Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
5. feb 2010

Numka...super spravy o maminke 😵 😵 Tak nech je uz coskoro doma!
Blov...ja inac ten nocnik neriesim,ucim ho tam sadat a verim,ze aj tak to raz pride ze sa bude pekne sam pytat.Ako pride jar/leto...ked bude doma skusim mu nedavat plienku,len slipky a hadam pochopi ked sa pocika ze sa ma pytat...

weja
autor
5. feb 2010

Numka, super, že maminka sa má lepšie... 😵 hlavne, že všetko dobre dopadlo...
...a ďakujem za blahoželanie... 🙂

Blov, tak vy tie víkendy ťaháte s Miškou takto vo dvojici... inak aj tak to obdivujem, keď niekto chodí celý týždeň do roboty a cez víkend ešte aj do školy 😝 veď to je o držku.... ja som si pôvodne chcela spraviť ešte jednu školu (nie preto, aby som mala dva tituly, ale preto, že ma to druhé zameranie bavilo, ale to som neskoro zistila 😀 ), no ale teraz by som sa už na to nedala ani keby čo bolo... 😝

miriamka
5. feb 2010

Inac ja som asi divna...ja nemam VS a ani som nikdy po nej netuzila 😀 ,ja som vzdy chcela jazyky ovladat.Ale mozno raz ma to chyti a zacnem chodit,tak ako moj bracho,zacal od septembra v 35tke studovat,takze mame v rodine skolaka 😅

blovitc120
5. feb 2010

Num SUPER správy 🙂. Tešíme sa s tebou a nech je už rýchlo streda, aby ste mali maminku už doma 🙂.
Weji 😲. Ja som pako, ja mám v mobile uložené meniny a teba mám na zajtra 😲. A už som si myslela, ako ti hneď ráno prvá napíšem, asi som do doplietla Štvrtého a Šiesteho je asi dosť podobné 😅. Tak zo srdca želáme len to najlepšie a splnenie všetkých želaní 🙂.
Čo sa školy týka, ja som vždy chcela ísť, mala som asi šťastie na skvelých učiteľov na ZŠ aj SŠ, ktorí ma k tomu nasmerovali, rovnako doma. A môj veľký vzor - moja matikárka na gympli nám vždy hovorila, že decká, učte sa jazyky, je to dôležité, ale nikdy nie len jazyky, lebo v domovskej krajine vie tú reč lepšie ako vy aj upratovačka, vždy si niečo k tomu zoberte, aby ste boli dobrí v niečom a jazyk k tomu je veľký bonus. A má pravdu, tiež som sa naučila reči, ale samotné by mi nestačili asi. No to je individuálne, mám kamaráta, ktorý na gympli ani maturitu nedokončil a je úspešný podnikateľ už 12 rokov. Kto to chce alebo potrebuje, isto to zvládne, myslím školu 🙂. MM má v práci fakt dôležité postavenie a v našej firme sa na vzdelanie extra dôraz nekladie, vypracoval sa k nemu postupne za 7 rokov a teraz ho už 4 roky zastáva. No uvedomuje si, že keby chcel niečo podobné robiť kdekoľvek inde (čo aj bude musieť, do dôchodku isto nebude robiť v našej firme), bez školy to nepôjde a musel by znova začínať od základov, aby zamestnávateľovi dokázal, že je v tom dobrý (navyše ak by menil prácu o nejakých 10 rokov, tak už nie je extra zaujímavý ani vekom, rovnako ani vzdelaním). Pretože každý inzerát na podobnú pozíciu vyžaduje (aspoň v našom regióne) VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa. Inak ja som pôvodne chcela ísť na medicínu, ale vybrala som si stomatológiu, kde boli prijímačky aj z fyziky, čo som nejako nezvládla 😅, Chémia a biológia mňam, ale tá fyzika 😝...
Inak miri, máš jednu bohovskú výhodu, ak do tej školy raz (v 35 😀) pôjdeš, teda ak sa nepresťahujete, takmer všetky VŠ máš na skok, nie ako od nás, treba dochádzať pol republiky 😒... U nás vlastne len cesta zaberie 5 hodín, 2,5 tam a 2,5 naspäť a navyše v takomto počasí... čo už.
Nočník rovnako neriešim, viac to riešia všetci okolo ako ja a MM 🙂. A ani naša dr. ho nerieši 🙂, má vnúča v našom veku.

