Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

blovitc120
16. feb 2010

Ahojte, ja som sa asi zle vyjadrila, zima a vietor vonku vadi mne, nie Miske. Ta by dala aj noc vonku, keby som ju nechala. Jej zima nie je, lebo lieta, tvar rovnako ako u maurizie bordova vymrznuta, ale pod koombinezou teplucko, ale mne teda zima je. Num, to mam dost, ze u vas este chodite na sankach, u nas sa sneh roztopil, to by som ju musela po asfalte alebo trave tahat. Akurat dnes zase vsetko roztopene zamrzlo a kazdych 5 metrov jej chudatku vyleteli nohy a spadla. No ani to nevadilo, bol plac, ked sme sli domov, akurat som ju navabila na jedlo 😀. Momentalne 3x do tyzdna varim paradajkovu polievku, chce ju aj na ranajky.
Maurizia, pekna akcia cez vikend 🙂. Ja idem dnes na rande s kamoskami a Miska bude kralovat s ockom, rovnako vo stvrtok, to idem zase na masaz, hura.
No nic, idem varit (paradajkovu polievku), aby mala co vecerat. Majte sa pekne.

weja
autor
16. feb 2010

ahojte,
Blov, na paradajkovú polievku k vám prídem aj ja, tiež ju zbožňujem 😀 MM ju nemá rád, tak za tie roky, čo sme mangelia, som ju jedla asi len 3x v robote... inak sesterkina malá keď mala nejaké 2 roky tiež by paradajkovú jedla každý deň, ale ona ju volala že "francúzska" 😀 asi niekde započula ten názov a tak sa jej to akosi hodilo na jej obľúbenú polievku... 🙂

Smejko, tak si aspoň troška oddýchneš, keď malý teraz fičí na tatovi, nie? 😉

Maruzia, super víkend, my ideme budúci víkend piatok až nedeľa s kamoškami na dámsku jazdu do Prahy 😵 dieťa doma síce nenechávam, zato MM je už trocha vyrastené dieťa, ktoré neznáša byť sám doma, tak ale snáď to zvládne... 🙂

a túto sobotu ideme na ten muzikál do KE... 😵 ubytovať sa v hoteli môžme už na obed, takže máme celé poobedie na to, aby sme sa trocha pomotali aj po meste... 🙂

blovitc120
16. feb 2010

Weji, beriem ta za slovo a nabuduce, ked s Majom pridete, bude uvarena (hoci to je vzdy) a mozes si dat, robim ju fakt dobru, nesetrim paradajkovou stavou a pyre. Ani moja mama nerobi zlu, ale ta jej je "slaba", dava malo stavy, tak tu Miska nechce. A Majo nema rad ani paradajky? Ci len polievku a preco, lebo je cervena 🙂? Moj exsvagor ju tiez nejedol, ale on ani paradajky.
Tak buduci tyzden mas slameneho vdovca, hm, moj tiez vzdy hovori, aby som len isla, nech sa vyvetram, ale potom mi vypisuje, ako mu je smutno a hlavne nic doma nevie najst 😀.
Inak prave idem k tej kamoske, asi po 2 rokoch MHD a som zhnusena, co za spolocnost mam v autobuse, to je zazitok... Asi 3 studenti a 3 ludia z prace su ti v poho a zvysok nejaka zberba, snad ma neolupia.
Majte sa zatial, pa

matullienka
16. feb 2010

blov: ani ja nemam rada paradajkovu polievku a sama neviem preco nikdy som ju ani len do ust nedala 😀 a vyzera to tak ze ani nedam ale ja mam takych veci viac co nejem a v zivote som ich neochutnala 😀

smejko1
16. feb 2010

Ahojte,

takze otvaram novu vlnu 😀 😀 😀 , kedze Vy sa nie a nie rozkyvat, tak bocian zas letel k nam 😀

PS.Toto nam priniesol : " Nikto ma necakal, aj tak som tu a budem u Vas byvat. Mam 6 mm a bije mi srdiecko."

