Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
13. jan 2009

Dobre ranko,
matullienka...tak drzim palceky 🙂
Inac sa pochvalim,v sobotu sa prerezal Jakubkovi prvy zubok,a vcera hned druhy 😵

matullienka
13. jan 2009

tak to gratulujem miriamka len nech mu to tak vsetko ide dalej

lucinka1104
13. jan 2009

miri gratulujem my sme stále bez zubka boli sme ráno na krčnom tak povedala, že ešťe taký mesiac,aale ide mu už až 6 zubkov uplne narovnako

miriamka
13. jan 2009

Luci...no dalsie 2 vidim tesne pod dasienkom,takze vidim to tak,ze budeme mat v priebehu tyzdna-dvoch vonku naraz prve 4 zuby 😵

matullienka
13. jan 2009

miriamka je to jednoducho sikula a riadny chlap

lucinka1104
13. jan 2009

hej to tak býva dlho nič a potom...lenže neviem teda ako Kubko,ale Luky mi nespáva kôli zubko a to ešťe mesiac ☹ do rána som spala 3 hod práve zaspal ,ale doma mám taký bordel všetko mám od medu ráno som amléhonaháňala s rožkom v ruke 😝 treba mi nakomplet poriadiť takže spánok neprichádza do uvahy a večer zase cirkus ako vždy 😖

miriamka
13. jan 2009

Luci...my od noveho roka spinkame pekne,mozno aj zato ze na noc davame uz umele mliecko.A poriadok?Ja upratujem tusim tiez stale,cez den oddych nepoznam ale ani mi to nechyba...uz som si zvykla na toto tempo

lucinka1104
13. jan 2009

ale aj aj som si yvikla,ale aspoň tých 5 hod spánku potrebujem a to mi Lukynko do rána nedoprial 🙄

miriamka
13. jan 2009

A kedy Ti zaspava?Nam maly teraz okolo 19-19:30 a budi sa az okolo 5tej 1x.Teda dnes aj o polnoci,ale to ze sa da na brusko a nevie ako naspat,tak ho len otocime a spinka dalej.

lucinka1104
13. jan 2009

no 3 dni šiel o 21,00 to bolo super aj keď sa oplnoci zobudil ,ale lenna chvíľu no teraz už zase po 22,00 a do rána je hore aj 5 x a mrnčí vkuse 😠 ako dnes v nocisom už aj kričala po ňom .......som sa na seba potom tak hnevala no ja som bola na smrť vyčerpaná ja mu dávam na noc kašu a zaspáva na prsníku.....obdivujem môjho muža ako dokáže fungovať asmiať as na 3 hod spánku ja to nedokážem celý deň som potom mrzutá bez nálady na 5 nao ,ale menej nie

miriamka
13. jan 2009

Luci...a nie je to tou kasou?My sme takyto boli 3 mesiace v noci ked som mu davala kasu.Ako som ju vysadila,je to super

matullienka
13. jan 2009

luci: neboj ja viem ze je to tazke ale jeho to prejde a zas bude vsetko v poho

lucinka1104
13. jan 2009

miri no možno zaléží asi aj od toho aká lebo na Hipp lesné ovocie mi spával ako tak frajn vrátila som sa k sunárke a robí toto tak možno to má súvis

miriamka
13. jan 2009

Luci....my sme odskusali vsetky mozne kase,z kazdej mu hrozne tazilo brusko a zle spinkal.A tak som skusila mliecko HAMI Hajaja a je to super 😵
Inac dnes mi volala sefka z prace,ze buduci tyzden ma moje oddelenie velky meeting a potom veceru,ze ma pozyvaju aby som aj ja prisla....takze som rada ze na mna myslia,a dufam,ze sa tam budem moct vratit ked skonci MD 😉

matullienka
14. jan 2009

ahojte kocky tak ako ste spinkali?

miriamka
14. jan 2009

Ahoj Matullienka...my sme spali dobre,len som tusim posledne dni prespata,lebo sa mi ani v noci spat uz nechce 😅
A Ty ako,testovala si?

matullienka
14. jan 2009

este nie som sa rozhodla ze este vydrzim do konca tyzdna a uvidim tak potom drzte palceky lebo este stale som tu mrchu nedostala 😉

miriamka
14. jan 2009

No tak drzim palceky 😵

matullienka
14. jan 2009

dakujem pekne a kubko sa ma ako?

miriamka
14. jan 2009

Prave zaspinkal....inac sa ma dobre,plazi sa uz kade tade,dost vela gagoce len zatial jeho reci nerozumiem...a stale sa krasne usmieva a malicko place.

matullienka
14. jan 2009

tak to je zlatucke dietatko a kedy to planujete zacat pracovat na tom bracekovi?

miriamka
14. jan 2009

No my sa tomu uz mesiac nebranime...ale ako tak rozmyslame,ked si chceme maleho uzit,idealne by bolo keby to prislo az bude mat maly 2 roky,ked uz bude aj chodit,co to rozpravat.
Ale nebranime sa tomu,takze uvidime ci teda pride skorej ponuka pre mna na navrat do prace,alebo druhe mimi.

matullienka
14. jan 2009

no mozno uz aj si a ani o tom nevies co? 😉

miriamka
14. jan 2009

To pochybujem....lebo este som od zaciatku tehu stale nemala mrchu 😀 ,takze az pride mrcha a ovulka je to realne.

matullienka
14. jan 2009

jaj no tak to ano a u lekara si s tym nebola ci je to normalne?

lucinka1104
14. jan 2009

miri aj lUkynko málo plače máme to i zlaté deturence až na to, že on negagoce ,ale huka pripomína mi tarzana 😀 no a on sa už po štvornožky vždy do pár sekúnd dopalzí niekam kam sa môže postaviť a vie sa aj posúvať - chodiť popri nábytku no my sme starší o 3 týždne lukz s tým začal pred 8 dnami

matullienka
14. jan 2009

luci tak to je potom sikovne dieta

lucinka1104
14. jan 2009

matu ďakujem a to som s ním ani necvičila vojtu ako mi kázali, že inak bude mesiac pozadu nemali pravdu Luky nás všetkých presvedčil, že keĎ sa chce dá sa všetko naozaj pri tom nábytku sa vie aj posadiť , znova sa postavi a prejde na opačný koniec mám to aj v usekoch 😀 pofrotené večer dám foto 😉 práve pozerá bebe a komentuje je úžasný

matullienka
14. jan 2009

luci: a kvoli comu si s nim mala cvicit vojtu?

miriamka
14. jan 2009

Matullienka...kedze som donedavna kojila je este ok ze som nemala menzes.K dokymu chodim,zatial povedal ze vsetko ok.