maurizia
5. feb 2010

ahojte dievcata, dnes mam konecne po skuskach na tuto sezonu, cely tyzden som sa ucila jak blazon aj do pol 4 rano 😝 tak som happy, ze si dnes trochu pospim.

no, musim sa priznat, ze tiez som pred terminom ms vcera testovala (aj by som sa dost cudovala, keby sa nam podarilo v tomto mojom stresovom stave), po nejakej hodine som tam videla bledulilinku druhu ciarku (viem, ze to moze byt oxidaciou atd, ale predtym sa mi to nestavalo).. tak ked prisiel mm domov, som mu ukazovala, ze ci vidi..a on ze hej, tu ryhu, co som urobila s nechtom, ked som sa mu snazila ukazat tu ciarku..ze ta ryha je jasna ciara 😀 😀

blovitc120
5. feb 2010

Maurizia 😀. Ze ryhu 🙂. A gratulujem, ze uz mas klud.

maurizia
5. feb 2010

blovitc120 no my s manzelom sa vieme niekedy navzajom podpichnut 😅 kazdopadne, asi sa mi bude dnes o to viac smiat, lebo prave dorazila cervena z ameriky 🙄 sv..a jedna..tusim sa budem musiet zacat aj ja sledovat, ale tiez grafy a taketo veci, na to ja fakt nemam nervy 😨

matullienka
5. feb 2010

ahojte kočky tak v práci zatiaľ v pohode keďže som ešte nič svetoborne nerobila keďže ešte ani v jednej nemám zakúpený program mal by prísť niekedy v priebehu budúceho týždňa 😒 a bude po vegete 😀

blov: tak s tým baby sittingom sa niekedy môžeš ozvať keď budem mať čas tak rada sa zastavím len či miška pri mne vydrží 🙂

kočky inak mám pocit že mrcha čoskoro dorazí aj keď teplotka stále drží ☹

weja
autor
5. feb 2010

Blov, to vôbec nevadíííí... ďakujem... 🙂 a rovnako aj všetkým holkám, ktoré mi písali na FB ďakujem... 🙂

ja som nikdy ani neuvažovala o tom, že by som na VŠ nešla... so školou som nikdy problém nemala, väčšinou mi stačilo prvé mesiace odsledovať systém a checknúť profákov a zvyšné mesiace/roky to už bolo v pohode... 🙂 a ďalšia vec - od 15 rokov som chodila brigádovať kade-tade - a uvedomila som si, že na pár mesiacov je to ok, ale ak chcem poriadne zamestnanie, tak škola je proste nevyhnutná... toto podľa mňa veľa mladým v dnešnej dobe chýba...
Blov a v ktorom je ročníku? inak s tou stomatológiou si ma šokla, to mi k tebe akosi nejde 😅 mňa zas bavilo právo, ale to som zistila až v predposlednom ročníku pred štátnicami z ekonómie 😀 šak nevadííí.... ako vravím, teraz by som sa už na to nedala... som už moc pohodlná asi... 😅

Maurizia, a ty čo študuješ? gratulujem ku skúškam 🙂 a s tými "tieňmi" a "ryhami" na testoch mám svoje skúsenosti 😀 ale samozrejme ma to mrzí, že z toho tvojho "tieňa" nakoniec nič nebolo... 😒

tak pekný víkend všetkým 😎

num7976
5. feb 2010

ahojte kocky ani neviete ako mi to pomohlo ked som si precitala vase prispevky dakujem za podporu ste zlate!cez vikend vam uz napisem aj daco ine nielen o tomto probleme,precitam si vas v klude a poodpisujem,tak pa pa prajem vam krasny vikend 😵

smejko1
5. feb 2010

ahojte

rozoberate VS? NO ja som vzdy chcela ist.... ale nevedla som naco tak som isla na EU a veru....... podla mna je gymnazium o nicom lebo na VS ta uz nic prakticke nenaucia ( teda na tej mojej fakulte na 100%) baby co boli zo strednej ekonomickej...... tak to mali ovela lahsie.........

teraz by som si uz vybrala marketing a management a aj brigad by som si tym smerom hladala........ ale bohuzial neda sa nic vratit spat.......

