva, voda je dôležitejšia. Inak kvôli takým bezohľadným matkám aj ja nerada chodím kade-tade. Nechápem, či sú sprosté, že nevedia, že choré dieťa sa nemá vodiť do kolektívu. Inak z tej poslednej série manželiek mám rovnaký pocit, hlavne sa mi nepáči neupravená Gabrielle 😀.
Miri, služobky ti vôbec nezávidím a ja som ich z duše nenávidela, kým som nemala Mišku, takže teraz už dupľom. U nás teda fúka aj padá dážď so snehom, ako to, že u vás to už prešlo?
Ja určite pôjdem do práce až po druhom, príde mi nefér, aby vyhodili babu, ktorá ma zastupuje počas MD a ja viem, že chceme druhé čoskoro. Navyše ak by moje tehotenstvo dopadlo tak ako prvé, ohriala by som sa tam snáď pol roka tak načo? Ale každému vyhovuje inak 😉

miriamka
16. okt 2009

Blov...ved jasne,kazdemu vyhovuje inak...my tiez dufame ze druhe uz coskor pride,ciel preco som sla do prace sme splnili (vyplatili jeden uver) takze uz by druha materska bola ovela lahsie financne zvladnutelna 😉

blovitc120
16. okt 2009

Miri, ty si bola ale iný prípad. Keby sa mňa opýtali, či pôjdem nazad, lebo tá, čo má namiesto mňa zmluvu na zastupovanie, je tehotná, tak možno uvažujem, ale najskôr v januári. Lenže to nehrozí, ona má dospelú dcéru a viac detí nechce a keby som sa vrátila, jej automaticky končí zmluva, pretože sa teraz vôbec neprijíma a potom by museli zase niekoho hľadať a zaúčať. Ale hlavne by to bolo nefér voči nej aj firme, keďže viem, čo plánujem...

miriamka
16. okt 2009

Blov...svagrova sa vracia do prace,a presne ako Ty pises...ten osobe co namiesto nej teraz robi daju vypoved,lebo sa ona chce vratit 😖
Inac uz sa o druhe snazilkujete?My zatial ako som hovorila,zlahucka sa na to chystame...zatial nic,ale coskoro mam 30.narodky takze asi zapracujeme lepsie kedze uz sa prehupnem do veku,ked to ide ovela tazsie....

blovitc120
16. okt 2009

Miri, ty 30, ale ja 34 onedlho... čiže u nás naozaj nie je o čom uvažovať... My nejako snaženie neriešime, ja cítim ovu a MM nikdy vtedy nie je doma 😀. Ale rozdiel by som chcela tak 2 roky, čiže už by to mohlo pomaly prísť. Lenže ja sa tak desím tehotenstva, nechcete mi to niektorá vynosiť? Čo keď ma zase zavrú do nemocnice, čo bude s Miškou?

miriamka
16. okt 2009

Ved to Blov...ja 30tku o mesiac,takze najvyssi cas.My proste sa snazime,ale tiez tusim v case ovulke sme ani spolu neboli zatial 😀
Blov...ja si inac ani neviem predstavit mat doma babatko a aj jakubka,s kym by som bola skorej? 😀

blovitc120
16. okt 2009

No Miri aj pre mna je to veru dosť náročná predstava 😀 😀. Ale zase kým by prišlo na vec, už budú drobci veľkí, teda relatívne veľkí

weja
autor
16. okt 2009

Blov, keď takú osobu nájdeš, ktorá ti bude chcieť vynosiť bábo, tak ma prosím zapíš do poradia 😅
no máte to relatívne jednoduchšie, keďže vo vašom prípade zrejme stačí trafiť ovulku a je to... horšie by to bolo, keby ste sa snažili a snažili a stále nič, to by ste stihli spraviť ešte aj kariéru spraviť, kým by to tehu došlo...