num7976
16. feb 2010

mnam paradajkovu polievku ja zboznujem!!!!hned by som si dala keby i nebyvala tak daleko,tak skocim na obedik 😀 zajtra ju skusim urobit,ja ju tiez nerobim,lebo MM ju nema rad,tak ale je prec,tak mnam aspon ja sa jej prejem a vy co do nej davate?my sme najskor len syr a pismenka,no u svokry som jedla z haluskami,ale len take male cez hrubsie sitko a vajecne,tak viete ake to bolo dobre,tak uz to robim len s tym a syr navrch,no mnam aspon mam napad na zajtrajsiu polievocku,este druhe vymsliet a mam pokoj!
baby vy sa teda mate to ja som za celu dobu bola akurat parkrat v kine s kamoskami no pre presnost 3x a na jednej oslave a este kapusnici a to je vsetko!ja nejako teraz ani nepotrebujem niekde vypadnut,aj keby to bolo lepsie aj pre mna a aspon by sa MM trochu posnazil,ale nejako ma to nelaka ja ked si predstavim,ze by ma vecer hladala kde som,tak mi je smutno ☹ snad ked bude rozumnejsia a nebude taka upnuta na mne,tak to bude brat inak a vyjdem aj ja niekde..
nam sa este da chodit na sankach pomedzi baraky na ceste je uz pekne odhrnute,ale inak sa este da aj spustat dole kopcom tam je snehu este vela!
matu to je sranda to si fakt ani neskusila a nezjes?a to preco?no sranda sa mi nechce verit a co este si neskusila a nezjes? 😀

matullienka
16. feb 2010

smejko: tak gratuluje dufam ze v tom nezostanes sama a ze sa urcite pridame aj ostatne ked uz si to nastartovala drzim palce 🙂

num: naozaj a to iste čučoriedky, pečena kačka, hus a morčacie mäso a vobec netusim ale ma natahuje ked to mam dat do ust akurat minule mm dopratal domov zajaca tak uz mi tri tyzdne trci v mraziaku tak som zvedava kedy sa s nim odhodlam nieco robit lebo neviem ani co a ako a uz vobec nie ci to vobec dam do ust 😀

smejko1
16. feb 2010

dik matulienka a cakam na Vas vsetkyyyyyyyyy

num7976
16. feb 2010

smejko ja som nevsimla prispevok si ho dala kusok pred o mnou ale ja ODPADNEEEEM!!!ty maska to ako si nam tajila takuto vec no sranda to ste kedy stihli jeeeej,ja tomu nemozem verit ale GRATULUJEEEEEEM!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monkula
16. feb 2010

smejko, blahoželám aj ja.... držím palce.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A vy ostatné, nech vám smejko porozdáva tehu bacily...

smejko1
16. feb 2010

tfuuuuuuuuuuuuj posielam tehu bacily...........

numka - tiez sme skoro odpadli, ked som si urobila test..... prisaham, ze cim sa clovek menej snazi tym to ide lahsie, alebo co? 😕

num7976
16. feb 2010

ja bacilky co prisli preposielam dalej pomedzi snazilky 😀 no sranda tak to je uplne suepr sprava no a kedy si robila testik?kramy uz ti chodili po kojeni normalne a podla toho si robila,ci ako?no chytro podrobnosti super gratulujeM!

smejko1
16. feb 2010

test som si robila potom, co mi prisli akoze kramy... ale len trosku a potom nic......... tak o 2 dni som pre istotu testla a bolo vymalovane 😉 kolajnice silne 😀 tak idem za muzom a hovorim, ze som tehotna a on na mna nechapavo pozera, lebo " ved mas menzes 😀 " takto sme nato prisli a bali sme sa na zaciatku, koli tomu krvacaniu, ale dnes bilo srdiecko tak sa snad uz mozem chvalit 😉

num7976
16. feb 2010

jeeej smejko tak take necakane vidis a keby ste snazilkovali o sto sest,tak nie a nie tie kolajnicky vidiet!no super tak to som rada,isto to krvacanie neznamenalo nic zle a srdiecko bije takze juchu na tehulkovske informacie a same tehu bacilky 😵 a to budete mat super oktober,damienko je v novembri takze vecicky pasnu aj druhemu,no ak to nebude dievcatko alebo parik 😀 dobru nocku idem spinkat moje dieta este nespi,tak idem knej,nech spi konecne pa pa

maurizia
16. feb 2010

smejko jejijeji gratulujeme,zelam vela zdravia, nech sa vam dari 😵 😵 my by sme dnes mali zabrat v snazeni ale nejak absolut nemam silu. 😝

maurizia
16. feb 2010

weji no a uzi oba vikendiky, manzel nech je rad, ze bude chvilku sam, vsak coskoro mate babo a potom si uz o slobode bude iba snivat 😉

swatka
16. feb 2010

Ahoj můžu se kvám přidat?
😉

nastasia
16. feb 2010

jeej Smejko co to citam 🙂 gratulujem 🙂 tak opozdeny jezisko prisiel k tebe ako prvej 😀 a babo bude mat krasny datum 🙂 ozaj, bola si u toho gyn v PK? ja tam idem teraz vo stvrto s vysledkom od dermatologicky som zvedava co mi povie...
ahoj swatka, vitaj 🙂 napis nieco o sebe 😉

blovitc120
16. feb 2010

Smejko ja ODPADNEM, ale z celeho srdca gratulujem 🙂. Tak u teba by som to teda necakala, lebo si vianocne tehu bacily nechcela, ale som stastna, ze sa nam to rozbehlo, pretoze sa tehotnie vzdy vo vlnach. Tak verim, ze vsetky snazilky budu nasledovat.