takze ano VS....... ale taku co Vas bude bavit a co Vam aj nieco da....... alebo mozno aj jazyky studovat by ma bavilo..........no mozno tiez este v 35 nieco poriesim.........

numka - ja sa tak tesim ze maminka, je uz OK........ prezivame to tu s tebou........

ohladne nocnika - klop klp klop - zatial mam super syna. od 6 mesiacov kakame len do nocnicka........ uz len doladit cikanie a pytanie sa..... lebo teraz ho davam vzdy po ranajkach, obede a veceri.......

prajem pekny vikend........ ja mam zajtra velke stretk s konikarkami z inej temy a moc sa tesim, len skoda, ze musim ryhchlo tam a rychlo naspat koli tomu ze muz odchadza a neche tam ist so mnou..... skoda ale aj za tu hodinku dakujem

num7976
5. feb 2010

no baby kedy dame my stretko,hm?uz tu piseme dost dlho a pozname sa v celku dobre,aby sme mohli nieco zorganizovat aj my,co?

miriamka
5. feb 2010

Smejko...tak Dami je sikulka ze kaka do nocnika,ja na to stale len cakam ale verim,ze coskoro aj to pride 😉
Inac ja ked som koncila skolu som ani netusila co by som mala na VS studovat,vtedy ma napadalo jedine konzervatorium ale to som vedela ze tym sa zivit nechcem...tak som odisla na 2 roky do Anglicka sa naucit anglicky.Teraz keby ze sa mi chce,tak urcite idem studovat management.

matullienka
5. feb 2010

num: tak to by bolo super len skôr bude asi problem že sme dosť od ruky každá 😖

num7976
5. feb 2010

no vsak prave asi v tom by bol najvacsi problem ale tak mozno v lete dakde pri kupalisku alebo co...

miriamka
5. feb 2010

No tak potom najst taky nejaky stred na nase stretko,kde je pekne 😉

maurizia
5. feb 2010

baby ja len krutim hlavou, ze aky je zivot haluzny, kvoli nasej prvej sme sa brali a zase nebolo to tak davno a v praci som tiez bola v strese a vtedy sme ani nevedeli, ze ako sa nam pritrafilo a teraz, ked sa tak snazime, tak nic.. 😔
no, co sa skoly tyka, mm tiez bojkotuje vysky, ale ked sa rozpravame, tak ma ovela vacsi prehlad, nez ja, okrem toho tiez si myslim, ze zivot nie je o skole ale o sikovnosti sa presadit a kopci inych veci...co sa jazykov tyka, tolkokrat si clovek, kolko vies jazykov 😉 weji, ja som tiez dala prvu ekonomicku, ale vzdy som chcela to pravo, tak som teraz prvacka a v podstate je to ok, i ked teraz pred poslednou skuskou som rozmyslala, ci mi nahodou nepreskocilo, ze som sa vratila k tejto sebatryzni 😅

maurizia
5. feb 2010

smejko od 6 mesiacov kakate iba do nocnika? 😲 no mojej sa podarilo iba raz, aj to nahodou, lebo som presne vystihla moment. uz som ju naucila, ze vie povedat kaka predtym, nez treba, ale ani za najsilnejsieho objatia a rozpravania rozpravok sa jej psychicky nepodarilo pustit do nocnika. 😀 ja si ale myslim, ze ma este cas, vsak nebude mat plienku na zadku vecne 🙂

miriamka
6. feb 2010

Ahojte,
ako vikendujete?Ja uz oddych...vecer ideme kamosom,takze sa tesim ze troska vypnem.
Maurizia...ja beriem tu plienku tak isto,ved s nou nebude naveky 😀

