Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

matullienka
24. nov 2009

weji: suhlasim s tebou 😉

miriamka
24. nov 2009

Weji...podla mna si tehulka,a Ty budes prave ta co tu konecne prelomi lady 😵 😵

jablonka
24. nov 2009

veru weji, je to na tebe s tym prelomenim 😉 ...ja som tento mesiac definitivne bez ovu 😠 ☹
pecatenie - to sa robi na trvale zuby, musia byt uplne zdrave - nanesie sa tam taka ochranna vrstvicka na tie hryzacie plochy, ktore podliehaju najviac kazom a vlastne zubok je obaleny pod tou vrstvou a nepokazi sa, lebo neprichadza dom kontaktu s jedlom a pitim 😉

blovitc120
24. nov 2009

Ahojte,
weji, držím obrovsky palce, nech sa duch znova objaví, tak by ste mohli mať na Vianoce už prvú fotečku 🙂. Graf je veeľmi sľubný, tfuj-tfuj-tfuj.
Jablonka, ja si stále kladiem otázku, že ako zareagujem, keď toto malé bábo vyrastie, chápem ťa 🙂. Inak tiež raz plánujem dať zapečatiť zúbky, škoda, že to nedali rodičia aj nám...
Baby, dnes som skoro odpadla, v nestráženej chvíli náhodou kuknem Miške do úst (ona si nedá ani za svet, tak fakt len náhodou) a vpravo dole jej tróni stolička 😀 😀 😀. Moje zlato, ani neviem, kedy vyšla, žeby dnes v noci? Totiž o polnoci sa zobudila a pýtala sa do veľkej postele, ale potom som o nej ani nevedela, spala do pol 9 a taký zubisko v puse 😲 😕 😀.

nastasia
24. nov 2009

ahojte,
tak aj ja suhlasim s tym ako to robi miariamka, aj moji rodicia vzdy ked sme s bratom ostali na prazdniny u babky im nechali peniaze na stravu. myslim, ze je to tak fajn.
este sa vratim k tym vztahom...ako a kde ste zoznamili svojich rodicov so svokrovcami? nasi sa este nepoznaju...priatel uz navrhol svojej mame, ze aby pozvali mojich rodicov ku nim a ona sa ho spytala, ze preco akurat k nim? myslite si, ze sa to ma zrealizovat skor u nasich doma?
matka, k tomu menzesu, moja mama tiez takto krvaca a viacero lekarov povedalo, ze je to normalne, ze proste hormony, ze sa uz pripravuje na prechod. ale moja mama to ma fakt hrozne musi pouzivat take obrovske vlozky niekedy aj kazdych 10 min.. ale podla mna by nebolo od veci ti skontrolovat hormony ved kludne ich mozes mat rozhadzane
weji, drzim palceky nech si tehu. ty to pekne prelomis a potom ta nasledujeme vsetky ostatne 😀

miriamka
24. nov 2009

Blov...no my uz tiez mame plnu pusu zubkov 😀
Nastastia...my sme rodicov zoznamili u nas doma (toho casu som byvala uz mimo nasich),takze sme pozvali aj jednych aj druhych a zoznamili ich.Potom sa videli tusim na svadbe,a teraz len ked tak na Vianoce,na narodeniny maleho...proste ale vzdy u nas,jeden u druheho nikdy neboli - tak sa nenavstevuju.

weja
autor
24. nov 2009

ahaaa... tak už mi je to jasné s tým pečatením zubov... no veru škoda, že sa to nerobilo, aj keď sme my boli malí... 😒 a to sa po nejakej dobe obnovuje, či je to natrvalo? no to asi nie, čo...? 😅

Blov, Miška to narastanie zubov extréme dobre znáša... 🙂 a to rastú stoličky už v takom veku...? 😕