za chvíľu prchám domov, tak pekný víkend všetkým 😉

nastasia
16. okt 2009

ahojte,
ja to budem mat horsie, lebo ak sa mi podari teraz otehotniet tak rovno zo skoly pojdem na matersku a po tych troch rokoch bude asi tazke sa zamestnat bez praxe. ale dieta je pre mna momentalne priorita a stale si hovorim, ze nejako uz len bude potom 🙂
blov, kazde tehotenstvo je ine mozno druhe bude uplne bez problemov 😉

miriamka
16. okt 2009

Hello Nastastia...a ty mas tolko rockov? 😉 Tak to si tu asi najmladsia z nas 😵
No veru,kazde tehu je ine...ale ja dufam,ze moje druhe bude take pekne ako moje prve (teda nie ten zaciatok ked mi hrozili potratom 😠 )

nastasia
16. okt 2009

miriamka, o par dni mam 24. numka je asi mladsia odo mna. teda aspon myslim.
a preco ti hrozili potratom? 😕 ja tiez dufam, ze nebudu komplikacie, lebo nemocnice nemam v laske.

miriamka
16. okt 2009

Aj Ty mas o par dni narodeninky?Aj ja...kedy mas?
No ja ked som ostala tehu,okrem tehu mi ultrazvuk ukazal aj 12cm cystu...potom spinenie,lezanie v nemocnici...ale ako drobec rastol,hnusnu cystu porazil a tusim v 16tyzdni cysty nebolo a odvtedy som mala prenadherne tehu 😵

nastasia
16. okt 2009

19.10. a ty? 🙂 tak to bolo dost velka cysta teda, ale hlavne je ze ju maly zdolal 🙂 neboj pri druhom tehu sa ti cysta uz urcite vyhne 🙂

blovitc120
16. okt 2009

Miri, každé tehotenstvo je iné, to máš pravdu, ale mne viacerí dr. povedali, že je dosť pravdepodobné, že sa to zopakuje, doslova mi povedali "vy ste ten typ" ☹.

nastasia
16. okt 2009

blov, lekari sa casto mylia 😉

miriamka
16. okt 2009

Blov...lekari toho narozpravaju...ved vidis,sme mamicky aj napriek zlym prognozam 😉
Nasta...narodky mam az o mesiac

nastasia
16. okt 2009

skoda miri, som myslela, ze mame mozno v jeden den 😉

blovitc120
16. okt 2009

No veď mi ani neostáva iné než dúfať, že to tak nebude, lebo potom fakt neviem...

kwatka
17. okt 2009

ahojte, ako sa máte?
Ja som myslela, že už ostanem v nemocke. V utorok som bola na CTG a tam mi zistili, že už mam kontrakcie, ale ja žiadne bolesti necítim. Tak ma doktorka vyšetrila a že som ešte zatvorená ale že už je to tam také mäkšie. Tak mi pichli no-spu. Po vyšetrení som doma mala taký slabohnedý výtok-môže to byť tá hlienová zátka? v stredu som mala prísť zase, ale že už si mám zobrať aj tašku, ale všetko bolo v poriadku o dve hodiny zase mi robili CTG a bolo ok, tak som išla domov, mám prísť zase v utorok.
To mohli byť tie falošné kontrakcie? Lebo keby som mala normálne kontrakcie, tak to by som určite cítila aj bolesť nie?! Alebo žeby som bola taká rodička, ktorá bolesť nebude cítiť??? 😉