nastasia
6. feb 2010

Ahojte baby,
vidim, ze sa bavite o skolach tak sa pridam. Ja som chodila na gympel takze to bolo pre mna take automaticke, ze pojdem na VS. Navyse mi to od malicka prizvukovali ake je vzdelanie dolezite a brali to ako samozrejmost, ze pojdem na VS, takze som ani nemala moznost sa nejako rozhodovat. Ale myslim si, ze to ci bude clovek uspesny nezavisi velmi od toho ci ma VS alebo nema, ale skor od sikovnosti a ambicii mozno. Poznam vela ludi co nemaju VS a su bohati a uspesni. Tusim Blov pisala, ze profka im povedala, ze je dolezity jazyk a este nieco k tomu. Tak to je svata pravda. Ja studujem jazyky a prd mam z toho. Nie som absolutne zamerana na ziadnu oblast-nevyznam sa v prave ani ekonomii, viem z kazdeho rozka trosku.A ta uroven na skole no nic moc. Netusim kde sa uplatnim ked skoncim skolu pretoze prekladatelske agentury nechcu brat absolventov bez praxe, na skole ucit nemozem, to by som si musela urobit pedagogicke minimum co by nebol problem lenze moja skola bola dost tazka na to, aby som teraz ucila za nejakych 300 eur mesacne, ako keby nebola fakt ina praca tak vezmem aj to, ale dobrovolne nie. Rozmyslam, ze si este nieco urobim, ale fakt neviem co. Mna ekonomia velmi nebavi, ani pravo fakt neviem. Najradsej by som isla na matersku po skole, ale ktovie ci sa podari...
maurizia, to tak byva. ked chces tak sa ako naschval nepodari a ked s tym neratas tak sa ani nenazdas a mas. a kolko uz snazilkujete vlastne?

melipa
6. feb 2010

ahojte, dufam ze vsetky pekne vikendujete a oddychujete 🙂 ...mne tu Leo spinka v lone, je to take babo 🙂 ...som dala uz fotky na FB konecne 😉
co sa tyka skoly, prave dnes som to rozoberala aj s kamaratkou co u nas bola na navsteve...ja mam vystudovanu politologiu a masmedialnu komunikaciu, co sa mi ako kombinacia zdala super, ale teraz som na pochybach...nic poriadne neviem robit, je to take neurcite vzdelanie 🙄 ...robim v statnej sprave, kde ma to casto uz stve a najradsej by som sa zivila sama na zivnost, ale netusim co by som asi tak s tymto vzdelanim mohla robit, asi by som si nezarobila ani na slanu vodu 😅 ...idelany stav je mat pracu konickom, verme ze sa toho raz dozijeme 😉

smejko1
6. feb 2010

dakujem za pochvalu damienka......... on je v tomto sikula, ale aj to, ze jemu sa ovela lepsie tlacilo ked bol maliny v polosede a tak sme to vyskusali a teraz vie ze ked tam sadne tak tlacime aaaaa o milu dusu....... niekedy mu pomaham a vravim, ze nech mi ukaze aky bude silny haha

za ten cas sa pokakal do plienky mozno 5x...... aj to lebo som si myslela, ze ked si pobeha potom to pojde ychljsie a on bol fest rychly chichi

melipa - tak sa nasmeruj do niektorej TV...... ved ich mame teraz dost a isto tam maju super platy....... ja som dokonca rozmyslala, ze sa prihlasim na niektore konkurzy co teraz vyhlasovali........... ale potom som si uvedomila, ze reporterku zainat robit sa neda pri malom dietati........ takze tak...... papa

maurizia
6. feb 2010

miriamka no vsak na jar alebo cez leto to rozbehneme s tym ucenim na nocnik alebo uz rovno na zachod 😅 vraj tak okolo 2 rokov dieta uz naozaj dokaze ovladat zvierac. kazdopadne, velmi mi vadi, ked sa rodina alebo znami staraju do toho, ze co by uz mala alebo nemala vediet. moje dieta napriklad vobec nechce napodobnovat zvieratka. ona je taka osobnost, proste nic nerobi nasilu,vsetko po svojom. som si povedala, ze ja ju trapit nebudem, sice jej to opakujem, ale ked nespolupracuje, iba ju pohladkam a dame inu hru..