weja
autor
17. feb 2010

dobré ránko 🙂
Smejko, moc moc GRATULUJEM!!! 😵 😵 😵 no teeedaaa.... u teba by som to čakala asi ako u poslednej z našej témy 😅 vidíš, to preto, že si tie vianočné // nechcela, tak si ich nakoniec dostala ako prvá... 😵 ale bude to super, mať dvoch malých krpcov doma...

Blov, ty si včera ako dopadla v tom autobuse? 😅
a už som aj zabudla, čo som chcela napísať, tak ma táto správa šokla 😀

melipa
17. feb 2010

teda ake novinkyyyy 😵 ...smejko, moc gratulujeeem, uzasne prekvapenie 🙂 😀 ...prajem vam vsetko dobre, krasne tehulkovanie a zdravucke babetko 😵
take prijemne spravy hned rano, usmievam sa tu ako slniecko na hnoji 😀

miriamka
17. feb 2010

Dobre ranko,
Smejko...gratulujeeeeeeem 😵 😵 ,a prajem aby mimulko v brusko len krasne rastlo 😵 Nadherna spravicka na rano!!!A teraz sup sup,ostatne!
Ja som do piatka rana opat v Polsku 😠 ,ale potom uz bude hadam dlhsie s cestovanim klud.

weja
autor
17. feb 2010

Melipa a ty kde si sa stratila...??? 😉 tiež si rozcestovaná?
Miri, teraz si zasa v PL?

inak tu dnes taaaak hnusne fúka... 🙄 😝 poobede ideme na pohreb kamarátkinmu 25-ročnému bratovi 😔 tak dúfam, že nás neodveje...

miriamka
17. feb 2010

Weji...ano,opat v PL 😠 Vedela som ze musim ist 2x,tak sme sa s manzelom dohodli ze si to odtocim takto jednym vrzom a budem mat potom troska dlhsie pokoj.

melipa
17. feb 2010

weji teraz necestujem, som v praci a stale v jednom kole...uplne sme hotovi z maleho Lea, strasne sa na neho kazdy den tesim, a v piatok si ho beriem so sebou aj do roboty, kedze MM je tiez v praci cez den a musel by byt sam ☹ ...tak tu bude pekne so mnou spinkat, hned mi to rychlejsie ubehne 😉 ...spravili sme velmi dobre ze sme si ho zaobstarali, je to taky balzam na dusu 😵
uz dost odratavam dni do jarnych prazdnin, trochu sa nam na tyzden ulavi z tych povinnosti kazdodennych - ucenie a priprava do skoly, mam na plane vyrazit si s kamaratkou po nakupoch a do kina a tiez planujeme ist aspon na tri dni lyzovat, asi na Donovaly...no a potom uz budem upenlivo ocakavat jar, uz sa mi sniva o madarskych jahodovych plantazach 😀
inak pohreby mladych ludi su neuveritelne emocne tazke, fakt ti to nezavidim 😔 ...co sa preboha takemu mlademu cloveku stalo? 😔
inak spominali ste paradajkovu polievku - tak tu mame radi u nas vsetci, hlavne Didi, ja tiez robievam taku hustu - v rakusku kupujem na to taky speci pretlak v takych velkych flasiach, je to cista husta paradajkova stava s jemnou duzinou...mnaaam...dnes idem ku kadernicke tak nestiham, ale zajtra ju uvarim 🙂

miriamka
17. feb 2010

Mel...no my v praci tiez v jednom kole,ale teda aspon je to dobre ze vieme ze veru nas sa financna kriza ani z daleka netyka v praci 😀
Mal...a Leo vam aj dnu cika alebo kaka,alebo to ked tak len vonku?Myslis,ze je to vhodny hafko aj k malym detom?Malemu stale rozmyslame kupit psika,ale len malickeho do vnutra.Maminka ma bischonika,a maly je z neho nadseny,preto sa asi kazdy den aj k babine tak tesi 😉