blovitc120
17. okt 2009

Ahoj kwatka, niektoré šťastné ženy kontrakcie naozaj necítia, možno si medzi nimi 🙂. Ale aspoň niečo by si podľa mňa cítila... Slabohnedý výtok podľa mňa nebol zátka, to bolo možno z toho vyšetrenia, zátka je fakt zátka, taká želatinová, možno hnedá, ale nemusí byť aj s krvou. Mne odišla v 36tt, resp. mi ju spustila jedna skvelá doktorka a rodila som po termíne, podľa mňa máš len poslíčkov. Kontrakcie som mala od 29tt asi tak 100-200 denne 😀. Ak to bolo druhýkrát na CTG dobre, podľa mňa ešte vydržíš, ešte by si mohla aspoň týždeň, aby bolo bábo na 100% donosené, teraz je len na 99,9% 🙂. Ale už by sa teraz narodilo bez zdravotných komplikácií s rovnakou pravdepodobnosťou, ako v riadnom termíne, tak sa neboj 😉. Si za vodou, držím palce, ak to príde v najbližších dňoch a želám rýchly bezbolestný pôrod. A daj potom vedieť, pošlem ti do ip číslo

blovitc120
19. okt 2009

Kde se všetky 😲?

matullienka
19. okt 2009

ahojte kocky tak uz som tu na svadobnej ceste sme sa trochu posnazilkovali akurat bola ovu tak uvidime o desat dni by mala dorazit mrcha tak dufam ze uz nedorazi. kocky neviete ktory test funguje aj pred tym? neviem ci vydrzim tak dlho cakat

blovitc120
19. okt 2009

Maťka, ahoj, držím palce. Ja som mala najlacnejší Pepino z DM a ukázal mi riadne čiary hneď, ako som mala dostať mrchu, ale skôr, to neviem...

matullienka
19. okt 2009

no skusim si ho kupit a uvidim do kedy vydrzim cakat kym si ho spravim

smejko1
19. okt 2009

matulienka - neexistuje test co funguje predtym....... ved par dni vydrzis. 😉 moja drzim palce a nemysli nato tak silno...... presne viem co citis, aj ja som bola taka....... preto Ti to pisem na rovinu...... cim viac cakas tym viac budes sklamana........ snazte sa a teste sa z toho ale svet sa toci dalej a ono to pride ci teraz, alebo o mesiac....... ale pride a bude to krasne

baby idem zomriet..... maly stale soplikuje a ccca kazdu hodinu ho but to, alebo nieco nezname budi takze ja kym zaspim ( trva mi to vzdy dlho - aj o 3tej rano) tak maly sa zobudi........ som unavenaaaaaaaaaa a podrazdena z toho.....fnuk

matullienka
20. okt 2009

ahojte kocky na FCB som dala fotky zo svadobnej cesty tak mozete kuknut 😀
smejko: dakujem budem sa snazit 😉

weja
autor
20. okt 2009

ahojte 🙂
Nastasia, k včerajším narodkám dodatočne všetko naj 😉
Maťka, fotky sú pekné, len škoda, že to netrvalo dlhšie, však? 😉

ja mám teraz nejaké útlmové obdobie, nechce sa mi ani nejako písať, nemám o čom, nechce sa mi stále riešiť snaženie a ovu a testovanie... potrebujem asi pauzu od MK... takže zatiaľ sa tu majte pekne, ja sa zasa raz objavím 🙂

matullienka
20. okt 2009

Weji: presne bolo to kratke ale stalo to za to 😉
Tak a dufam ze sa sem skoro vratis 😢

blovitc120
20. okt 2009

Ahojte,
Maťka, fotky sú super, normálne v dobrom závidím... 🙂.
Smejko, to Damienko soplíkuje ešte či už zase? Je to vôbec možné? Nám idú naraz obidve horné dvojky, ale zatiaľ celkom pohoda, len sa v noci občas zobudí a chce sa potuľkať..
Weji, som smutná z toho, čo si napísala, ale je to tvoje slobodné rozhodnutie. V každom prípade mi tu veľmi budeš chýbať, tak ak by si sa predsa rozhodla... Však nemusíme riešiť ovu a tak, ale aspoň sem každý deň hoď jeden dobrý vtip ako minule a budeme sa baviť o vtipe, hm 😉 ?

matullienka
20. okt 2009

blov: dakujem 😉
baby myslim ze by ste mi tu chybali kazda jedna 😉 uz som si na vas nenormalne zvykla