Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
29. okt 2008

Num...super ze si sem opat nakukla 🙂
No mala ma uz krasnu vahu aj dlzku...my sme taky spunt,maly ma okolo 66cm 😉 ,zato vahu 8kg 😀 ...a samozrejme,zub stale nikde 😠
Inac Num,s tym kojenim to asi bude tak ze nas vyciciava...lebo ja mam tiez uz o kilo menej nez pred tehu,a to sa ani nesnazim zhodit,jem vsetko mozne a aj tak chudnem...no a maly to pribera 😀

lucinka1104
29. okt 2008

no to by potom mmohla čoskoro otehotnieť...mne egypt tiež pomohol 😵

blovitc120
29. okt 2008

Dnes sa mi ju podarilo nejakým zázrakom na 2 hodiny uspať na brušku. Tak som bola happy. Ju bruško isto netrápi, lebo sa tak nepučí ani nič podobné, prdí ako sloník a kaká tiež často. My sme 10 dní po pôrode mali 2920g a pred 2 týždňami 3560g. Tak preto som tipla tých 3800-3900. V 6 týždňoch má toľko ako vaše bábätká pri narodení 😅 . Ja mám váhu rovnakú ako pred tehotenstvom a bruško mi úplne spľaslo už 7 dní po pôrode také bolo, dám potom foto.

miriamka
29. okt 2008

Blov...ale Ty si bola celkovo musia vaha,takze mala nema byt po kom velka 😉

lucinka1104
29. okt 2008

blo ani LUky sa niako nepučil a nekrčil nožičky a predsa mal koliky 😒 tiež mi v tom čase spával len na brušku inak nie
ja som tiež 7 dní po pôrode vyzerala ako pred 😅 a teraz mám o 6 kg menej ako , keď som otehotnela

miriamka
29. okt 2008

A to sme sa bali ze ake budeme po porode,a vsetky sme chudsie nez pred 😀

num7976
29. okt 2008

ved prave miriamka len ja som s tym rozdielom,ze kozu na bruchu mam hrubu ako hroch-stale mi tam nieco vytrca,ako v dakom piatom mesiaci,-to uz zhodim len brusakmi..mna aj tak dost obmedzuje to kojenie-nic sa nemoze jest take,co mi chuti..
blovitc tak to je fajn,ze tak pekne zaspinkala,si si mala aj ty schrupnut chytro! 😉
ideme my domkov,uz sa po nas muzik zhana,ze kde sme sa mu stratili,pa pa prajem pekny zvysok vecera..
lucinka tak to je fajn ze dovolenocka takto pekne dopomohla 😀

blovitc120
29. okt 2008

My asi nie sme tie typy miriamka, ktorým by to ostalo 🙂.

miriamka
29. okt 2008

Blov...alebo je to tym,ze nam nase deti davaju tolko zabrat,ze okolo nich behame a nie je cas priberat 😀

lucinka1104
29. okt 2008

num 😀 no keby som vedela tak by som šla skôr snažili sme sa 3 roky 😉

smejko1
29. okt 2008

babule, teda Vy ste ma podporili........ vsetky mate brucha ako pred porodom a ja uz teraz viem, ze take mat nebudem...... fnuk a pritom mi tak popraskalo len teraz posledne tyzdne...... ach jo..... snad aspon tu vahu budem mat ako vy... menej ako pred tehu// to by potesilo......

jaj wejke je teraz sveta zit.....

a inak mame doma kocik....... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......... ale prisli sme domov a zistili, ze jedna cast je pokazena..... ale tu potrebujeme az o rok, tak ju stihame vymenit...... a farba je tiez ina ako sme cakali, ale paci sa nam...... a asi som uz dementna, ale neviem ako tam dat ten fusak....... vobec mi nedava zmysel do klasickej, casti, skor do sportovej...... no som ako puk..... ved to zajtra pofotim a popytam sa.....

pekne snicky...

lucinka1104
30. okt 2008

A tu je čo dnes také ticho 😕
kde ste sa všetkly podeli??,
Blo malá zlostí????
My sa dnes máme fajn 😵

matullienka
30. okt 2008

lucinka: tak to je dobre ze malinky poslucha len nech mu to vydrzi

lucinka1104
30. okt 2008

matu môj malý počúva od začiatku a verím, že aj bude 😵 on sa zlostí len zato, že nechce ležať , on by už chodil 😀

matullienka
30. okt 2008

lucy: tak to mas ciperne dieta lebo chodit v 6 mesiacoch som este nevidela ziadne 😉

lucinka1104
30. okt 2008

matulka no on za ruky chodí pravda len 21 metre ale prejde 😉

matullienka
30. okt 2008

to nejak skoro nie? ved niektore v polroku nevedia ani stvornosky

lucinka1104
30. okt 2008

štvornožkovať má vedieť dieťa až v 10 mesiacoch , chodiť by malo až v roku, len niektoré deti ako aj Luky toto obdobie preskočia začnú hneď chodiť a aj skôr ako by mali.....ja som chcela aby stvornožkoval no nutziť ho nemôžem on sa nechce ani plaziť