Nastasia, no u nás prebrala iniciatívu pri zoznamovaní moja svokra, tuším, keď mala moja mamina nejaký sviatok alebo sme mali doma nejakú opekačku, tak sa proste vybrala s nami, že aby sa spoznali 😀 to sme s MM ešte len spolu chodili, ale svadba už bola v pláne... no ale tak lepšie sa spoznali, keď sme už priamo chystali svadbu - keď sme zháňali nejaké priestory, zobrali sme mamy so sebou, lebo každá mala nejaké známosti, tak sme chceli protekciu 😀
ale podľa mňa je jedno, či to bude u vašich alebo u budúcich svokrovcov, žiadne zákonitosti na to nie sú... ale pokiaľ by mala mať svokra s tým problém, tak sa na ňu vybodni a pozvite ich k vám domov... však múdrejší ustúpi... 😉

monkula
24. nov 2009

Ahojte...
Dlho som tu z istých dôvodov nebola, no keďže dnes sme si nejaké veci s niekým vysvetlila, tak sa k vám zase rada pridám..... 🙂 🙂 🙂

blovitc120
24. nov 2009

Miri, my máme zúbkov 9, z toho 1 stolička. Horné sú von úplne jednotky a dvojky, dolné jednotky a ľavá dvojka, tá pravá je len tak na pol nohy 😀. A možno ich má aj viac, proste neukáže, koľko má Jakubko a Damienko?
Nastasia, dosť divná reakcia budúcej svokry, ale súhlasím s wejkou, vybodni sa na ňu a pozvite ich k vám 😉. Naše maminy sa prvýkrát videli u nás doma, keď svokra prišla na návštevu, vtedy ešte nebola svokra, no m dvaja sme už boli spolu minimálne 3 roky ak nie viac. Ale u nás je to iné, keďže nebývajú v jednom meste.
Weji, veru, tie zuby sú celkom v pohode, ale ja ako si píšem jej správanie počas fáz mesiaca, zistila som, že nám zuby rastú len keď sa mesiac dopĺňa 😀.
Mon, síce nerozumiem, ale veľmi rada ťa znova vidím 🙂 🙂.

monkula
24. nov 2009

Blov, nevadí, hlavne že rozumiem ja a tá osôbka... 🙂

miriamka
25. nov 2009

Dobre ranko,
Weji...ako?Som velmi netrpezliva kedy nam oznamis pozitivnu spravu 😵
Monkula...vitaj spat.

matullienka
25. nov 2009

Monkula vitaj
Blov: a blahozelam Miske k prvej stolicke 😉

blovitc120
25. nov 2009

Dobré ránko,
Monkula, ty už chodíš do roboty? Pozerám, že Chiara už je veľké dievčatko, bude mať pomaly 3 rôčky 😵. Inak sa dosť dobre zabávam, chodím občas šmírovať do "pravopis, gramatika..." a teda sú tam perly, ja by som tiež mala materiálu na pripievanie 😉.
Weji ako? Chodím do tvojho grafu častejšie, ako keby to bol môj 🙂. Mne asi ide pomal doraziť mrcha, no patrilo by sa na 38 deň 😒.

miriamka
25. nov 2009

Blov...inac aj ja sledujem stale grafik Wejky,ako keby bol moj 😉
Ja som len na zaciatku cyklu,takze zatial ziadne vzruco v BT 😀

blovitc120
25. nov 2009

No ja idem merat od najblizsej mrchy 🙂

weja
autor
25. nov 2009

ahojte 🙂
ste zlaté, že na mňa myslíte... 😵 a asi vás aj poteším, lebo dnes už vyšli celkom pekné // 😵 😵 😵 ale akosi mi to ešte nedochádza... 😅 v podstate sa ešte ani nevládzem z toho tešiť, lebo je toho ešte strašne veľa pred nami a zatiaľ sme na úplnom začiatku (ak je to teda pravda, lebo akosi sa mi nechce veriť 😅 ) chodím sa na ten test pozerať asi každých 5 min. a normálne neverím...

baby, no ak to bude pravda, tak si pekne sledujte vaše grafy, lebo neviem-neviem, či sa objednávka pod vianočný stromček nezačína naozaj vybavovať... 😀

monkula
25. nov 2009

Blov, ešte nechodím, Chiara by mala ísť do škôlky až v septembri, Jarko je teraz prvák, tak sa mu chcem venovať.Ozaj, má zlomenú ruku... 😒
Weji, držím palce pri snažilkovaní..
Miriamka, ďakujem....