nastasia, asi by som to ani nemala pisat, snazime sa iba kratko, viem, co vsetko si niektore baby vytrpia..ja by som sa zase vedela zmierit aj s jednym dietatom. ale asi pokial je to mozne, ma zmysel, aby dieta malo surodenca, okrem toho mm sa ide zblaznit aby mal este dalsich potomkov. 😅 v podstate som iba predpokladala, ze ked sa nasa mala takym zazrakom predrala na svet 😀 , ze to skratka pojde automaticky..nic, ved uvidime, co zivot prinesie. 🙂

num7976
6. feb 2010

ahojte ejha ste riesili vysoke skoly-no ja nemam ziadnu a ani ma to nelakalo a to som mala znamky da sa povedat ze super,mne celkom ucenie islo,ale uz ma to vobec nelakalo ucit sa aj ked som vedela,ze to bude bez vysky krute zamestnat sa,ale tak ked tak si ju este dorobim,aj ked neviem na aky smer by som sa ja dala,ako sa poznam,po pol roku by som zistila,ze to neni nic pre mna,ak nie skor 😀
smejko maly je sikulka tak to mas super nemusis tie smradlave zakakance umyvat 😀 my mame ale tiez pokrok uz sa kakat vieme pytat,kricime kakyyyyy 😀 😀 ale tak velakrat my zakrici az ked ma v plienke no ale ked ju vystihnem,tak vie zadrzat a potom cakame kedy nam clupne do zachodu-uz ako velkaci na zachod 😵 a dalsiu vec co sa musim pochvalit-uz papame samy lyzickou vyzera to sice dost farebne potom vsade same flaky mlaky a frky,ale ja ju uz nemozem krmit krici ja ja ja az kym nedostane a neje sama a potom pomedzi to jej ja davam este svojou lyzickou takze uz vidno pokroky samostatnosti u nej aj ciapku ponosky si uz vieme dat pekne samy a vyzliekat uz vie tiez aj bundu a este sa velmi rozculuje,ked jej chcem pomoct! 😝
smejko ako dopadlo stretko?
blov a ty co mas tolko roboty ked si sama,ze nestihas nakuknut?ci zase neslo odoslat..my sme tiez same-MM robi polovnicku zabavu tak ho cakam az zajtra aj ked on je tam pracovne ma vyberat vstupne,ale aj tak neverim,ze bude moct soferovat a prist ked to skonci-a radsej prespi u starkej...no co takze sme dnes boli tiez skoro cely den same,lebo bol to tam chystat,tak siel rano potom prisiel poobede no a siel vecer zase takze tak,no ale odbremenil ma od obednej prechadzky,takze siel on a poviem vam taaak mi chybali ze som furt do okna chodila-vacsinou chodime spolu alebo sama,ked je v praci no takto som mu ju nechala snad asi naposledy ked este v kociku vo vanicke spavala...
ozaj baby ako idete oslavit valentina?idete chystat nejake prekvapko,alebo daco dobre vo valentinskej atmosfere uvarit?

miriamka
7. feb 2010

Ahojte,
tak zajtra odlietam...uz by som najradsej letela naspat domov.
Vcera sme boli vonku,bolo super...maly u babiny pekne spinkal celu noc takze babina bola stastna ze tam maly tak krasne hajal,a vlastne ani nevedela ze ho tam ma 😵
Maurizia...ja tiez nemam rada ked niekto porovnava,sama vidim,ze v nieco co ine deti vedia maly este nevie,ale zase su veci co uz dlho pekne ovlada a ine sa nechytaju...takze je to individualne,a tak aj moje zlaticko beriem.
Ked niekto porovna,poviem,ze ved aj my dospeli sme vsetci ini 😉

blovitc120
7. feb 2010

Ahojte,

fíha, ale ste toho popísali, no to idem dočítať a asi si robiť poznámky 🙂. Ale vypozorovala som, že problémy s posielaním a error 501 sa mi zjavuje. keď sa pripájam cez wifi cez NB alebo mobil, tak som na koňa išla radšej z klasika PC. Tak idem na to postupne. Len na začiatok podávam info, že mrzneme, od včera nám nejde teplá voda a kúrenie, lebo prasklo potrubie pri bývalých mliekárňach a naša vetva musí byť odstavená, super 🙂.

Maťka, babysitting platí, ale obávam sa, že nevydrží s tebou sama, keďže ťa nepozná, zrovna Miška nie je ten spoločenský typ, ako niektoré deti... No nevadí, tak by sme boli aj v trojici 🙂. Ale teraz už asi ťažšie, keď si v práci (teda dvoch 🙂), mohlo mi to napadnúť skôr.