melipa
17. feb 2010

Miri zatial nesmie chodit von, jednak koli zime - civavy su strasne nachylne na prechladnutia a hlavne take steniatka, a jdenak koli tomu ze nema este ukoncene ockovania...tak ked bude v marci komplet zaockovany a bude vonku slniecko tak potom pojdeme...takze doma chodi na taku savu podlozku, pekne sa uci, lebo vzdy dostane odmenu...jasne ze sa mu podari aj mimo, ale to je malilinka mlacka alebo malinke tvdre hovienko, takze to zoberiem a pretriem podlahu este pre istotu takym dezinfekcnym pripravkom...nastastie s tymto u takym malych hafanov nie je vobec problem 😉
no ale co sa tyka malych deti, podla mna teraz ako ma Di tych 7 rokov je to tak na hrane - tieto mini plemena su totiz strasne krehke - a hoci Didi ho vie jemne chytit do narucia a vieme jej vysvetlit ze je to ako babo, malinke a zranitelne, chape to a dava si pozor, ale predsa - predvcerom sa hrali a spadol jej 😲 ...sme si mysleli ze je po nom, Leo odrazu strasne plakal - to sa ani neda opisat 😢 - ja som chytila sok, lebo mal jazycek ako keby zaseknuty medzi zubkami a tak divne ho krutilo do jednej strany 😲 ...zobrala som ho do narucia a plakala som, ale on mal nastastie zrejme "len" vyrazeny dych, zachvilu sa dal dokopy a nastastie mu nic nie je...Dianka plakala, ze ona nechcela...no hrozne...ja som skoro umrela 😔 ...takze tak, je to uzasne plemeno do vnutra, tak ako je male vie dat obrovske mnozstvo lasky...ale u vas by som asi este pockala dokial nebudete mat dalsie babo aspon vo veku Jakubka a potom by som im psika kupila, ale tu civavu asi nie, skor toho bischonika, westika, alebo bolonskeho psika /ten je super, lebo ako jediny pes neplzne/ 😉 ...a Jakubko je zatial skoro kazdy den u babiny, tak sa moze tesit zo psika u nej, to je nateraz podla mna vyborne riesenie 🙂
lebo uprimne - my sme psika vzdy planovali, ale sme hovorili ze az ked budu deti vacsie, teda aj to druhe aspon dvojrocne - a stale sme cakali a cakali - a zrejme by sme sa este nacakali, tak sme si povedali ze nech uz je ako chce, ci este budeme mat dieta alebo nie, aspon toho psika uz chcem...

tatiana82
17. feb 2010

dobre ranko 🙂
smejko blahozelam!!! je to super sprava, takze zacinate druhe kolo 😉 😉 drzim palce nech to dobre dopadne

weja
autor
17. feb 2010

ahaaa... už viem, čo som chcela aj v tom predchádzajúcom príspevku - k tej paradajkovej polievke 😀 MM nemá rád ani paradajky, takže ani tú polievku.... Blov, ale ak sa stretneme v tom marci, tak ťa možno chytím za slovo a ochutnám tú tvoju 😀

kamoškin brat mal leukémiu... 😔 v decembri bol na transplantácii kostnej drene a dokonca to vyzeralo, že sa vylieči a za posledné 2 týždne sa všetko pokazilo... ☹

Mel, sesternica má asi 8-týždňového yorkshira a je to taký malý plyšáčik na zjedenie 😵 tiež by som na takého pristala, ale bol by chudáčik skoro celé dni sám doma a to by nebolo dobre... 😒 okrem toho problém bol aj s Richardom, keď sme šli na dovolenku, musela ho chodiť kŕmiť svokra a nebola 2x z toho nadšená... 😖

Miri, vy si nedáte pokoj s tým psom? 😅 veď už ste jedného mali a neboli ste spokojní... a na také mini bytové plemená je Jakubko asi fakt ešte malý...

miriamka
17. feb 2010

Weji...to je smutne za toho brata kamosky.Moja babina tiez zomrela na leukemiu 😔
To musi byt super ten psik...aj ked je pravda,asi je to dost krehky hafko ked je taky drobnucky.No my psika urcite ANO,len sme teda zistili ze na velke plemeno ako Retirever,nemame stavny dvor.Mame prilis maly dvor,a ohrada by sa nam tam veru uz nestala.Takze velke plemeno urcite nie,ale take nieco ako ma maminka Bischonik,alebo Maltezak urcite hej...len to musime spravne nacasovat.
😅