melipa
25. nov 2009

no weji kde siii...??? 😕
baby ja uz druhy den zaskakujem na sekretariate za nasu sekretarku, a poviem vam ze mam tu toho dost, ja uz som si akosi navykla na pohodku a la statna sprava 😅
jaj baby, inak ak niekto pozera Radi Fresh /sice zatial takeho cloveka nepoznam 😀 /, neviem ci to bude dnes alebo na buduci tyzden - ma to byt diel 14, ale bude tam Di - bude kopat Mariana Mitasa /Dany/ do clenka 😀 ...a mozno sa tam objavim aj ja 😎

monkula
25. nov 2009

weji, blahoželám, ale len tak potichúčky 😵 😵

nastasia
25. nov 2009

ahojte,
asi ich pozveme k nam vsetkych ked uz mame sedacku. no dost sa desim tej chvile ked sa stretnu. ale tak nasich som uz pripravila na to aka je takze vedia co maju cakat. my sme spolu tri a pol roka takze by uz asi bolo nacase ja by som sice kludne prijala keby sa stretli az na svadbe, ale asi by to bolo blbe..
aj ja uz citim mrchu, mala by dojst v nedelu tak uvidime kedy sa madam uraci 😉 inak ja mam take PMS hrozne, som nervna a najradsej by som dakoho zbila. no hrozne stavy 😒
weji, tak ako?

tatiana82
25. nov 2009

weji blahozelam, velmi ti prajem aby to cele dobre dopadlo. je to najlepsia sprava dna 🙂 🙂 🙂
melipa - radio fresh sice nepozeram ale pozriem si 😉
nastasia - prvy krat som mala aj ja stres ale dopadlo to nad moje ocakavanie. neboj sa, keby si nahodou aj tak nepadli do oka, dolezite je ze sa vy dvaja mate radi a rodicia vam pomozu, drzim palce 😉

melipa
25. nov 2009

wejiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, uz som ti pisala IP, ale este raz gratulujeeeeeeeeeeeeem, myslim ze sme to tu tusili, ved z takeho nadherneho grafiku ani nic ine nemohlo vyjst 😵 😵 😵
strasne sa tesim moja 😵
a kde je foto testika?....posli mi aspon cez MMS, prosiiim 🙂

miriamka
25. nov 2009

Weji...moc moc gratulujem k // a drzim palceky aby vsetko islo ako po masle 😵 😵
A tiez dufam,ze lady sa v tejto teme tymto prelomili a bude viac // 😵 😵

matullienka
25. nov 2009

Weji: gratuluje a drzim palceky aby ti vsetko dobre dopadlo 😉

weja
autor
25. nov 2009

ďakujeeeem 😵 vy ste také zlaté, že to tu už beriete ako hotovú vec, ja tomu ešte akosi neverím... 😅 som ešte veeeľmi opatrná... veď včera ešte vyšiel test negatívny (možno bola nižšia citlivosť, ale aj tak) a tak sa bojím, aby to nebol ešte nejaký omyl... 😅 😒

miriamka
25. nov 2009

Weji...ved ja Tvoje // prezivam ako keby som ich ja nasla,tak moc sa s Tebou tesim 😵 😵 Drzkaj sa,a pohladkaj si fazulku v brusku nech sa jej tam pekne dari!!!

melipa
25. nov 2009

ozaj weji, uz si draheho informovala? 😵 🙂

smejko1
25. nov 2009

blahozelame............ aj ja to prezivam s tebou........... normalne mam zimomriavky....... opatrnosti nikdy neni dost. ale tnto krat uz bude vsteko super.......... tfuj tfuj tfuj

weja
autor
25. nov 2009

ďakujem 🙂
MM to už vie, včera po tom negatívnom teste mi síce zakázal testovať, vraj nech sa vykašlem na dáke sprosté testy, lebo on vie, že som skrátka tehotná a hotovo... 😅 ale ráno už volal, že ako dopadol ďalší test 😅 už ma pozná, že by mi to tak či tak nedalo... 😀 ale výsledok dostal cez MMS, nech to môže skúmať do konca prac. dňa 😀

smejko1
25. nov 2009

velmi romantikos ......... no ved jasne, ze ziadna z nas by nevydrzala do dalsieho dna hihi.......... som Ti vravela, ze tienik je dobry........ juj, teraz sa setri a rozmaznavaj........ normalne mam taku radost.......... 😉