smejko1
30. okt 2008

pridala som nas kocarik 😎

pocujte, fakt sa to tu flaka.... 😠

lucinka, aj mne nasi vraveli, ze som nelozila, ale hned som chodila..... proste asi niektore deti nerady lozia.... aspon nezoderu kolena na nohaviciach, no nie? 😀

lucinka1104
30. okt 2008

smejko no vidíš to ma nenapadlo 😀
krásny kočík naozaj 😉

smejko1
30. okt 2008

dakujem...... sice to neni moja vysnivana farba, ale tak mi treba ked som to objednavala na poslednu chvilku

jablonka
30. okt 2008

smejko - krasny kocik, velmi pekna jemnucka zelena farba, malicky bude isto spokojny 🙂
ano, su deti, ktore lozenie preskocia, aj ja som to preskocila, a aj Dianka - len co udrel 10. mesiac uz sa aj pustila na nohy ... a odvtedy sme si nevydychli 😅

miriamka
30. okt 2008

Ahojte,
tak som dnes mala relax den,konecne som bola u kozmeticky a hned sa citim oddychnuto 🙂
Smejko...krasny kocik 🙂

lucinka1104
30. okt 2008

miri to je super, že si si odýchla ja som dnes mala tiž pekný deň, pokiaľxneprišiel mrzutý manžel 😠

smejko1
30. okt 2008

babule budem Vam musiet odfotit kocik pocas dna..... on neni ani nahodou zeleny... on je tmavo bezovy / a okraje ma tehlovej farby. {mali byt oranzove}

miriamka zavidim kozmeticku...... dnes nanu myslim cely den, lebo som nebola viac ako 2 mesiace.... hruza.. a teraz som vyhadzana a este mam aj taky vyrastok pod okom.... normalne mi to vyrastlo za poslene mesiace a ide ma z toho porazit, stale rozmyslam, kde by mi ho dali prec, na SR viem, ale tu??

num7976
30. okt 2008

ahojte kocky!nasa stale hnackuje uz vyse tyzdna-snad asi desat dni a uz ma to stve,zajtra mame ist po vysledky stolice,tak som zvedava,ze co jej tam zase najdu!
miriamka ako fajne u kozmeticky-ja som este nebola ani raz.. 😕 za to muzikovi chcem dopriat k meninam masaz-ja tie moc nemusim-mam radsej skrabkanie po celom tele a to mi dopraje muzik 😀
smejko kocik je peknucky urcite sa tam bude bambulkovi dobre lenosit!a s bruskom si nerob starosti,ono ked splasne,tak aj tie popukane miesta casom vyblednu a nebude ich tak vidno!inak ja uz som ako kost-nohy mam este chudsie ako som mala a to som uz vtedy mala take palice,ja chcem kila navyseee!!!!
lucinka keby to clovek vedel dopredu,tak by siel veru na tu dovcu hned-ale ono ma asi vsetko svoj cas..no a mrzuty manzel ach jo to neni vyhra,ze..my sme mali ist dnes dokupit zasoby lebo uz nemame poriadne ani co jest a on na to zabudol,krepan,tak som zvedava,co budem jest na ranajky 😠
blovitc ty mas dnes absenciu?teda dufam,ze preto ze relaxujes lebo sa ti malicka polepsila a nechala ta vydychnut! 😉

jablonka
30. okt 2008

smejko 😀 ...no vyzera na tej foto ako jemnucko zeleny...ved to je jedno, je velmi zlatucky a hlavne je pre vasho vytuzeneho chlapceka, to je to hlavneee 😵
num - chudatko malinka tolko hnackuje ☹ , dufam ze jej uz na to pridu a bude mat pokoj 😒

lucinka1104
30. okt 2008

už ho to prešlo 😉
mne sa zdal hneď béžový 😉

blovitc120
30. okt 2008

Ahojte, my sme dnes boli na hroboch, aby sme sa vyhli špičke a aj v poradni u dr. Naša malá isto nehladuje, je to tučniak, už má 4100g, zase pribrala skoro 600g za 2 týždne. Dr. nám kázala brať tie tabletky od neurologičky, že sú dobré pre jej prípad a chránia mozog takých detí ako ona, čo mali problémy s hlavičkou a ona mala dvojnásobný.
Smejko, krásny kočík, ja som tiež neliezla, ale rovno chodila. Mama hovorí, že som liezť nevedela, len trochu dozadu ako rak 🙂

lucinka1104
30. okt 2008

blo dozaduvie bubo aj teraz 😀 gartulujem kukrásnej váhe, ja som nevedela, že malá mala dáky problém s hlavičkou 😕