Weji, síce píšeš, že nevadí s tými meniami, ale mňa to teda dosť mrzelo, lebo som si to schválne poznačila do mobilu (na zlý deň). Čo ťa šokuje na mojej stomatológii 😀? Vždy som mala hrozný strach zo zubárov a možno preto ma to lákalo 🙂. Ale hlavne preto, že tam väčšinou neumierajú ľudia a mňa fakt bavila biológia, chémia, matika. Aj som to potom ľutovala, že som nakoniec nešla, ale už som sa neprinútila počas VŠ znova učiť na prijímačky. Škoda. Ale zase potom by som nepoznala MM, tak možno aj dobre 🙂. Pozerám, že aj ty si zavčasu zistila, že právo 🙂. Ale ty si ešte mláďatko, raz sa možno hecneš 🙂. MM je vo štvrtom ročníku. Ono by to bolo super za normálnych okolností, ale zrovna ich jediná škola resp. odbor má na externom štúdiu až po 4 rokoch bakalárske štátnice a po 6 inžinierske štátnice. To je taký blbý odbor, ktorý má strašne veľa predmetov a skúšok z technických vecí a jednoducho by to externisti nemali šancu zvládnuť, 12 skúšok za semester a hlavne takých ako fyziky, technológie, deskriptíva a podobné chuťovky 🙂.

Numka, nerob si starosť, že si písala hlavne o mamine, veď na to sme tu, aby si sa mala komu vyrozprávať, každá vieme, aké to je, keď sa niečo zlé deje... Ale som rada, že je už fajn.
Smejko, tak Damienko je teda riadny šikulko, keď už od 6 m. kaká len do nočníka, Miška ešte ani raz ani necikala ani nekakala 🙂. Ona posedí a odíde, prípadne do neho vloží kocky a podobne. Dami je iná trieda 🙂. A máš fajn, že ho dáš 3x denne a ide. Miška kaká zásadne v spánku, teda keď sa prebúdza, tak neviem, ako by som to aj chytala 😅. A jediný raz som urobila, že keď som ju videla tlačiť, rýchlo som ju posadila na nočník a ona sa zaťala a ten a ďalší deň nekakala, tak som to zrušila... Hold nevesta je zatiaľ špindír 😀. Jej je v tom asi teplúčko a mäkkučko, lebo ani necekne, spokojne sa hrá, to musím len ja zistiť, že je nakladené. A keď sa jej opýtam, či kakala, pokrúti hlavou, zatĺka 😀. Ale ako spomínala myslím maurizia, tiež keď sa oteplí, ideme na to bez plienky, to znamená upratovať ako po psíkovi 🙂. Ja si zasa naopak myslím, že gymnázium je skvelá škola, ak dieťa nevie presne, kam by chcelo ísť a čo robiť, teda aspoň to naše skvele pripravilo na akúkoľvek školu. Ja som vôbec nebrala ako nevýhodu, že som predtým nemala účtovníctvo, ekonomiku a podobné predmety, pretože to bolo úplne ľahké sa naučiť, ale naopak baby z obchodnej akadémie mali dosť problém pochopiť, čo sú to derivácie a integrály, spolužiačka sa ma pýtala, čo sú to za husľové kľúče na tabuli 😀. A ak chce ísť niekto na technickú školu, nie je o čom uvažovať, to je podľa mňa naj... príprava. Ale hovorím za seba. Ako dopadlo stretko s koniarkami? Ja okrem vás a ešte jednej témy nikoho nepoznám 🙂.

Baby, na stretko je stred asi u nás, nechcem byť blbá 😅. Alebo Žilina a okolie 🙂.

Nastasia, koniec školy je ešte ďaleko, musíme veriť, že bude bábo a nebudeš musieť riešiť prácu hneď po. Prepáč, ja som si vôbec neuvedomila, že študuješ jazyky, keď som písala o tej mojej profesorke matiky, ale ona bola fakt trieda, skvelý pedagóg a skvelý človek. Aby som bola presná, povedala, že skôr ako budeme chcieť hviezdiť v nejakom cudzom jazyku, máme vedieť poriadne najskôr ten svoj či už slovom alebo písmom a s tým tiež dosť súhlasím. Ako vlastne prebieha štúdium jazyka na VŠ? Vy sa učíte nejaké oblasti alebo aké vlastne máte predmety? To mi celkom nie je jasné. Nejakú literatúru, gramatiku, syntax alebo aj nejaké predmety v cudzom jazyku?

Meli. pozerala som Lea na FB, je božský, taká malá gulička, ale aké má nezbedné očká 😵. Verím, že máte z neho len radosť. Koľko trvá, kým sa taký psík naučí na WC? A k tej politológii, tam by si mohla robiť nejakého hovorcu aj vo vláde, nie (dúfam, že nie vo vládnej strane xixi 😀). A smejko dobre poznamenala, že do tv by si mohla ísť. Však Di už je mediálne známa, boli by ste parťáčky 🙂. Inak minule som chcela pozrieť v archíve ten fresh či ako sa to volá, z akého je to dátumu? Neviem to tu nájsť.

Num, Silvinka je super, že papá sama, mne Miška naopak sama jesť nechce. Teda nie že by sa nedomáhala lyžičky alebo vidličky, ale keď jej ju dám do ruky, pre ňu je to znamenie, že ide kŕmiť ona mňa (však logicky, keď ja ju, tak ona mňa 😅). Zatiaľ jej vôbec nejako netrklo, že by mohla dať sebe. Obliekanie sama nezvládne, len pomáha, ale vie, čo kam patrí a chce mi to podávať, len poradie jej ešte uniká, tak mi podáva najskôr čižmy a potom pančušky 🙂. Ale vyzliecť sa vie, to je jednoduchšie. My tiež chodíme von spolu, veď sme rodina. A pre nás s MM je to príležitosť sa porozprávať. Miška nejako neexceluje ani v pomenovávaní zvieratiek, vie presne čo ktoré robí, ale väčšinou to priradí k inému, hlavne keď si sama číta knihu. Listuje a rozpráva, čo ju napadne, napríklad včera na motýľa kričala iá... Jedine čo vždy "uhádne", je had a žaba (ssssssss a kvá) a samozrejme pes. Ja si myslím, že to asi aj vie, ale je jej to úplne ukradnuté.

Num, my Valentína neoslavujeme, takže nič inšpiratívne odo mňa nevyjde, nechystám nič špeciálne, dáme si večer vínko alebo mojito ako každú nedeľu. A ja určite dostanem kvety, ale tie dostanem hocikedy, tak to neberiem ako Valentín.

Miri, šťastnú cestu.

Ha, tak máte románové čítanie na pekný večer či deň, neviem, kedy sa ukážem, lebo PC nehrozí pri Miške, tak zatiaľ 🙂

blovitc120
7. feb 2010

Uf, pridalo to, tak to bude v tom wifi, toto bolo klasika cez modem 😉

miriamka
7. feb 2010

Blov...no myslim,ze ta Zilina by mohla byt,a ja s Melipou dorazime zo Zahoria spolu,nech je po ceste veselsie 😉
A co sa Valentina tyka,nic specialne nechystame...spravime si pekny vecer pri vinku,ale zase to mame aj bez Valentina,takze nic extra 😉

melipa
7. feb 2010

tiez som za, aby bolo stretko...je mi jedno kde, najlepsie v jarnych mesiacoch, aby sme s detmi mohli byt aj vonku...tak nieco vymyslite kocky 😉 ...s Mirkou by sme urcite spolu dosli 😉
my tiez Valentina nejako nebudeme oslavovat, hlavne preto ze zasa bude muz cely vikend v praci 🙄 ...mozno tatinovi spolu s Di upecieme Sacherku a ozdobime ju srdieckami 😵
blov, to Radio Fresh to bolo tusim 2.12.09 😉
tak pekny zvysok nedele vsetkym 🙂

tatiana82
7. feb 2010

ahojte kocky,
tak dlho som tu nebola ze som skoro zabudla heslo 😉
hlavny dovod je ten ze sa mi asi jedinej zatial nepodarilo zlomit chlapa na babatko 😖 a preto sa snazim na to nemysliet... mozno vam to aj mata spomenula.
dufam ze sa vam dari, uz ste mi aj chybali tak asi castejsie nakuknem 😉 s tym mojim aj tak nic nenarobim...
ak sa zorganizuje nejake to stretko rada by som sa s vami stretla 😉
krasny vecer prajem a idem trochu kuknut ako vam deti podrastli 😉 😉